KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+47
Tanja83
little monster
key
SSanja
Jejaaa
Deni
natalija
mijaki
racili
zoxa
ciklama
lena
bebko
dragmilk
Cupava
Struzzo
anak
ninica2
Simona
tuli
Republica
maus
Sami
lolipop
dragana76ns
Orline
JocY
Mirjana
lilya
7-patuljaka
bak
Marija86
maza1972
BiKsi :)
Shizika
Zoka83
suncica muncica
buby
KoMetaK
Mali Princ
Kamilica
cicsa80
MAAKKI
dr mali pariz
noja
Sofka
djole42
51 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 23/11/2011, 20:05

Napisa ja svasta i ode negde, al ajd ponovo.

Veliki ljubav svima i povratnicama i ostalim curama.

Pariz ovo mi se svidja za cokoladu ja sam ovisnik, probacu valda ce uspeti. likeit
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mijaki 23/11/2011, 21:10

dr mali pariz ::
orline :: Znači...Odmoriću se u decembru Klub 38+ - Page 38 635297
Klub 38+ - Page 38 635297 ajoj! Za Novaaka...valjda nećeš biti sama?
Mogu li nešto da podelim sa vama?
ne sećam se u kojim novinama, ali neka strana o zdravlju -koju bi baba inače čitala Klub 38+ - Page 38 635297, sećam se , bila je strana o delotvornosti Mg. Čitam između ostalih stvari,kako ako vam se traži čokolada, garant je reč o manjku Mg u organizmu... Shocked
Čudno,ali o.k.
Ima nekih mesec dana kako pijem Mg, možda i malo jače. Što?
Zato što mi je to uvek bilo preporučivano zbog onih mojih glavobolja, a i čujem da je dobar za grčeve- koje ja redovno imam u večernjim satima, u nogama- listovi ili stopala. ma nije bilo moguće da se istegnem i ko čovek protegnem u krevetu, a da me ne ćapi grč-koji drži po 10 i 15 min.,nakon čega noga boli do suza...
Ne samo da nemam tih problema, od kad pijem Mg od NaturalWealth, od kojih isključivo koristim vitamine, nego,meni se , žene , ne traži više ni čokolada Shocked Bojim se za sebe lol! i radujem se Laughing
eto, to sam htela da podelim sa vama, možda će nekoj i značiti.

ljubim te sestro i po grcevima Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 23/11/2011, 22:15

Eeeeeeeeeeee Mijakice...jesi li se parkirala u Parku?
Kako je protekao put? Imala problem na aerodromu? lol!
orli...opet rad za Novaka??? Je li, šta si uradila sa štitnom?
Sofka, baš sam se nasmejala za posebne želuce lol!
Maakki, probaj Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 23/11/2011, 22:24

Vidiš Pariz, ja sam se danas na poslu najela čokolade, donela bivša koleginica 2 po 200 grama, jednu meni, jednu mom prekostolnom drugu, i baš mi je prijala, odavno nisam toliko čokolade pojela. Mada Najlepše želje je moja omiljena, i uopšte mi se više traže slatkiši ovih dana, iako meca prolazi! Češ, češ, češ. Koliko košta taj MG? Ja pijem trenutno beviplex po jednu bobu i kalijum hlorid iz kesice (al to mi je zbog leka za ledja).
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 23/11/2011, 22:27

Sofka, sofka, podseti me na onaj vic kad Crnogorac prisustvuje porodjaju pa se znoji, pada u nesvjest, iznose ga...Da bi mu na kraju kod čestitanja saopštili da je dobio ćeru...Te on na to- Ufff, fala bogu da je žensko dijete, da se ne pati 'vako ko ja Laughing

Pariz, svaka čast na memoriji. Javila sam se sama. Ne volim da radim na praznik, i mislila sam da sam prošle godine završila. Ali nasta neko prepiranje u kolektivu, nikom ne odgovara, te bi da putuju, te mala deca, te stara majka..itd. A ja ni jedno od to troje. I nešto pop... i javim se. Meni stvarno nije bitna NG. Dok sam terala kera ajde Laughing Da imam malu decu opet je bitno. A ovako...MM nije tu, a ja već ne patim od tog dogadjaja, pa nek me puste na miru za Božić, odradiću NG.

Dobro me napomenu za štitnu, idem tamo da napišem...
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 23/11/2011, 22:27

Jbga draga, ne sećam se, nijejeftin, oko hiljadarke,ali ih ima 100 komada u bočici-tako kad podeliš na vreme korišćenja-nije puno!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 23/11/2011, 22:29

Ori, veruj mi, isto bih uradila-radila za Novaka,da mi dragi nije tu,a sama...šta treba ? Da sama kraj TV ločem? Čekam izveštaj!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 23/11/2011, 22:30

Fala draga, ma šta je to za mene, starog narkića, nadadoh se para za lekove u poslednje vreme! lol! Mada možda mi je bolje da kupim kalcijum zbog kostiju, videću, možda ipak ništa! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 23/11/2011, 22:35

dr mali pariz ::
cicsa80 ::
Vec sam pisala da me nesto zeza stomak sa desne strane, gisa na pipkanje kaze nije jajnik (u petak UZ), vadila hormone da proverim. U utorak idem opet na bockanje i nosim urin a ja bih volela da odem na UZ abdomena celog. Jednom sam prosla katastrofu(krvarenje, gastritis) pa imam strah veeeeliki sta bi moglo biti. Nisam sva svoja ali vas posmatram!
Ljubim sve redom!
Draga,promaklo mi ovo, a pitam se što si se nekako povukla...
nadam se da će se na UZ videti konkretno o čemu je reč, tj. da je sve pod kontrolom...šta li bi moglo da bude? A sa koje strane je slepo crevo Klub 38+ - Page 38 279933 a leukociti? Nisu povišeni?
Prvo ovo usne Very Happy
Vadila juce krv, dobra slika, leukociti u normali. Imam ja problem sa kicmom, isijas me hvatao dobrih nedelju dana i standardno kicma da ne mogu da se namestim kad legnem. Mozda mi od nje udara u stomak. U utorak nosim nalaze kod dr opste prakse. A da, u urinu imam povisene ketone(aceton) koji se javljaju kad se povraca, pije koka-kola i sto mislim da je mozda kod mene luda zeludacna kiselina.. U petak UZ kod gise i jos joj nosim nalaz hormona sto sam kontrolisala onako malo. Sad sam kao penzosi:pun gas po lekarima.

Ljubim sve d cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 23/11/2011, 22:38

Ja da ljubnem drugaricu po išijasu! Klub 38+ - Page 38 582639 Ništa pametno ne znam da ti kažem, jedva čekam da te prodje, kao i sebi što želim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 23/11/2011, 22:45

eeeeeee draga Cicsa...nije to više kao penzos, već uobičajena slika žene koja se bori za parče mesta na ovom svetu...biće bolje,draga...za željka angažuj ranisan, ako već nisi...da ga obnoviš malo, ili gelusil da kupiš kiselinu njim...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 23/11/2011, 22:47

Jeste vala i ja jedva cekam, samo se setim tebe Very Happy I da nas prodje! navijacica
Moram i ovo da vam prijavim: u ponedeljak odosmo za BG kod dr Svetlane Vujovic. Radujem se, ne znam sta ce nam doneti odlazak ali cemo koraknuti napred. navijači2
Gelusil sam davno koristila a totalno sam ga zaboravila. Hvala na podsecanju!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 23/11/2011, 22:50

Klub 38+ - Page 38 805311bravo za izbor lekara za dragog!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 24/11/2011, 00:28

Veče klube usne

O Orline, Republika dobro nam došle, c poželio sam vas. Fale i vaša energija, i humor.

Cicsa jubim da prestane, bitno je da nalaze izguraš do kraja usne


Djevojke moje nije da ne čitam, čitam redovno, i pratim sve. Ali prosto sam u nekakvom totalnom psihološkom sr..u, da to ne želim nikome prenositi. Toliko negativne energije nosim ovih dana, otrova koji šiba na sve strane, što bi stari ljudi rekli i zmija da me sada ujede otrovala bi se ona a ne ja. A sa ovim g...om se nije boriti, nego pustiti da prođe, nema mi druge. Prije sam bila 100% ubjeđena da cure koje se ne javljaju dugo, obavezno rade postupke i raduju se beti, no sada vidim da nije tako, mogu biti i u stanju u kakvom sam i ja, a to nije za poželiti. Uglavnom mislim na sve one koje se nejavljaju, iskreno vjerujem da uživaju u debelim betama. A mislim i na one koje je beta obradovala, koje se čule najljepšu melodiju na UZ, i one koje su upoznale svoje dušice, i na one koje će ih tek upoznati. I radujem se s njima.
Nažalost, mislim i na sve one neuspjehe, i donekle osjetim i njihov bol.

Da ne kukam više, ljubim sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 24/11/2011, 00:36

lolipop ::
Djevojke moje nije da ne čitam, čitam redovno, i pratim sve. Ali prosto sam u nekakvom totalnom psihološkom sr..u, da to ne želim nikome prenositi. Toliko negativne energije nosim ovih dana, otrova koji šiba na sve strane, što bi stari ljudi rekli i zmija da me sada ujede otrovala bi se ona a ne ja. A sa ovim g...om se nije boriti, nego pustiti da prođe, nema mi druge. Prije sam bila 100% ubjeđena da cure koje se ne javljaju dugo, obavezno rade postupke i raduju se beti, no sada vidim da nije tako, mogu biti i u stanju u kakvom sam i ja, a to nije za poželiti. Uglavnom mislim na sve one koje se nejavljaju, iskreno vjerujem da uživaju u debelim betama. A mislim i na one koje je beta obradovala, koje se čule najljepšu melodiju na UZ, i one koje su upoznale svoje dušice, i na one koje će ih tek upoznati. I radujem se s njima.
Nažalost, mislim i na sve one neuspjehe, i donekle osjetim i njihov bol.

Da ne kukam više, ljubim sve

Mili moj Loliću, pa tu smo jedna za drugu, pa i ja sam ti u sranju, pa kuknem ovde, još me nisu kamenovale devojke! Very Happy Piši na pp, ako ti je lakše, razumeću te, veruj mi, ali baš mi VERUJ! Klub 38+ - Page 38 561840 Daj da probamo zajedno da izadjemo iz sranja?! Klub 38+ - Page 38 75087
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 24/11/2011, 00:44

Biksi :) ::
Mili moj Loliću, pa tu smo jedna za drugu, pa i ja sam ti u sranju, pa kuknem ovde, još me nisu kamenovale devojke! Very Happy Piši na pp, ako ti je lakše, razumeću te, veruj mi, ali baš mi VERUJ! Klub 38+ - Page 38 561840 Daj da probamo zajedno da izadjemo iz sranja?! Klub 38+ - Page 38 75087

Pilence moje drago zagrljaj , hvala mila moja, osjetim ja da si ti uvijek tu.

Taman posla da sam pomislila da će me neko kamenovati, nego ne mogu da svojim trenutnim stanjem ( koje traje odavno, i koje je grozno) remetim optimizam djevojaka, niti bih da dokusurim one koje su poljuljane. E, iz tog razloga ne pišem. Trenutno ne znam gdje mi je mjesto.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cicsa80 24/11/2011, 00:54

Lolicu poljubac lepo Biksi kaze a i ja to isto mislim! I razumem obe! Bila mi je majka u ponedeljak, obelezili smo slavu samo ono naj, naj, najuze. Rekla mi je da mi je mutan pogled , nemam sjaja u oku. A ja bih plakala po ceo dan. Znam i zbog cega. Molim se za snagu da sve sto me snadje izguram. Cesto procitam onaj Galin post Topik podrske- sve je to po Njegovoj volji i dopustenju i sama sebi to stalno ponavljam. Iskreno, pronalazim stazice da izadjem na put. Ljubim te puuuuuuuuuuuno!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maus 24/11/2011, 08:46

Ori, Rep, Nebuloza,Anak, Mala,Kamilice,Biksi, Bak, Bebko, Sofka,Maaki, Mijaki, Cicsa,Lolipo...sve drage i mile moje d
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 24/11/2011, 08:49

Loli, draga...možda će zvučati glupo i nespretno moje pitanje,ali zašto tako???...koliko se sećam -ti si ispitivanja obavila, je li nešto potrebno korigovati terapijom? Ili ništa nisu otkrili...evo ja sam na početku puta, ispitujem antitela,tri lekara sam uključila u sve to...pa od svakog po nešto...apsurdno zvuči-ali nadam se da će mi neki parametar biti van referentnih ,pa da znam zašto kod mene neće da uspe...pribojavam se da će sve biti u granicama normalnog...stvarno sam u čudnoj fazi... zagrljaj
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bebko 24/11/2011, 08:50

Jutro u Klubu osmeh srce
Ripa,Orli,Sofka dobro nam se vratile zagrljaj
Loli,izgleda da nas iz Kluba baš stislo takvo raspoloženje,ali moramo uzdignute glave,samo napred cmoka
Sve se ređe javljamo Rolling Eyes
Ja preživela Very Happy Prehlada polako posustaje.Ostao mi samo suvi kašalj i herpes na gornjoj usni ali dobro...Malo da odmorim i proći će i to...
Sve vas jako stiskam d pa se kuckamo...
Nadam se da ću od sada biti više sa vama yes
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 24/11/2011, 11:40

Dan klube!
cicsa80 :: Rekla mi je da mi je mutan pogled , nemam sjaja u oku. A ja bih plakala po ceo dan. Znam i zbog cega. Ljubim te puuuuuuuuuuuno!

Ljubim i ja tebe dušice po sto puta. Vratiće se nama sjaj u oku, sigurno kad-tad. I sijaće 100 puta više za sve ove godine kada ga kod nas nije bilo. Sve su ovo dušice moja faze kroz koje moramo na ovom putu proći,jednostavno nema nam druge.

maza1972 ::Loli, draga...možda će zvučati glupo i nespretno moje pitanje,ali zašto tako???...koliko se sećam -ti si ispitivanja obavila, je li nešto potrebno korigovati terapijom? Ili ništa nisu otkrili...evo ja sam na početku puta, ispitujem antitela,tri lekara sam uključila u sve to...pa od svakog po nešto...apsurdno zvuči-ali nadam se da će mi neki parametar biti van referentnih ,pa da znam zašto kod mene neće da uspe...pribojavam se da će sve biti u granicama normalnog...stvarno sam u čudnoj fazi... zagrljaj
Mazo nije ti pitanje ni glupo ni nespretno, i ja sam kroz sve to što ti prolaziš prošla. I kao kakav mazohista radovala se bilo kakvom problemu da ga pronađemo, samo da bih u tom pravcu tražila rješenje. Nije moje trenutno stanje vezano samo za poslednje analize, vučem ga pomalo odavno, pa me onda po koja nova stvarčica dokusuri. I tako dođoh u ovo stanje u kakvom sam sada. Ali biće bolje. Samo ti naprijed guraj sa analizama, što više da ih otkačiš, da u sledeći postupak kreneš što spremnija.

bebko ::
Loli,izgleda da nas iz Kluba baš stislo takvo raspoloženje,ali moramo uzdignute glave,samo napred cmoka
Sve se ređe javljamo Rolling Eyes

Ej Bebko, usne da gripa prestane. Znam, i vidim da nas sve pomalo drma. I praznici su tu pa je još teže. Ali biće bolje. Samo naprijed.

Maus i mi tebe stišćemo zagrljaj

Djevojke d


lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 24/11/2011, 12:25

Loli, slobodno dodji pa makar i tmurna. Tj tu si, nego napisi nesto.
Mada ja kad sam takva obicno me mrzi i da pisem a sve sto napisem zvuci mi toliko bezveze, da ni ne posaljem Embarassed
Ja sam se proletos mesecima busala kako mi nije nista i kako sam prosli poraz lako podnela, pa kad me je sastavilo....
Izvuklo me je lepo vreme, Dunav, pecanje, kupanje, Sunce, pa sam se polako vratila.
Da je bilo ovo vreme, jesen, zima, verovatno bih prsla skroz, tesko da bih se ovako izvukla, sad tek vidim koliko mi nije bilo dobro
Nadji sebi neki ventil, kreni na neki sport, upisi se na kurs ronjenja ili planinarenja, videces kako ce ti biti odmah bolje.
Klub 38+ - Page 38 275568

Trebali bi da otvorimo neku temu za mracenje i sirenje negativne energije, gde bi smo se istresale Mad
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 24/11/2011, 12:33

Eh Loli dusice draga zagrljaj pa mnogo je lakse kad mozes i teske trenutke i osecanja da podelis sa svim dragim zenicama ovde yes i zato nemoj da se ustrucavas...znam i ja kako je to. ma znamo sve...ne mozemo uvek biti jake...ali cemo se ipak izboriti i sa tugom i krenuti dalje yes jer MORAMO! zagrljaj
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 24/11/2011, 13:02

Ori, i tebi bio dragi .Odlicno.

Ko shto rece Ori mnogo za citanje , ucinih a sada su mi se price pomeshale pa idemo od ovih dana deshavanja.

Loly, mico ta tmina koja se spusti je normalno stanje.Oscilacije u raspolozhenjima su normalne.Da nije tako bila bi u euforiji.

Evo npr shta sad mene muci.Ja rodih sina '91 godine.Rat poceo.A sama sam kritikovala baku kako je mogla moju mamu '42 da rodi u vihoru rata.

E sad mene pocinje po prvi putt da muci stanje u Evropi.Sad kad cuh da i Grcka i Shpanija isto dobili desnicare na vlasti a Nemacka nece fondove za spashavnje Eura, vec da brine o svojoj kamatnoj stopi koja je 2% najnizha u EU.Niko nas nije pitao zhelimo li EU a sad ce na mufte da je "ukinu"tj rasashce se.Sa objashnjenjem eto mi na severu smo hteli ali ovi juzhni neozbiljni.A kad su i ushli tako je i bilo.Vec su sve pokupoval;i shto se mozhe , razbucali zemlje i imaju ugovore u dzepovima.

Shta mene zapravo plashi....neki veci BOOM.Ne ekonomski jer je to neminovno i nekako cemo se izvuci vec da ne bude neshto vishe od toga.Kad sam josh u vreme Ante Markovica '89 godine govorila da je ovo nenermalno stanje ekonomsko ...nakon krize odnos marke i dinara 1-1, dosta njih se mejalo u fazonu ...pa shta mislish da ce biti rata? Ja velim ...na zhalost DA...svi , kako lupetash.Bash tim recima.

Sad imam opet nelagodan osecaj.Drugi se valjda bolje secaju nashih reci , pa kad me je drugar podsetio na moja pogadjanja do sada i dobijanja opklada i da sam rekla da ce Euro roknuti oko Novaka...pocinjem da se opet plashim svojih reci.

Mozhda ovo nije tema ovde ali ne mozhemo ignorisati realnost.E sad razgovarajuci oo tome sa sinom juce, pita on mene "Pa mama kako cete sa bebom sve to da pregrmite"? Ja kazhem sine pa i sa tobom sam.On kazhe tacno i po nekad mi nije jasno kako si to uspela.Da li cesh moci opet josh jednom tako? Ja saam sad isto tu da ti pomognem ....imash li plan? Heheheh mica mojzna da ja uvek imam plan B.Ja mu kazhem , samo da mi budemo slozhni i sve ce biti bolje.

Eto cure muci me da se ne desi Deja Vu.

Paris , hvala na veverici...heheh ubola si jer ja ko veverica samo skakucem i grickam.Bebko,Ori, Loly,Miro, Maus... i cure hvala na pozdravima. Klub 38+ - Page 38 490909
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 24/11/2011, 13:07

Klub 38+ - Page 38 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 38 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu