Korak po korak na putu do bete +

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana taj 2011-12-22, 21:27

Malo sam se smirila. Toliko sam se bila uplasila i samo mi je u mislima bila cura kojoj su radili kiretazu dok sam lezala u bolnici. Tako sam plakala da me je dr jedva razumeo. I opet moram da ga pohvalim, znaci obozavam tog coveka. Naravno da je hteo odmah da dodje do bolnice da me pregleda! I rekao je da ga mogu zvati i nocas ako treba iako ne radi. Na kraju ga nisam cimala bez razloga. Dogovorili smo se da primim progesteron depo i lezim, a da mu se ujutru javim, pa ako mi ne bude bolje, on ce doci samo da mene pregleda. Eto. Sestra koja mi je dala injekciju mi je rekla da najvise spontanih ima u osmoj nedelji. Kako je to strasno!

Mirjana

Broj poruka : 10499
Godina : 40
Datum upisa : 29.05.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 2011-12-22, 21:29

Miro draga sigurno si preterivala, sad lepo miruj i odmaraj, sve ce se vec nekako poraditi ne moras bas ti sve cmoka

MAAKKI

Broj poruka : 4805
Godina : 48
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JocY taj 2011-12-22, 21:30

Samo ti lezi Mirka bice sve dobro, a ja ti drzim pesnice jako, najjace ljubav

JocY

Broj poruka : 2091
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maza1972 taj 2011-12-22, 21:37

Miro,molim te ,nemoj takve misli...samo se opusti i miruj,izvini,ako sam bila gruba u prethodnom postu ,nisam tako mislila,nego sam se iznenadila da si juče puno hodala ,kupovala poklone,pa još i stajala po pošti...

maza1972

Broj poruka : 2258
Godina : 44
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tanja83 taj 2011-12-23, 00:33

Samo da vas ljubnem drage moje ljubav ljubav ljubav

Tanja83

Broj poruka : 1277
Godina : 33
Datum upisa : 30.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 2011-12-23, 09:03

Miro, ČUVAJ SE!!!! v

missile

Broj poruka : 8191
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 2011-12-23, 09:11

maza1972 ::Zamislite još moju situaciju,sa 39.5 godina,prvi postupak mi je trajao od maja do novembra,pola godine...sad sam u pripremi za drugi preko fonda,a koliko se čeka ,veća mi je šansa da uđem u menopauzu,nego u postupak c c c

Baš si me slatko nasmejala!  b Zašto nemaš u frontu svog lekara za sterilitet, pogurao bi se postupak onda ili ne bi bio problem ako koju nedelju i uskočiš u famoznu jubilarnu četrdesetu? Kad su podigli starosnu granicu na 40, ja sam za 2 meseca punila 41 v , a Arsićka je mislila da za dva meseca punim 40 i pojurila da me ubaci na brzaka. Naravno, uzalud. c

Pozdrav svim devojkama, sa željom da u 2012 postanu ili majke ili trudnice ili da RZZO podigne starosnu granicu, ali ne na 42 nego na 45. navijacica pokloni3

missile

Broj poruka : 8191
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 2011-12-23, 09:46

Miro, sad vidim sta je bilo kako si od jutros?

bak

Broj poruka : 6807
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 2011-12-23, 09:51

Miro i ja sad procitala...Kako si? Miruj malo...
Senka sad u akciju.
Za sve po jedan zagrljaj

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 2011-12-23, 10:36

Miro, kako si?
Verujem da si se potresla, dobro je da si kontaktirala doktora, i sad ce to biti ok. Mnogim zenama krene to krvarenje tu negde oko 10.nedelje, od 4 mojih drugarice koje su u skorije vreme zatrudnele, dve su prokrvarile,jedna bas mnogo, i sve je bilo ok, utrogestan i mirovanje, i sve je ok. Molim te samo da se pricuvas, ja vec odavno ne nosim nista teze od kile, dve. Kad god idemo u kupovinu, mm sve nosi, ja kad idem sama, kupim ono osnovno, sto je lagano.
Inace, mene jako boli stomak kad stojim u mestu. Kad se krecem, vrlo malo, ali cim stanem katastrofa. Odmah gledam da negde sednem.
Prosle nedelje me je jako boleo stomak skroz dole nisko, i sama sam sebi uvela utrogestan i ujutro(inace mi dr rekla samo uvece), i ono me prestalo. Juce sam je pitala, i ona rekla da je to ok. Utrogestan najvise cuva bebu, kaze ona.

Mrvica

Broj poruka : 3133
Godina : 36
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 2011-12-23, 10:44

Miro, kako si danas? Izlezavaj se i ne ustaj ni za sta narednih dana! poljubac

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mali Princ taj 2011-12-23, 10:44

Mrvice, sve se slazem sa tobom sunny

Miro, draga, samo miruj - bez saginjanja, presavijanja preko kade, cucanja, nego lezanje, lezanje i lezanje. e, da, i sto manje sedenja. Tako su bar meni rekli.

Meni su do 12 nedelje davali depo progesteron.

Bice sve ok!

Mali Princ

Broj poruka : 1965
Godina : 42
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 2011-12-23, 13:22

Ih Miro , al si se sad povukla...nemoj se plašiti,mada verujem da te starh danas već napustio.
Ipak si se malo preforsirala,i nećeš više, je l tako. Tvoja beka je na sigurnom mestu, i dobro je ona, samo ti malo kucnula u prozorče da olabaviš, je l' tako? Nije te više podsećala?
Ajde, piši, šta danas radiš? Ja treba do svoje dr u Dom zdravlja, pa ću usput i novogodišnje čestitke da kupim...jesi li ti to obavila?

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebko taj 2011-12-23, 13:28

Miro sad čitam...Kako je danas?Biće sve u redu samo se primiri i shvati da si sad trudnica usne
Koračaljke d

bebko

Broj poruka : 3839
Godina : 41
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 2011-12-23, 15:47

Dobro veče. Dobro smo ja i bekac danas! Ležala sam skoro čitav dan. Malo sam nešto i radila. Skuvala ručak i stavila sudove da se peru. Trudila sam se da sve radim polako, bez presavijanja, dizanja teškog i sl. Imam neki pulsirajući bol sa leve strane, koji sam i ranije imala i povezivala ga sa uvećanim jajnikom. Drugo me ništa ne boli, niti šta curka osim utrogestana koji danas nisam zaboravila da stavim.
Dr je rekao da najveći deo vremena u narednih par dana provedem u krevetu, a da po malo prošetam po kući kad osetim potrebu. Rekao mi je kao Princu da što manje sedim. Ponovo pijem one progesteronske tablete, a depo neću primati ako ne bude bilo potrebno.
Dr mi je genije. Nazvao me je čim se probudio i rekao da se ne ustručavam da ga budim ako treba. Eto, nadam se da će ovako i ostati!
Pari, oba puta kad sam pošla za čestitke, zaboravila sam da ih kupim. Sad i ne smem da izađem, pa možda ih napravim sama! Imam valjda kartone u boji, imam štampač, samo mi treba malo kreativnosti za onu ukrasnu stranu :)

Mirjana

Broj poruka : 10499
Datum upisa : 29.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2011-12-23, 17:44

I cure koliko ispisanih strana, cuka mu, dok iscitah, ne znam kome sta treba da napisem! Nije sto sam zaboravna, nego godine stigle! lol! Miro, ime ti kaze samo, MIRUJ!

Senka, samo u napad, i da dodjete do beke, bilo bi super da taj prirodnjak bude dobitni! Navijam! Nek prsti i tresti na sve strane samo neka uspe!

Ja dok se skontam da krenem u sledeci postupak, ima da ga ukinu za sva vremena, kako stvari sada stoje! Rolling Eyes Al ne mogu jos u postupak, stvarno nisam spremna, ni papire da vadim a kamoli da se bodem i tome slicno! Prolece ce biti lepse vreme za mene! A treba i dragog da posaljem da odradi spermogram, a nikako ga nakanim. A mislila sam i profertil da kupimo da pije 3 meseca, al moramo plin u auto da ugradimo! Very Happy Znam, svi cete reci da smo ludi sto je plin vazniji od lekova, al nek ide zivot, jedan je! Very Happy A onda cemo i dragog da sredjujemo, ajde sto sam ja pasivna, al on je sampion po tom pitanju! Ko li nas samo sastavi! lol! Znam, vasiona, i ne bih ga ja dala ni za sta na svetu! Samo cu rado da poklonim nekom njegove smesne brkove, koje je ostavio nakon brijanja brade neki dan, i smesan je kao crtez, a njega boli uvo sto je tako, i svestan je toga, al bas ga briga! Da mi je da budem on, makar i 10 dana, uh sto bih se sita naodmarala! Laughing

Eto curetci, ljubim vas i grlim sve i zelim da vam svima cestitam Novu godinu! Very Happy

BiKsi :)

Broj poruka : 20379
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od red taj 2011-12-23, 18:02

valjda ovde treba da napišem...ne znam, devojke ni kako da napišem...

juče na uz bez srčane radnje...osma nedelja i 5 dana po ciklusu a peta i koji dan po veličini ploda... dr ne zna šta da kaže...negde stalo u razvoju...nije ni počelo...
nije optimista ni malo...
jutros uradim betu...7100...da sačekamo malo, pa ili će sam spontani da krene, ili ćemo morati da ga radimo...
ne mogu suze da zaustavim...
da vas ne gnjavim mnogo...proći će, mora proći...

red

Broj poruka : 255
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2011-12-23, 18:12

Ajoj Red, ne verujem sta pises draga! No No No No No Drzi se, ne znam sta bih ti sada rekla, grlim te jako, najjace!

BiKsi :)

Broj poruka : 20379
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 2011-12-23, 18:18

Red.... ne znam sta je pametno da kazem.... Sad moras biti jaka da prebrodis sve to... isplaci se bice ti lakse....
mislim na tebe puno i grlim te jakooo zagrljaj

medolino

Broj poruka : 2608
Godina : 29
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tanjica taj 2011-12-23, 18:26

zagrljaj kakva tuga.......mogu da zamislim kroz sta prolazis......

tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mijaki taj 2011-12-23, 18:57

red, zanemela sam draga moja...

ne umem da te utesim, samo cu te jaaaaako zagliti, ovako elektronski....

zvuci otrcano, ali izbledece bol, kao sto ti rece, mora proci...

ljubim te punooo, punoooooooooooo

mijaki

Broj poruka : 2538
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od 7-patuljaka taj 2011-12-23, 18:58

Red, ako vec nesto nije islo kako treba,bolje sto se sada desilo, nego kasnije...zao mi je... Crying or Very sad

7-patuljaka

Broj poruka : 600
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od grudva taj 2011-12-23, 19:07

red
zagrljaj
neznam sta drugo sada da t kazem

grudva

Broj poruka : 1073
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 2011-12-23, 19:09

Red No

bak

Broj poruka : 6807
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MIRKA85 taj 2011-12-23, 19:23

red draga,znam kroz sta prolazis,ja sam kroz to prosla pre dve godine i svesna sam da niko ko to ne dozivi ne zna kakav je to stasan osecaj i gubitak ,ma i to je malo reci... Crying or Very sad ja sam bila u 11 nedelji i taman se ponadala da smo izgurali,ali je isto plod ranije prestao sa razvojem,sve se zavrsilo na svetog Nikolu spontanim plus kiretaza na zivo,to je bio kosmar.mislik da se to moze preboleti tek kad dodje jedno bebce!!! Zato sad odboluj i u nove pobede,znam da nije lako!!! Uh raspisah se ja....

MIRKA85

Broj poruka : 365
Godina : 31
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 14:01

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh