Dnevnik Vuka smotuljka <3

Strana 6 od 15 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Dnevnik Vuka smotuljka <3

Počalji od gagax81 taj 16/1/2012, 10:21

Zadnjih 5 dana sam uspela da iscedim dovoljno mleka da ne moramo da koristimo formulu i sad sam se iscedila 125ml i isklizne mi flasica iz ruke i sve se prospe. Suze teku i teku Sad Sad Sad

U 14h idemo i na bocu pa cemo verovatno moj smotuljak i ja zajedno plakati Rolling Eyes

gagax81

Broj poruka : 694
Godina : 35
Datum upisa : 25.10.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 16/1/2012, 14:17

Nadam se da necete plakati danas
Da sve prodje kako treba i da mami nadodje mleko.

MARA

Broj poruka : 5409
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 16/1/2012, 17:44

Verujem da niste puno plakali yes
i ne brini se zbog mleka,znam da je tesko,ali i meni Marko porastao sa formulom pa vidi kolki je momak yes
ljubav ljubav

caci

Broj poruka : 4557
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 16/1/2012, 17:57

Gaga, da se i mi upisemo u vas dnevnik! Srecna vam 2012!

Ne brini se zbog formule, i ja sam dojila Andriju samo mesec i po dana, vrlo tesko sam podnela to sto mleka vise nisam imala (kao da sam ja bila kriva)... tolika deca izrastose lepo a da nisu sisali "po udzbeniku"...

lol!

lena

Broj poruka : 4094
Godina : 46
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 17/1/2012, 10:30

Zao bi mi bilo i da nemam mleka, naravno ali sam se juce rastuzila jer sam ga isecdila pa prosula. Lepo moj muz kaze da sam pravi bangavus lol! Jos me zeza pa prica sa Vukom "Vidis kako ti je smotana mama, prosula ti klopu" Ceo dan nisam mogla da se oporavim od toga! Ali nacedili smo opet nekako i nismo ruckali formulu sunny

Krenemo mi juce pola sata ranije na kontrolu jer treba da svratimo po vakcinu koju smo rezervisali. Udjem u apoteku i kazem sta mi treba a zena prebledela. Kaze nema vakcine!!! Ja u soku! Znam da se narucuje par dana ranije, gde sad da nadjem drugu. Pitam kako nema, pa ostavili ste nam, zar ne?! Da, ostavili su ali je nekom hitno bila potrebna za vikend pa su je dali a to jutro su trebali da donesu nama drugu i na to su skroz zaboravili. Pocela da se izvinjava, zove druge njihove apoteke, niko se ne javlja... I na kraju nadju jednu ali moramo da idemo na drugi kraj grada!!! Ja pogledam na sat, imamo jos 10 min. fore, zovem muza da mu kazem, on psuje, vice preko telefona... Setim se ja da ima jos dve apoteke pored ove i udjem u prvu i pitam da li imjau Pentaxim sad, ovde i odmah?! Devojka se nasmejala i kaze da imaju. Uh! Olaksanje! Kupujem vakcinu i prelazimo preko u DZ u minut do 14h.
A na kontroli kaze doktorica da gladni nismo. Imamo 5870gr i 62cm Shocked Sestra nas je 2 puta premeravala, kaze da je dosta dobio i u tezini i u duzini. Nije ni cudo sto mu je sve malo u duzini.
Zbog boce smo opet plakali i to ceo put do kuce jer je opet smotanoj mami ispala duda, pa nismo imali nas lek za utehu Rolling Eyes Bas mi nije bio dan! Temperaturu nismo imali, jedino smo malo bili kenjkavi pa smo malo teze zaspali ali lepo smo odspavali od 20h do 4h Very Happy

Pored ruke koju stalno trpamo u usta sad smo poceli da pravimo i baloncice pa stalno nosimo portiklu.

E da, zaboravila sam da napisem da je mama ovaj put bila hrabrija pa nije plakala ali opet nije gledala kako bockaju dete lol!

Ljubimo sve nase drugare, drugarice i njihove mame cmoka

I par slicica za kraj

[Only admins are allowed to see this image] ovde sam isti taja samo u malom izdanju
[Only admins are allowed to see this image] "Volim mamu!" Very Happy
[Only admins are allowed to see this image] a ovako citam sta ima novo na Kutku

gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brinbili taj 17/1/2012, 11:43

Gaga smotuljko ti je bombonica[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

Ja nisam gledala kako daju vakcinu Suncici nikad do sad,i uvijek sam se tresla kao prut i zeludac mi je bio u grcu...Sta bi tek bilo da sam gledala ili je drzala[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

brinbili

Broj poruka : 1989
Godina : 32
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 17/1/2012, 11:55

Brini i tvoja Sincica je med medeni! smajli angel
Bas sam juce procitala tvoj dnevnik tj. samo ono sto si ti pisala jer nemam vremena bas sve da citam. Ima dosta istih stvari koje i Vuk radi Very Happy

gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragana76ns taj 17/1/2012, 15:27

Samo da ljubnem medenog smotuljka [Only admins are allowed to see this image]

E sto volim kad ima novih slicki, bravo za mamu [Only admins are allowed to see this image]

dragana76ns

Broj poruka : 4196
Godina : 40
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 20/1/2012, 22:27

jaoj pa on je divan kao beba sa reklame! sto se tice bocke kad je moje starije dete primilo prvu vakcinu sa mesec dana ruka mi zadrhtala i krenula ka med sestri da joj opalim samarcinu! muz me je zadrzao ja je opsovala i izasli smo zena se samo nasmejala, verovatno je na to navikla. ali ta nemoc majke je katastrofa dete ti bodu a ti treba mirno da gledas, ma nema sanse! Vuk je bas lepo napredovao, a ti mila ako hoces da povecas prosivodnju mleka muzi se i na suvo da podstaknes laktaciju, znaci nema veze sto mleko ne izlazi ti se stimulisi. a nisam skontala sto ga ne dojis nego se muzes pa mu dajes mleko na flasicu?

Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 33
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 21/1/2012, 07:38

Moj deckic je napredan a i lenj Rolling Eyes Sisa jako malo, i to samo prvu dojku, uspava se pa drugu nece. Dzabe i budjenje i cackanje... Onda se probudi posle sat vremena opet gladan. Morao je i formulu da rucka pa je mozda i navikao na flasicu, a i napravi mi ragade pa me boli. Eto zbog toga se ja izmlazam. Mozda nije najpametnije tako ali bar znam koliko je ruckao.

E sad, imam jedno pitanje za mame koje imaju decake. Bili smo neki dan u savetovalistu i doktorica mu je bas jaaaako navukla pisu. Juce mi je 2 puta plakao pri presvlacenju a i jutros je. I to bas kao da ga nesto boli. Sinoc sam primetila kao da mu je malo crvena pisa a jutros mi se cini i da je malo oteceno. Sta raditi? Subota je? Crying or Very sad Inace je veseo, nije jako kenjkav.

gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 21/1/2012, 08:06

Gago za ragade uzmi lanolin multi mam i istog dana je mnogo bolje i slobodno stavljaj dete na sisu sto vise mozes izbegavaj flasicu kad vec ima mleka.
Za pisu nista prcice i ako mu je jako povukla,stavi pavlovicevu malo i to je to.

MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sami taj 21/1/2012, 23:29

Draga moja sto se tice pise, po tom pitanju ti neznam nista reci , kod nas se radi drugi nacin pa neznam , mozda ti neka od mama nesto saopci od koristi.
Evo Mara, je vec pisala.
A sto se tice samog sisanja, stavljaj ga sto cesce na dojku i nek sisa, ne brigaj on uzme tacno onoliko koliko je njemu dovoljno, sto manje se izmlazaj i daji na bocicu.
Moj je bio mjesec dana u inkubatoru i kad je stigao kuci bez nekih veci problema nastavio sikiti normalno.
Pusica za malog medenjaka ljubav ljubav

Sami

Broj poruka : 4088
Godina : 41
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragana76ns taj 22/1/2012, 20:56

Samo da ljubnem smotuljka [Only admins are allowed to see this image] nadam se da je proslo, i da je smotuljko veseo i kada ga mama presvlaci

dragana76ns

Broj poruka : 4196
Godina : 40
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 23/1/2012, 09:07

Proslo nas je, hvala Bogu! Rekla mi patronazna da mu stavljam oblog od toplog caja kamilice pa smo to stavljali 2 dana, malo mazali Pavlovicevom i prodje.
Juce smo bili u skitnji do Merkatora a i danas cemo. Napolju je bas lepo vreme sunny

Ljubimo vas drugari!

gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 24/1/2012, 09:20

Nadam se da nema vise na pisi crvenila i otoka.
ljubav

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 24/1/2012, 09:51

maus ::Nadam se da nema vise na pisi crvenila i otoka.
ljubav
yes yes zagrljaj

caci

Broj poruka : 4557
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 24/1/2012, 14:02

Nemaaaa crvenila i otoka! Proslo je Very Happy

Danas smo kuci, nema setnje, napolju kisa... Crying or Very sad Ali zato zavrsavamo neke poslice. Sasila sam danas mom sincicu posteljinu Laughing Zasto kupovati kad moze da se napravi za troduplo manje para.

Saljemo svima jedan veeeliki zagrljaj

gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 25/1/2012, 13:21

radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Mama bravo za posteljinu lol!

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 28/1/2012, 07:59

BRAVO ZA SASIVENU posteljinu
ljubim

MARA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 28/1/2012, 17:00

Vuče, mnogo si lep! Ljubim te u ručice osmeh srce

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

[Only admins are allowed to see this link]
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13291
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gagax81 taj 29/1/2012, 09:51

Happy osmeh srce

Juce smo jako bili kenjkavi, stalno smo gurali ruku u usta i par puta iznenada plakali jaaaaako! Gladan nije, suv jeste pa sam to povezala sa zubicima. Jel moguce da mu vec krecu zubici? Shocked Sinoc se probudio u sred noci i vristi, nece dudu, nece vodu, place i na rukama... Jedva smo se smirili. Portikla nam je stalno mokra jer balavi Rolling Eyes
Inace je dobrica, rucka, spava, malo se igra i guce... Nocu sad lepo spavamo od 22h pa do 6h/7h, naravno odma sam i ja odmornija i raspolozenija Very Happy
U sredu iddemo na kontrolu UZ kukova i mislim da cemo skinuti siroki povoj, sad ga jos nocu nosimo.

Evo jedne velike slicice koju cemo od sad praviti svake godine
[Only admins are allowed to see this image]
Ljubimo vas drugari!!! ljubav

gagax81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 29/1/2012, 09:53

Gago mozda i jesu zubici neki put muce mesecima pre nego sto izbiju, mada sad oni postaju svesniji okoline pa im nije bas puno zanimljivo da spavaju, jos ce nas oni zezati buditi se plakati.... a moja omiljena mini fotkica je ova dedamrazovska

Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 33
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 29/1/2012, 23:47

Da, sto rece Pari, zubi znaju mesecima da bude dete u sred noci, pa tek onda da krenu... a inace, deca mog devera su vec u 4 meseca imala po dva zubica, tako da nista nije nemoguce....
Vuk je milina jedna mala i super sto lepo spava, znam koliko to znaci yes

Milijana

Broj poruka : 5171
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od buby taj 30/1/2012, 08:34

Milijana ::Da, sto rece Pari, zubi znaju mesecima da bude dete u sred noci, pa tek onda da krenu... a inace, deca mog devera su vec u 4 meseca imala po dva zubica, tako da nista nije nemoguce....
Vuk je milina jedna mala i super sto lepo spava, znam koliko to znaci yes
mislis nef lol! lol!

buby

Broj poruka : 4109
Godina : 37
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 30/1/2012, 11:08

Super je ona velika slika sa mnogo malih slika lol!

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 05:04

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 15 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: