KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andrika Mandrika, majkin sin!

+47
snedra
mamajednogprinca
korpica
missile
medolino
Mrvica
cici
kasia
cufta
Tanja83
Mali Princ
Mirjana
bobica83
gagax81
Orline
Struzzo
HappyGirl
naca
dragana76ns
zoxa
bokica
brinbili
nesalela
catherine290505
gea
tuli
Nefertari
BiKsi :)
bebko
MARA
Sneza
Tinche
KoMetaK
Shizika
key
Sami
lolipop
maja76
djole42
dr mali pariz
Simona
buby
Milijana
Zoka83
caci
maus
lena
51 posters

Strana 35 od 39 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeći

Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od djole42 31/7/2012, 08:13

Ljubim vas tako čigraste !

Što se tiče higijene i pasa na pr. ( pišem o onome što znam ) ,slobodno mozeš pustiti da ti pas lizne Andriku ....u ustima pasa skoro da i nema bakterija (usta čoveka su "zagadjenija )....pre ćemo mi psima preneti neku gamad nego oni nama .....Ao si nekad u prirodi i nemaš gde da opereš ruke ,daj psu da ih olize i biće skoro pa dezinfikovane !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Milijana 31/7/2012, 08:22

Prvo, Leno, nemam smajlija koji zvizdi, ali moram da primetim da ti je Andrika doterao liniju... stvarno si mnogo lepa likeit
E sad, ja dajem Lneki da se igra sa kucicima, ali samo sa onima koji imaju gazdu i gazda kaze da je ok. U glavnom sa retriverima. Mi u selu imamo neke opasne pse, koji nas znaju, ali ja im opet ne verujem. Ne znam, sve nekako mislim, to je zivotinjska cud. Mada, ovo sto napisa Djole, nisam znala Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od cufta 31/7/2012, 10:14

Leeenoooo, sto si mrsava i leeepaaaa, blagis se teeebiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Djole, bravo, najzad neko nesto tacno da napise o zivotinjama (mislim uopste, ne na Kutku). Mi imamo i psa i 2 macke. To izleda ovako - dozvoljavamo sve! I sa nasim i tudjim i "nicijim" zivotinjama. Mi smo prljaviji ( u svakom smislu) I smrdljiviji od bilo koje zivotinje. Jedna nasa macka bezi od nje, a druga se pusta da joj ova radi sta 'oce. Za naseg psa jos uvek nema veliko interesovanje, ali za pse manje velicine koje vidi na ulici trci i radi sve sto radi i tvoj Andrija....i sva druga deca. neki joj puste da ih davi, neki ne.
Doduse ja pustam i da se sljivcige sa sfalta trpaju u usta, zemlja, flasice i cucle koje padnu gde stignu bez pranja..... da se valja i sedne gde pozeli - cak i po bolnici Wink . Posto se izuva i ide bosa po ulici, zemlji, stopala i sake imaju crnu boju, i njima se sve hvata i stavlja u usta, a cesto i cele prljave ruke.
nemojte mene da pitate!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od maus 31/7/2012, 10:40

djole39 ::Ljubim vas tako čigraste !

Što se tiče higijene i pasa na pr. ( pišem o onome što znam ) ,slobodno mozeš pustiti da ti pas lizne Andriku ....u ustima pasa skoro da i nema bakterija (usta čoveka su "zagadjenija )....pre ćemo mi psima preneti neku gamad nego oni nama .....Ao si nekad u prirodi i nemaš gde da opereš ruke ,daj psu da ih olize i biće skoro pa dezinfikovane !

Sa svakim napisanim slovom se slazem yes

Mama Lenoooooooooooo zviz zviiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzz naočare naočare naočare naočare naočare
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Mrvica 31/7/2012, 12:38

Leno, stvarno svaka cast za liniju. Vidim da su ove nase zene s kutka opasno dobre ribe. yes Moracu se pazljivije pozabaviti svojim telom da ne odskacem previse. Very Happy
Mi imamo psa u dvoristu. I ja planiram svog malisana pustati da se igra s njim, bez ogranicenja, ali odmah potom pranje ruku, kako zbog dlaka, tako i zbog pljuvacke, da ne pisem sta sve psi polizu itd... Dete treba da se isprlja, po meni, i da dodje u dodir sa svim i svacim, kako bi stvorilo dobar imunitet. Mislim da cu ga uciti da ne prilazi tek tako ulicarima jer ne znam da li su vakcinisani. A ja macke ne podnosim, a trudicu se da on to ne primeti, jer ne zelim da to prenosim i na njega.
Uh, ja se raspisala.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Struzzo 31/7/2012, 13:10

I ja najpre da pohvalim izgled mamin.... love

Što se tiče životinja, moj Struzzolino je naviknut na njih jer je kod hraniteljke imao kucu, papagaja i ribicu...sad ima samo mačku, ali kad pređemo u veći stan, imaćemo i dvorištance pa ćemo nabaviti kucu.
On voli životinje, kad ih vidi, ciči od sreće što naravno sablazni same životinje... Razz
Pošto je imao kucu, kojoj je pretpostavljam svašta radio...jedini problem je što moram da ga naučim da to ne čini baš svakoj kuci koju vidi na ulici...tipa da stavi prstiće u njena usta (pa onda u svoja v ) ili da celom šakom stisne kucinu njušku...verovatno je ta njegova ex kuca sve to trpela ali neće svaka...
Šta se mačke tiče...samo joj pikira rep i ova se nakostreši i šapicom bi ga ogrebala...još uvek nije, ali i ako to učini, valjda će se S. opametiti da to ne čini.
Ne branim, uglavnom...on je na životinje navikao...i najviše voli svoju knjižicu o životinjima pa "čita", "čita"... Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Tanja83 5/8/2012, 09:27

Mama Lenci,kakva si ti zgodnica sestro slatka naočare naočare naočare naočare


A Andra je hit hitova Very Happy Slika sa crevom je pobedila likeit likeit

Mali KOMUNALAC  b  b  b likeit likeit

Ajde sada spremanje i u jedan obilazac rodbini po KiM.Mozes i mene da vodis,ionako mi se sveki naljutila pa vec kad je tako da iskoristim lol!

Ljubim ja mama Lenu i malog komunalca Andru ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Mirjana 5/8/2012, 10:07

Leno naočare Baš dobro izgledaš, a "stajling" desetka!
Mandrika je porastao g i mnogo je sladak! Na mamu, izgleda yes
Meni je zet pre par godina objasnio to oko pasa i bakterija, kad je dao svom psu da poliže njegov tanjir affraid
Njegova deca su odrasla uz tog psa, pa nemaju strah od istih. Zato je mlađa sestričina htela da pomazi nekog avlijanera, koji je gricnuo.
Dakle, oprez nije na odmet.
Što se tiče maca, ja ih ne volim. Mama mi je stvorila tu averziju prema njima, zbog dlake koju nije dobro progutati.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od medolino 5/8/2012, 13:16

Leno,nadam se da mogu i ja u vas dnevnik Wink
Sin je pravi deckic,kako mu je lepa kosica,dusa mala love A ti zeno,svaka cast na tako lepoj liniji naočare
Ljubim vas poljubac poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 5/8/2012, 20:01

Klima mi duva direct u lice kad sednem za kompj pa jedva uspem da zavirim na Kutak, onako na brzinu i zbrda-zdola.......... Jedva cekam neki slobodni trenutak (i nizu T napolju) pa da na miru pregledam sve RD i uzivam u slicicama nase decice....

Zene, sve vas ljubim i hvala sto nam se ovde javljate!

Mrvice i Medolino, dobrodosle na nase strane! Lepo vas je videti!

A za lliniju, daleko je Sunce.... to je i dalje 64,5 kg na 168 cm..... slabo se topi iako trcim za Tarzanom non-stop...........

[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od cufta 5/8/2012, 20:04

U pravu si Leno, odvratno je vreme. Izgledas super, nemoj tu da mi stavljas mere, odmah se bacim u depresiju
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Mali Princ 7/8/2012, 14:08

[Only admins are allowed to see this image]
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od MARA 7/8/2012, 14:45

Leno mackice.
Andro lepoto kovrdzava ljubi te teta Maja iako pijes mleko nocu,isti si kao moj Viktor zalosno al istinito tek je pre 2 meseca ukinuo pijenje mleka nocu i evo ga posle mora opet krenuo.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od BiKsi :) 7/8/2012, 19:48

lena ::[Only admins are allowed to see this image]
Kakvi ste mi slatki, nemam reci! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lolipop 7/8/2012, 21:03

Biksi :) ::
lena ::[Only admins are allowed to see this image]
Kakvi ste mi slatki, nemam reci! [Only admins are allowed to see this image]

I ja mislim isto, šmekeri pa eto love

Od kada je Andrika Mandrika, prešao sa Komunalca na Tarzana lol! Ili je svako dao po jedan nadimak, pa mi gnjavite djete?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od dragana76ns 9/8/2012, 20:41

Ljubim i ja Tarzana. Mama gromeeee....

e podsecas me"likom" na Natasu Ninkovic, a ona je meni mnooooogo lepa

Veliki pozdrav
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od cufta 10/8/2012, 09:56

Ma kakva natasa, nasa Lena je nju avion!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 10/8/2012, 14:22

[Only admins are allowed to see this image] bas ste belsave, nasmejah se tako slatko.......

Taja nam cuva baku, svoju mamu, a mi smo uglavnom sami........ tu su doduse moji roditelji, ali kao i da nisu jer ovih dana prezivljavaju neke visoke pritiske i sl.... tako da ja izgiboh sa Andrijom i dvoje njegovih drugara. Da ne pricam kako je nocu kad se budi, vrti, kenjka, pije mleko.... sinoc mi je pao sa kreveta, samo sto sam se okrenula po pelenu, a on pravo na glavu (skakao je po krevetu)......... ocajna sam legla........ Jutros guraj dalje, nema druge!!!!!!!!!

Sve vas mnogo ljubim!!!!!!!!! I lovim slobodne minute da zvirnem na Kutak...
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od MARA 10/8/2012, 15:06

Leno i meni noca Viktor ispao iz kreveta,kako pojma nemam pored onolike ograde ja cujem tresak jutros u 5h,on place ja pogubljena dam mu mleka i zaspi.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od cufta 10/8/2012, 16:13

ma ne sekirajte se, padaju i matori ljudi, pa im ne bude nista
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od missile 16/8/2012, 14:18

lena ::[Only admins are allowed to see this image]

Leno, generacijo, izgledaš za as
Andrija ja kao šećer! usne
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od cufta 16/8/2012, 21:05

gde si ti Leno?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 17/8/2012, 13:58

Missile, da, da... generacija........... [Only admins are allowed to see this image]

Cufto, zene, ne znam gde se nalazim..... juce stigli gosti, bice veselo.........

A i kad uspem da se konektujem na Kutak, pokusavam prvo da pregledam sto je vise dnevnika i tema.... tako da retko pisem... grrrrrrr.

Andrija je u fazi "mama, mama, mama i niko drugi sem mame"....... Do juce kao da me nesto i nije narocito konstatovao, a sad..... Inace, slabo jede i bas me nervira (odmah sam se setila Simone!)....

Rodbina mm me je prepala da mali ima ravne tabane pa se i mm zabrinuo, pitao me cak kad imamo prvu sledecu posetu kod dr... Zena nam svojevremeno lepo rekla da se tek oko druge-trece godine to vidi, da se dize stopalo..... ali, ne vredi.... Andrija ima mesnate none, cetvrtko sa visokim "risom" na oca...

Inace, ja, kad dete napravi onaj trag stopala na betonu (pokvasenih nona), ipak vidim onu "krivinu"............. Ide bos koliko je to moguce zbog ostre i suve trave..........

Evo, budi se gospodin.... odoh! Sve vas cmacem najjace!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Mirjana 17/8/2012, 14:05

Leno, kad je na travi obuj mu one čarapice koje odozdo imaju zašivenu kožu. To je skoro pa boso dete. I naravno, u pravu si za tabane. Do treće godine ih ni ne gledaj.
Tako su meni rekli da sam "smašila" vrat detetu, a to vide po tome što mu se ne vidi ona resica ispod jezika Shocked Mislim, znaš šta..samo je potrebno pročitati nešto u životu, pa bi naišli na taj podatak da bebe ne mogu isplaziti jezik zbog nedostatka tog dela koji se tek razvija/nastaje/kako god!
Ljubi nam Mandriku usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od lena 17/8/2012, 17:55

Mirjana :: Leno, kad je na travi obuj mu one čarapice koje odozdo imaju zašivenu kožu. To je skoro pa boso dete. I naravno, u pravu si za tabane. Do treće godine ih ni ne gledaj.


Tako su meni rekli da sam "smašila" vrat detetu, a to vide po tome što mu se ne vidi ona resica ispod jezika Shocked Mislim, znaš šta..samo je potrebno pročitati nešto u životu, pa bi naišli na taj podatak da bebe ne mogu isplaziti jezik zbog nedostatka tog dela koji se tek razvija/nastaje/kako god!
Ljubi nam Mandriku [Only admins are allowed to see this image]

Je l' tako? E, toliko rodbina zna da bude smaracka da nemam reci..... ovaj moj se ufrkestio, blalalala, panika, da odmah "preduzimamo" mere.....

Miro, nisam razumela to za resicu? Izgleda da se svojevremeno kod nas niko nije setio da nas i time plasi....Rolling Eyes

Inace, drage moje, procitala sam pazljivo sta ste pisale o bebama i zivotinjama, ali moram da priznam da mi tesko pada to druzenje... Andrijina baka po ocu a moja svekrva je upravo dobila stene pekinezera na poklon... Nemam reci da vam opisem sta radi Andra sa tim stvorom... Ali, ali... jeste idilicno sve sem sto su mu rucice cas u ustima steneta cas u vlastitim... a onda sledi zajednicko valjanje po tepihu koji je tamo... hm, hm....Sad Uh! Ja pomazim zivotinju pa perem ruke. Jbg, jace od mene. Mm se ne libi nicega, po njemu, pipkanje pise, kuceta, zemlje, igracki itd. ... ma, sve mu dodje isto i super, i nema problema sa tim sta dete radi..... A jos su od dve-tri macke dobili tuce macica... ne smem ni da ih prebrojim, prestravim se! Laughing I tako, malo mace, malo stenac, mi sve u krug sa sitnom menazerijom...
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Andrika Mandrika, majkin sin! - Page 35 Empty Re: Andrika Mandrika, majkin sin!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 39 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu