KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traka za trcanje

3 posters

Ići dole

Traka za trcanje Empty Traka za trcanje

Počalji od Cupava 20/9/2011, 14:05

Ima li je iko i sta predlazete da se kupi (koja marka) do 300€?
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Traka za trcanje Empty Re: Traka za trcanje

Počalji od MARA 5/12/2011, 16:37

imam ja cupo,onu koju moreas sama da pokreces i super je.bila je u ono vreme pre 4-5 g 300 e.Sutra cu videti koja je marka i piosem ti
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Traka za trcanje Empty Re: Traka za trcanje

Počalji od Cupava 5/12/2011, 20:42

Super, hvala ti puno. Mi smo videli neku sa dva motora, kaobajagi medju povoljnijim je (500e umalo se nisam srusila), kaze trgovac da je po njemu ta najbolja. Malo cu se nacekati za traku... Jedna polovna mi je iskliznula, dok sam se ja predomisljala dati 300e ili ne, oni je prodase.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Traka za trcanje Empty Re: Traka za trcanje

Počalji od Mrvica78 27/3/2012, 12:49

Ukoliko jos uvek kod tebe Cupava postoji interesovanje za ovaj vid rekreacije evo par mojih saveta.

ja sam moju motornu traku kupila proslog avgusta. Uzela sam polovnu Kettler traku za 320e i mogu ti reci da vredi ama bas svaki cent. Uvek je bolje dati malo vise para za polovnu marku nego isto toliko za novi kineski ili tajvanksi jadni izgovor za traku za trcanje.
Kod izbora trake je najbitnije da gledas jacinu motora (minimalna snaga 1.5kw kontinuirane snage) da traaka ima 2 motora jedan za samu traku drugi za automatkso podizanje podloge za hodanje/trcanje pod nagibom, da traka ima šok amortizere na podlozi koji amortizuju rad podloge sto stiti kolena i kukove koji mnogo stradaju prilikom trcanja po traci koja nema amortizere.
Ima tu jos dosta caka koje su bitne pri izboru ali da te ne smaram sad sa tim. Ukoliko si jos uvek zainteresovana mogu ti pisati jos o tome.

Mrvica78
Mrvica78

Broj poruka : 108
Godina : 45
Location : Smederevo
Datum upisa : 24.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Traka za trcanje Empty Re: Traka za trcanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu