KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taste

+16
Niny
lilya
krol
anak
dr mali pariz
Ema78
Gramatika
BiKsi :)
Struzzo
Simona
bak
LaFolie
maus
Mirjana
Milijana
Cupava
20 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Taste Empty Taste

Počalji od Cupava 16/9/2011, 13:02

Ovu temu nemamo. :-)
Moja mama je 3 godine bila najgora moguca tasta, da bi se u poslednjih godinu dana skroz promenila. Jos uvek nije (niti ce) prihvatila razliku od 11 godina, ali se, poznavajuci je, svojski trudi. Do skoro je Dusana oslovljavala sa Dragane, predstavljala ga (kad bas ne moze da izbegne upoznavanje) kao mog momka (ne muza), ali se mm junacki drzao. Nijednom joj nije prigovorio (ne znam da li je nesto zamerio) i uspeo ono sto niko od mojih momaka nije, uspeo je da joj se svidi. Sad se i telefonom cuju (mimo mene), a da ne pricam kako me nakrpi ako mu ne skuvam za vikend sto da jede tu, sto za poneti. Iznenadili su me oboje. :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Milijana 16/9/2011, 13:53

Jooj Cupava, umrecu od tvojih postova na ovim temama  b  b  b queen

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Mirjana 16/9/2011, 19:22

queen king Sredili su te!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Cupava 1/12/2011, 11:11

U poslednjih 6 meseci Dusan nije Dragan. Nijednom nije pogresila. :-)))
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od maus 1/12/2011, 11:21

Dusane imas dusu, nesebicno volic tvoju Cupavu, strpjiv si, dobar covek...tasti je trebalo malo vise vremena da to shvati. Neka zivi ljubav!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Cupava 1/12/2011, 11:25

:-)
Ima li neko slicna iskustva? A drugacija? Znam da ima super tasti, a i onih manje dobrih, pa bih volela da procitam i iskustva drugih ljudi.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od LaFolie 1/12/2011, 17:42

moja mama mladjeg zeta usvojila, mm se ne da, on je otporas :)
Sve u svemu, daje mu kola, mali nam sve po kuci popravlja, obukla ga kao deda mraza pa ga vodila na posao, ja se udala a zetko ce da dobije moju sobu  b

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od bak 1/12/2011, 18:18

Moja mama mog muza obozava a i on nju. Ona kaze da sam ja kreten, a on divan decko Shocked lol! Mada od skoro tvrdi da smo dva kretena lol!
Salim se, imaju divan odnos, i ja sam bas srecna zbog toga.
Doduse ona mm zna od kada je imao 7 godina, pa mozda je tu tajna Laughing
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Simona 2/12/2011, 00:31

Moja majka nije nesto imala problem povodom godina (osam i po kod nas)... Prokomentarisala je vise puta da je mm detinjast (ne zato sto jeste nego to se njoj tako cini, ako je mladji mora da je detinjast), da moram da pazim da se ne ugojim (opet mlad muz pa se njoj cini da vise tu mora da se poklanja paznje na izgled) i tome slicno... Ali posto sam ja rekla da to tako ne vidim, niti se opterecujem mojim/njegovim godinama retko sad i to govori. Nas dve smo razlicite i u drugim i u skoro svim stvarima pa moja majka ne razume najbolje ni moje druge izbore, ili ako ih i razume ona to ne bi izabrala tako da cesce od mm komentarise mene. Njih dvoje se manje vise dobro slazu... Jedino znaju da se podzapaju oko politike, ali tu se najvise ja iznerviram, a oni kazu da samo strastveno raspravljaju... Zaista posle kratkog vremena opet uspostave dobru komunikaciju, ali ja bih najvise volela kad bi politika mogla da se preskoci...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od LaFolie 2/12/2011, 00:35

Skoro sam umrla od smeha, objasnjava klinka od 5 godina "kako je strava da imas starijeg decka", eto ona se zaljubila u jednog od 10 godina :) Na sta joj kaze tetka "jeste jeste, ali do 35te, posle vise nije strava"  b f  b

LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Struzzo 2/12/2011, 21:28

MM svoju taštu poredi sa čuvenom taštom iz Boljeg života koju je tumačila Olivera Marković... lol! dalji komentar nije potreban.. Very Happy Wink
Naravno da malo preteruje mada ume ona moja da pravi dramske scene i hvata se za srce...ona je njemu patetična, a on njoj nagao...nisu toliko upućeni jedno na drugo ali mi se čini da se poštuju...on njoj obavezno kupi neko cveće i čokoladu a ona uvek spremi od hrane ono što on voli. Very Happy

Strelice...jeee za Dragana koji je konačno postao Dušan... f
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od BiKsi :) 3/12/2011, 00:26

Pala sam od smeha na Čupin post, a bogami me i Bak slatko nasmejala. lol!
Mi sad živimo sa mojom mamom. Ona obožava mog muža i stalno mi ponavlja koliko je dobar čovek, kao da ja to ne znam (pa jesam li ga ganjala od 17. godine, ili nisam! Laughing) i stalno mi govori da ga je sami Bog meni poslao! Taste 561840 A mm se uglavnom zeza s njom, kao i sa svima, uostalom. Šaljivdžija po prirodi. Neki dan mama stavila papilotne na kosu i to one stare, plastične, što se greju, sedi i gleda tv, a on prilazi i kaže joj: i jao Tašta kako ti je lepa frizura! lol! Zajebant! I sve je posluša i ništa mu nije teško, al on je prosto takav, a ni moja mama nije neki zahtevan tip. Moja mama kaže da je on jedan veliki dečak, što je i isina. A ona, čak šta više uvek se sklanja i ne opterećuje druge. Ako može pomoćiće, ne meša se, ma cool jedna majka.E sad, moji matorci su bili mom mužu na babinama, i znaju i njegove roditelje ceo život, tako da i tu ima dosta prednosti. Šta bi bilo da sam našla nekog tipa 10 godina mladjeg, pojma nemam, al verujem da bi se moj pok. tata na to frapirao, a verujem i mama. I mislim da ne bi mogli s tim da se pomire tako lako. Ovako su bili prezadovoljni mojim izborom. Stalno su pričali, gledaj čiji je, iz koje je kuće! lol! Roditelji valjda uvek žele najbolje za nas, samo ne znači da su uvek u pravu, usostalom kao ni mi! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Gramatika 16/5/2012, 09:58

Cupava ::Ovu temu nemamo. :-)
Moja mama je 3 godine bila najgora moguca tasta, da bi se u poslednjih godinu dana skroz promenila. Jos uvek nije (niti ce) prihvatila razliku od 11 godina, ali se, poznavajuci je, svojski trudi. Do skoro je Dusana oslovljavala sa Dragane, predstavljala ga (kad bas ne moze da izbegne upoznavanje) kao mog momka (ne muza), ali se mm junacki drzao. Nijednom joj nije prigovorio (ne znam da li je nesto zamerio) i uspeo ono sto niko od mojih momaka nije, uspeo je da joj se svidi. Sad se i telefonom cuju (mimo mene), a da ne pricam kako me nakrpi ako mu ne skuvam za vikend sto da jede tu, sto za poneti. Iznenadili su me oboje. :-)

Taste 404938 Taste 404938 Taste 404938 Taste 404938 Taste 404938 Taste 404938 Taste 404938 Taste 404938 Taste 404938 Taste 404938 Taste 404938 Taste 404938
Svaka čast Draganu što se konačno vratio u lik Dušana! Taste 805311 Taste 404938 Taste 404938 Taste 404938
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Ema78 16/5/2012, 10:46

Evo i mene... da se moja majka pita, mog muza bi trebalo obesiti za onu stvar javno, za primer !!! Non stop mi prica kako me on u stvari vara, kako je ovakav ,kako su svi muskarci isti, kako ovo kako ono, kako ja nisam srecna u braku itd... Ja joj previse ne zameram , jer je imala mnogo loseg iskustva u zivotu sa muskarcima... Znala je da ga zove telefonom kad otputuje, da ga proverava... E, samo mi je jednom pala klapna i to je bilo to... vise ga i ne spominje, osim da ga pozdravim. Posto ne moze da me davi za muza, sad me davi za posao... jos mi klapna nije pala, ali sprema se... ja manje vise prelazim preko svega toga, jer moja majka je duboko nesrecna zena, sa malo poremecenim sistemom vrednosti koju zivot ni najmanje nije mazio, pa donekle je i razumem... nije nikad bila takticna, nismo se slagale, ali majka mi je , volim je... mm je nit voli, nit mirise, al je postuje. Ne moze bas da shavti neke stvari, ali se trudi. Kad su zajedno, sad se sale, zezju i sl, ali nije to to. Barem vise ne laju i ne reze... Sva sreca pa ne zivimo ni sa mojima ni sa njegovima, i retko se vidjamo. I, iskreno, nas dvoje smo poseban svet, mislim da se ne bi slagali nikako ni jednima ni sa drugima, tako da je sadasnje stanje stvari sasvim ok. E sad, ja imam super odnos sa ocem,i cini mi se da je on jedina osoba koja me potpuno razume. Ni moj tata bas nesto previse ne gotivi mm, ali ga postuje jer mene cini srecnom. Mi se najvise volimo kad se vidjamo na ruckovima...Nit je zet, nit snaja rod i sve dok ne leti perije, a ni papilotne sa tastine/ svekrvine glave,sve dok tast/ svekar ne cuci u zbunju sa puskom u ruci, a svastike/ deveri ne cokcu, moze se makar malo lakse disati.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od dr mali pariz 16/5/2012, 15:41

E, Ema, bas me nasmeja lol!
Samo, racionalno razmisljas, i dobro drzis stvari pod kontrolom. Za najblize (majka) se i treba potruditi da se shvati odakle joj porivi da te tako smara...pa onda ignore, ili staviti tacku.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Ema78 16/5/2012, 15:55

Ponekad pozelim da postoji opcija mute i u stvarnom zivotu! Za dobrobit svih.... Ali, moja mama bi i tu opciju stavila na ignore... Laughing
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Gramatika 16/5/2012, 16:01

dr mali pariz ::E, Ema, bas me nasmeja lol!
Samo, racionalno razmisljas, i dobro drzis stvari pod kontrolom. Za najblize (majka) se i treba potruditi da se shvati odakle joj porivi da te tako smara...pa onda ignore, ili staviti tacku.

Taste 561840
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Simona 16/5/2012, 16:58

Ema78 ::Evo i mene... da se moja majka pita, mog muza bi trebalo obesiti za onu stvar javno, za primer !!! Non stop mi prica kako me on u stvari vara, kako je ovakav ,kako su svi muskarci isti, kako ovo kako ono, kako ja nisam srecna u braku itd... Ja joj previse ne zameram , jer je imala mnogo loseg iskustva u zivotu sa muskarcima... Znala je da ga zove telefonom kad otputuje, da ga proverava... E, samo mi je jednom pala klapna i to je bilo to... vise ga i ne spominje, osim da ga pozdravim. Posto ne moze da me davi za muza, sad me davi za posao... jos mi klapna nije pala, ali sprema se... ja manje vise prelazim preko svega toga, jer moja majka je duboko nesrecna zena, sa malo poremecenim sistemom vrednosti koju zivot ni najmanje nije mazio, pa donekle je i razumem... nije nikad bila takticna, nismo se slagale, ali majka mi je , volim je... mm je nit voli, nit mirise, al je postuje. Ne moze bas da shavti neke stvari, ali se trudi. Kad su zajedno, sad se sale, zezju i sl, ali nije to to. Barem vise ne laju i ne reze... Sva sreca pa ne zivimo ni sa mojima ni sa njegovima, i retko se vidjamo. I, iskreno, nas dvoje smo poseban svet, mislim da se ne bi slagali nikako ni jednima ni sa drugima, tako da je sadasnje stanje stvari sasvim ok. E sad, ja imam super odnos sa ocem,i cini mi se da je on jedina osoba koja me potpuno razume. Ni moj tata bas nesto previse ne gotivi mm, ali ga postuje jer mene cini srecnom. Mi se najvise volimo kad se vidjamo na ruckovima...Nit je zet, nit snaja rod i sve dok ne leti perije, a ni papilotne sa tastine/ svekrvine glave,sve dok tast/ svekar ne cuci u zbunju sa puskom u ruci, a svastike/ deveri ne cokcu, moze se makar malo lakse disati.

Meni se cini da to kako tvoja mama reaguje nije tolika retkost...

Dobro je kad ne deluje na "decu" ali ja znam i za slucaj kad deluje... Moju kumu su toliko pritiskali roditelji sa takvim pricama da mislim da su dosta uticali da se razvede. Dolazila je kod mene sva sludjena i ja pokusam da je smirim i da sagleda stvari i sa druge strane ali sta vredi kada ona roditelje i sestru koja se pridruzila u tim pritiscima vidja svaki dan... Na kraju se razvela pa je i dalje bila zaljubljena u bivseg muza a i dan danas ne moze da krene dalje za razliku od njega koji je u novoj vezi. Ne kazem da su roditelji i sestra krivi, daleko od toga, ali opet ne znam koji je to poriv da se toliko mesaju i to tako pristrasno...

Moja majka se cudom cudila kad sam joj pricala za moju kumu i njene roditelje, govorila je da oni nju ne sagledavaju objektivno (njen muz se uopste nije lose ponasao bar ne losije od nje) i sta ima da se mesaju, valjda zna ona da proceni... Da bi se u poslednje vreme ona ponasala ne bas tako ali ima neke slicnosti Shocked Cesto kad dodjem kod nje ima da me informise o necemu kod mog muza i njegovih roditelja, i da me kritikuje sto meni to ne smeta, sto ja to ne primecujem i ne kritikujem, ja sam naivna... Mada ima daleko vise zamerki na muzevljeve roditelje, ne znam sta se toliko opterecuje sa njima a njoj smeta sto se ja ne bavim njima toliko... Da li je to neka potreba roditelja da zastiti "dete", neprihvatanje da je "dete" izgradilo svoj zivot i da ima svoje odnose, mozda nesto drugacije od njihovih ili neki strahovi... Sto god da je, meni smeta i rekla sam joj da me pusti sa takvim pricama pa zacuti neko vreme ali na prvu neku "gresku" mog muza po njenom misljenju opet pocinje... Sreca takodje da ne zivimo sa njima pa ne moram da slusam to stalno a i kad pretera pokupim se i odem lol!
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od anak 18/5/2012, 21:35

"queen king Sredili su te!" lol!  b
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Mirjana 18/5/2012, 23:47

Ema78 :: Ponekad pozelim da postoji opcija mute i u stvarnom zivotu! Za dobrobit svih.... Ali, moja mama bi i tu opciju stavila na ignore... Laughing
Evo, opisla si moju mamu- gospođu taštu i mm-a. On ima tu opciju u svojoj glavi, pa kad te stavi na ignore, možeš samo da zaćutiš-mutiraš lol!
Moja mama ima maaalo drugačije poglede na svet od mene. Da može, promenila bi puno toga u mom braku i životu. Ne znam samo zašto već jednom ne ukapira da moj život, koji je divan u svakom pogledu, nije posledica neke puke sreće, već posledica izbora. Da sam srela svog muža samo par godina ranije, ja verujem da bi ona uspela da unese nemir u naš brak. Međutim, ja kad sam trebala savet, nisam pitala ni nju, niti bilo koga iz moje porodice, već isključivo svog Duhovnika. I slobodno mogu reći da živim u raju i da se mm isto tako oseća. Zbog tog mira i sreće koju imamo, i ja i on smo uvek spremni na to da zarad naše ljubavi otrpimo po neko davljenje i uplitanje. Ne tako što im dozvoljavamo da nastave sa tim kad jednom počnu, već tako što ja svojoj, a on svojoj rodbini objasni gde im je mesto i kako se ubuduće mogu ponašati. I naravno,ne ljutimo se na njih!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Gramatika 19/5/2012, 09:47

Mirjana ::Zbog tog mira i sreće koju imamo, i ja i on smo uvek spremni na to da zarad naše ljubavi otrpimo po neko davljenje i uplitanje. Ne tako što im dozvoljavamo da nastave sa tim kad jednom počnu, već tako što ja svojoj, a on svojoj rodbini objasni gde im je mesto i kako se ubuduće mogu ponašati. I naravno,ne ljutimo se na njih!

Taste 561840 Taste 21831 Taste 21831 Taste 21831 Taste 21831 Taste 21831 Taste 21831 Taste 21831 Taste 21831 Taste 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od krol 31/10/2012, 14:01

Moja stara majka i moja tasta iliti punica ko sestre rodjene.Duvaju u istu kesu.Siguran sam da se krisom dogovaraju pa drobe meni i zeni.Doduse,onako iskreno,boli mene i zenu desni a bogami i lijevi cosak sta njih dvije zvanjkaju.Kad mi dosade otvorim vrata i samo kazem ajmo obe....razguli niz stepenice.Ljutile se ne ljutile....odljutice se.Obuvaju se i drobe.Ne smiju meni direkt al kao pricaju.Eto prijo sta sam rodila,istjera nas,punica samo stenje ne progovara ,puse kroz nos.
Inace tast i tasta imaju tri kceri i samo jednog ali vrijednog :) zeta.Za ovo 17 godina nemam primjedbi.Bar ne vecih.Postujemo se,pomognem ako mogu,nedam ni jednima ni drugima da turaju baburu gdje mu nije mjesto i mirna Bosna.Kako se odnosim prema svojima,tako i prema njenima.U sustini volim svoju tastu jer je jedna vrlo postena i korektna zena.Kasd supruga nije u pravu kaze joj to uz naravno naglaseno ma da sam te 100 puta rodila.;:)
Vjerovatno sad kad zena rodi babe bog istjerati iz kuce nece....preselicu se kod punca.Rekao sam to zeni.Kaze nemoj molim te,mene ne slusaju .:)
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Ema78 31/10/2012, 14:08

Ha ha ha ha ha hahah...

Mi smo u fazonu... nit je snaja, nit je zet rod i u skladu sa tim se ponasamo. Sa jedne strane, sva sreca sto svi zivimo u razlicitim drzavama i gradovima... Moja mama uopste ne voli mm, to svi znamo, ali se lepo ponasaju kada su na jednom mestu zajedo. Ne laju, samo reze... Laughing
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od lilya 31/10/2012, 15:09

Moja mama i mm u subotu vece isli u JDP na predstavu. Gledali su Shopping & Fucking lol!
Oni se bas gotive. Moja mama je u fazonu: "Ako je tebi dobar, meni je jos bolji.", ali pre svega vidi da sam ja srecna i da mi je lepo sa njime i koliko brinemo jedno o drugom, a i zna ga jos dok smo isli u srednju skolu. Mm, sa druge strane, moju mamu postuje i voli da razgovara sa njom, a i uvek je tu kada treba nesto da se pomogne. Bilo kako bilo, ova predstava im nije bas legla da zajedno gledaju, ali su rekli da ce opet ici zajedno, ali pod uslovom da bude malo manje provokativno lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od krol 31/10/2012, 15:17

e svaka mu cast....ja ne mogu ni da zamislim da ih vodim u pozoriste...jos d me neko vidi pa mi kosti pojede od zajebancije... Laughing Laughing

odvedem ih lijepo u banju,100 km daleko,parkiram pored nekih babaca da jedni drugima filozofiraju i lazu kako su im djeca divna i svi sretni Laughing
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Taste Empty Re: Taste

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu