KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Versys klinika- Budimpešta

5 posters

Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Versys klinika- Budimpešta

Počalji od Mirjana 9/11/2011, 09:34

Eto, pošto sam izgleda prva koja je bila na ovoj klinici, da kažem nešto o njoj.
Ja sam imala sreću da moj dr - iz mog grada, sarađuje sa ovom klinikom, tako da nisam morala putovati u Peštu zbog stimulacije i UZ-a. To sam sve odradila u Subotici.
Na kliniku sam otišla svega dva puta. Prvi put za aspiraciju, a drugi put za ET. Oba puta sam se osećala kao da sam na visokobudžetnoj ekskurziji. Sobe imaju sve što treba da imaju, uključujući klimu, TV, frižider, aparat za kafu/čaj, sudoperu, kupatilo. Sestre su izuzetno ljubazne i dolaze vrlo često. Takođe, pri svakoj poseti te podsete da ih možeš pozvati zvonom koje ti visi iznad glave. Mužić je sve vreme sa vama u sobi. Tačnije-vaša pratnja, jer ja sam na ET otišla sa mm-om i drugaricom. Oboje su sve vreme bili samnom, osim kad sam bila u operacionoj sali.
Upoznala sam dva doktora i anesteziologa, koji su takođe bili divni. Odgovarali su na sva moja pitanja, a kada je bilo potrebno i crtali su mi-npr. zašto sam morala na ET sa punom bešikom lol!
Sporazumevali smo se na engleskom.
Evo i linka klinike http://www.versysclinics.com/top_angol/index.php
Još jednom - sve pohvale! Ja sam oduševljena, prezadovoljna i to sam govorila i pisala ovde i pre no što sam znala ishod ovog postupka-čisto da ne mislite da je zbog toga Wink


Poslednji izmenio Mirjana dana 20/12/2011, 13:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od Mirjana 9/11/2011, 14:50

Zamoljena sam da dodam još par informacija. Postupak ICSI sam platila 3000E, bez injekcija za stimulaciju.
Ne znam da li još neko od naših doktora sarađuje sa njima, ali možete im poslati mail, i pitati.
Meni je stimulaciju vodio Prof.dr Aleksandar Radulović, moj dugogodišnji dr iz Subotice.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od LaFolie 10/11/2011, 15:18

Zvuci sjajno! Da li su poznati po odredjenom segmentu, na primer muski sterilitet, zenski, itd?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od Mirjana 10/11/2011, 17:29

Nemam pojma affraid Ja sam njih birala isključivo zbog toga što bi mi u tom slučaju moj dr vodio stimulaciju, a u njega imam neverovatno poverenje. Nikada me do sada nije razočarao, tj. nije ni sada! lol! Jednom sam čitala u njegovoj biografiji da je on baš imao mnogo nekih radova (na osnovu kojih je dobio zvanje primariusa, pa posle profesora) o stimulaciji kod žena sa PCSO i ishodom vantelesne oplodnje kod pacijentkinja sa policističnim ovarijumima. Ja sam sasvim drugačiji pacijent, ali eto, uspelo je! Laughing


Poslednji izmenio Mirjana dana 24/12/2011, 18:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od LaFolie 10/11/2011, 17:33

Znas li mozda vise o laboratoriji, koliko su savremeniji od ovih nasih?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od Mirjana 10/11/2011, 17:42

La Folie, znam kada sam čitala one silne ugovore da sam naišla na mnogo stvari za koje nisam nisam čula...pa, da li je to znak da imaju bolji lab, ne znam. Npr. znam da su mi jedan papir dali, pa uzeli, i ja sam pitala zašto su mi ga uzeli. Onda su mi ga vratili da pročitam (lakše nego da mi objašnjavaju dva sata). Radilo se o nekoj metodi za žene sa policističnim jajnicima, za koju sam tada čula. To je neka veoma kratka stimulacija, i aspiracija se vrši ranije nego obično, pa jajne ćelije sazrevaju u labu, i kad sazreju oplode ih. To je kao da se izbegnu komplikacije sa hiperstimulacijom.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od LaFolie 10/11/2011, 17:43

zvuci jako primamljivo nakon neprijatnog iskustva u BG
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od Mirjana 10/11/2011, 17:47

Evo kako je moj ET opisala drugarica koja je išla sa nama u Peštu, a pri tom moram da pomenem da je njena sestra prošla kroz 6 VTO, i da ova razume tematiku! Kaže:"Ma ovo nije normalno! Došli popili kafu, ismejali se, odgledali film i uzeli dve bebe-divno!" A odlazak u BGD je bio stres! Svaki! I sad' se stresem kad ih se setim!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od LaFolie 10/11/2011, 17:49

igra
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od MAAKKI 10/11/2011, 19:55

Mirjana posto verujem da ce cure koje su zainteresovane citati, bilo bi dobro da nam napises nesto o smestaju i cenama tamo, jer to nas uglavnom sve zanima, sta sve ulazi u tu cenu koju si dala?
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od Mirjana 10/11/2011, 20:26

Maakki, meni nije trebao smeštaj, pa ne znam. Posle aspiracije su hteli da me ostave jednu noć na klinici, ali mi se popravio pritisak u toku dana, pa sam ipak otišla kući. Nama je to 2 sata od kuće, odličnim putem tako da nije frka.
Ja sam oba puta bila sama u sobi. Prvi put u trokrevetnoj, a drugi put u dvokrevetnoj, tako da mislim da nije neka frka za krevet na samoj klinici. A pre no što sam otišla, neke drugarice su mi rekle da se lako nađe privatan smeštaj u okolini klinike, i da će mi pomoći u tome ako zatreba. Pa, pitaću ih.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od Luna ns 16/12/2011, 21:18

Mirjana ja sam odusevljena!
Luna ns
Luna ns

Broj poruka : 2
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od Mirjana 16/12/2011, 21:31

Jao Luna, što ti je lep avatar! sunny
Dobro došla cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od Luna ns 16/12/2011, 21:53

Hvala Mirjance,i tvoj je jako lep.....Odusevljena sam sa tvojim iskustvom i poslala sam ti poruku,ali kanda nesto nisam dobro odradila..... Very Happy
Luna ns
Luna ns

Broj poruka : 2
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od Mirjana 16/12/2011, 22:24

Možda nisi stavila naziv za poruku, jer tada neće da se isporuči
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od minasu 14/1/2014, 14:46

Malo da obnovim ovu temu jer stvarno moram da pohvalim ovu kliniku.Cela klinika je vrhunska ukljucujuci doktore,embriologe i sestrice.Pre tri meseca sam bila na mojoj prvoj VTO i vratila se kuci sa bebicom koja sada ima 3 meseca.Stimulaciju je vodio dr Aleksandar Radulovic u Subotici i samo smo dva puta trebali da idemo za Budimpestu.Prvi put kada je radjena aspiracija i drugi put kada je radjen embrio transfer.Prvog puta smo se odmah vratili kuci a drugog puta smo prenocili jedan dan u hotelu koji je odmah pored klinike(po preporuci dr Atile).SVE POHVALE ZA OVU KLINIKU I AKO NEKO SLUVCAJNO RAZMISLJA O NJOJ SLOBODNO NEKA IDE PRAVI SU PROFESIONALCI!! Very Happy 

minasu

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Versys klinika- Budimpešta Empty Re: Versys klinika- Budimpešta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu