Jutra u OKTOBRU!

Strana 15 od 18 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Jutra u OKTOBRU!

Počalji od maus taj 28/10/2011, 09:14

Mirjana ::Ma gde je Pari ljudi.....baš mi je čudno ovde bez nje! A ne verujem da nas je zaboravila,,ma, nema šanse! Ok....Pari, nedostaješ, ljubim usne
Gde Mala da nas zaboravi!!!! NIKAD Very Happy
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 28/10/2011, 09:31

Mmmmmm, njami!

Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 41
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 28/10/2011, 09:37

maus ::
Mirjana ::Ma gde je Pari ljudi.....baš mi je čudno ovde bez nje! A ne verujem da nas je zaboravila,,ma, nema šanse! Ok....Pari, nedostaješ, ljubim usne

Ipak je meni Mala sumnjiva nesto u zadnje vreme d
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 28/10/2011, 13:16

MAAKKI ::
Mirjana ::Ma gde je Pari ljudi.....baš mi je čudno ovde bez nje! A ne verujem da nas je zaboravila,,ma, nema šanse! Ok....Pari, nedostaješ, ljubim

Ipak je meni Mala sumnjiva nesto u zadnje vreme

Meni je Mala uvek sumnjiva!!! lol!

Lilypie Fourth Birthday tickers

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 28/10/2011, 13:23

tinche ::
MAAKKI ::
Mirjana ::Ma gde je Pari ljudi.....baš mi je čudno ovde bez nje! A ne verujem da nas je zaboravila,,ma, nema šanse! Ok....Pari, nedostaješ, ljubim

Ipak je meni Mala sumnjiva nesto u zadnje vreme

Meni je Mala uvek sumnjiva!!! lol!
Znači, nisam jedina zbunjen zbunjen zbunjen lol!
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 28/10/2011, 13:47

O Bože,šta ja propuštam na ovim stranama!!
Mili,pa ti nisi....ma nisi majke,mi!
M.m. se postideo kad je video o čemu mi,.....hahahhahahhaha,a kako da mu ne pokažem???

Mimiće, cvetić je medenić!! Avatar najlepši do sad!
Tino, moje! Džemić je diiiiiivan!! Moja beba i ja smo ga sinoć probali...sladili se Hvala dušo moja!!
Žene, petak-dan za metak! Ne pakujte Udove u kaputiće, nego ih razvežite!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 28/10/2011, 13:49

Ju, iskrsnu mi još jedna strana Shocked
i to na ovoj sam osumnjičena affraid
Bežim sa ovih strana brzinom svetlosti!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 28/10/2011, 15:01

Dobar dan,
Kakav lep dan, a ja prespavala Shocked Nesto mi se u zadnje vreme stalno spava, pa odmorim jednu turu od 2-3 sata sa mojim mladuncetom Sleep
Elem, Pari, ja nisam znala da si ti od onih sumnjivih tipova Rolling Eyes meni su uvek delovala ok, al sad kad ovoliko zena na jednom mestu rece zbunjen
Sad pijem kafu, i onda pravac napolje....
Misiscu, lepo se provedite, vidim da je pred vama lep vikend... ai ostale devojke.. uzivajte...i, sto rece Pari, olabavite uzicu na "omudini" Wink

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od key taj 28/10/2011, 15:48

zene,lude ste skroz...ne pamtim da sam se u poslednje vreme ovako smejala  b  b  b  b
Misice,avatar ti je savrsen...kakva bombonica je ova nasa Ancica...lep provod za vikend. ljubav
Mili,prijatna setnja sreca
Pari,sumnjiva koleginice poljubac od mene zagrljaj
Biksi,tinche,Ori srca
key

Broj poruka : 1447
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 28/10/2011, 19:49

Mogu li opet da kukam. Dijareja uz temperaturu 37, ledja ubiše, onaj moj živac, ne mogu više lekove. Radiće najskorije alternativna metoda lečenja, neka baba iz Mladenovca što masira, nadam se ne i masakrira! Very Happy
Sinoć sam sanjala tatu, a imam problem s plakanjem, ne mogu da se isplačem kako bi trebalo, izgleda da imam blokadu i valjda ne mogu da skontam da tata više nije s nama. Po svoj prilici smeši mi se drug psiholog. I tako.

I naravno da vas stiskam, bez toga se ne može ovde svratiti! Very Happy

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
BiKsi :)

Broj poruka : 21162
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od JocY taj 28/10/2011, 20:03

Biksi zagrljaj
JocY

Broj poruka : 2076
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 28/10/2011, 20:36

Hvala Jocy.

Da vam dočaram trenutnu atmosferu iz naše kuće. Ja na netu, mama nešto muti, sprema sutra za groblje za dvadeseticu, strina meni i njoj sprema poparu, kao kad sam bila mala, usput gledaju neku seriju na Prvoj, strina ljušti paprike, ja treba da sastavim cveklu. Inače, strina mi uvek spremala klopu pre i posle škole, pravila repiće i vezivala kikice, jer sam samo njoj to dozvoljavala. Naučila me da vezujem pertle jednog popodneva, kad smo čuvale ovce, pred moj polazak u prvi razred. Obožavam strinu. A usput njih dve jetrve njaskaju o svemu, malo plaču, malo su ok, jer mi je i stric umro pre 3.5 godine.
Eto kako protiče veče u našem domu.

Stiskam

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maza1972 taj 28/10/2011, 21:12

Biksi... zagrljaj
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 45
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 28/10/2011, 21:19

Biksi, sta da ti kazem, ja sam imala 22 kad mi je tata iznenada umro. U petak sam dala uslov za trecu godinu i ujedno polozila najtezi ispit na fakultetu, bila presrecna do neba... U subotu ujutru sam bila u sopingu, spremala se d aprvi put idem sa momkom na more (sada mm) i opet bila neverovatno srecna, ali nekim cudom sam kupila sve crnu garderobu koju do tada nisam nosila uopste i u jednom trenutku, gledajuci se u ogledalo pomislila kako mi crnina lepo stoji. Kad sam dosla u stan, majka me je pozvala da mi kaze da je tata umro. Sok... ja sam plakala i plakala i suza vide nisam imala, ali sam i dalje plakala...e plac bez suza je najtezi.... jos gore od svega, selim putem do kuce, u autobusu koji se uz put i pokvario, pa je put trajao 3 sata meni iz glave nije mogla da izadje pesma "Princezo, vrati se".....
I dan dans se plasim velike srece i jezim se te pesme.
Ja te predobro razumem No zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 28/10/2011, 22:01

Biksi :) ::
Sinoć sam sanjala tatu, a imam problem s plakanjem,
Sad
Bože, sve su ti to posledice stresa...i stvarno se nadam da te neće dugo gnjaviti,da ćeš se što pre pridići!!
Draga, samo izbaci to iz sebe,moraš!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od key taj 28/10/2011, 22:27

Biksi,mila,tesko je nositi se sa svim...bas tesko..treba mnogo snage za sve to..meni je tata umro kad sam bila mala,imala sam 11god.cesto ga sanjam...dugo,bas dugo sam ga sanjala bolesnog i kad mi je stric bio bolestan,kao da sam opet sve prezivljavala.dusa me tada bolela...
zagrljaj
key

Broj poruka : 1447
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 29/10/2011, 00:11

Vi ste moje duše! I mnogo znači kad te drugi razumeju! Ja bih stvarno volela da se isplačem i izbacim to iz sebe, al ne može, samo prošli petak, kod nane se isplakala, a ovako, slabo suza ima.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 29/10/2011, 01:42

Auuu, sta sam ja propustila!! Ujutru idem pravac u radnju po konac i bacam es na heklanje (ovom mom ne trebaju ovi za grejanje) lol! lol! lol!
Bixi, i kad se isplaces, praznina ostaje, na zalost. Rolling Eyes I meni je na pocetku bilo tesko da sanjam, a onda sam snove shvatila kao nase jedine zajednicke trenutke, pa kad ih sanjam, to su uglavnom lepi snovi, iako sam sledeci dan prazna, ali mi drago. Jednom mi je jedan svestenik rekao da je to nacin da budu sa nama, kad vide da nam fale, pa sam to prihvatila bezrezervno. zagrljaj
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 29/10/2011, 09:50

Good Morning
Good Morning comments and graphics

Jutros prvo zamrzavanje ...strugala led sa vetrobrana .....
Dakle drage vozačice Very Happy ,vreme je da svoje automobile spremite za zimu ,osim guma ...proverite antifriz i tečnost za vetrobranska stakla Very Happy
Vole vas Djole!
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 46
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 29/10/2011, 09:59

Dobro jutro!
Biksi ne treba tebi psiholog. Vec ajd ti pakuj stvari pa pravac kod mene na jedno dobro druzenje. Pa dok sam ja na poslu ti cuvaj Anu...mislim necu se naljutiti ako budes i kucu raspremila, ves ispeglala,oprala prozore,pomela tavan, lozila vatru... Laughing Dusice mila,ja stalno placem za Pedjom i mamom, evo i dok sad ovo pisem. Danas bi moja mama napunila 69 godina...Nizu se godine kako njih vise nema i tesko je,jako je tesko. Najteze mi je bilo u onim godinama borbe za potomstvo...tada mi se cinilo da se sve urotilo protiv mene...koliko sam puta pozelela da mogu da se isplacem na maminom ramenu, da me Pedja zagrli i kaze BICE SVE OK...pa se setim Pedjinih reci kada je dobio Mileta i kada je rekao:"Mima, kada postanem ujak bicu najsrecniji covek." Nas tri smo sinoc do kasno pricale o mami i Pedji, prisecale se svega...smejale se i plakale u isto vreme. Jana, Bosko, Nadja i Ana su otisli sa dedom na plac i tamo su spavali, a pre toga smo sa Miletom pricali preko skajpa sat vremena. On dolazi krajem novembra i bice kod nas 10 dana, ima neki mini odmor.
Biksi, mila nasa koko, placi kada ti se place, istresi sve iz sebe. Nazovi me, slobodno,izjadaj se...bice ti lakse. Ljubim te draga. I da, nisam zaboravila 29. novembar i Kadinjacu. Hocemo li da zajedno sa Anom pokupimo lovu od starih partizana Very Happy
U Lo neka maglustina. Tanja i Sneza su kod tetke,mm i moja dva draga zeta su otisli na plac da pomognu tati oko pcela i da vrate decu, a ja se druzim sa vama u ovo subotnje pre podne.Na poslu sam do 12 sati,ova subota je radna Mad
Cmok za sve vas!
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 29/10/2011, 10:00

djole39 ::

Jutros prvo zamrzavanje ...strugala led sa vetrobrana .....
Dakle drage vozačice Very Happy ,vreme je da svoje automobile spremite za zimu ,osim guma ...proverite antifriz i tečnost za vetrobranska stakla Very Happy
Vole vas Djole!

Si sefe!
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 29/10/2011, 10:02

Biksi mila, u jednoj knjizi sam pročitala sledeće:"Blaženi su oni koji sanjaju svoje mrtve! Kakva je to sreća videti ih pre ponovnog susreta!" Ja od tada uživam kad sanjam nekog svog...malo me ispuni. Na drugom mestu sam našla da kada sanjemo svoje mrtve, to je po Božjem dopuštenju, da nas podseti da im treba naša molitva. A moj Duhovni Otac mi je rekao da nije istina da smo mi toliko daleko jedni od drugih, već da svaki put kad se molim za mog ujku, on oseća moju ljubav-a to je kao da govoriš sa njim!
Izvini ako sam preterala, jer nisu baš svi ljudi vernici kao ja....ali, ja znam da to jeste tako, kao što znam da nekog volim ili me taj voli, kao što znam da je vazduh svuda oko mene iako ga ne vidim....
Svima

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 29/10/2011, 10:32

Biksi ,poznajem taj osećaj nemanja suza.....snova koji nakon budjenja surovo vraćaju realnost.....
Nisam imala nikoga kraj sebe na koga sam mogla da se oslonim...."spas" sam pronašla u fotografijama .
Izvukla sam sve fotografije gde smo tata i ja i na poledjini svake pisala sve čega se sećam u vezi sa njom...gde smo bili...šta radili.....Ako bi se posle izvesnog vremena setila još nekog detalja ,dopisivala bih na slici....
Kad god u grlu stane knedla a neki bol u grudima preti da me uguši ,povadim te slike ,gledam čitam i vratim one lepe i srećne dane koje sam imala sa njim .Prošlo je 9 punih godina ,boli isto,samo sam vremenom naučila i našla način da se nosim sa tim bolom uz te fotografije.Nadam se da ćeš i ti naći svoj način zagrljaj
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 46
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 29/10/2011, 16:51

Meta, Mima, Miro, Djole, hvala devojke. Nadam se da ću i ja naći način da mi bude lakše.

Mima, baš taj osećaj nemoći, kad mi tata treba, ako ništa ono za dobar savet i utehu, jer to je stalno radio, i sto puta mislim nije li mi dovoljno u životu bilo muka, mider nosila 4 godine, sa 15. operisala kičmu, i pola godine nosila gips, sa 19. krenula na fakultet, nakon 4 meseca nam zakolje manijak gazdaricu, živeli zajedno u kući, samo mi imali zaseban ulaz, onda se vratim iz Bg, počnem sa 20. god da radim, u 22. mi pukne šipka, i ponovo na operaciju kičme da je izvade, u 24. se udam, jeeee, i onda se suočim sa sterilitetom, sa lečenjem štitne, sa neuspesima na vto, pa slomim ruku, 2.5 meseca samo gips nosila, pa još 3 meseca na terapije išla, pa onda insulin ode, pa ekcemi me stalno muče, i po rukama i po nogama, kičma me muči sve češće i sve jače pa me i to brine da li ću moći nekad, ako do trudnoće dodje, da je odžim, tj. da moja kičma može to da podnese, pa onda tate nestade, ne znam, ali ponekad se pitam ima li kraja svemu, i da li će mi naići neki miran životni period, ili sam samo rodjena pod nekom manje sjajnom zvezdom, pa mi je tako. A pritom sam večiti optimista, srećom, i uvek koračam napred, samo me sad snaga baš napustila. Znam da ima gorih priča od moje, i da je sve ovo ništa za neke životne priče i stvari, sve znam, samo sam mnogo iscrpljena i umorna od svega. Nadam se da ste me razumele. Podićiću se ja, znam, samo mi očito, kako sam starija treba sve više i više vremena. Pa me i to dodatno iscrpljuje.

Mimiće, ima da se nadjemo na Kadinjači, ja ću da vodim Anu, jer pola onih penzosa znam, ona će da peva, ja ću da je gnajvim, i tako da će da nam bude ekstra. Ti ćeš da uživaš, i brojiš lovu. A jednom ću da dodjem i kod vas, Anini obrazi se moraju štipati jedan ceo dan, malo bi bilo dva tri sata!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 29/10/2011, 18:19

Veče cure!
Kako ste mi ovog vikenda?
Je l pao neki izlet? Makar kod sveki na ručak lol!
kod nas ništa posebno.Ove orelazne periode kao medvedica preživljavam-samo spavam :)
ljubim vas ,cure!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole