Jutra u novembru

Strana 25 od 26 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Jutra u novembru

Počalji od Mrvica taj 29/11/2011, 09:36

Jutra svima. Maus, ti si legenda, da te nema ko zna kako bih popila kafu. cekam mamu da stigne da pijemo zajedno a nje nema pa nema. Nista bez vas devojke. lol!
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 36
Datum upisa : 04.12.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SSanja taj 29/11/2011, 10:15

Dobro jutro jutra. :)

kod nas divan suncani dan... :) Potpuno cudno vrijeme, a skroz razlicito od onog u BG prije par dana. :)

Maus, moze meni jedna kafica. I molim te, natren uz nju. lol!

Red, cestitam na trudnoci!!! osmeh srce

Jelo, nek su ti zive i zdrave mama i tetka. :)
Ljubim vas!
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kamilica taj 29/11/2011, 11:16

Dobro jutro
Nadam se da će biti bolje od jučerašnjeg.
Uh al' ste se raspričale, jedam dan me nema i ne mogu vas pohvatati.
Bebko, Cicsa, samo napred, drago mi je zbog vas
Ljubim sve cure usne
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 38
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 29/11/2011, 12:44

Ja u haosu na poslu, samo da mahnem
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od key taj 29/11/2011, 15:13

zeMske,samo da vas usne
key

Broj poruka : 1447
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 29/11/2011, 15:30

Dobro jutro....tj. dan! Kod nas magla i -5C. Ali, ja se osećam kao da je 30 u plusu i da Sunce sija iz sve snage! sunny sunny sunny
SSanjice, vrnula si se love
Maus, smem li ja ta rovita jaja? Ta najviše volem, a rekli mi da ih ne jedem zbog salmonele ili već čega.
Kami mila, stalno mislim na tebe. Jel bolje?
Bebko, što ti je lep avatar!
Mrvo, Key, ostale curke d
Moj doprinos revoluciji
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 29/11/2011, 16:17

maus ::I jos nesto...vidjeste li vi koliko smo strana napisale? Citavih 40...rekord u svim jutrima do sada. Cestitam svima nama ta postignutom uspehu.
I ja ovde sama sa sobom zborim. I srkucem kafu koju je Tinche skuvala Razz
lol! lol! lol! lol! :lol!:legenda, kažem ja! ne reče mi, jesu li ti stigli nalazi???
Preduhitrila si me s pesmom...a sve druge kafom, hvala ti!
Јело,al je mama mlada, sunce ti poljubim Shocked bravo! Nek su njoj i tetki srećan rođiš!
cure, pozdrav za sve!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22881
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 29/11/2011, 16:33

Zene, ne mogu da citam sve , moram prvo da vam se zalim, da ne puknem od muke!!! affraid affraid Besna sam na mm da bih mogla da ga odrobijam sad!!! c c c
Pre pola sata zvoni njemu telefon (posto je on sa svog tel. slao SMS) i obavestavaju nas da smo u nagradnoj igri iz radnje gde sam pre mesec dana kupila kafu, osvojili putovanje za 2 osobe u Istanbul u aprilu i da im posalje skeniran racun na mejl, da potvrde nagradu, ali.... moj dragi je bio fin pa je racun bacio pre puta za Napulj!!!! c c c I, eto, nista od nagrade, a meni je ovo prva nagrada koju sam ikada dobila!!! Sad Rolling Eyes Bila sam par puta u Istanbulu, i videla skoro sve sto vredi, ali nagrada je nagrada! Jos kad pomislim koliko ovih radnji ima u Italiji i izmedju koliko racuna je izvucen bas nas, bude mi jos zalije! Mad E, da, prva nagrada je bio put na Karibe, e da smo osvojili to i da nema racuna, sigurno bi dobio bar batine! lol! Eno ga sad, nabio se u sobu i jede se od muke! I neka mu je! Kad god vidi nesto kod mene, kuka kako ja cuvam nepotrebne stvari i treba da bacam, a ja bacam, samo kad sam sigurna da mi nesto vise nikada nece trebati! Eto, sad mi je malo lakse! Rolling Eyes
Mi dosli sinoc iz Napulja, gde smo se super proveli, ali mi ovo danas pomuti svest, pa stadoh sa sredjivanjem slika (kojih btw. ima 2500!!! affraid ). Idem da vidim novosti, pa cim sredim slike, stavljam putopis Very Happy
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 29/11/2011, 17:25

Joj Meta, tako su mene zvali sa RTS-a. Dobila sam Kušadasi za dve osobe, zbog neke pesme koju sam pisala. A mi baš pošli na more i bili kod mog tate. Ja im lepo kažem da ću ih pozvati i kažem mm-u, a on ni da čuje. Kaže:"Ma daj Mirjana, kako si ti naivna. Zajebava te neko." I ja ti pozovem ljude i dam mamine podatke, i ona i moja mlađa sestra odu i provedu se za 10.
Drugi put, dobijem od neke turističke agencije, putovanje za dve osobe u Šoaniju. Isto je reagovao. To putovanje je propalo...mada se ne sećam zašto.
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 29/11/2011, 19:00

Meta, baš da po... sad nek se iskupljuje naredni duži period!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebko taj 29/11/2011, 19:29

Dobro veče...
Eh kakve sam ja sreće...Iskucala post i paf-nestade struje i sada sve nanovo Rolling Eyes

Jelena* ::
Danas je mojoj mami i tetki rodjendan,pune 43 god.

Jelo srećan rođendan mami i tetki cvet cvet
Kako ti je mama mlada Shocked

maus ::Evo Bebko dorucka,izvoli.

Mmm maus,baš kakve ja volim...

Mirjana ::
Bebko, što ti je lep avatar!

Hvala Mirče,nov postupak-nov avatar...

Metaurina :: Eno ga sad, nabio se u sobu i jede se od muke! I neka mu je! Kad god vidi nesto kod mene, kuka kako ja cuvam nepotrebne stvari i treba da bacam, a ja bacam, samo kad sam sigurna da mi nesto vise nikada nece trebati!

Uh Meta šteta za nagradu.A i ja imam jednog takvog kod kuće.Njemu ništa ne treba...I samo zvoca...
I čekamo slike bar 25 Wink

bebko

Broj poruka : 3830
Godina : 42
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 29/11/2011, 20:06

Da! bebko, brao za avatar!! Pozitivizam,pre svega!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 29/11/2011, 21:03

Ja nikad nisam dobila nikakvu nagradu, i verujem da bi se isto tako pojela od muke. Ili sigurno ne bih mogla naci gde sam ostavila racun. Kako je ovo sad zvucalo tugaljivo.
A sta da se radi, bar imamo gde da se izjadamo.
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 36
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 30/11/2011, 00:20

Dobro vece,
Ja ne stizem... opet.... sad od skitnje... morala sam nesto da zavrsavam po gradu, a juce bila u firmi, od prekosutra sam na odmoru klizanje
Meta, Miro, pa moj vise ne bi imao sve delove tela na broju Mad Mada, mene sreca nece, nisam nikad dobila ni pastetu No a moja sveki u svakoj nagradnoj igri po nesto, pa makar i 100 gr kafe....
Jelo, majka ti je malo starija od moje sestre Wink Neka je srecan rodjendan!
Devojke, sve vas ljubim do jedne, sad odoh da spavam, vec mi je jedno oko zatvoreno Sleep

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 30/11/2011, 09:29

Dobro jutro!
Meta bas steta...uf ja bi po.....la. Ovo bi se meni moglo destiti, a mm nikako, taj je picajzla nevidjena. Sa kojom ljubavlju i paznjom cuva neke fis. rcune Laughing Sledeci put Very Happy Drago mi je sto ste se lepo proveli u Napulju. Kazes 2500 slika, carevi lol!
Mala treba danas da budu gotovi. Iz tvog Pariza stizu nalazi Very Happy Zvacu drugaricu kasnije da pitam. Inace dovicin do 14. 12.
Miro 2 putovanja propustena. Na trece morate otici Very Happy
Kamilice kako je danas? Da li je stalo krvarenje?
Milijana tvoja sveki srecne ruke. Igra li ona loto. Ja sinoc nic Crying or Very sad
Kladionicu sam jedno vreme redovno obilazila. Nije mogao proci ni jedan vikend a da ne uplatim tiket. Liga sampiona je za mene poslastica. Ali nikad ne dajem vise od 100 dindzi. Najveci iznos koji sam dobila na tiketu je bio 26.000,00 na uplacenih 100,00. A najmanji iznos je bio 1.200,00. Vec dugo vremena ne popunjavam tiket, zao mi je, pokupicu sve pare,pa ce se kladionice zatvoriti Wink Loto sada uplacujem poslednjeg utorka u mesecu. Bezi bre, poskupeli,60,00 kolona. I tu sam blistala Very Happy jedna sestica, 6 petica i ne znam kolki cetvorki. Prvi put kada sam dobila sesticu(pre 8 godina) kad srcku nisam dobila. Odmah zaokruzujem brojeve. Prvi imam, drugi, treci....sesti...trebao mi broj 38...ja urlicem, skacem, grlim televizor , vristim 38, 38, 38...izasao je broj 3. Parica je bilo nesto manje od 3000 evra Very Happy
Moj tata je dobio na sporskoj prognozi pre 33 godine neku veliku svotu novca. Secam se nase kupovine, novih kaputica, cizmi...svasta nesto. Inace moja mama je bila veliki kockar. Volela je zena da igra sah, poker,preferans, bridz...bila je nenadmasna u tim igrama. Jedne godine su joj djaci na kraju skolske godine kupili neke mnogo dobre karte koje su bile spakovane u nekoj fantasticnoj kutiji. Mi, deca, smo samo mogli da ih gledamo. Svake subote su kod nas dolazili mamini i tatini prijatelji i uz zezanje i muziku su igrali poker ili neku drugu kartasku igru. Volela sam te veceri i njihova druzenja...kako su to lepa vremena bila.
Al se ja raspisah.
Evo kafe...stize...

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 30/11/2011, 09:46

Dan jutra!

Maus hvala na kafi, bas miriseeeee

Dva dana nisam radila i nagomilalo se, a moj posao niko osim mene ne radi, pa me ceka, nema ko Rolling Eyes
Magla, tmurno, bas bljak

Nikako da odem po rezultate imunologije, nemam gde tamo da se parkiram, a hladno mi da idem prevozom a i stalno se uspavam, pa kasnim, pa....

Eto, ljubim vas
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lolipop taj 30/11/2011, 10:28

Dobro jutro jutra!

Da i ja jednom stignem na vrijeme na kaficu. Maus kafa i diše i miriše.

Bak, nek si ti uradila analize, pokupićeš nalaze već. Šta ti jer još ostalo da uradiš od analiza?

Metaurina prijice moja slatka, jesi li i danas ljuta na tm? Drago mi je da ste se lijepo proveli u Napulju.

Biksi koko moja slatka, gdje si ti? Fališ, i fališ. Drago mi je da su leđa bolje.

Jutra ljubim sve
lolipop

Broj poruka : 4136
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 30/11/2011, 10:45

Maus, divna kafa i priča za dobro jutro Very Happy
Ja sam imala običaj da nalazim novac kad zagusti. Baš puno puta. A najsmešnije mi je bilo kada sam se nekad, pre desetak godina, vraćala s posla. Idem ulicom sa sestrom i zetom i kažem kako nemam ni dinar više, a plata će tek za nekoliko dana. Na to će moja sestra:"Uh, baš me je strah za tebe. Garant ćeš sutra da mi kažeš da si opet našla pare.". A zet šokiran pita kako je to moguće, jer on nikada nije našao ni dinar, i još kaže:"Ma šta to radiš?", a ja :"Skupljam novac!" Ispred mene na ulici, leži par velikih novčanica, koje su njih dvoje ugledali tek kad sam se ja sagla da ih uzmem. Zet ovako affraid affraid affraid Tri dana je svima pričao o tome!
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 30/11/2011, 12:20

Loli, ostalo mi je da ponovim ogtt, da odradim viruse i mutacije, 7. kod hematologa za trombofilije, uh, imam spisak, kuci je lol!
Al bice sve do Nove godine

Ti, jos se odmaras?

Miro, ti ko mm, on pare nalazi stalno, stalno.
Nikad necu zaboraviti kad je u restoranu, u WC-u 95-96 godine nasao 300DM Shocked. Hoce ga pa to ti je
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lolipop taj 30/11/2011, 12:49

Bak, ma završićeš ti to samo polako. Kad se krene ide to nekako.

Ja u subotu, 03.12. u Jevremovoj kod Miljića,tada im nosim i nalaz kariotipa, koji definitivno dokazuje da smo ispavan uzorak ženke i mužjaka, i onda još ostaje dogovor sa Ljubićem za vraćanje eskimića. I to bi bilo to, ako mi još štogod ne izmisle.
A trenutno skupljam komadiće sebe više nego što se odmaram. Ali ide sve polako, biće bolje.
lolipop

Broj poruka : 4136
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 30/11/2011, 13:26

Dobar dan, evo i mene Laughing
Mzus, kakva lepa secanja, ja mnogo volim akd se setim nekih stvari iz detinjstva.... jutros sam sebi bas przila neki hleb i jaja za dorucak koje mi je spremala baka kad sam bila mala i setila se ukusa i bajke koju mi je obavezno citala uz to....
Ja nemam srece na igrama niti nalazim para, al mm ima, a to je isto, zar ne Laughing
Loli, ispravni uzorku (htedoh da napisem "ulosku" Shocked ), sakupi ti svoje komadice, pa u nove pobede, MORA da bude bolje zagrljaj
Ja odmaram dok dete spava, pa onda moram napolje da u neki soping... imamo neki rodjendan u subotu, a nema ni ja sta da obucem Wink niti znam sta cu za poklon Rolling Eyes

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 30/11/2011, 13:29

Jao Mili, pa ti možeš da zamisliš mog zeta kako danima kuka nad sobom i svojom sudbinom, upoređujući se samnom koja skupljam novac po ulici! Ja sam se pišala od smeha danima!
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 30/11/2011, 13:47

Mirjana ::Jao Mili, pa ti možeš da zamisliš mog zeta kako danima kuka nad sobom i svojom sudbinom, upoređujući se samnom koja skupljam novac po ulici! Ja sam se pišala od smeha danima!
 b  b  b ali i S kako je to izgovorila v

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelena* taj 30/11/2011, 14:08

Dancic Very Happy

Jeste,Maus one su bliznakinje,a interesantno je to da majka mog muza ima sestru bliznakinju.

Juce bili do BG-a na kontrolni UZ,pisala sam na koracima kako je prosao.

Nikada nisam nasla ni dinar,a moja majka i mm stalno nalaze neke pare.

Ljubim vas sve,idem da gledam"Vampirske dnevnike"
Jelena*

Broj poruka : 1142
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 30/11/2011, 14:12

Dan jutra
Jooj ako cemo se zaliti na muzeve i ja se mogu do sutra zaliti,i ovaj moj sve racune baca njemu nista nije vazno,eto vec 3 dana trazi dozvolu za izgradnju kuce i nema je,sad juri po duplikat koji nece da mu tek tako izdaju,ma muskarci su cudne masine.
Maus kazes sestica na lotou,i ja sinoc nic,nikad nisam dobila nista vise od cetvorke ali dobro,pre 2 nedelje legla plata i ja uzela loto,i 1 srecku kad ono 10000 din,uzmem pare i jos jednu na njoj 1000 din.To mi je najveca suma koju sam dobila.Mm se ne kocka kaze nije to za njega,ja i moj svekar obavezno ja u Srbiji on u Nemackoj ko dobije ulaze pare u novi stan,dogovor pao jos samo pare da dobijemo.I ja vrlo cesto nalazim pare ali i izgubim,izgubila 50 e 2008 god,otisla za bocku pred stimilaciju,do pijace i nema pare,plakala sam za 50 e a mm se sve vreme smejao kaze dace Bog vise od toga i dao je.
Mili znaci proglasavam te zenom koja najvise skita.
Maus i ja volem ovakva jaja i samo takva.
Meta divno za lep provod i cekamo slike.
Loli spoji komadice i trk poo svoje bebice.....
Bak ti si mi veliki lik,mrzi te da odes po rezultate,ja kad nesto odradim crknem od muke dok budu gotovi,i ako mi kazu sutra u 13h ja cu pre 13 h biti tamo v
Miro iste smo srece sto se parica tice.
Bebko divan novi avatar za srecan novi pocetak-ljubim
Ja sam vam nesto rasejana,lose se osecam ne znam sta mi je,brat ima zakazanu operaciju kolena u ponedeljak,mislim na njega,sva sam izubijana,samam kuci,popodne idem kod sestre i nece me biti do prekosutra kuci,bar rucak necu spermati sebi dok za decu opet mora,.
I ovo vreme dosadno,ubija,ne volim hladno vreme al kad je vec hladno nek padne sneg.Juce javljali da je ovo najtoplija jesen ako sam dobro razumela od 1855 godine.Sunce u decembru........
Ljubim i stiskam sve ostale cure koje sam zaboravila

Aha Happy falis ljubav
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole