KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Zoka83
bebica mala
bridget jones
MARA
marija47
vikica800
dra00
menora72
makica84
vildana m
Jelica
rada78
ninica2
shenon
LaFolie
laKole
Tanja83
*AIDA*
Sami
ciklama
djole42
bobica83
gagax81
ragaco
fenix
cvrle76
natalija
mijaki
Botox
nandži
darija79
Dacaa
Xena
lilly13
gaga.ristic1
lilya
KoMetaK
lolipop
missile
bak
7-patuljaka
MIRKA85
maus
red
bebko
senka
anak
BiKsi :)
Mirjana
noja
grudva
dragana76ns
Kamilica
hany
medolino
Mrvica
cicsa80
MAAKKI
Orline
Mali Princ
sanjicica
Jejaaa
daxi011
dr mali pariz
maza1972
Anavi
JocY
71 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 1/2/2012, 12:19

Menora srecno danas i lepi snovi Very Happy
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 1/2/2012, 12:37

Menora, puno puno sreće!!!! ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 1/2/2012, 12:51

hvala devojke trudnjacheee mameee Very Happy love

necem da spavama na samom transferu Embarassed nego posle , ja inache lezem oko 20 -21 sad zimi tako da je meni svakako vreme za spavanje Laughing ...
Marija zagrljaj srce -u subotu sam najverovatnije u mome rodnom gradu a ne u NS Wink ... svrckaj malo po prodavnicama Very Happy


menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 1/2/2012, 13:25

Pozdrav devojke sreca
Menora,danas je tvoj dan!!! Lepo se spremi, da decica vide lepu mamicu i da se lepo ugnjezde u mamin stomacic!!! Srecno veceras!!! bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
Ostale cure mislim na vas c
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 1/2/2012, 16:11

Dobar dan i od mene.Veliki pozdrav za sve devojke ljubav Menora i od mene puno srece!!!
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 1/2/2012, 16:24

Ne mogu sve pohvatat, ali Menora, puno, puno, sreće večeras. Novima topla dobrodošlica, na pravom su mestu sunny
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 1/2/2012, 16:26

marija47 ::a on nek se pojavi u nekom kaficu, sa veliiiiiikoooooooooooom betom u rukama i sa vrata poruci pice za nas trudnjace.....
al se ja uzivih....
Kako si ti slatka i mila! Obožavam tvoje poruke lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 1/2/2012, 16:30

Menora, lep provod ti želim večeras! Pozdravi zvezdice od nas Laughing
Draganče, Bebko, kako ide? Moram da čitam unazad da vidim, a do tada da zaprašim malo vv vv vv vv vv vv vv vv vv vvvv vv vv vv vvvv vv vv vv vv
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija47 1/2/2012, 18:54

SAD JE NASA MENORA SA SVOJIM BEBICAMA, NEK JOJ JE SRECNO bravo bravo bravo I DA NAM STO PRE OTVORI VTO DNEVNIK da imamo sve na jednom mestu poljubci
Drage moje mnogo ste mi se uvukle pod kozu ,pa i ne osecam ovu hladnocu. cveće
marija47
marija47

Broj poruka : 129
Godina : 60
Location : srem
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jejaaa 1/2/2012, 20:09

navijači1 Menora d
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanjicica 1/2/2012, 20:27

Drage moje, od 25.01.pijem Jasmin a juce su me zvali iz Visegradske da se javim 10.02.i pocinjem sa stimulacijom stim sto Jasmin pijem do 20.02.Jedino sto moramo da ponovimo briseve jer se bas sad nasla da pojavi kandida Rolling Eyes ali dobro uzela sam vaginalete i sa tom terapijom zavrsila pa sad cemo da vidimo.
Da li je jos neko od vas u ovom periodu u Visegradskoj?
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 1/2/2012, 21:03

sanjicice, što se tiče kandide i ako je budeš imala u toku stimulacije-nije strašno, ženice je imaju i u trudnoći. Ako ništa ne uspeš sa vaginaletama probaj sa oralnom tabletom Diflucan-jako je dobra i čaj protiv kandidijaze. inaravno dosta vitamina da ojačaš imunitet, biće sve ok. Sigurna sam.

samo napred zagrljaj
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanjicica 1/2/2012, 21:24

Rado hvala ti ...poprilicno brinem zbog kandide ali kada sam sad malo citala vidim da to i nije toliko strasno...sto se tice imuniteta nista me nepitaj svaki dan pomorandze ,limunade,aronija(kazu da je odlicna za imunitet)razno povrce i tako u krug a o hektolitrima vode i persunovog caja da ti nepricam...znaci napadam sa svih strana pa se nadam najboljem...
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 1/2/2012, 21:32

opusti se malo, ubaci malo i med ili propolis iz apoteke. Ne brini i ne opterećuj se sad pred stimulaciju, ipak je to važan proces.
zagrljaj
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanjicica 1/2/2012, 21:35

Dobra strana ovako zdrave ishrane sto sam maaaaalo smrsala ,jer zbog kandide nejedem nista slatko i nema pekare ,i tako tih divota lagala bi kad bi rekla da mi nenedostaje ali doooobroooo izdrzacu yes
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanjicica 1/2/2012, 21:36

Oooopaaaa moze meeed pa diiiivnooooo
i to stavljam na meni radost
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanjicica 1/2/2012, 21:41

Sto se tice toliko dugog cekanja u svim klinikama i dalje mislim da su se oni poprilicno preracunali u svojim mogucnostima i nadam se da ce uraditi jednu krajnje fer stvar kada napokon odobre i privatne klinike da ce prvo zene koje su sve ovo vreme na cekanju da konsultuju i da dozvole da se preorjentisu na neku od privatnih klinika ako one to zele ...Kako sve resavaju pismima i pozivima tako bi mogli i ovaj problem da rese...
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 1/2/2012, 21:46

Moraš da mi ispričaš kakav će ti biti postupak i uopšte kakva je procedura u Višegradskoj-što se tiče stimulacije.
Najviše me interesuje (zbog mog posla) u kojim terminima se daju hormoni...itd...uopšte njihova procedura pripreme.
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 1/2/2012, 22:04

Menora, osmeh srce

Cure drage, ja licno mislim da oni privatne klinike vratiti neće. Šta ministarstvo briga koliko ljudi moraju da čekaju. Kome se ne svidja nek ode privatno, to im je filozofija.
Cena je za naše uslove velika, a uspesnost Klinika takva kakva jeste, a društvo siromasno. Neko je njima lepo izracunao koliko im okvirno ostane para u buduetu ako izbace privatne klinike.
Iskreno, sto sam vise u čitavoj ovoj priči, sve vise verujem da sem sto ne morate da cekate i sto su svi vise manje ljubazni po privatnim klinikama nema prevelike razlike u kvalitetu izmedju privatnih i državnih Klinika kao ni izmedju privatnih medjusobom.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 1/2/2012, 22:17

rada78 ::Moraš da mi ispričaš kakav će ti biti postupak i uopšte kakva je procedura u Višegradskoj-što se tiče stimulacije.
Najviše me interesuje (zbog mog posla) u kojim terminima se daju hormoni...itd...uopšte njihova procedura pripreme.
zavisi kod kog si lekara , kod nekog ides svaki drugi dan ujutru da vadis krv, pa uz,a hormoni se DAJU OD 13-14:30
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 2/2/2012, 00:25

sanjicica ::Drage moje, od 25.01.pijem Jasmin a juce su me zvali iz Visegradske da se javim 10.02.i pocinjem sa stimulacijom stim sto Jasmin pijem do 20.02.Jedino sto moramo da ponovimo briseve jer se bas sad nasla da pojavi kandida Rolling Eyes ali dobro uzela sam vaginalete i sa tom terapijom zavrsila pa sad cemo da vidimo.
Da li je jos neko od vas u ovom periodu u Visegradskoj?

sanjicice izvini ali ja koliko se secam ti si uzela vaginalete pre 4-5 dana pitala si na drugoj temi kako si vec zavrsila sa njma koliko si ih stavljala Shocked


Poslednji izmenio grudva dana 2/2/2012, 13:44, izmenjeno ukupno 1 puta
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 2/2/2012, 00:27

hany ::zavisi kod kog si lekara , kod nekog ides svaki drugi dan ujutru da vadis krv, pa uz,a hormoni se DAJU OD 13-14:30
ha nasa hany kratka ali jasna oduevljavas me yes a ja nista nepitam ili odgovaram bez minimum 3 reda pricalica velika usne
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od menora72 2/2/2012, 04:32

Dobar Jutar sunny

zaspah odma kad smo se vratili Embarassed

imamo uepa srce srce d

pisacu detaljnije posle

b

sve vas ljubim i jakoooo d

menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija47 2/2/2012, 10:22

sanjicica zelim ti da dobrodoslicu sa velikom zeljom da nam sto pre otvoris jedan pa drugi dnevnik da se pisemo sa tobom na jednom mestu a ne da ja totalna neznalica trckaram po kanalima i tako sve pobrkam.
oprostite devojke al ja moram odmah ono sto mene muci.rekla vsi da pijes vece kolicina caja od persuna.NEMOJ MOLIM TE, u svom dugogodisnjem radu sa travama ,cesto sam nailazila na dokaze da persun u trudnoci slabi pantljike te ga ne preporucuju.ako ti treba neki diuretik uvek koristi kombinacije mozes kupiti u biljnim apotekama uvin caj, kukuruznu svilu, rastavic,i mnoge druge.ako ti treba c vitamin opet kombinuj hibiskus sa sipurkom ,ehinaceom i brusnicom. samo u ovoj prilici izbegavaj persun ako nista makar preventivno....
MENORAAAAAAAAAAAA spavalice jutros si pisala u 4,32 pa nije ni cudo sto sad kunjas, al nema veze opet te volim i ti si moja hrabrica i big mama
SVE OSTALE DEVOJKE SILNO d I PUNO PUNO love
marija47
marija47

Broj poruka : 129
Godina : 60
Location : srem
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija 2/2/2012, 11:48

Menora b b cestitam draga,cuvaj svoja srculenca f
Koliko embriona ubacuju u genesisu i od cega to zavisi?mozda glupo pitanje ali me zanima,posto su nasoj hrabrici Mariji ubacili njene 4 zvezdice a Menori 2 srculenceta.
Da se ja pitam,mislim da su dva embriona sasvim dovoljna(posto se plasim blizanackih trudnoca) iz razloga sto sam i ovo jedno izlegla od silnog lezanja od 20 nedelje.

darija

Broj poruka : 5
Datum upisa : 30.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu