VTO o trosku grada Beograda

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

VTO o trosku grada Beograda - Page 6 Empty Re: VTO o trosku grada Beograda

Počalji od lelas taj 28/4/2013, 17:59

meni su skoro odgovorili pismeno da su 2012 finansirali treci pokusaj i da ove godine nisu odobrena sredstva za isti.lepo bi bilo da se to promeni uskoro Very Happy
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mika taj 13/5/2013, 19:45

Čekajte, jesam li ja dobro razumela? Beograd plaća pokušaj parovima koji već imaju decu, a ne plaća (nema sredstva) za parove koji nemaju decu?! Shocked Razumem ja parove koje žele brojnu porodicu ili barem dvoje dece, ali šta je sa onima čije su ruke i srca i dalje prazni? To ne može da se meri jedno sa drugim.

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadja71 taj 6/6/2013, 10:38

Ova teme je malo vise posecenija od one za besplatnu vto o trosku grada N.S., pa da postavim pitanje ovde...Sta mislite, mogu li ja, fiktivno, da se prijavim da zivim u N.S. i pokusam da iskoristim besplatnu vto o trosku grada?? i mora li i partner biti prijavljen tamo??? Hvala!!!!
nadja71
nadja71

Broj poruka : 3
Godina : 48
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubilica taj 31/3/2014, 15:46

Da li neko ima informaciju da su odobrili treci pokusaj vto o trosku grada Beograda,cula sam da jesu za sto parova ali ne mogu da nadjem nikakve informacije o tome kome se treba prvo obratiti,da li neko zna vise o tome?Hvala  Very Happy 

bubilica

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fenix20 taj 16/7/2014, 23:16

Ja nova, ali kao da nisam, s obzirom na to sta sam sve prosla i presla. Da li neko ima informacije, bilo kakve o trecem pokusaju vto o trosku grada Beograda? Dakle isto pitanje kao i clanice Bubilica.
Hvala

Fenix20

Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubilica taj 6/8/2014, 13:35

Draga Fenix,ja sam zvala gradski sekretarijat za zdravstvo dva tri puta,receno mi je da je grad odobrio treci pokusaj i da su finansije izdvojene za to ali da cekaju zeleno svetlo ministarstva zdravlja da bi se to realizovalo i da cemo biti obavesteni putem medija.I tako dva tri meseca nikakvih informacija nema,nadam se da cemo od septembra imati neke informacije.Mozas da pozovos sekretarijat cisto da cujes dal ima nesto novo,i molim te napisi ako ima svezih informacija.Pozdrav  Very Happy 

bubilica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem taj 6/8/2014, 13:43

A da li za treći pokušaj ostaje granica do 40 godina starosti?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2251
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubilica taj 6/8/2014, 19:18

Mislim da jeste,isti uslovi su bili kao i preko RZZO,e sad jedino ako nesto ne menjaju,valjda nece.Samo da to vec jednom krene.

bubilica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fenix20 taj 7/8/2014, 00:46

Dakle, poslednja informacija koju ja imama je da su sva sredstva koja su bila, naglasavam bila, u fondu za finansiranje treceg pokusaja VTO o trosku grada Beograda preusmerena na naravno, poplave. Ne vidim bas neku vezu izmedju fonda za VTO i novca koji se izdvaja, dobija.... sta god vec za poplave, no izgleda da sam glupa. U svakom slucaju, po poslednjoj informaciji koju sam dobila iz Gradskog sekretarijata za zdravstvo je DO DALJNJEG SE NISTA NE ZNA, i mene naravno to apsolutno nista ne cudi. Pa sada neki novi ljudi moraju da se obogate, zar je natalitet bitan. Nadam se da ce u dogledno vreme jedna divna, hrabra zena poceti sa raznim aktivnostima vezanim za VTO na teritoriji cele Srbije, ali pisacu detaljnije o tome kada budem imala precizne informacije. Ono sto je uradjeno jeste da je obavljen prvi razgovor sa jednim od clanova vlade, pisem dalje sta se desava.
Svakako treceg pokusaja vantelesne o trosku grada nema, a o sopstvenom..... pa dok ne raskucim sve :) ALI BAS ME BRIGA MOJA BEBA/BEBE SU MI NAJBITNIJE:

Fenix20

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mamadabudem taj 7/8/2014, 12:53

Čula sam da u Hrvatskoj i Sloveniji žene imaju po 5 i 8 besplatnih pokušaja VTO o trošku države a granica je za žene do 45 godina starosti? Nek neko potvrdi ili demantuje...E, zemljo Srbijo.... Mad 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2251
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bubilica taj 8/8/2014, 19:34

Au nije valjda da nece biti nista od toga sad sam se bas rastuzila,stvarno nam je drzava u haosu pa to je strasno.Ne cudi ni mene nista al opet se covek nada.Nista,valjda cemo bar dobiti uskoro konkretne informacije da znamo.

bubilica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Fenix20 taj 9/8/2014, 11:58

Tako je..... ne znam, ja nikome vise ne verujem, osim sebi, te cemo moj muzic i ja sami, a oni kad se obogte dovoljno neka rade sta god hoce. Tuno je samo sto se tako igraju sa ljudima koji nemaju druge mogucnosti i ne mogu sami da finasiraju vantelesnu/e, e meni je zbog toga zao. I grozno se covek oseti kada shvati da ga neko gleda kao neki broj, a ne kao coveka/pacijenta ego kao gomilu novcanica od tri hiljade evra. Ja sam mnogo toga prosla, dok nisam dosal do pravog coveka jedinog iskrenog i moralnog do sada koji mi je dao spisak stvari koje moram da uradim pre novog tj. sestog vto pokusaja. Pre toga je sve klinike, a prosla sam ih skoro sve u Begradu zanimalo koliko cemo embriona zamrznuti, da li cemo platiti kod njih analize, ne zelim ni da se prisecam.... Jedino sto znam i hocu je da imam svoj cilj, da cu ga ispuniti brzo, a sta ce svi nemoralni da rade, pa i ovi koji su ukinuli treci pokusaj, e to me ne zanima. Na zalost tako je - gledam svoja posla i to je to.

Fenix20

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anavi taj 18/10/2015, 21:36

Ooooocee li ovaj nas beli grad Beograd pustiti neku vantelesnu o trosku grada Shocked
Bio bi red ...
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 43
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od branka86 taj 25/10/2015, 15:51

Moze li mi molim vas neka od vas reci koji su mi sve uputi potrebni za komisiju za vto,za Nemanjinu?isla sam prosle godine ali bas sam zaboravila...i koliko se sad ceka za poziv iz Visegradske?cujem u N.Fronta skoro god.dana a kako je na klinickom?Hvala unapred
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: