KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska zimska jutra

+49
Marija86
Sami
nabla
red
7-patuljaka
Simona
tuli
senka
anak
Nekica
dragana76ns
adriatika
zvezdicad
bobica83
Cranberry
catherine290505
brinbili
ciklama
HappyGirl
nesalela
maza1972
Kamilica
racili
cicsa80
Shizika
lolipop
Jelena*
Struzzo
JocY
MAAKKI
BiKsi :)
key
KoMetaK
Orline
dr mali pariz
kasia
Tinche
Mrvica
bebko
caci
bak
maja76
buby
maus
djole42
MARA
Mirjana
Cupava
Milijana
53 posters

Strana 16 od 32 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Sledeći

Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od MAAKKI 12/12/2011, 14:52

Dan jutra Very Happy

Kod nas danas pravo prolece ono rano, a i neka ja imam toliko posla, i jurcanja, registracija auta, posao, pripreme za slavu ali stici cu ja sve znam samo se bez veze nerviram. v
Hvala vam za moje pilence presladak je sa velikim plavim okama, prosto je neodoljiv, jeste se malo zbunio, ali uglavnom je odradio sto se trazilo od njega, tetka ga je pocastila jednom veeeeeeeelikom milkom koju on naravno obozava. smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bak 12/12/2011, 15:07

Dan jutra!

Nisam radila tri dana prosle nedelje, imala neku obuku, sad ne znam odakle da krenem.
Jos trcala po neke rezultate, u banku...


Inace, kupili smo auto, i pored sve moje ljubavi nasa Lada je odsluzila svoje, vise nego posteno. U poslednjih 6 meseci vise je stajala nego vozena, nece da pali, pusi, smrdi, istice joj registracija... I ode! Cak sam se i rasplakala, mm kaze da nisam normalna, placem za krsom! Ali taj krs je nas vodio i na more i na planinu i do ispod vrha Suve planine... Ali je stvarno bila gotova Sad
Kupili smo Golfa 3, krs malo manji Laughing pravi klinacki auto, da nam bude prelazno resenje dok dogodine ne skupimo pare ili postanemo kreditno sposobni da kupimo nesto pametno.

Pa eto, ziveli, ne mogu slicice, dobicu otkaz Laughing
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Orline 12/12/2011, 15:12

Bak, nek je srećno lol!
Tako sam ja bilo emotivno vezana za naš prvi auto. Kupili ga jedva posle pet godina braka, i to već bio dobrano punoletan. Ja mu tepala Micko (Micubiši) Svuda smo stigli sa njim, i na more, i u Bosnu, pravili dnevne izlete po Srbiji. Napunio 21 kod nas, i onda smo ga pustili Laughing Kad je MM kupio neku Vectru mnooogo mladju (samo osam g Laughing ) ja sam baš bila bzvz. I sad se u njoj vozim kao u tudjem autu. Ali služi svrsi. Kreten.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bak 12/12/2011, 16:04

Ma i ovaj ce sluziti svrsi, ali moja Lajka Crying or Very sad A kako je ruzna.... Ali s njom kad krenes i stici ces kud si posao. Jedino ti se moze desiti da ne krenes Rolling Eyes Laughing

Ovaj mi je bas ko tudj. Al ide... lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 12/12/2011, 16:10

E Bak, nek je sa srećom!
Šta da ti kažem sem "sve prave ljubavi su tužne"! Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bebko 12/12/2011, 17:46

Bak bravo za limuzinu radost da vas služi mnogo godina...
Mala yes biće da je od mikrića-i prošlog puta bilo loše No
Maziš li stomačić? love
osmeh srce
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od lolipop 12/12/2011, 18:28

Veče jutra!

Maro nadam se da je brat već bolje cvet

Bak srećna nova makina, da prelijemo, šta sipaš? Very Happy

Bebko mikrići, i njihove posledice, bem mu, proći će i to. Kako si mi ti? usne

Odoh sad brzinski nešto da kupim, pa vam se vraćam, do tada vam šaljem brdo poljubaca
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Tinche 12/12/2011, 18:42

dr mali pariz ::
Tino, care, gde si ti meni? Decembarska zimska jutra - Page 16 578491

Tu sam milice nasa...znas kako je vikendima. Rezervisano za mazuljanje! Decembarska zimska jutra - Page 16 75087

bak :: Cak sam se i rasplakala, mm kaze da nisam normalna, placem za krsom!

Znam ovaj osecaj...i mrzim ga. Ali je jaci od nas. Neka vas golfisa dobro sluzi do sledece ljubavi.

Vece jutra! Imali smo bas lep vikend...a i danasnji dan! Bili nam gosti...bili u gostima! Volim ta zimska druzenja...
Danas sam napokon dolijala sipcu (mala larva insekta koja jede drvo) jer mi zivimo u montaznoj kuci i ne bi bilo lepo da se iz vrata, gde se nalazio do pre par sati, preseli u zid i tamo polozi svoja jaja. Pored svega, izludelo me to grickanje i skriputanje! Uzela sam malu testeru i dleto i kopala...kopala...i iskopala ga! Imamo sada rupu u vratima...povecu...ali cu je kamuflirati ukrasima dok ne kupim git i to popravim.

Maro, kako ti je brat? Glavobolje su cesta posledica spinala. Ali prolaze, bitno je da miruje.

Ljubim devojke!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 12/12/2011, 19:04

MAAKKI ::a danas je tetkino pile polagalo skolocu za menekene (on ima 4 godinice) slatko smo se smejali i navijali iz petinih zila, i naravno polozio je i bio mnogo ponosan na sebe i svoje navijace. Decembarska zimska jutra - Page 16 612963
Bravo za tetkino pile! Decembarska zimska jutra - Page 16 275568

bebko ::
Biksi slute mališani Decembarska zimska jutra - Page 16 561840 I meni se nešto slično desilo sada...Bila kod mojih malih vragolana,od brata,i mališa od 4g je veliki maznić...U jednom trenutku naslonio glavu na moj stomak i izjavljuje:"teta će da rodi bebu.Jer da tetka da ćeš da mi rodiš brata?"
Daj Bože da se ove dečje reči obistine! Decembarska zimska jutra - Page 16 612963

Mirjana :: E, znate šta, i meni je pre jedno pola godine tako rekla sestričina! Wink
Eto Miro, pratimo, pa šta bude, a biće, verujemo!

Ori Decembarska zimska jutra - Page 16 75087 !



bak ::
Kupili smo Golfa 3, krs malo manji Laughing pravi klinacki auto, da nam bude prelazno resenje dok dogodine ne skupimo pare ili postanemo kreditno sposobni da kupimo nesto pametno.
E pa koleginice nek vam je sa srećom! Sledeće što nam se dešava, pored faksa i novih auta su bebe! Decembarska zimska jutra - Page 16 561840 Decembarska zimska jutra - Page 16 561840 Decembarska zimska jutra - Page 16 561840 Decembarska zimska jutra - Page 16 21831


Šta se zbiva kod mene, pa ništa. Nalivam se čajem od crnog luka, ne bi li me ovaj kašalj prošao i tako!

Ljubim vas sve!

Mrvice, eto ja se prijavljujem za kolač sa višnjama, ako nisam zakasnila!

Maro, samo nek je bato bolje!

Pariz, ljubim te tri puta!

Mima, gnjavim ti Anu!

Loliću, čekam da vidim šta si lepo kupila!

STISAK! Decembarska zimska jutra - Page 16 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bak 12/12/2011, 19:09

Biksi, da znas da je to sledece Wink

Hvala svima, polako se navikavan da nema Lade, stigao frajer Very Happy
Sutra je kod mene, pa cemo se brze sroditi Very Happy Kazem ja mm, mi imamo zajednicko starateljstvo nad njim lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mrvica 12/12/2011, 19:22

Vece cure, moram i ovde da pitam jer sam uspanicena totalno. Da li neko od vas u trudnoci imao groznicu? Izgleda da mi se bestija pojavljuje, jako sam se uplasila odakle sad pa ne mogu da se smirim.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od BiKsi :) 12/12/2011, 19:40

Mrvice, imala je Šiza herpes, ako na to misliš? Rolling Eyes Nadji u njenom dnevniku!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 12/12/2011, 20:44

Mrvice, nema razloga za brigu. Smiri se. zagrljaj
Ako misliš na herpes, ja već jednom imala. Rekli mi da nije ništa strašno.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Jelena* 12/12/2011, 22:11

Vece svima Decembarska zimska jutra - Page 16 338438

Bila sam danas do ocnog,skinula mi zavoj,moram jos nedelju dana tri puta dnevno da stavljam mast i kapi.

Kupili smo materijal za kolace,i jos neke stvari potrebne za slavu,ostalo je jos da kupimo neke sitnice.

Kad smo se vratili skuvala sam kompot od suvih sljiva prvi put i mogu se pohvaliti da je ispao super Very Happy

Maro da li je bata bolje?Decembarska zimska jutra - Page 16 466526

Bak daj nesto za picence da zalijemo taj auto Wink Poznat mi je taj osecaj,tako sam ja plakala kad smo nasu Opel kalibru zamenili Opel vektrom.Godinu dana nisam mogla da se naviknem,i dan danas kukam kako je kalibra imala mekse kvacilo i da sam nju lakse vozila Razz

Bebko Decembarska zimska jutra - Page 16 639820

Tince neka si ti njega sredila Decembarska zimska jutra - Page 16 47111

Biksi bice bolje,samo sto vise caja Decembarska zimska jutra - Page 16 582639

Mrvice ne znam da li je to dobro u trudnoci,li znam da od Aciklovir kreme prolazi za dan-dva. Decembarska zimska jutra - Page 16 466526

Ljubac svimaDecembarska zimska jutra - Page 16 8326
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od lolipop 12/12/2011, 22:47

Biksi :) ::
Šta se zbiva kod mene, pa ništa. Nalivam se čajem od crnog luka, ne bi li me ovaj kašalj prošao i tako!
Loliću, čekam da vidim šta si lepo kupila!
Bem mu više i taj kašalj, al te slomi! A bokvica, jel ti ona pomaže?
Nisam draga ništa specijalno kupila, nego nestalo grickalica za mm , pa išla u butik Badem da kupim, a tamo ima i finih stvarčica, njami, njami, čokolarirani ljesnaci, urme, suve kajsije, pa i ja malčice omastih brke. I još nešto, klizanje je počelo, vidjela sam večeras! yes Čak mi se malčice i nos zacrvenio, a meni drago.
Nego i ja dugujem priču o našem autiću, znaš Bile onoj kanti što smo bili kod tebe s njom! E nagovorih mm da je proda, napokon! Al da mi bi žao, bi brate! Kad sam došla kući i vidjela da je nema, nije mi bilo lako!
A pričica kreće ovako,prije 10 godina skupimo lovu koju dobismo za vjenčanje i kupismo golfa II. Jadničak šta je sve s nama preživio, od putovanja preko granice, do voženja kamenja kad smo pravili kuću. I tako, polako ali sigurno bio je više šuplja kanta, nego auto. S vremenom smo se počeli baviti Rent-a-carom, i nije da nismo imali auta, nego kad dođe sezona, svi je u mojim lijepim autićima klimatizuju, a ja u "kanti" na more, na Guču, i tak. Ne moru nas jedan gazdaricin komšija pitao :"Ko vas pustio preko granice sa ovako ranjavim autom", kad smo otišli na selo kažem sestri zatvori prozore da sličajno ne uđe kakva baja, ili zmija, a mm mi odgovara: "ako ti ne uđe na rupe kroz patos, neće no kroz prozor sigurno" v
Vrhunac svega jekad sam krenula kod sestre padala je takva kiša da su potoci tekli cestom, i kad nam je u susret naišao auto i zapljusnuo nas vodom mi smo pokisli unutra u autu, lol! , kuda đavo će ga znati. Prodali smo ga brzo posle toga.
Oprostite na dugom postu, ali to je moje borbeno vozilo i zaslužilo.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Milijana 12/12/2011, 22:53

Dobro vece,
Maro, kako je brat?
RAstuzi me Bak jer me podsetila na moju situaciju od prosle godine.... mi smo imali kola koja je mm vozio kad smo poceli da se zabavljamo, ljubili se u njima Laughing vozili ih po BG-u kao studenti, isli svuda... i bila su dobra, velika, jaka, udobna, samo nisu imala klimu i mm je rekao da je doslo vreme da ide... sad ce poceti da crkava deo po deo... i jednog dana, za ruckom, zove ga neko, on kaze:Hoce neko sa vidi auto i sidje ispred zgrade. Vratio se posle 15 minuta sa stvarima iz kola, a ja affraid Jos sam bila 8-om mesecu, samo sam pocela da placem Sad Kupili smo novija, bolja, udobnija, veca, sa klimom... pri tome su samo moja, jer on ima sluzbena, ali ja ih slabo vozim... jos patim i stalno spominjem stara No
Jelena, znaci krenule pripreme Laughing I kod moje sveki krecu, samo ja ove godine imam slobodu izbora, mogu da pomazem kad i koliko hocu, a i opravdano Laughing
Tince, kako si ga potamanila boks
Meni celog dana majka i tetka bile... spremale rucak, tulumbe...a ja u horizontali Sleep Nasla sam haljinu za slavlje, pa sam sada mirna...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Mirjana 12/12/2011, 23:03

Maro zagrljaj
lolipop ::
Vrhunac svega jekad sam krenula kod sestre padala je takva kiša da su potoci tekli cestom, i kad nam je u susret naišao auto i zapljusnuo nas vodom mi smo pokisli unutra u autu, lol! , kuda đavo će ga znati. Prodali smo ga brzo posle toga.
 b  b  b
Joj Loli, baš si me lepo nasmejala pred spavanje! lol!
Ja se sećam kad je moja mama dobila od ujaka auto. On kupio nov i poklonio joj svoj. Bio u super stanju jer ga je čovek održavao, za razliku od nje. Posle nekih 10 godina zamoli ona mog zeta da joj odveze auto na tehnički, jer ona ima puno posla pa ne stiže. E sad, kako se on proveo, ja to vama ne mogu da opišem jer mojim rečima ispričano neće biti smešno koliko i jeste. Znam samo da smo se mi valjali dok nam se zetić jadao, kako je imao utisak da vozi auto kučeta Dragoljupčeta i kako će se raspasti kad zatvori vrata. Kako je merio nivo ulja da vidi treba li da dospe i zaključio da taj auto uopšte ne troši ulje, jer ga nema ni u tragovima. Kako se smrzao jer ga je m mama slagala da radi grejanje, a u stvari ona stavi neki karton negde i onda se auto greje od motora. I završio time kako sreća prati hrabre jer taj auto po sili zakona prirode, mehanike i svih srodnih disciplina ne može da se kreće! Naravno, mamu je služio još par godina. Jedva se od njega rastala.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od KoMetaK 12/12/2011, 23:24

Bak, u zdravlju da se vozite novom makinom! Very Happy
Gde me nadjoste za auto! v Ja imala jugica, kupio mi tata za 16. rodj (tad imao para, ne zbog drugog, a plasio se da ih nece imati kasnije) i kako ni on ni mama nisu vozili, ja jedva docekala punoletstvo i da sednem u njega. Vozila sam ga 12-13 godina i odem na sluzbeni put, a ostavim ga priatelju na generalku, vratim se, on me ceka njegovim kolima, gde je jugo, pa.... imao sam udes sa njim i mora da se popravi. Ja pop....m i ubijem se od plakanja, dok mi ondasnja gazdarica ne otvori oci i rece - pusti kola vazno da ti je prijatelj preziveo, a za kola ce biti, i ja tu prezalim juga (jadan, skroz je bio unisten, posle sam saznala). Dogovorimo se da mi drug da deo para koliko je vredeo jugo i da me vozi svakog vikenda kod tate (jer je bio sam i bolestan i morala sam da putujem cesto po 80km) i posle mesec dana kaze prijatelj, nasao sam ti kola, dodji da vidis. Odem ja i zaljubim se na prvi pogled u twinga! Kol'ko para, kaze 3000, ok, ja racunam, 1000 mi daje drug, ja cu jos 2 da sakupim nekako. Kaze vlasnik, ako ga hoces, vozi ga, i dogovorimo se da mu tad dam 1000, za nedleju dana jos 1000 i za 2 nedleje poslenju 1000. Ja zbinjena, pa kako tako kad majstor treba da da 1000, pa tako, kola kostaju 4! Ja sam u kuci imala samo nesto svajcaraca i nista vise i krenem da okrecem telefone i da pozajmljujem pare... sakupim sve i isplatim i narednih godinu dana sam svasta nesto radila, izdavala sobe u Sokobanji, radila sa taperwerom, i na kraju otplatim twinga. E... kakav je to dobar auto bio! Jos ga zalim! Obisla sam pola Evrope sa njim i samo je servisiran. A tek kakav je osecaj bio kad sam prvi put sela u njega posle juga... da ne pricam - ko u avion! I prodali smo ga pre 2 godine, jer ga ovde nismo koristili mnogo, a kao kupicemo drugi i stise nas kriza, nista od novog. Na kraju nam prijatelj mog muza pokloni ove godine nekog punta, koji nije los, ali nema nista od elektronike, niti ima servo volan, tako da se osecam kao da vozim juga. c I ne volim da ga vozim, osim kad moram. Rolling Eyes Dok ne dobijemo decu, nema novog auta! Mi krenuli obrnutim putem Wink

Lolic, tacno mogu da zamislim scenu sa prokisnjavanjem, ko iz filma! lol! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od maus 13/12/2011, 08:02

Dobro jutro!
bak ::ali moja Lajka Crying or Very sad

Bak jel bese Lada riva 1300? I ja sam moju Ladu zvala LAJKA SIVI METAK. Koje ludilo,kljuc sa leve strane, kruta,imala sam upalu misica dok sam okretala volan, ali LAJKA JE LAJKA Very Happy
Cestitam golfica i da vas sluzi dugo i verno kao LAJKA.

Biksi :) :: E pa koleginice nek vam je sa srećom! Sledeće što nam se dešava, pored faksa i novih auta su bebe!

Narafska stvar! lol! I da taj kasalj prodje sto brze.

Mrvica ::Vece cure, moram i ovde da pitam jer sam uspanicena totalno. Da li neko od vas u trudnoci imao groznicu? Izgleda da mi se bestija pojavljuje, jako sam se uplasila odakle sad pa ne mogu da se smirim.

Herpes sam i ja imala u trudnoci, ali sam ga imala i pre trudnoce bilion puta. Ja bez aciklovira ni u prodavnicu ne idem.

Jelena bice okce super i srecno spremanje slave!
Lolipop koji si ti lik  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b Slatko me masmeja za auoto od rane zore. BORBENO VOZILO  b  b  b  b  b  b  b
Milijana ajd slicku haljinceta.
Tinche sipcoubico  b  b  b  b  b Doljijao je, nisam ni sumnjala da ces ga skembati. A i ne sumnjam da ce vrata izgledati kao nova kada ih ti sredis.
Meta tvoj lepa prica o tvom auticu.
zene, idem da izvadim lekarski za Anu. Potreban je za vrtic. sluzim kafu kada se vratim od pedijatra.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od maus 13/12/2011, 09:41

Evo kafice

[img]Decembarska zimska jutra - Page 16 Coffeecup2 [/img]

Jes da malo kasnim Embarassed ali bice mi oprosteno Very Happy
U Loznici kisica sipi, ali je jako toplo. Prolece 13. u decembru Very Happy
Kao sto ste vec cule Ana od ponedeljka, 19. 12. krece u vrtic. Milan je jutros isao da potpise ugovor, ja jutros zavrsila lekarski za Anu i svi smo spremni ki zapeta puska. Samo cekamo ponedeljak. Anu sam juce odvela u vrtic,pokazala joj dvoriste, virnule smo kroz prozor i mislim da nece biti velikih problema sto se tice prilagodjavanja.

Doslo vreme dorucku. Krce mi creva. Kao da gledam da ce pasti jedan burek sa sirom yes

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bak 13/12/2011, 10:07

Dobro jutro dobri ljudi Very Happy

Maus, Riva 1500.
Srecan vam polazak u vrtic, bice Ana tamo super
Od jutos se druzim sa novim fijakerom, posvadjasmo se, te alarm, te brava, te se zakljuca Decembarska zimska jutra - Page 16 635297 Nije to za mene lol!
Sita se ismejah opisima vasih krseva, sad mi je lakse lol!

Idem da nesto radim Decembarska zimska jutra - Page 16 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od lolipop 13/12/2011, 10:43

Dobro jutro jutra!

Maus kafa miriše, mmmm. A treba mi još jedna, ona jutrošnja me nije prodrmala.

Tek stigoh da vam se javnem, posla preko glave. A ja neispavana. Četiri puta sam jutros gasila zvono telefona, nisam mogla ustati.

Ovdje kiša pada, ali nije hladno.

Ma samo se vi smijte borbenom vozilu, a zamislite kad smo među goste izašli mokri do gole kože, hajd objasni gdje smo pokisli. E to je stvarno bio vrhunac.

Ljubac za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od bebko 13/12/2011, 10:57

Ja samo svratih da popijem Mišicinu kafu...
Da vam mahnem ff i odoh na posao Rolling Eyes
Pišemo se večeras Very Happy
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od MARA 13/12/2011, 11:09

Jutro
Brat isto nije bolje,a gore ne moze biti.
Debili od dr-a mu ne daju uput za Nis kazu bice bolje a on isto,ubime muka.Stalno sam na telefonu te jednog zivkam te drugog te mene zivkaju,joj samo nek mi on bude dobro.Nikad u zivotu nije popio limunadu jer nije ljubitelj istih sinoc u 8 zove i kaze hocu limunadu,ja naravski odmah spremim i posaljem po mm.Juce nije hteo rucak da mu odnessemo,hteo je da vidi Viktora kao ion njega place i kaze hocu kod ujka Milosa.I sta da radim odvela ga na 5 min u vreme koje nije bilo predvidjeno za posete i od juce samo za boMnicu i za ujaka prica Crying or Very sad
Nego pricate o auticima u zdravlju ih vozili bak.Nas prvi zajednicki auto bila Lada Niva,al sam je vozila ko luda
Mi letos kupili nova iz fabrike forda fusiona ,medjutim moj stari auto je miloon puta bolji jes da nema klimu al je najbolji,pravi zenski Reno clio 2.Srecom uzeo ga moj tata od nas pa mi nije uskracena voznja,al ljubav prema njemu je ogromna,i kad ga vidim kod njega meni je zao.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Milijana 13/12/2011, 12:27

Dobar dan, zene
Od sabajle sam po lekarima, uzimala neke potvrde, papire, pa stigla malo i da gvirnem na UZ i definitivno saznadoh da nas je dve Laughing Ko nas je pratio, zna da nasoj sreci nema kraja, posebno se mm raduje, kaze jedva ceka da mu vikendom u 08h skacu dve Mrve na glavu Shocked
Maro, poznat mi je sistem "lecenja" u provincijama c Da li mozete da nadjete neku vezu da ga prebacite do Nisa?
Ancika ce se super uklopiti u vrtic, ne sumnjam ja u nju b
Ha, ha, ha... Bak, sad me podseti na moju prvu voznju ovim novim kolima  b U pitanju je C5 a svi znate da je on kao tenk, jos ja u 8-om mesecu, krenem da pokupim kumove na autobuskoj i da ih vozim u selo, bila je sahrana nane od mm-a. Stajem ja na semafor i vidim pali se neka lampica na kontrol tabli Shocked Zovem mm-a i pitam ga da li se i njemu to palilo, ali ne mogu da mu opisem kako izgleda i kazem: Onako, kao mali helikopter Rolling Eyes A on sav uspanicen vice:Kakav helikopter,ne vozimo mi helikopter... njegovi u kancelariji padaju, a ja mrtva hladna: Ne vozis ti, ali JA ga vozim kao helikopter i nastavim... onda udju kumovi, stajali smo jos par puta nseto da kupimo i krenu da piste signali za vrata, pocnemo mi da otvaramo i zatvaramo vrata, ono i dalje pisti... vozim ja tako nkoliko minuta, bas me briga sto sve pisti... kad se otvori gepek affraid affraid affraid No, sad sam se vec uvezbala...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska zimska jutra - Page 16 Empty Re: Decembarska zimska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 32 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu