Dnevnik Vuka smotuljka <3

Strana 8 od 15 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 8 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od BiKsi :) taj 15/2/2012, 11:48

Joj slatkiša! Meni je preslatko kad deca sisaju prst, znam da roditelji to ne vole, sve razumem, al je preslatko! Mačak je pravi!

Bravo mamice za posteljinu! [Only admins are allowed to see this image]

2) Spebo V 2010.FET, 2 blaste-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli [Only admins are allowed to see this image] 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI,1 osmocelijski i 1 blasta-beta 4,
5) Spebo, V 2017. FET, 2 blaste-beta 2,
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥, 29.10.2018. videli ❤ 6.6.2019. stigla Rodjena
Lilypie Kids Birthday tickers[Only admins are allowed to see this link]

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Vuka smotuljka <3 - Page 8 Empty Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od dr mali pariz taj 15/2/2012, 13:04

Biksi :) ::Joj slatkiša! Meni je preslatko kad deca sisaju prst, znam da roditelji to ne vole, sve razumem, al je preslatko!
baš tako...
Gago, dosadna sam sa svojim postovima, znam,ali ja tako volim ćelave bebe i takve mekanice mirišljave , kao što je Vuk. Ima pravi muški osmejak kad se skonta na ogledalu...ma med!
Posteljina je, naravno najlepša-lepše ne može biti, jer nijedna ko tvoja, nije od ljubavi tolike satkana!
[Only admins are allowed to see this image]

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
[Only admins are allowed to see this link]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 41
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 15/2/2012, 13:44

Kakav divan avatar!
A slike Vuka... lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sneza taj 15/2/2012, 15:59

Da, da, što reče Pari, onaj osmejak, pravi med medeni, slatki mali buckasti med
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 44
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 15/2/2012, 21:36

Drugari, divni ste! ljubav

Imam jedno pitanjce za mamice. U cemu su vase bebe spavale?
Mi smo do sada imali bodic pa dzak za spavanje ali nam je on sad vec mali. Kupila sam jednodelnu pizamicu bez stopala pa mi muz stalno govori da obucem carapice Vuku dok spava. Sta vi mislite?

Moram sve da vas pohvalim i jaaaako zagrlim d
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 38
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 15/2/2012, 21:40

I starije i mladje spava u carapama sem leti (mislim za starije) bebcu oblacim bodi pa preko tu pamucnu zelicu sa stopalima ili bez i carape, stariji je leti spavao samo u bodicu.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 36
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bokica taj 15/2/2012, 21:50

Gago ne znam da li sam do sada pisala u tvom dnevniku al sam svracala.
Ima i neka beba mladja od nas pa da i mi delimo savete. Trpace Vuk i celu ruku u usta.
Stefan nekad krene redom pa prst po prst, ali ja mu to ne branim meni je to mnogo slatko. Kada smo kod svekrva moja je tokom jedne od retkih poseta svo vreme dok je drzala dete vadila mu ruke iz usta dok joj nisam rekla da ga ostavi na miru.
Ja se tebi divim sto ne nosis dete. Samo ti istraj u tome, mi nismo imali srca pa sada kada ima osam kila puca kicma.

Sto se tice spavanja i ja obuvam carapice od rodjenja, tako nam je rekla patronazna. Posto ih on sada izuva ima jos par donjih delova sa stopalima koji mu nisu omaleli i njih mu oblacim.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 15/2/2012, 23:47

I Lenka spava u carapama, osim leti....I sisala je prst do pre 2 meseca i onda ga je sama izbacila. Ja joj nikad nisam branila, mada se ona tako samo uspavljivala. I meni je to bila bolja varijanta nego varalica. Evo sa godinu dana ne sisa ni prst ni varalicu.
Sto se nosanja tice, mi smo dete nosali, moja svekrva po 2 sata neprekidno i kad ode, ona se nikad nije bunila, jednostavno je bila takvo dete, nikad se nije navikla na ruke, a ko god je dosao, mogao je da je uzme bez pitanja. ja mojoj svekrvi i majci niakd nista nisam branila, pa one moje dete vole i ne rade nista iz zle namere, a i korisno je da se sto vise druze, jer onda se naviknu jedni na druge, upoznaju detetove potrebe i posle mozes opusteno da im ostavis dete kada treba negde da ides... i da... dete trazi da se nosi, u najgorem slucaju, dok ne prohoda, posle bezi, a ti mozes da dodjes u situaciju da ti bude zao sto ga nisi nosala kad si mogla smajli angel

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 16/2/2012, 00:02

Obožavam te Mili! Čisto da znaš!

Gagax, sori što u vašem dnevniku iskazah ljubav, no nećeš zameriti.

3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli [Only admins are allowed to see this image] 14.12.2013. Kinder suprise!
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥, 29.10.2018. videli ❤ 6.6.2019. stigla Rodjena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 16/2/2012, 09:27

Biksi samo ti iskazuj ljubav love
Hvala devojke na odgovorima, bas ste brze love

Mili, ne kazem da ja Vuka uopste ne nosam, naopako, ali mi nije stalno na rukama. Nocu spava u kreveticu i to se sam uspava a preko dana je ili u kolicima ili u lezaljci. Ima svoje igrackice pa se nekad sam igra, nekad se ja igram sa njim, svakodnevno cavrljamo nas dvoje, pevamo... Ja sam vecinu vremena sama sa njim tako da ne bi stigla nista da uradim ako bi ga samo nosala. I naravno nije kao tvoja Lenka da ne place kad ga spustim posle duzeg vremena provedenog na rukama Rolling Eyes Nisu sva deca ista.
Moja mama je rekla da ne bi imala drugo dete da sam se ja prva rodila. Bio je opsti haos samnom. Ruke, ruke i ruke. Sreca pa je Vuk povukao na tatu Very Happy
gagax81
gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zoka83 taj 16/2/2012, 10:23

Prvo, premedeni ste!
Ja sam oduvek volela bebe sa kosicom, ali od kako se rodila moja celavica, nekako su mi ove druge postale draze lol!

Sto se tice sisanja prsta, definitivno je bolje da sisa dudu nego prst. Vecina dece se lakse odvikne od dude... Ali Gaga, u tom periodu njih pocinju pomalo da muce zubici, tako je bar sa nama bilo, i normalno je da cese desni sa prstom ili celom sakom.

Sto se nosanja tice, sva su deca razlicita. Moja Nadja je cesto prvih par meseci znala da celu noc prespava tati na grudima, pa se nije navikla. Kada dodju tetke, bake i ostali - non stop je bila na rukama. Naravno, ako je dugo nosaju pa je spuste, znala je da place, ali to nikad nije preraslo u potrebu da je stalno na rukama. Ne znam, po mom iskustvu, dete se ne moze navici na ruke, vec sve zavisi od deteta samog...

Ljubimo vas tako slatke! osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 36
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 16/2/2012, 23:19

Ma naravno Gago da ga neces non stop nosati... ali nekako mi se cini da su mnoge majke (mada, priznajem da sam i ja po nekad bila takva dok nisam ukapirala) stalno u nekom grcu da se bebe ne naviknu na ovo, ili na ono, ili na tamo nesto trece... te babe ispadaju najveci zlocinci i sl.... U stvari, deca toliko brzo menjaju navike, da ne stignes ni da se poradujes, ni da se nerviras, a ono je vec to promenilo.... uspavljivace se on na 100 nacina jos dok ne poraste, igrace se i ovako i onako, trazice i da ga nosate i da ga ne dirate, jesce i ovde i onde, spavace i u kreveticu i kod vas.... sve to dolazi i prolazi i zato ne treba toliko vaznosti pridavati nekim aktivnostima jer se vrlo lako moze desiti, kao sto se desilo meni, da sizis zbog neke stvari koja prodje za mesec dana, i ispadnes smesna sama sebi i ljuta na sebe sto si se toliko ljutila na svoje dete. Trudi se da uzivas u svakom trenutku i onom najgorem i onom najlepsem jer je svaki neponovljiv smajli angel
Biksi love

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 22/2/2012, 21:59

Evo nas drugari!
Bili smo opet kod svekrve i opet se vratili u rekordnom roku! Plakali smo sat vremena uz par pauza od po 10 sekundi Rolling Eyes Nesto bas ne voli tamo da bude! Mozda cemo ove nedelje skoknuti do moje tetke pa cu videti kakav ce tamo biti.
Svekrva ga je cuvala u subotu kod nas i bio je bas dobrica. Sta ces, naviklo dete na svoj kutak! Tako da je i mama skoknula na kratko na svadbu Wink
U ponedeljak idemo na drugu vakcinu Petntaxima i da vidimo koliko smo napredovali jer smo sad vec citav mesec samo na maminom mleku as
Kupio nam taja plisanog Sundjer Boba pa sad spavamo sa njim. I da, sada vise ne gucemo nego krkljamo v
Mazimo se, pricamo, igramo se, vezbamo... Ma uzivamo Very Happy
gagax81
gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 22/2/2012, 22:10

[Only admins are allowed to see this image] Dobili smo Nike patike Wink pa je i taja morao da kupi sebi
gagax81
gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 22/2/2012, 22:14

[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]Kakvi bodići, a patike, ma nemam reči! [Only admins are allowed to see this image]

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 22/2/2012, 22:14

A tek Vuuuuuuuuk! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragana76ns taj 23/2/2012, 08:17

Vuce bubo jedna mazuljava i nasmejana....samo da te ja dohvatim i izgnjavim, uh breeee pojela bih teeee

[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 43
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 23/2/2012, 09:09

Drugarice love
Dragance, jos malo pa ce lepo vreme i odosmo svi zajedno u setnju Wink

Nef, Bokice, Mili, Zoko, Biksiiiii, Draganceee i ostale devojke... ma sve vas volimo do ludila!!! love
gagax81
gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bokica taj 23/2/2012, 09:34

Gago i moj Stefan je u tom uzrastu stalno plakao kada smo isli kod svekrve. Pisala sam o tome negde na pocetku dnevnika. Onda ga je moj svekar stalno zvao placko, a ja se kao svaka luda majka nervirala zbog toga. U to vreme nije voleo ni goste, bukvalno place dok ljudi ne odu.
Oni su tada zaparavo jako mali za neke posete i promene sredine.
Sada je skroz drugacije. Obozava da skita, srecan je kada neko dodje. Jedino sto u gostima tesko moze da se uspava.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 23/2/2012, 16:41

[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
duša! Preslatke poruke...kao i patike!
najslađi VUK! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
[Only admins are allowed to see this link]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 41
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 24/2/2012, 08:22

Mi smo juce kasljali i kijali ceo dan Crying or Very sad Cak i u nosicu kao da ima sekreta ali sa onom obicnom pumpicom nisam nista izvukla. Nismo ni kakili od prekljuce poslepodne pa nas i stomak muci, a naravno i zubici Rolling Eyes Uf!
Za sada jos dobro rucka i sreca pa nismo imali temperaturu. Mozda cu ga danas voditi kod pedijatra da ga poslusa jer u ponedeljak treba da primi vakcinu a ide i vikend.
gagax81
gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 24/2/2012, 16:07

Bila sam danas u DZ da pitam sta da radimo za ponedeljak i kaze mi sestra da dovedemo danas bebu kod neke doktorice da je pregleda pa ako ona kaze da moze da primi vakcinu da dodjemo u ponedeljak a ako ne mozemo da primimo da se cujemo u utorak pa ce nam nekako pomeriti datum jer je sve prepuno. Odemo mi, doktorica ga pregledala, kaze da je malo grlo crveno, dala nam Aqua maris sprej za nos i uvece 1.5ml Paracetamola. Ali ne moze da nam kaze da li da primi vakcinu ili ne, jer ne zna kakvo ce stanje biti do ponedeljka. O tome ce kaze odluciti doktorica u savetovalistu. ui savetovalistu velikim slovima pise "U savetovaliste dolaze samo ZDRAVA deca". I sta sad?!?! Ko ce da mi kaze da li da idemo ili ne? c
gagax81
gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 24/2/2012, 21:20

Idi, jer ti "ne znas" da ti je dete bolesno. Ali, ako mu nos bude zapusen ili slinavi, onda nemoj, jer ti i nije u interesu da prima vakcinu prehladjen.

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 25/2/2012, 08:32

Videcu kakvo ce stanje biti do ponedeljka. Juce je malo manje slinavio a jutros mu opet krklja u nosu Rolling Eyes Pokusavam da izvucem nesto ali nista nece da izadje. Kasljuca i dalje, sinoc sam mu samo Paracetamol dala a danas sam mislila mozda da skuvam caj od kamilice pa da stavim pored njega dok isparava. Ne znam koliko je to pametno, citam da su mnogi to tako radili umesto inhalacije pomocu inhalatora.
U ponedeljak cu zvati savetovaliste cim pocnu da rade pa cu videti. Mozda odlozimo pa zakazem pregled za utorak kod te doktorice iz savetovalista, ona ce nam verovatno biti i izabrani pedijatar.
gagax81
gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 25/2/2012, 10:17

gagax81 ::Videcu kakvo ce stanje biti do ponedeljka. J
tako je najbolje. I ti sama odluci dali ces ga voditi ili ne.Bolje da odloze vakcinu nego da je primi bolestan yes
Ljubimm da budete bolje poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 15 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu