KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

+2
dr mali pariz
HappyGirl
6 posters

Ići dole

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80 Empty U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

Počalji od HappyGirl 26/9/2011, 20:50

Draga, nemam vremena pa mi je ovako preko kutka bilo lakše da ti pošaljem poruku.
Pošto je od 3.10 dečja nedelja što i sama znaš a s obzirom da se ove godine specijalna pažnja posvećuje deci sa smetnjama želela sam da ti pošaljem ovaj klip koji me je oduševio i ako budeš mogla upotrebiš ga na času. Mislim da je odličan za dn i tvoj predmet.
Moto za ovu godinu je napisao Ršum.
Dece ima razne
Al svako dete je ličnost
Razlike nisu kazne
U razlikama je sličnost

Nadam se da ti se dopada. Ima još neke ali sad žurim na anti stres terapiju  Very Happy
Ajd điva mi bila  Very Happy
P.S. Izvinjavam s ena zloupotrebi kutka , obrisaću post kad ga primetiš  Very Happy



Poslednji put izmenio HappyGirl dana 28/11/2015, 15:56, izmenio ukupno 2 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80 Empty Re: U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

Počalji od dr mali pariz 26/9/2011, 21:41

Ja se baš potresla Sad...o Bože,ne pamtim kad me je nešto ovako dirnulo....
Happy,ne briši!!
Inače i sama sam sedela za netom da potražim slogan za ovogodišnju D.nedelju, da bih osmislila aktivnosti...
Čika Ršum je Zakon!! Jeste li listali njegov Bukvar dečjih prava? Čovek je car.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80 Empty Re: U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

Počalji od dr mali pariz 26/9/2011, 21:48

„Дечија права“ Љ. Ршумовић

„ИМАМ ПРАВО ДА ЖИВИМ
ИМАМ ПРАВО ДА ДИШЕМ
ПРИРОДИ ДА СЕ ДИВИМ
УЧИМ ДА ЧИТАМ И ПИШЕМ

НЕПРАВДИ СТАВЉЕНА ТАЧКА
ЧУЈ МЕ ОДРАСЛИ СВЕТЕ
НЕЋУ ДА БУДЕМ ИГРАЧКА
ХОЋУ ДА БУДЕМ ДЕТЕ

ПОД НЕБОМ ПЛАВИМ ИЛ СИВИМ
ПОД СУНЦЕМ КОЈЕ МЕ ГРЕЈЕ
ИМАМ ПРАВО ДА ЖИВИМ
ДА СЕ ИГРАМ И СМЕЈЕМ“
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80 Empty Re: U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

Počalji od HappyGirl 27/9/2011, 21:24

Jeste ršum je car Very Happy
Mala, drago mi je da smo bile na istim dužinama. Ako stignem ovih dana ubaciću još neki klip koji bi možda bio primeren za dn.Imamo vremena još :)
Ljub Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80 Empty Re: U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

Počalji od maus 28/9/2011, 11:00

DECA MOGU DA POLETE

Deca mogu da polete
treba samo da se sete
treba samo da požele
da zamahnu da se vinu
kao ptice nežne bele
ka zvezdama u visinu

Da zamisle
da se sete
kuda žele
da polete

Deca mogu preko neba
na krilima lepih želja
odlučiti samo treba
setiti se prijatelja
osetiti radost šta je
radost deci krila daje

Da zamisle
da se sete
kuda žele
da polete

Zaista je car!

Happy nemoj brisati vk...ja sam se sva najezila dok sam ga gledala...
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80 Empty Re: U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

Počalji od caci 28/9/2011, 13:11

ja sam plakala dok sam ga gledala Sad
Dirnulo me do srca Sad
a i pesme su divne i puno pricaju likeit
Heppy ,maus , pariz queen queen queen love
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80 Empty Re: U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

Počalji od HappyGirl 28/9/2011, 15:36

Ovu divnu priču sam već postavljala na kutku pa evo da je je kopiram jer mislim da može da posluži. U glavi imam čitavu priču i vk koje ću deci pričati. Želim da ih izazovem na razgovor i definitivno sam rešila da svakom odeljenju posvetim makar pola časa za moto ove dn.Ako bude odziva i diskusije rado ću posvetiti i ceo čas.
Ovde je reč o daunovom sindromu.

HappyGirl ::The Simple Truths of Service Movie | Simple Truths
www.stservicemovie.com
In The Simple Truths of Service, Ken Blanchard and Barbara Glanz tell the inspirational story of Johnny, a 19-year-old bagger with Down syndrome. Johnny decided to personalize his service to his customers by dropping a thought for the day in each bag.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80 Empty Re: U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

Počalji od dr mali pariz 28/9/2011, 16:39

Happy, odlična ideja!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80 Empty Re: U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

Počalji od Mirjana 28/9/2011, 18:47

Džoni je king lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80 Empty Re: U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

Počalji od cicsa80 1/10/2011, 15:23

Primetila! Hepice love
Mislim da smo se dogovorile da se ne brise Wink Mozemo samo izmeniti naslov teme. Svidja mi se mnogo. Bas bode u kost. Jezile mi se i ruke i noge a malo i suza krenula. Na zalost, ove godine necu moci bilo sta da radim u skoli jer sam sad nezaposlena. Svakako cu iskoristiti prvom prilikom.
Prosle godine sam imala klinca distroficara. Prva dva, tri casa mi je bilo veoma tesko da radim jer mi je tuga gledati sve to. Njemu je muzika vratila osmeh na lice sto mi je mama potvrdila kad sam odlazila. Vremenom su ostali klinci u grupi naucili da ne prave razlike i pomagali mu u svemu kako bi iz ucionice izasao kao i oni: prepisano sa table i uradjen zadatak. Dalibor je tada svirao klavir(koliko mu je veoma narusena motorika dozvolila) a borio se ma ni pet lavova mu nije bilo ravno. Pri tom mu je i vid izuzetno slab i neka slova ne moze da izgovori pravilno a uporan da ih kaze kao i svi u grupi. Bitno je da smo mi njega razumeli.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80 Empty Re: U razlikama je sličnost - Specijalno za cicsa80

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu