Korak po korak na putu do bete +

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana taj 28/11/2011, 21:13

Likoli ::
danas moram malo da budem nevaljala sex , nadam se da smem. Embarassed
Dobro je to, da se opustiš Wink lol!
Nek je srećno i Blagosloveno!
I da ne zaboravim, super ti je avatar!

Mirjana

Broj poruka : 10499
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 28/11/2011, 21:16

Likoli, navijam za sutra igracice igracice napred scuro
Drugarice sve vas d

medolino

Broj poruka : 2608
Godina : 29
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragmilk taj 28/11/2011, 21:56

red ::devojke....beta je 210,6...oće srce da mi stane... srca
Red, fenomenalno srca
Likoli, srecno sutra osmeh srce

dragmilk

Broj poruka : 1295
Godina : 41
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 28/11/2011, 22:17

Likoli, divan ti je avatar, nek se za 14 dana i obistini! Navijam! I treba da budete nevaljali večeras, preporučuje se!

BiKsi :)

Broj poruka : 20381
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od senka taj 28/11/2011, 22:17

vratila sam se iz Jevremove... toliko sam se radovala "prirodnjacima", ali nista od toga ovog meseca. Pojavila mi se cista pa sam dobila da pijem primolut nor od 16-25 dana. Inace su mi imunoloski rezultati super, ali mi je receno da uradim briseve matericne duplje u toku menstrualnog ciklusa na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu. Jel neko to radio? Boli? Crying or Very sad

senka

Broj poruka : 496
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 28/11/2011, 22:26

Senka, brzo će ta cista da ode, važno da si ti žena, a u tebe čovek - čovek! Very Happy Te briseve, mislim tog tipa, nisam davala. Ili je to ono obično što se radi štapićem, nisam skontala baš najbolje, sori. Rolling Eyes A uvek razmišljaj po principu, ko zna zbog čega je to dobro, mislim što sad nisi otišla na prirodnjak, meni je bar tako lakše. Možda sad ne bi ni uspelo, a sledeći mesec hoće!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od senka taj 28/11/2011, 22:30

pise mi na izvestaju uz da moja cista ima cerku!!!!!! Doslovce: "na desnom ovarijumu se uocava anehogena cisticna formacija promera 25X20 mm sa vidljivom cerkom cistom promera 6 mm"

trudna mi cista!!!! zensko!  b  b  b
ljubi je majka v

senka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ananana taj 28/11/2011, 22:33

Senka, opusteno to su brisevi koji se uzimaju stapicem, ne boli Very Happy
polako samo, sledeci ciklus je tvoj dobitni Wink

Likoli, srecno draga, navijamo svim srcem da budes debelica uskoro kao tvoj novi avatar igracice igracice igracice ljubav

ananana

Broj poruka : 1041
Godina : 35
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 28/11/2011, 22:41

senka ::pise mi na izvestaju uz da moja cista ima cerku!!!!!! Doslovce: "na desnom ovarijumu se uocava anehogena cisticna formacija promera 25X20 mm sa vidljivom cerkom cistom promera 6 mm"

trudna mi cista!!!! zensko!
ljubi je majka
lol!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 28/11/2011, 23:23

Biksi :) ::
senka ::pise mi na izvestaju uz da moja cista ima cerku!!!!!! Doslovce: "na desnom ovarijumu se uocava anehogena cisticna formacija promera 25X20 mm sa vidljivom cerkom cistom promera 6 mm"

trudna mi cista!!!! zensko!
ljubi je majka
lol!
lol! lol! lol!
Što se briseva tiče, ja mogu samo da kažem da su mi do sada svi doktori rekli da se rade najranije 10-og dana ciklusa, jer se za vreme krvarenja mogu dobiti lažno pozitivni rezultati. Tako da sam sada potpuno zbunjena! Shocked

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od senka taj 28/11/2011, 23:27

ja vec imam uradjen vaginalni i cervikalni bris. Ovde se radi o brisu materice, ne o klasicnim brisevima. Kako mi je dr objasnila ulazi se kateterom u matericu i uzima se bris na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu. Kaze da je moguce da su se ove zgadije namnozile u materici pa mi se zato dogadja biohemijska.

senka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 28/11/2011, 23:36

O svašta Shocked Ni to nisam čula. Hajde onda, nek je sa srećom. Da što pre nađeš uzrok i eliminišeš ga, pa makar to bila neka dosadna bakterija! yes

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragana76ns taj 29/11/2011, 00:02

Red...cestitam

Senka...mislim da je Loliska radila tako neki bris,bas za vreme ciklusa se uzima, javice se vec ona pa ce ti pojasniti. Srecno sunny

Likoli....srecno sutra, drzim fige

Devojke

dragana76ns

Broj poruka : 4196
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maza1972 taj 29/11/2011, 00:37

LIKOLI ,nek je sa srećom igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Jelena...na UZ kod Radulovića pokušaj da ti daju neke dodatne informacije i analize,naglašavam ovo zato što nama trima koje smo imale neuspele pokušaje ništa nisu rekli ...i srećno!!!

Senka,razumela sam kakav se bris traži,ali nemam iskustvo sa tim,mislim da je radila jedna naša drugarica sa foruma,ali ko,neznam...za cistu ne brini -otići će i ona i ćerka...super što su ti nalazi dobri

maza1972

Broj poruka : 2258
Godina : 44
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od smarija taj 29/11/2011, 01:28

zdravo svima evo i ja bih vam se zeljela pridruziti,nova sam na forumu
naime nalazim se u dilemi oko odlucivanja klinike za VTO bolnica Jovanova ili klinika Jevremova,pa ako koja cura ima savjet dobodosao je.Znam da je sve individualno i niko ne garantuje uspijeh,citala sam i po temama vezano za klinike pa mi je jos gore

smarija

Broj poruka : 73
Datum upisa : 13.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maza1972 taj 29/11/2011, 08:42

od senka Juče u 11:27 pm
ja vec imam uradjen vaginalni i cervikalni bris. Ovde se radi o brisu materice, ne o klasicnim brisevima. Kako mi je dr objasnila ulazi se kateterom u matericu i uzima se bris na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu. Kaze da je moguce da su se ove zgadije namnozile u materici pa mi se zato dogadja biohemijska.
Senka,definitivno je LOLIPOP radila ovaj bris...vidi sa njom...sinoć mi mozak nije radio,radila sam kasno pa sam se nešto smorila,ali jutro je uvek pametnije ...

SMARIJA,dobrodošla...oko izbora klinike je nezahvalno davati savete,samo ću ti napisati da smo SSanja,Sunčica munčica,Jelena i ja skoro radile u Jovanovoj,nijednoj nije uspelo...Jevremova ima kompletan tim lekara ,hematolog ,endokrinolog ,Jovanova je skromnija u tom smislu...Napiši malo više o sebi i prirodi problema,i neka ti je plodonosan postupak ... srce srce srce

maza1972

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 29/11/2011, 09:37

SMARIJA, evo i ja ti zelim dobrodoslicu. I ja sam bas uradila vto u Jovanovoj, sutra cu uraditi betu, mada krvarim - nije to samo krvarenje, to je prava menstruacija i gore od toga. Tako sam krvarila posle HSG-a.

Hvala Mazi sto me ne nabraja medju neuspele vto pokusaje, ali budimo realni, ja sam se vec pomirila s neuspehom. Tesi me sto mi je dr Radulovic na dan ET rekao da su upravo 2 zene kod njih ostale trudne iz smrzlica, pa rekoh nikad se ne zna, tj nada umire poslednja! Very Happy

Upoznala sam u toku stimulacije zenu koja je prosle godine radila u Jevremovoj (neuspesno), sad u Jovanovoj, ali nisam cula vesti od nje. I ona kaze da je Jovanova u odnosu na Jevremovu ozbiljna klinika. Eto, sve je jako individualno. Ako mi ne uspe ni iz smrzlica, nije sigurno da cu da menjam Jovanovu, mada se pitam da li je taj ET bez UZ uradjen profesionalno? Da li dr ima predstavu o tome gde mi ubaci embrioncice ili on to onako ispusti, pa sta bude?

missile

Broj poruka : 8191
Godina : 46
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maza1972 taj 29/11/2011, 09:46

Missile,ja ipak čekam da uradiš BETU b b b b b b

maza1972

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 29/11/2011, 09:48

Radim sutra betu, verovatno popodne posle posla odem do bolnice, pa prekosutra imam rezultat. Vec sam u "potpisu" napravila mesto za betu Laughing

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SSanja taj 29/11/2011, 09:54

ooo, koliko toga sam ja propustila....

Red, Kami, nase nove trudnice... osmeh srce

Missile, znam kako je.. Ipak uradi betu sutra. :)

Mazo, meni je posle ET rekao dr da mi je malo "ustinuo" matericu, i da moze da se desi blago krvarenje, ali da je to vaginalno. E sad, meni je cim sam dosal kuci bilo malo krvi na gacicama. Mislim da se nikakve povrede tokom ET ne bi smjele dogadjati..

SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelica taj 29/11/2011, 09:57

grudva ::devojke
imam pitanjce kolike folikule trebaju biti da su dobre za aspiraciju
ovih dana na ultrazvuku sam imala na desno 6-7 folikula a na levom mali kazu levi nije odreagovao
juce na desnom isto 6-7 bilo je folikula i od 17,2x18 jedna od 19 a levi proradio Very Happy 2x12
-danas na u.z.
- endo 12.1
- levi ludilo 5-6 folikula od 14 do 16mm
- desni 6 folikula od 12 do 16 Shocked
nerazumem kako sada levi je napokon proradio :) a sta je sa desnim gde su nestali oni od 19.5-18-17
mozdaje stvarno glupo pitanje ali ja nemam pojma

Grudva, koliko sam ja informisana folikuli moraju biti bar 18mm da bi dobila stop injekciju tj pregnil ili ovitrel...obicno cekaju da ih vecina bude tako od 18 do 20-21mm, jer nisu svi iste velicine...i onda stop injekcija potpomaze sazrevanje jajnih celija u folikulima. Jer, u prirodnom ciklusu folikul puca na velicini od 22- 25 , sto znaci da su tada zrele jajne celije odprilike, ako je priroda uredila, a lekari u protokolu simuliraju taj proces...Ja prvi put cujem da se menjaju u oba pravca velicine folikula, tj znamo svi da se menjaju, al da rastu...mozda te samo gledao na uz drugi lekar, pa malo drugacije premerio - ipak je mm u pitanju...malo ruku pomeri i eto ti...tako da ne brigaj ti, oni su tu sigurno svi ... i bice ok! A lekari cesto odvale nesto samo d abi dali neki odgovor ne znajuci sta proizvedu u nasim glavama nelogicnim odgovorima...meni se desavalo da mi isti lekar kaze za istu stvar potpuno suprotne konstatacije od pregleda do pregleda...jer se ne seca sta je rekao...tako da to njihovo ...pusti...

Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 42
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelica taj 29/11/2011, 09:58

Likoli ::Halo drugarice, hvala vam sto navijate i prasite, bas prija.
Evo izvestaja sa uz endo 11mm, folikula nema, ovulacija prosla, et sutra u 18h, presrecna sam, tako se sve brzo izdesavalo, madam se da ce mi i narednih 14 dana ovako brzo proci, jos danas pijem 1 tableticu cikloproginove i pocela sam danas sa utrogestanom 3x2, folnak pijem od pocetka ciklusa i sad nastavljam i od sutra pocinjem fraksiparin, ne moze da prodje bez boca pa da se ubijes ali sve je lako izdrzati kaka su moji eskimi u pitanju. Jos amo jednu noc smo sami a onda uzivamo u paketu. family
danas moram malo da budem nevaljala sex , nadam se da smem. Embarassed

Likoli, ova tvoja pricaa mi mirise na Nojinu...sve isto, isto ce i rezultirati...Navijam za tebe!

Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 42
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 29/11/2011, 10:03

Devojke, tj. zene, da li nas dr ET radi profesionalno? Ne kapiram sto ne kupe taj UZ, a opet ako zna da povadi jc sta mu je tesko da napravi ET tako da vidimo svi gde su postavljeni embrioni?
To je jedini korak u koji nisam sigurna da su uradili vrhunski, sa ostalim sam zadovoljna, jer sam skoro pre pocetka procesa sredila sve briseve i druge nalaze pa im je bilo lako sa mnom.
Da li je neka od vas (Maza, SSanja, Suncica,...) isla preko RZZO, ili smo sve u istoj situaciji (finansijskoj pre svega)?

Ja sam Jevremovu dugo razmatrala kao opciju, ali sam se pribojavala da nikad nece biti dovoljno novca i da ce uvek traziti jos za nesto. Sami su mi rekli da racunak na oko 3500. No

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SSanja taj 29/11/2011, 10:10

Missile, nisam sigurna da to rade profi.. Ja nisam isla preko socijalnog, i ne mogu jer sam strani drzavljanin. Ja ne znam sta bih rekla o njihovoj profesionalnosti.. Nisu mi djelovali nesto posveceni... Napominjem da sam ja od nalaza imala samo nalaze stitne zbog hipotireoze, nemam ni HSG ni bilo kakav nalaz tog tipa. Oni su mi uradili briseve, a dr je rekao da je nas jedini nacin VTO, zbog moje stitne.. Kad sam to rekla endokrinologu, rekla je da je stitna u savrsenom redu.. Rolling Eyes Ne znam sta da mislim... :)

SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 29/11/2011, 10:19

Moju koleginicu su odbili preko RZZO da radi vto na GAK NF upravo zbog stitne zlezde!!! UF, prezivecemo nekako ovaj poraz, ali kako cemo opet pare da skupimo? To mi nije jasno. Shocked
Ja sam presla 40 godina, a u Srbiji je na snazi diskriminacija zena preko 40 godina, pa sami placamo. U hrvatskoj do 45! Na GAK NF su mi rekli pre godinu dana da meni ustvari treba laparoskopija, ali su ladno odbili da mi rade jer sam tek bila presla 40 god, mada je u tom trenutku granica za placeni vto pomerena sa 38 na 40. Stalno mi fali tih par meseci da upadnem u igru. I dr Radulovic je isto rekao kao na GAK. Tako ti je to...
Ja sam poraz podnela mirnije nego sto se od mene moze ocekivati, ali je mm jako tuzan. Bas smo zeleli devojcicu, a moze i dve family
On odavno tolikom zeli cerku, da mi ga je jako zao.

missile

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 06:45

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh