KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

+49
saška
bak
JocY
nacKa
penelope
heart84
lilya
medolino
maki79
bebko
Sneza
Orline
7-patuljaka
marija47
bobica83
dragana76ns
HappyGirl
MARA
buby
Mali Princ
KoMetaK
Sami
caci
noja
lolipop
Tinche
mijaki
Mrvica
Tanja83
Milijana
Jelena*
maus
cvrle76
Marija86
dragmilk
anak
key
LaFolie
natalija
Simona
cicsa80
MAAKKI
BiKsi :)
*AIDA*
ninica2
dr mali pariz
Nefertari
Mirjana
makababy
53 posters

Strana 1 od 38 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Sledeći

Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 29/10/2011, 11:45

ceo svima...evo ja da otvorim svoj prvi trudnicki dnevnik...radila sam vto i 24.10 sam saznala da imam visoku i lepu betu radost radost radost igracice igracice igracice sada uzivam i zelim sva svoja sledeca iskustva da podelim sa vama sreca sreca sreca ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Mirjana 29/10/2011, 11:55

Makababy, srećno otvaranje dnevnika! Želim ti ugodnu trudnoću! smajli angel
Samo izmeni naslov dnevnika, tj.postavi svoj nadimak (makababy), pa tek iza njega ovaj naslov koji si izabrala. srca1
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Nefertari 30/10/2011, 00:15

Srecno otvaranje dnevnika! I dobrodosla na ove lepe strane!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 30/10/2011, 11:08

hvala vam devojke osmeh srce osmeh srce osmeh srce sada cemo se druziti... igracice igracice igracice igracice igracice ljubav ljubav ljubav ljubav
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dr mali pariz 30/10/2011, 17:03

Makababy, bravo curo,i srećno u trudničkim vodama! dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 439215 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 439215 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 439215
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od ninica2 30/10/2011, 17:20

Makababy čestitamo i da ti trudnoca bude bezbrizna i dosadna bravo bravo bravo
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od *AIDA* 30/10/2011, 17:33

Cestitamo dobro dosla...Napisi nam nesto vise, gde si radila vto, kolika ti je beta...idr. LJUBIM TE...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od BiKsi :) 30/10/2011, 19:01

Maka, srećno otvaranje trudničkog dnevnika uz bezbrižne trudničke dane!

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209 dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik 413209
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od MAAKKI 30/10/2011, 20:16

Srecno otvaranje dnevnika neka ti trudnoca bude skolska i laka ljubav ljubav ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od cicsa80 30/10/2011, 22:54

Srecno otvaranje dnevnika, da ti bude veseo a trudnoca mirna i lagana. cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 31/10/2011, 14:22

*AIDA* ::Cestitamo dobro dosla...Napisi nam nesto vise, gde si radila vto, kolika ti je beta...idr. LJUBIM TE...

vto sam radila u jevremovoj kod dr eliane garalejic...ovo mi je prva vto i uspesna igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice beta hcg 15 dan mi je bila 290 a 20 dan 3039,morala sam da proverim sreca sreca sreca 21.11 idem na prvi ultrazvuk u narodni front do tada uzivam i sto bi rekle neke devojke mazim stomacic trudnica trudnica nadam se i verujem da ce sve biti ok igracice igracice igracice igracice igracice usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne usne
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od MAAKKI 31/10/2011, 14:46

Maka nego kako da bude drugacije nego ok, cekam sa tobom da cujes najlepse zvuke srce ili srce srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Simona 31/10/2011, 17:19

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Sdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Rdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Ednevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Cdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Ndnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Odnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Emptydnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Odnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Tdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Vdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Adnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Rdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Adnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Ndnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Jdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Ednevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Emptydnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Tdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Rdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Udnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Ddnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Ndnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Idnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Cdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Kdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Odnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Gdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Emptydnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Ddnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Ndnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Ednevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Vdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Ndnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Idnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Kdnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik A
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od natalija 31/10/2011, 18:44

Srećno otvaranje najlepšeg dnevnika!!!Jel da da su trudnički nekako najveseliji ?
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 1/11/2011, 15:10

devojke da li mozete da mi kazete...DA LI STROGO LEZITE ILI PONEKAD I PROSETATE??Ja sam vesela nista me ne boli sem grudi,ali samo sedim,a inace sam hiperaktivna cak mi je takav i posao bio da sam stalno na nogama... usne usne usne usne
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od natalija 2/11/2011, 12:18

Ja sam u početku baš odmarala ili sedela i pecala, a kasnije sam baš počela da šatrim :)
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od LaFolie 2/11/2011, 20:17

d SRECNO OTVARANJE DNEVNIKA!!!!!!!!!!! d
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od key 2/11/2011, 22:02

SRECNO OTVARANJE DNEVNIKA!!!!! srca srca
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od anak 11/11/2011, 16:33

Srećno otvaranje dnevnika!!!!! Sigurno će sve biti dobro jer si jedna pozitivna i neopterećena osoba, prosto ponese tvoja radost queen good job
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 12/11/2011, 10:46

anak ::Srećno otvaranje dnevnika!!!!! Sigurno će sve biti dobro jer si jedna pozitivna i neopterećena osoba, prosto ponese tvoja radost queen good job

anak hvala ti od osmeh srce pokusavam da budem opustena i pozitivna,ne zelim da me neko remeti to i ljubomorno cuvam energiju sreca sreca sreca sreca love love love love love love ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od dragmilk 12/11/2011, 18:08

srca Srecno otvaranje dnevnika! srca
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 14/11/2011, 11:27

devojke da li neka moze da mi kaze...juce mi je u tragu bio braon sadrzaj,pozvala sam svoju dr medjutim javila mi se sestra i rekla da to nije nista,mada ja nisam mirna,a tek 21.11 idem na prvi ultra zvuk...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Marija86 14/11/2011, 12:01

makababy da li si proveravala progesteron i na kakvoj si terapiji? cvet
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od makababy 14/11/2011, 15:03

Marija86 ::makababy da li si proveravala progesteron i na kakvoj si terapiji? cvet

maki nisam nista proveravala jer u ponedeljak idem na uz...primam progesteron svakog 5 dana i pijem utrogestan 3*2...od sinoc toga vise nema,ali...ne znam sta sad da radim... ljubav
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Marija86 14/11/2011, 15:06

I ja sam imala to brljanje ali od hematoma...
Takva je i moja terapija bila..sledeci ponedeljak ides??
Ako se ponovi nije na odmet da ga proveris.. Wink bar sam ja tako uradila na svoju ruku naravno osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik Empty Re: MAKABABY - moj prvi,a zajednicki dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 38 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu