KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u novembru

+25
Shizika
lolipop
MARA
Milijana
maza1972
Mrvica
Tinche
BiKsi :)
Cupava
bebko
dr mali pariz
key
SSanja
Jelena*
cicsa80
KoMetaK
dragmilk
Mirjana
MAAKKI
Elle
anak
Kamilica
caci
bak
maus
29 posters

Strana 4 od 26 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Sledeći

Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od dr mali pariz 4/11/2011, 22:55

Bixi, mila...terapija ti je udarna, koliko možeš,kloni se gužvi.
fizikalna će te dovesti u red. Bolje ikad nego nikad se dovesti u red!
selidba...nek donese neke pozitivne promene, a za početak začetak novog života u vašem stanu!
P.s. zamišljam te dok pričaš detetu priče o vašem začetku veze...blesice milice !! Jutra u novembru - Page 4 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Milijana 4/11/2011, 23:09

Dobro veče,jutra!
Konačno i ja u novembru, jednom od mojih omiljenih meseci jer je 02.112 rođen moj divan mm love a ovog 23.11. slavimo 10 godina od kako smo se prvi put poljubili radost Pa neka ovaj novembar donese svima vama samo lepe stvari, a vi same birajte koja će šta g
Vidim Čupa sutra ima transfer, pa neka je sa srećom.
Neka je sa srećom i selidba kod naše koke i neka je uspešna terapija g Nimulid je bio moj omiljeni lek dok sam imala bolne mesnatruacije zbunjen
Nisam znala da je Jelena u postupku, moram da počnem da pratim korake Embarassed
Kod mene haos, dete bolesno, ja malo bolje, zakačile smo obe neki virus Mad Pored toga sam neispavana i nervozna kao terijer i počela sam da se ponašam kao oni roditelji zbog kojih sam se zgražavala na ulici affraid Ali evo ga vikend, mm će malo da me odmeni i nadam se da budem kao nova u ponedeljak. Pored toga, sutra se nadam druženju sa drugaricom koju nisam videla pola godine, pa me i to malo raduje....
Ajd sad, sve vas ljubim osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 4/11/2011, 23:40

dr mali pariz ::P.s. zamišljam te dok pričaš detetu priče o vašem začetku veze...blesice milice !! Jutra u novembru - Page 4 275568

Uživale smo obe! Jutra u novembru - Page 4 196545Jer je i naša muvačina dugo trajala! A mala mi kaže ali ja ne smem da mu kažem da mi se svidja, kako si ti to rekla? Padanje, a samo 7. godina. Šta li će biti kasnije, ajme?!
Inače je sa četiri godine imala sledeću izjavu, a razgovor je tekao ovako (možda sam i pričala):
Ja dolazim s posla kod svekrve, mala tu, ljubi me i pita gde je ujko? Ja kažem na poslu. A ona, kao velika ispaljuje: Takvi su ti muškarci ujna, ili su na poslu ili spavaju! Buhahahahahaha, to mi je njena omiljena provala, a ima ih svakodnevno po više! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od KoMetaK 5/11/2011, 01:08

Super Bixi da su ti dali terapiju i da ces imati fizikalnu. Bices ko devojche! osmeh srce Divne su te tajne price o simpatijama i ljubavi smajli angel osmeh srce
MIlijana, da sto pre budete zdravi svo troje! yes
Dragana, ako si i ti sutra u nekoj akciji, neka je sa srecom! igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od dr mali pariz 5/11/2011, 08:39

Jutro najjutarnije! Very Happy
Kako su devojke? Mili, opet virus?
lepo se provedi sa drugaricom!
Bixi, mala je šou! Sećam se te konstatacije, Jutra u novembru - Page 4 404938se kad sam je 1x pročitala!
odoh na brekfast. Uživajte u vikendu!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Kamilica 5/11/2011, 08:51

Dobro jutro!!!
Pariz, kad već pitaš kako devojke, reći ću ti da do sada nisam znala da sam takva kukavica, ja mislila uvek da sam ja jedna hrabra žena! Treba da popijem utrogestan, pa gledam u njih, pa 100 puta već čitam šta su mi napisali kog dana da ga uzmem, koliko tableta...proveravam. Baš sam kukavica
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 5/11/2011, 08:54

Dobar jutar i od mene.

Bato jutros dolazio po mene, odvezao me do grada za bocu, a potom me i vratio pa otišao na posao. Divan jedan bato, i zato mame radjajte sestrama braću! :))) Dragi mi inače radi, ovaj mesec u drugom gradu rasporedjen, pa ne mogu njega da iskoristim baš uvek! :)

Stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od maus 5/11/2011, 09:41

Dobro jutro!
Evo sunny lepo jutro, bice i lep dan!
Biksi ima da budes ki nova.Bas lepo za nove stanare.
Mala sta ima za dorucak?
Meta nemoj slati kisu, molim te.
Jes vala, Mira stoji na tronu, nece da sidje i da je molis Very Happy
Kamilice nisi ti kukavica, vec si samo jako pazljiva.
Milijana nadam se da ste vas dve danas mnogo bolje.
Ej zene sve do jedne d
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 5/11/2011, 09:58

Jutro i ovde! Sunce kod nas, opet sunny
Mene jako žiga sa leve strane, toliko da moram da se sklupčam kad krene.
Kamilice draga, slušaj šta ti kaže Mišica, nisi ti kukavica! Znaš, nije hrabrost ne osećati strah, već uhvatiti se u koštac sa nečim iako te je strah!
Šta nam je sa Annie? Baš brinem za nju?
Sve vas zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Kamilica 5/11/2011, 10:29

Kamilice draga, slušaj šta ti kaže Mišica, nisi ti kukavica! Znaš, nije hrabrost ne osećati strah, već uhvatiti se u koštac sa nečim iako te je strah!
Uh Miro al' je ovo dobro rečeno!
Maus, hvala dušo na podršci cvet
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Milijana 5/11/2011, 10:43

Dobro jutro,
Kod nas pravi prolecni dan sunny
Jutros me probudio hladan prstic u mom nosu Shocked Dete se probudilo, ustalo uz ogradicu i iz svog krevetica meni gurnulo prstic u nos v Sad opet spava, a ja cekam da se probudi, pa da je ispratim u setnju sa tatom, a ja po majku i tetku pa na groblje.
Miro, vidim ja da ces ti da vodis narednih 9 meseci jer su trudnice uvek najaktivnije Wink
Maus, konacno nema magle, a? Je l imate danas neku avanturu u planu?
Meta, gledam slike sinoc iz Djenove affraid Setila sam se tebe, valjda kod vas nije toliko strasno?

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od KoMetaK 5/11/2011, 11:29

Jutro i od mene, tj dan. Dajte tog sunca malo sunny lol!
Joj Milijana, kad sam videla snimke od juce iz Djenove, uzasnula sam se. affraid Sestoro ljudi je izgubilo zivote zbog gluposti! I to je samo recica mala, ali je juce tamo palo mnogo kise, on su prekjuce objavili alarm, ali se niko nije nadao da ce se desiti to sto se desilo, dali su savet da se kola ostave na brdu, a gradonacelnik nije dozvolio da se zatvore skole, i svi sto su poginuli su isli po decu u skolu. Sve se odvijalo 20-tak minuta. No No POginula je majka sa dvoje dece, od 8 i 1 godine, isla da pokupi malu is skole, a nije imala kome da ostavi bebu. No Probali su da joj pomognu, ali je bujica bila toliko jaka, da nisu mogli nista. Tuno je kad gledas snimke, kako bujica nosi ljude i nista im ne mogu. affraid No No
Mislim da se ovakve stvari u Srbiji nisu desavale nikad i nedao Bog da se dese! Ali, ovde, u ovoj ne sredjenoj zemlji su, na zalost normalna pojava, cim padne veca kisa. Pre nedelju dana u Toskani, sad u Djenovi, a tek na jugu se to desava jos cesce. Samo zato sto su ogradili reke i potoke, suzili im korita, i kad krenu, naprave haos. No I opet se samo prica sta se mora uraditi i nista ne rade! Isto! Prosle godine je u Vicenci bila ogomna poplava, unistilo ljudima sve, a od drzave dobili sicu sa kojom nemaju sta da rade.
Juce ovde nije ni padala kisa, prskala po malo, za danas najavili pljuskove, ali nema ni kapi. Na srecu, mi smo daleko od velikih reka, u ravnici, ali zato nas more j** Danas je u 8 bila "acqua alta" (veliki vodostaj), ali na srecu, to kod nas (za sada) traje 2-3 sada i posle opadne vodostaj. Mada, '63 godine su evakuisali ceo grad, jer je voda bila vise od 1m i ostala tako cele nedelje.
Raspisah se, da izbacim bes zbog gluposti i uzaludno izgubljenih zivota. No
d sve puno i odoh kod king i queen na rucak lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od KoMetaK 5/11/2011, 11:53

I, da, zaboravih da vam se zalim kako sam imala nocne more. Rolling Eyes U nekom trenutku se okrenuh i udarih u mm onako u snu, pa poceh da vristim, kaze on - sta ti je? A ja cu - uplasila sam se od tebe!! lol! lol! Ne znam sta sam ja videla, ali nije bio on, tvrdim lol!
Odoh do crkve, da pomenem sve upokojene, danas je njihova slava.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od maza1972 5/11/2011, 12:21

JOOOJ,META...to je od silnih psihičkih traumi koje si imala u poslednje vreme,sa vašim kumom,pa ova prirodna katastrofa... Crying or Very sad
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od MARA 5/11/2011, 13:17

Biksi :) :: Divan jedan bato, i zato mame radjajte sestrama braću!
I batama seke Wink
Dan
Evo i mene napokon u novembru,stalno sam u nekoj guzvi i nikako ne stizem,polovinu dana provedemo napolju,drugiu polovinu u kuvi a najmanje u krevetu.Spavam nepuna 6 sata i ne znam kako izdrzavam
Biksi nadam se da ce ti posle terapije biti bolje.
Cupo srecno
Ostale cure ljubim,grlim......
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od cicsa80 5/11/2011, 15:04

Biksi moram prvo da kazem da su bate nemam reči Samo se stvore kad treba. Nek ti terabija urodi plodom Very Happy
Pariz, sedis u fotelji i citas novine? Wink Ako, ako.....
Mili da brzo budes bolje i lep provod sa drugaricom!
Meta jesu grozni dogadjaji da ne mozes da ostanes miran.
Maro kako su ti divni decaci.
E vec nekoliko dana hocu da kazem: Maus i Tinche dozivljavam kao da su rodjene sestre.
Ljubim
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Cupava 5/11/2011, 16:08

Metaurina ::NEgo, il sam glupa il pospana, jel to ima novina i kod Dragane ili sam ja tu nesto lose ukapirala? zbunjen

Ma ja sam lose napisala. Draganovicka mi je bila talisman danas. Isle smo zajedno po decu, vracale se zajedno i jos me poooosteno nahranila. Zato sam napisala da ce mi danas ona biti muz. Moj je u Bg-u. :-)
A iskreno se nadam da ce i ona uskoro da krene.. Kolica cemo gurati zajedno kad -tad.
Draganovicka, da imam rodjenu sestru...ne bi mi pomogla kao ti danas. Beskrajno ti HVALA. :*
Hvala svima na podrsci i na jutarnjim suncanim smsovima. :***

Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 5/11/2011, 17:05

MARA ::
Biksi :) :: Divan jedan bato, i zato mame radjajte sestrama braću!
I batama seke Wink
Jutra u novembru - Page 4 561840 Jutra u novembru - Page 4 561840 Jutra u novembru - Page 4 561840 Zato je mene mama i rodila! lol!


Meta, strašne su te tragedije, mene uvek pogode No... Još kad je zbog nemarnosti drugih i ne preduzimanja pravih mera, grrrrrr... No No No


Čupe, navijam i ovde i tamo i bilo gde, samo nek se čupavci zakače za tebe i da lepo napreduju! I za naredne dane da ti najavim sunčano vreme! sunny sunny sunny sunny sunny

Odo sad da legnem, da odmorim kičmu, a i mi smo danas izlazili na groblje (Zadušnice), kao i Milijana.

Stiskam vas sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od dr mali pariz 5/11/2011, 18:37

Meta, šta napisa, sestro slatka! Shocked Nisam u toku...užas za tu vodenu stihiju
Cicsa Jutra u novembru - Page 4 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od cicsa80 5/11/2011, 21:44

Mi dana so batama, a mene moj zove veceras, bio u NS pa dosao da me vidi i da se izrazgovaramo sami. Jos mi je doneo vredan vaucer da kupim sebi nesto. Kaze Kupi sebi tasnu neku lepu, kais. srca
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 5/11/2011, 23:39

Cicsa, pošalji tvog batu nekad i kod mene Laughing
Draganče išla po zvezdice??? Shocked Shocked Shocked Kako sam ja to propustila?
Meta, strašno, potresno, neoprostivo No
Pari, fotelja i novine, a?....Ja sam skontala da se radi o drugoj fotelji-dve moje Laughing i jednoj tvojoj lol!
Cicsa, Biksi,Čupo.........ljuuuuuub
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od dr mali pariz 6/11/2011, 13:53

Dan Jutra!
Kako ste cure? Planovi?
Imate li lepog vremena? Mi danas planiramo šetnje...i samo šetnje...i uživanje,pa u krug.
Ljubim vas! Jutra u novembru - Page 4 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od BiKsi :) 6/11/2011, 15:29

Dragi ode na posao, a tu su nam klinci od brata, dvoje malih spavaju, a ovo najveće traži od tetke da joj crtam na kompu, preko bojanke, pa onda ona boji. Dok se ovo dvoje ne probude da se makar malo opustimo i odmorimo, a posle loooodiloooo! Bato i snajka otišli do grada da nešto pozavršavaju, tako da smo mama i ja dadilje!

Kičmica i dalje boli, al malo manje, onako ustvari, imam još 6 boca! Biće bolje!

Eto drugarice, uživajte u današnjem danu! Kod nas je sunčano, ujutru hladnije, preko dana lepše, i samo nek se tako nastavi!

Stisak

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Milijana 6/11/2011, 16:50

Dan zene....
Danas sam odmarala i odmarala.... odspavala sam 2,5 sata Shocked onda bila kod sestre na kafi, pa na rucku kod sveki, pa sad opet odmaram.... nedelja i jeste dan za odmor yes
Sve vas usne

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Mirjana 6/11/2011, 22:04

Ja sam uživala u današnjem danu...nikad' mi nije više prijala šetnja, ni opalo lišće po širokim šetalištima. Nisam znala da jesen i jesenje boje mogu ovako da mi se svide i da me očaraju! Sutra ću poneti aparat yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u novembru - Page 4 Empty Re: Jutra u novembru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 26 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu