KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Viktorov dnevnik

+41
korpica
mamajednogprinca
medolino
cici
Orline
Tanja83
Mirjana
tuli
Simona
bokica
nesalela
HappyGirl
Danicab1
lena
lolipop
KoMetaK
dragana76ns
bobica83
buby
Zoka83
kasia
maja76
bebko
key
jul
zoxa
Tinche
caci
Sami
Shizika
Gala
Milijana
dr mali pariz
maus
brinbili
Jelence
MARA
Nefertari
BiKsi :)
catherine290505
Sneza
45 posters

Strana 13 od 17 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od lolipop 14/5/2012, 12:08

Samo da vas ljubnem jednom ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Mirjana 14/5/2012, 15:44

osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od lena 17/5/2012, 14:53

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 25/5/2012, 13:06

Tu smo tete i drugari i trudnice i mamice i buduce mamice no ne stizemo
Bata je super ide u vrticu redovno,poceo je da jede samo da mama ne bude tuzna inace ovako nikako nece.
Porastao je,veliki momak ima 101 cm i 13 kg,pricamo kao odrasli ne postoji tema na koju ne razgovaramo,u stanju je da mi danas postavi 1000000 pitanja i na sta ne dobije odgovor odgovori sa,ne zatvara usta,velika je pricalica,izgovara sva slova skroz lepo i onako kako treba osim slova SH izgovori on to ali onako sustavo,sto se meni naravno ne svidja.
Napredan je za svoj uzrast i to bas,zna mnogo pesmica za koje ja nikad ni cula nisam,tako da svakog dana dodje sa novom pesmom iz vrtica i isprica mi je uvek pred spavanje,zagrli me i kaze ne brini se mama sto je dosao noc,mora da odmorimo malo,dok ti spavas ja cu ti pricati tiho da niko drugi ne cuje.Ja se naravno raspilavim i vrlo cesto rasplacem i na svaku njegovu novu pesmicu od tolike srece i radosti odzvanja mi nesto u usima,kao da ce mi puci.
Jako je tvrdoglav sta taj naumi...Ali je i jako dobar,dete za primer sto se poslusnosti tice,sve sto kazem ispunjava,nema plakanja i neggodovanja.Dok je Vuk druga prica.Jedino u cemu se ne slazu jeste da Viktor otima Vuku sve igracke sto me strasno nervira,koliko pokusavam da resim to,upadam u veci problem.
Po pola dana je u vrticu drugu polovinu je napolju,u pesku u blatu u baricama,medju ruzama i stalno se nesto povredjuju.Nemaju novu obucu mislim da imaju kad krenu u grad,posto i po ta 3 para koja poseduju uvek su sve ili blatnjave ili mokre.
Kasnije kacim neke slike odoh sad
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od dr mali pariz 25/5/2012, 13:10

[Only admins are allowed to see this image]Čekam i fotkice dobrice malog, koji ručka da ne sekira mamu. [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od kasia 25/5/2012, 13:38

Kod Mare igranka bez prestanka lol! , mogu misliti kako to izgleda kad se vrate iz dvorista uvece, kad su ovi moji kad dodju iz parka kao da su front prosli.
Viktor je pravi mali smeker, ali on je takav od kad se rodio, zaista, ima bas nesto karakteristicno, svoje, prepoznatljivo. Pravi mali lepotan mudrica...i kako ti samo lepo pozeli laku noc da stvarno samo uzivas.

Ljubim vas puno!

osmeh srce
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 27/5/2012, 07:45

Igranka opet pocinje.
Preproslu noc nic nije spavao,krcka zubima,place,stenje,zaspi 10 min opet tako u krug do 3h,ustanem dam mu daleron,zaspi i spavao do 7h.Juce ceo dan super raspolozen,lepo rucka,lepo spavao,ja sam radila u drugu nekih 5h ,pola smene je bio kod mene.Kaze ide da popije mleko,vrati se i kaze mama ja sam povratio baba mi je dala puno mleka.
Mislila sam da se samo prejeo,no nije sinoc me trazi pred spavanje dodji pored mene,grli me,voli me,i molim te nemoj da mi stavis cepce,ja onako u istoj prostoriji cakulam i kad spomenu cepce pitam jel ti imas tem?Kaze da.Izmerim i jeste 38 sa 5.Istusiram ga spusti se i zaspi.Posle samo sat vremena opet ista,dam daleron onako u polu snu,i nije nocas vise imao,jutros u pola 6 kaze hocu da piskim,nosim ga u wc i on se onako stresa,izmerim i opet 38 sa 5.Opet je odbio daleron i evo ga sad nema tem.I poreed toga super je doruckovao
Nadjmo se da je samo virus,posto evo i Vuku se polako kaci tem.
Bem mu misa,sve se nesto vrti u krug.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 28/5/2012, 11:00

Ipak mislim da je opet bakerija u nosu,juce mu je levo oko pokrvavelo i stvorili se zuti kremelji sto je znak prisustva bakterije.
juce je ceo dan imao temp,nocas nije ali zato nije uopste lepo spavao,plakao je ko neka beba ,dusa me boli,koliko krcka zubima i trese se od nekih bolova da sam nocas i ja plakala.Kad pitam sta te boli kaze stomak,prodje malovremena kaze mama boli me uvo i drzi se,sto opet moze biti vbakterija iz nosa koja zahvati i oko i uvo
Danas za skoplje pa cemo videti.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Nefertari 28/5/2012, 11:29

Joj bre dusa mala pa gde ga to snadje? bas mi je zao Majo. Viktore druze drz se, savladaces ti tu glupu bakt, javite se od dr kad se vratite
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Shizika 30/5/2012, 00:35

Maro, shta bi u Skoplju, jesu neshto konkretno utvrdili? jadnichak, bash se namuchio, a i ti uz njega.
ff
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od maus 30/5/2012, 08:38

Maro da li ste bili u S? Sta kaze dr? Kako je Viktor? A Vuk?
Ljubim vas i da sto pre ozdravite d
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 30/5/2012, 14:32

Jesmo bili u Skoplju ,no nisam pisala zato sto sam cekala rezultate
uk nalaz sterilan,
bris grla sterilan
bris nosa 2 vrste bakterija nadjeno i to stafilokoka i drugu nisam zapamtila,nije ni bitno koja je kad vec mora biti na antibiotiku.
Kod stafilokoke nije potrebno lecenje zato sto je ona prisutna i smatra se normalnom ukoliko ne stvara probleme,ova druga koju nisam zapamtila se mora leciti,tako da cemo u narednih 10 dana biti na antibiotiku.Temperature nemaju od prekjuce cim smo se iz Sk vratili ali zato Vikotr kaslje za medalju i slinavi.A sto lepo spava.....o tome ne vredi vise pricati.
Uz sve to on je dobio i proliv i povracao je 2 dana.Od kad pije humanu hn nema ni proliva ni povracanja.
Toliko od nas.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Nefertari 30/5/2012, 17:06

uh bre a nisu mogle neke ab kapi nego bas ab? daj mu probiotik da mu se creva oporave od tog ab. Ljubimo ga da sto pre ozdravi
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Shizika 30/5/2012, 23:20

Da nam djechaci shto prije ozdrave. ff
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od key 31/5/2012, 13:43

drugari,da sto pre ozdravite... osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Tanja83 8/6/2012, 12:57

ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 13/6/2012, 10:57

Juce odem po dete u vrtic i pita me mlada vaspitacica sta je ovo Viktoru na vrat jel to nosi od kuce,primetila sam dok je spavao?Ja pogledam oni dete svo ogrebano,vrat katastrofa,uvo,lice,usta posecena unutra,ruka.noga,sav je u ranama.
Kad ja vrisnem kakva kuca,ko ce njemu da nanosi ovakve povrede,ovo je povreda naneta fizickim putem za koju je trebalo vremena da se nanese,gde je tu bila vaspitacica?Ona kaze nista joj nije prenela ne zna o cemu je rec.Ja poludim pitam sine ko ti je to uradio kaze ne smem da ti kazem mama!Od kog ne smes?Kaze od vaspitacica!Na sta ja naravno posizim.Pita ona njih ko je to uradio i javlja se jedan decak,po izgledu uvek jako podmuklo dete,kaze ja sam.Zasto?Kaze on tako!Nece da bije Lazara i Vukasina affraid Na sta ja jos vise posizim.Zovi mi drugu vaspitacicu,kaze ne brini resicemo to,nema nista da ostaje do sutra zovi je>Ona nedostupna.Dolazim ja jutros ona ne zna o cemu je rec.Pitam kad se ovo desilo?Kaze ne znam,verovatno dok su se uspavljivali!A gde ste vi bili?Pa tu sam ali ja nista nisam videla.Pa sta vi ovde radite,zasta vas placaju,da gledate kroz prozor ili telefonirate dok deca vode rat.Strasno.Kaze ona meni neoj Maja da budes toliko emotivna,ne smes tako!Molim?Pa sta da mu dozvolim da ga biju svi pa da mi sutra dodje nedaj boze sa posecenim ocima ili sta jos.Zar vam ovo nije dovoljno?Jednom je dosao sa ujedom,pitam ko je kaze Sasa,sledeci pu sa ogrebotinom,opet kaze Sasa,ali sam ja cutala,kao pa nije to nista,mora tako,ali ovo se ne tolerise.To dete je juce povredilo jos dvojicu njih koja su gore nego Viktor prosla i jutros ih nema u vrticu.I ranije je povredjivao drugu decu.
Jutros roditeljski,kaze njegov otac koji ima sigurno 60 g.ja njega ne ucim to ne znam ko ga uci.To je kucno vaspitanje moje dete nikog ne dira,ne grize,ne stipa ,ne udara,jutros kaze vaspitacica hajde Viktor vrati mu kaze necu to nije lepo.A mene dusa boli sto je takav mek i dobar.
Ako oni to ne rese rekla sam im resicu ja,ali taj nacin nece biti nimalo dobar po nikog.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Shizika 13/6/2012, 23:46

Aufff Maro, bash bezveze. No
Nekako mi se chine te vaspitachice pretjerano nonshalantne, treba njima za vrat neku inspekciju. Iz mog radnog iskustva sa klincima bih rekla da djeca najcheshce donesu agresivnost od kuce (npr. njih maltretira stariji brat/sestra pa se oni izzhivljavaju na slabijima od sebe).
Poljupci za nasheg hrabrog Viktora zagrljaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od BiKsi :) 14/6/2012, 18:55

Uh čoveče, stvarno strašno. I ja bih tu stvari isterala na čistac, kako ih bre nije sramota, nisu primetili da su njih trojica u ranama, ej, grrrrrrr.

Ljubim Viktora dobricu i fino vaspitanog dečaka.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od brinbili 14/6/2012, 21:38

Uh Maro,dobro vec nisi napravila haos...ja bih to po kratkom postupku..ufff,grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ljubi Vikija dobrica[Only admins are allowed to see this image]
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Nefertari 18/6/2012, 11:14

uh bre dodje ti da poludis te vaspitacice bas blagonaklono gledaju na to, jer si se zalila visoj instanci? cim dobiju upozorenje da im ode 20 posto od plate odamh se sve prepodobe
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Orline 19/6/2012, 09:01

Ljubim Viktora dobricu i fino vaspitanog dečaka.
I ja...Pametnica [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od key 19/6/2012, 14:25

Iz mog radnog iskustva sa klincima bih rekla da djeca najcheshce donesu agresivnost od kuce (npr. njih maltretira stariji brat/sestra pa se oni izzhivljavaju na slabijima od sebe).
yes
ljubi Vikija srca
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od maus 26/6/2012, 09:06

Viktore, maro, Vuce ja vas grlim i ljubim osmeh srce
Idete li na more? Kakvi su vam planovi?
love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od MARA 26/6/2012, 09:51

Idemo Misu najverovatnije jul CG i pored mog opiranja,posto idu brat i snajka idemo svi zajedno a kraj avgusta Grcka...
Super smo
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Viktorov dnevnik - Page 13 Empty Re: Viktorov dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 17 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu