Korak po korak na putu do bete +

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 taj 8/10/2011, 19:34

Traveler izdrzi jos malo draga, znam kako ti je, ja jos na svu muku imam i neko mrljanje, samo covek da se nervira,ne znam koji ti je tacno dan od transfera, ali vec 10 dan bi mogla da vadis betu, meni su tako rekli u Jevremovoj da je to najranije. za veliku betu

Prince samo nastavi tako opusteno, jos malo i stizu

Maakki dobrodosla nazad, najlepse je kod kuce, mazi mrvice

heart84

Broj poruka : 3092
Godina : 32
Datum upisa : 31.10.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od anak taj 8/10/2011, 19:36

Ja potpisujem Tanju.
Juče sam osetila da mi grudi nisu više nabrekle i pune, dr.rekao srce kuca presporo - ali ne dam se. Moramo verovati i biti pozitivne. Bog pomaže onima koji pomažu sebi.l A mi sve moramo ostati pozitivne radi našega budućeg zdravlja i radi dece koju ćemo sigurno imati, jer zaslužujemo to najviše na svetu. yes

anak

Broj poruka : 3408
Godina : 44
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 9/10/2011, 01:34

Da pozdravim koračaljke i poželim uspešne korake na svim poljima!

Kad stignem, nadoknadiću propušteno gradivo, ne mogu sad sve prethodne strane da čitam, nećete mi zameriti, znam. A i ceo bre Kutak mi se crveni, treba sve ovo sad nadoknaditi...

U svakom slučaju, ljubim i grlim sve cure!

BiKsi :)

Broj poruka : 20379
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anavi taj 9/10/2011, 02:47

Koracaljke, puno srece, nadam se sa vama

Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 40
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tanja83 taj 9/10/2011, 09:59

Prince,tako i treba,pozitivno razmisljanje utice na dobar ishod.Ala ce neko da se raduje pozitivnoj beturini likeit

Heart,draga,drzim fige za ponedeljak pa da se radujemo i kod tebe jer si ti ustvari nasa buduca trudnica yes

Maki,dobro nam dosla draga tj sada vas je troje.Dobro dosli trio fantastiko trudnica beba beba
Sto se tice progesterona,ne znam da li ima odredjeno vreme kada se prima,ja sam ga primala kad sam stigla,jednom popodne,jednom uvece,jednom ujutru tj sve zavisi kada skupim hrabrost tada i primim Very Happy

Biksi,dobro nam dosla koko nasa.FALILA SI NAM yes

Anak,mislim na tebe i tvog bebana da sve bude kako treba i da ostane tu kod svoje majcice,tamo gde mu je najlepse molitva molitva molitva

Traveler,jel danas bolje?Nadam se da pozitivno razmisljas i sigurna sam da ces ugledati veliku beta

Sve ostale drugarice ljubimo i vucemo za nosice poljubci poljubci poljubci

Tanja83

Broj poruka : 1277
Godina : 33
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od traveler81 taj 9/10/2011, 10:00

Dobro jutro devojke moje drage. Frka, frka pred betu u sredu, najstrasnija!!! Po datumu posl.menstr. trebala bih da dobijem sutra,prekosutra, pa ako preguram i prodjem bez nezeljenih posledica, hrabrije cu u sredu na vadjenje bete. Juce sam bila neraspolozena jer me je stomak boleo onako momacki, nocas nije bilo bolova pa mi danas sunce sija :-))))

traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maza1972 taj 9/10/2011, 10:52

Traveler , sve će proći bez neželjenih posledica...samo se opusti, a mi ćemo da navijamo , ja počinjem... navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica

maza1972

Broj poruka : 2258
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od heart84 taj 9/10/2011, 11:16

Traveler naravno da neces da dobijes, posto si ti nasa nova

Biksi dobrodosla nazad, bas sam te se uzelela

I da malo zaprasim za velike bete koje dolaze

heart84

Broj poruka : 3092
Godina : 32
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 9/10/2011, 12:03

Peince, sitno i kod tebe za betu igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda Svidja mi se tvoja hladnokrvnost osmeh srce
Traveler, mozes i ti sutra po betu, pokazece neku vrednost sigurno, a u sredu samo da proveris da li se dupla sreca igracice igracice igracice roda igracice igracice igracice

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 9/10/2011, 13:04

Traveler mozes stvarno i sutra po betu ako mislis da teba, ali samo se nemoj bedaciti jer to negativno utice na bebice. osmeh srce
ja se malo odmorila od puta, izmazila sa mojom Makijem, i isto kao prosli put onjusio mi medjunozje i ne skace, samo me prati onako u stopu, mnogo sam ga se uzelela a i on mene. Stomak danas mnogo manje boli, veceras planniram kraktu setnjicu.
Nisam napisala sta su mi sve dali od terapije, ostali su eutirox i siofor, dodali su folnu, aspirin, c vitamin, crinone gel, depo na treci dan, naravno niko nije ni spomenuo pronizon i to je to, kada sve to unesem u sebe i ne treba mi hrana Laughing Laughing Laughing
Pijem puno cedjene narandze, jedem mladog sira, brazilski orah, i danas treba da mmi donesu i surutku, pa me zanima one koje su je pile koliko su dnevno uzimale surutke. ljubav

MAAKKI

Broj poruka : 4805
Godina : 48
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maza1972 taj 9/10/2011, 13:58

Maakki, sve odlično odrađeno i pokriveno terapijom... good job napred scuro
Što se tiče surutke, ja je uzimam(onu u prahu) neznam ni ja zašto, ali nije na odmet, dobra je za imunitet... za regeneraciju jetre, mm.uzima onu pravu ,koziju, groznog je ukusa...cveće

maza1972

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od traveler81 taj 9/10/2011, 14:24

Necu raditi betu ranije jer sam danas dobila jos jedan pregnyl pa cisto da ne dodje do laznog pozitivnog rezultata betaHCG

traveler81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maza1972 taj 9/10/2011, 17:26

Traveler, oduševio me tvoj blog...jasan, detaljan, slikovit srca likeit
Navijam za sredu...za beta

maza1972

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 9/10/2011, 17:36

Putnice, pa to je tvoj blog?! Imas tamo jedan moj komentar od pre par meseci! queen cvet

Mirjana

Broj poruka : 10499
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od traveler81 taj 9/10/2011, 18:21

Xa,xa,jesam, ja sam ta cvecka koja voli sve da prokomentarise, da pohvali dobro i satiricno potkaci sve one sto zasluzuju kritiku! Blog sam pisala posle svog prvog ET prosle godine jer nisam znala kako kvalitetnije da potrosim vreme a onda sam za drugu Vto samo ostavila svoje nove utiske. Medjutim na kraju je ispalo dobro, cak se i ja sama sebi nekad nasmejem. Poljubac! Mirjana jako si mi lep komentar ostavila, hvala :-))))

traveler81

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Xena taj 9/10/2011, 23:24

Devojke koliki vam je bio endometriju kada su vam radili aspiraciju, cisto da znam sta da ocekujem sutra na uz?

Xena

Broj poruka : 654
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maza1972 taj 9/10/2011, 23:33

Neznam tačno za aspiraciju, jer on uvek ima još par dana da se zadeblja do embriotransfera, a tad ne manje od 7mm. srca srca srca

maza1972

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 10/10/2011, 00:00

traveler81 ::Xa,xa,jesam, ja sam ta cvecka koja voli sve da prokomentarise, da pohvali dobro i satiricno potkaci sve one sto zasluzuju kritiku! Blog sam pisala posle svog prvog ET prosle godine jer nisam znala kako kvalitetnije da potrosim vreme a onda sam za drugu Vto samo ostavila svoje nove utiske. Medjutim na kraju je ispalo dobro, cak se i ja sama sebi nekad nasmejem. Poljubac! Mirjana jako si mi lep komentar ostavila, hvala :-))))
lol! ljubav

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 10/10/2011, 00:20

Maki, samo da ti pozelim lepo ugnjezdavanje malenih i dobrodoslicu vas troje kuci Very Happy
Miro, ako dobro shvatih, ti kreces da primas gonal 450 IU, a uzela si penove od 300? Probaj da zemnis, jer ti ovo znaci samo da ces se bockati za jednu dozu 2 puta. Meni su u BP dali prvo od 900 pa posle od 45o i jos jedan mali, a ovde su mi davali po 2 od 900, ali ovde me uklapali po njima, pa sam primala vise gonala i duze mi trajala stimulacija. Ovo, cisto da se ne bockas 2 puta uemst ojednom. Ako ti je doza 450, 900 ce ti biti super, taman za 2 puta.

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 10/10/2011, 01:05

Pa probaću da zamenim, valjda će biti tih od 900 u Apoteci gde sam kupila ove od 450 Rolling Eyes Ja se sve nedam da će mi već za dva tri dana od početka smanjiti dozu, pošto sada ne primam ni diferelin ni superfakt, pa nema šta da koči dejstvo gonala...ako sam ja sve dobro shvatila Shocked

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Malina taj 10/10/2011, 08:18

Devojke, samo da vam se zahvalim na podrsci.
Na zalost, tog petka, kada je moja beta bila negativna, cula sam jos jednu strasnu vest, umro mi je kum.
Od soka nisam mogla da se saberem, a kamoli da razmisljam o svom problemu. Stalno mislim kako se covek nervira zbog svega, pati, muci, a ono danas si tu, sutra te nema.
Juce sam ceo dan bila kao izgubljena, valjda mi se sve izmesalo, skupilo...
Resila sam jos ovu nedelju da se malo saberem i oporavim, jer je sve to bilo previse.
Grudi me i dalje non stop bole, a menstruacije nigde i sve me to jos dodatno nervira.
Ljubim vas i cekalicama bete, zelim VELIKU betu!

Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mali Princ taj 10/10/2011, 11:44

Malina, nemam reci... cvet

Devojke, ljubim vas sve! srca1

Svim cekalicama vv vv vv vv vv vv

U postupku: vv vv napred scuro

A za sve cveće cveće cveće cveće poljubci

Mali Princ

Broj poruka : 1965
Godina : 42
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jaca*caca taj 10/10/2011, 12:42

Malina,bas strasno,ne daj se...
Devojke,ja bila danas na UZ i da vadim estradiol. Pa,nisam bas zablistala,ali je bolje nego prosli put. Desni jajnik ima tri folikula ,11,10,10 mm,a levi je katastrofa ,za sad samo jedan od 7 mm.Danas mi je 6 dan stimulacije,dr je pojacala malko,pa videcemo u cetvrtak kada idem ponovo. Ne znam koliki mi je E2,jer me je dr odmah pregledala da ne cekam podne. Videcemo...Ne znam sta da kazem,e da endo 6 mm,troslojni. Sta vi mislite? Prosli put sam imala samo dva folikula. navijacica

jaca*caca

Broj poruka : 601
Godina : 39
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maza1972 taj 10/10/2011, 14:02

JacoCaco, ja mislim da je to odlično osmeh srce

maza1972

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noja taj 10/10/2011, 14:32

malina draga zao mi je, kad nas narod kaze kad krene onda stvarno krene, ali samo napred nema stajanja i predajee, malo negde odmora i u nove pobede roda
jaco dobro je sve koji ti je dan stimulacije , endo je takodje dobar sad njima treba svaki dan da rastu-raste i po 2mm malo ananasa, piva, bareno jaje, narandze

noja

Broj poruka : 6178
Godina : 38
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 17:00

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh