KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA

+66
traveler81
jaca*caca
BiKsi :)
SSanja
kristina33
jagodica
Shizika
bebko
maus
mijaki
Annie
Nefertari
HappyGirl
Likoli
suncica muncica
Ljubica
fenix
Zoka83
malenaa
Orline
Kamilica
Simona
anna
altamarea74
Tinche
anak
Gala
Xena
cvrle76
Tanja83
Milijana
viktorija
Sneza
cicsa80
LaFolie
seka 35
maza1972
Malina
lolipop
grudva
dragmilk
djole42
racili
buby
Cupava
noja
ivi
lilly13
bak
Cranberry
Marija86
Mirjana
Anavi
KoMetaK
ninica2
*AIDA*
MAAKKI
Deni
dragana76ns
Sofka
lena
dr mali pariz
catherine290505
JocY
Mali Princ
heart84
70 posters

Strana 26 od 26 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Ići dole

HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA - Page 26 Empty Re: HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA

Počalji od Mirjana 14/10/2011, 01:19

I ja ti to želim od sveg srca zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA - Page 26 Empty Re: HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA

Počalji od heart84 14/10/2011, 10:02

Mirjana zagrljaj
Sto se mene tice ovaj dnevnik moze da se zakljuca, hvala vam svima na velikoj podrsci ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA - Page 26 Empty Re: HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA

Počalji od Malina 14/10/2011, 10:15

heart84 ::Malina jeste nesto vezano za endometrijum, ali nije izgleda klasicna biopsija, posto su meni kad su radili histeroskopiju, radili i biopsiju endometrijuma i sve je bulo uredu, E sad taj Grk sta radi nemam pojma, Milica nije htela mnogo ni da prica o tome posto mi je samo napomenula, da ce to Ljubic mozda napomenuti, a mozda i nece. Sad ja ne znam da li taj Grk uopsre radi ovde povremeno, mada cisto sumnjam, mislim da se sve to radi u Atini.
A za Stojkovica sam i ja nesto razmisljala, cak mislim da cu poslati neki mejl, da cujem da li mozda on ima neki predlog, ako mi uopste odgovori.
Ja samo znam da necu odustajati i da cu sve uciniti sto mogu, pa makar isla i na kraj sveta, i dala sve pare koje imam, da dodjem do svog cilja, pa makar mi i surogat majka rodila.

E, heartic, razumem te potpuno yes
Ja sam o Stojkovicu razmisljala samo zato sto je geneticar, pa sam pomislila ako i nesto mucka, mozda mu nesto i padne na pamet. Very Happy
I ja sam htela da mu prvo saljem mail, bas me zanima da li ce ti odgovoriti.
A za surogat majku, ja sam pisala na koracima bas pre nekog vremena, i na zalost ovde nista od toga (mada ne znam zasto). Amerika je preskupa, mozda negde iz istocnih zemalja, cula sam da su tamo pristojne cene za to, ali sam zaboravila u kojim je zemljama dozvoljeno. Cini mi se da se spominjala Poljska.
I ja sam bas sinoc mm pricala o takvim idejama, doduse on me je smirivao uz komentar, pusti da prodje neko vreme, oporavi se od svih stresova koji su se sad desili, pa cemo razmisljati. Ali, eto, ja se malo trudim da ne mislim, a onda mi se svasta vrzma po glavi.
Ja i mm smo se jednom zezali, kao mozda nasa deca setaju negde po svetu, mislim, to nam je bilo kao zezanje sa nevericom, kad ti tako propadnu embrioni, ali u ovoj nasoj zemlji me nista ne bi cudilo.
Inace, Meta, ne daju nista napismeno, sem otpusne liste sa slikom embriona koji su vraceni. Ako pitas, ponavljaju kao maloumni ono sto treba da kazu, dok se ti ne osetis kao budala i odustanes, jer ne znas kako bi vise rekao. Svasta je jos ovde dozvoljeno, na zalost.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA - Page 26 Empty Re: HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA

Počalji od LaFolie 14/10/2011, 10:30

Ja sam imala 17 super JC, a tom prilikom suprugu nisu nista korisno biopsijom izvukli (sp bolnica Beograd, Radulovic), "sigurna sam" da je sav materijal propao, a i sta ce im  b
Radulovic radi istrazivanje "delimicnog isusivanja" jajnih celija, kako bi se povecala sansa za odmrzavanje.
Drugo, imala sam 26 godina, bez ikakvih bolesti u familiji, verovatno su ih sve pustili da propadnu x
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA - Page 26 Empty Re: HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA

Počalji od MAAKKI 14/10/2011, 10:30

Devojke bravo za diskusiju, ali sam misljenja da bi trebalo da se otvori tema kako bi sve bilo na jednom mestu, vec duze vreme se bavimo ovim pitanjem na raznim temama, sve imamo svoje sumnje, ja licno ne mogu da kazem da imam takvo iskustvo jer nemam puno jc, ali i meni je sve cudno kod cura koje imaju, pa cekaju taj peti dan, a onda sesti nista, zasto ne zamrzavaju embrione, pa ako nesto pretekne za blaste ok. Izgleda je u ovoj nasoj zemlji svasta dozvoljeno v v v
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA - Page 26 Empty Re: HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA

Počalji od tuli 14/10/2011, 11:26

Metaurina ::
Pitam se ja sve to Pari, zato posle visemesecnog citanja foruma nisam otisla ni u jednu kliniku u Srbiji na VTO nego van, jer u vreme moje prve VTO nije postojao zakon. Racunam, sad postoji, pa postoji i mogucnost transparentnosti, ali izgleda da sam se prevarila i ja i svi koji se nadaju u Zakon.

Meta, slažem se. Iz istih, i još nekoliko razloga sam otišla van Srbije na lečenje. Ja sam zaista ovde stalno bila sumnjičava i proveravala 100 puta neke stvari, i kad mi nisu uspevale VTO u SLO mislila sam se vratiti u domovinu na lečenje.......ali se postavljalo pitanje GDE? Eto, dok sam mozgala IVF je uspeo, u SLO.
Srce, sorry za diskusiju usne
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA - Page 26 Empty Re: HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA

Počalji od heart84 14/10/2011, 11:30

Nema problema Tuli zagrljaj drago mi je da ti je bas u Sloveniji uspelo, posto sam ja tamo njima, sada sam sasvim sigurna bila zamorce nazalost i nikad ne bih otisla vise tamo.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA - Page 26 Empty Re: HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA

Počalji od Orline 14/10/2011, 20:35

Heart, mnogo mi je žao...
Jedina dobra stvar u svemu je tvoja jačina, vedar duh i mladost.
Stvarno mi je neverovatno da pored toliko dobrih blasti ne uspeva.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA - Page 26 Empty Re: HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA

Počalji od dr mali pariz 14/10/2011, 22:11

Draga ,ljubim te, a neke priče nastavljam na Koracima...da ne zatrpavam,a savet bih ti dala...pošto zatvaraš ovaj dnevnik. Ljub!! HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA - Page 26 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA - Page 26 Empty Re: HEART84 - VELIKA OCEKIVANJA

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 26 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu