KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+76
sanjicica
Marija86
heart84
Sneza
bokica
rada78
vikica800
Melina
anak
Mrvica
kristina33
Tanja83
natalija
Zoka83
hany
nolinica
*AIDA*
MIRKA85
djole42
NatasaM
gagax81
Tinche
Sami
bobica83
ciklama
little monster
viktorija
laKole
maja76
zoxa
shenon
Botox
Annie
Cupava
Mali Princ
LaFolie
tanjica
JocY
ragaco
ninica2
lilly13
cicsa80
lolipop
KoMetaK
bak
marijas
Jelica
SSanja
missile
smarija
dragana76ns
Jejaaa
Orline
Xena
lilya
noja
Likoli
cvrle76
bebko
maus
mijaki
Kamilica
MAAKKI
medolino
grudva
ananana
Dacaa
Jelena*
Struzzo
BiKsi :)
maza1972
dr mali pariz
red
Mirjana
senka
dragmilk
80 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 22/12/2011, 22:27

Malo sam se smirila. Toliko sam se bila uplasila i samo mi je u mislima bila cura kojoj su radili kiretazu dok sam lezala u bolnici. Tako sam plakala da me je dr jedva razumeo. I opet moram da ga pohvalim, znaci obozavam tog coveka. Naravno da je hteo odmah da dodje do bolnice da me pregleda! I rekao je da ga mogu zvati i nocas ako treba iako ne radi. Na kraju ga nisam cimala bez razloga. Dogovorili smo se da primim progesteron depo i lezim, a da mu se ujutru javim, pa ako mi ne bude bolje, on ce doci samo da mene pregleda. Eto. Sestra koja mi je dala injekciju mi je rekla da najvise spontanih ima u osmoj nedelji. Kako je to strasno!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 22/12/2011, 22:29

Miro draga sigurno si preterivala, sad lepo miruj i odmaraj, sve ce se vec nekako poraditi ne moras bas ti sve cmoka
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 22/12/2011, 22:30

Samo ti lezi Mirka bice sve dobro, a ja ti drzim pesnice jako, najjace ljubav
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 22/12/2011, 22:37

Miro,molim te ,nemoj takve misli...samo se opusti i miruj,izvini,ako sam bila gruba u prethodnom postu ,nisam tako mislila,nego sam se iznenadila da si juče puno hodala ,kupovala poklone,pa još i stajala po pošti...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 23/12/2011, 01:33


Samo da vas ljubnem drage moje ljubav ljubav ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 23/12/2011, 10:03

Miro, ČUVAJ SE!!!! v

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 23/12/2011, 10:11

maza1972 ::Zamislite još moju situaciju,sa 39.5 godina,prvi postupak mi je trajao od maja do novembra,pola godine...sad sam u pripremi za drugi preko fonda,a koliko se čeka ,veća mi je šansa da uđem u menopauzu,nego u postupak c c c

Baš si me slatko nasmejala!  b Zašto nemaš u frontu svog lekara za sterilitet, pogurao bi se postupak onda ili ne bi bio problem ako koju nedelju i uskočiš u famoznu jubilarnu četrdesetu? Kad su podigli starosnu granicu na 40, ja sam za 2 meseca punila 41 v , a Arsićka je mislila da za dva meseca punim 40 i pojurila da me ubaci na brzaka. Naravno, uzalud. c

Pozdrav svim devojkama, sa željom da u 2012 postanu ili majke ili trudnice ili da RZZO podigne starosnu granicu, ali ne na 42 nego na 45. navijacica pokloni3
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 23/12/2011, 10:46

Miro, sad vidim sta je bilo Korak po korak na putu do bete + - Page 39 191975kako si od jutros?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maus 23/12/2011, 10:51

Miro i ja sad procitala...Kako si? Miruj malo...
Senka sad u akciju.
Za sve po jedan zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mrvica 23/12/2011, 11:36

Miro, kako si?
Verujem da si se potresla, dobro je da si kontaktirala doktora, i sad ce to biti ok. Mnogim zenama krene to krvarenje tu negde oko 10.nedelje, od 4 mojih drugarice koje su u skorije vreme zatrudnele, dve su prokrvarile,jedna bas mnogo, i sve je bilo ok, utrogestan i mirovanje, i sve je ok. Molim te samo da se pricuvas, ja vec odavno ne nosim nista teze od kile, dve. Kad god idemo u kupovinu, mm sve nosi, ja kad idem sama, kupim ono osnovno, sto je lagano.
Inace, mene jako boli stomak kad stojim u mestu. Kad se krecem, vrlo malo, ali cim stanem katastrofa. Odmah gledam da negde sednem.
Prosle nedelje me je jako boleo stomak skroz dole nisko, i sama sam sebi uvela utrogestan i ujutro(inace mi dr rekla samo uvece), i ono me prestalo. Juce sam je pitala, i ona rekla da je to ok. Utrogestan najvise cuva bebu, kaze ona.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 23/12/2011, 11:44

Miro, kako si danas? Izlezavaj se i ne ustaj ni za sta narednih dana! poljubac
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 23/12/2011, 11:44

Mrvice, sve se slazem sa tobom sunny

Miro, draga, samo miruj - bez saginjanja, presavijanja preko kade, cucanja, nego lezanje, lezanje i lezanje. e, da, i sto manje sedenja. Tako su bar meni rekli.

Meni su do 12 nedelje davali depo progesteron.

Bice sve ok! Korak po korak na putu do bete + - Page 39 694552
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 23/12/2011, 14:22

Ih Miro , al si se sad povukla...nemoj se plašiti,mada verujem da te starh danas već napustio.
Ipak si se malo preforsirala,i nećeš više, je l tako. Tvoja beka je na sigurnom mestu, i dobro je ona, samo ti malo kucnula u prozorče da olabaviš, je l' tako? Nije te više podsećala?
Ajde, piši, šta danas radiš? Ja treba do svoje dr u Dom zdravlja, pa ću usput i novogodišnje čestitke da kupim...jesi li ti to obavila? Korak po korak na putu do bete + - Page 39 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 23/12/2011, 14:28

Miro sad čitam...Kako je danas?Biće sve u redu samo se primiri i shvati da si sad trudnica usne
Koračaljke d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 23/12/2011, 16:47

Dobro veče. Dobro smo ja i bekac danas! Ležala sam skoro čitav dan. Malo sam nešto i radila. Skuvala ručak i stavila sudove da se peru. Trudila sam se da sve radim polako, bez presavijanja, dizanja teškog i sl. Imam neki pulsirajući bol sa leve strane, koji sam i ranije imala i povezivala ga sa uvećanim jajnikom. Drugo me ništa ne boli, niti šta curka osim utrogestana koji danas nisam zaboravila da stavim.
Dr je rekao da najveći deo vremena u narednih par dana provedem u krevetu, a da po malo prošetam po kući kad osetim potrebu. Rekao mi je kao Princu da što manje sedim. Ponovo pijem one progesteronske tablete, a depo neću primati ako ne bude bilo potrebno.
Dr mi je genije. Nazvao me je čim se probudio i rekao da se ne ustručavam da ga budim ako treba. Eto, nadam se da će ovako i ostati!
Pari, oba puta kad sam pošla za čestitke, zaboravila sam da ih kupim. Sad i ne smem da izađem, pa možda ih napravim sama! Imam valjda kartone u boji, imam štampač, samo mi treba malo kreativnosti za onu ukrasnu stranu :)
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/12/2011, 18:44

I cure koliko ispisanih strana, cuka mu, dok iscitah, ne znam kome sta treba da napisem! Nije sto sam zaboravna, nego godine stigle! lol! Miro, ime ti kaze samo, MIRUJ!

Senka, samo u napad, i da dodjete do beke, bilo bi super da taj prirodnjak bude dobitni! Navijam! Nek prsti i tresti na sve strane samo neka uspe!

Ja dok se skontam da krenem u sledeci postupak, ima da ga ukinu za sva vremena, kako stvari sada stoje! Rolling Eyes Al ne mogu jos u postupak, stvarno nisam spremna, ni papire da vadim a kamoli da se bodem i tome slicno! Prolece ce biti lepse vreme za mene! A treba i dragog da posaljem da odradi spermogram, a nikako ga nakanim. A mislila sam i profertil da kupimo da pije 3 meseca, al moramo plin u auto da ugradimo! Very Happy Znam, svi cete reci da smo ludi sto je plin vazniji od lekova, al nek ide zivot, jedan je! Very Happy A onda cemo i dragog da sredjujemo, ajde sto sam ja pasivna, al on je sampion po tom pitanju! Korak po korak na putu do bete + - Page 39 561840 Ko li nas samo sastavi! lol! Znam, vasiona, i ne bih ga ja dala ni za sta na svetu! Samo cu rado da poklonim nekom njegove smesne brkove, koje je ostavio nakon brijanja brade neki dan, i smesan je kao crtez, a njega boli uvo sto je tako, i svestan je toga, al bas ga briga! Da mi je da budem on, makar i 10 dana, uh sto bih se sita naodmarala! Laughing

Eto curetci, ljubim vas i grlim sve i zelim da vam svima cestitam Novu godinu! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 23/12/2011, 19:02

valjda ovde treba da napišem...ne znam, devojke ni kako da napišem...

juče na uz bez srčane radnje...osma nedelja i 5 dana po ciklusu a peta i koji dan po veličini ploda... dr ne zna šta da kaže...negde stalo u razvoju...nije ni počelo...
nije optimista ni malo...
jutros uradim betu...7100...da sačekamo malo, pa ili će sam spontani da krene, ili ćemo morati da ga radimo...
ne mogu suze da zaustavim...
da vas ne gnjavim mnogo...proći će, mora proći...
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/12/2011, 19:12

Ajoj Red, ne verujem sta pises draga! No No No No No Drzi se, ne znam sta bih ti sada rekla, grlim te jako, najjace!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 23/12/2011, 19:18

Red.... ne znam sta je pametno da kazem.... Sad moras biti jaka da prebrodis sve to... isplaci se bice ti lakse....
mislim na tebe puno i grlim te jakooo zagrljaj
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tanjica 23/12/2011, 19:26

zagrljaj kakva tuga.......mogu da zamislim kroz sta prolazis......
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 23/12/2011, 19:57

red, zanemela sam draga moja...

ne umem da te utesim, samo cu te jaaaaako zagliti, ovako elektronski....

zvuci otrcano, ali izbledece bol, kao sto ti rece, mora proci...

ljubim te punooo, punoooooooooooo


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od 7-patuljaka 23/12/2011, 19:58

Red, ako vec nesto nije islo kako treba,bolje sto se sada desilo, nego kasnije...zao mi je... Crying or Very sad

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 23/12/2011, 20:07

red
zagrljaj
neznam sta drugo sada da t kazem
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 23/12/2011, 20:09

Red No
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 23/12/2011, 20:23

red draga,znam kroz sta prolazis,ja sam kroz to prosla pre dve godine i svesna sam da niko ko to ne dozivi ne zna kakav je to stasan osecaj i gubitak ,ma i to je malo reci... Crying or Very sad ja sam bila u 11 nedelji i taman se ponadala da smo izgurali,ali je isto plod ranije prestao sa razvojem,sve se zavrsilo na svetog Nikolu spontanim plus kiretaza na zivo,to je bio kosmar.mislik da se to moze preboleti tek kad dodje jedno bebce!!! Zato sad odboluj i u nove pobede,znam da nije lako!!! Uh raspisah se ja....
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 38
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu