Klub 38+

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK taj 18/10/2011, 21:35

Djole, nemoj u kantu, bolje kofu, pa ako te iznerviraju (sto je vrlo lako moguce) lakse ce ti biti da im je prospes! lol!
Daj da se nasmejemo tvojim zajebancijama sa lekarima, a nije za smeh, na zalost! Rolling Eyes
Maaki, jos 2 dana, ako se ne varam? igracice igracice igracice

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 18/10/2011, 22:10

djole39 ::da pravimo plan za eventualno neki prirodnjak na proleće .

Naravno sve ovo ukoliko je TU odgovarajuće veličine i ako još ovi nalazi VMA (budu OK)
Uzorak za VMA mogu dati tek za 7 dana jer sam procurela nenadano (baš se pitam zašto)
Moj djole Maziću ga i paziću
Tu će biti mali, VMA uredu- nemaš ti nikakve skokove pritiska i tahikardije koje guše. Zdravstveno se dobro osećaš. Tako da će taj glupi tumor biti samo za praćenje, obećavam ti Wink
I što rekla Pari, scenario cici.
Metaurina ::I, da, da li uopste oni mogu d akoriste neciju dokumentaciju za analizu, studente, ispite, bez saglasnosti tog pacijenta?!
Mogu, meta Ako je mesto lečenja UKC, tj univerzitetski centar, podrazumeva se da će biti i studenata. Mnogi pacijenti i ne znaju da kad žele da dodju u UKC automatski pristaju i na preglede studenata i ispite. Možda postoji neka opcija da to izričito odbijaš, to ne znam, ali u svakom slučaju bi to maralo naglasiti i pitati. Sećam se na faksu da su "iskusni pacijenti" večito misteriozno nestajali iz soba u vreme kad stiže najezda studenata na vežbe ili ispit Laughing

djole39 ::Ma smej se Kamilice slobodno i ja se sad smejem kad zamislim sebe sa kofom urina kako hodam sve pazeć da se ne prolije koja dragocena kap lol!

Umrla sam od smeha! Neka si joj rekla! Nikad se neće naučiti profesionalnosti. Nisi ti dužna da znaš, kad u masi drugih stvari ima nelogičnih postupaka.

Orline

Broj poruka : 11961
Godina : 44
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maza1972 taj 18/10/2011, 22:27

DJOLE...neznam dal da se smejem il da plačem... sestro slatka
ALi posle ovakvih "čudesa " mora nešto mnooogoooo dobro da ti se desi...Hoće draga,sigurno...
A za ove studente,imala sam ja u Frontu jedno iskustvo sa specijalizantom jednog poznatog dr.-a, koji mi je radio folikulometriju (UZ sondom),nezna se kome je bilo više neprijatno, njemu ili meni ...ali ja nikad više u Front No

maza1972

Broj poruka : 2258
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 18/10/2011, 22:28

dakle,kad god dođem, ja ostanem u čudu. Sipaj još jednu,ma nek ide život!- ali u pravcu u kom i treba da ide!

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 18/10/2011, 22:30

dr mali pariz ::dakle,kad god dođem, ja ostanem u čudu. Sipaj još jednu,ma nek ide život!- ali u pravcu u kom i treba da ide!
Potpisujem, daj dve lol!

Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lolipop taj 18/10/2011, 22:42

djole39 ::
Ne bi me začudilo da kad moja dr. vidi snimak kaze -ma jok ovde nema nikakvog TU

Djole meni bi se ovo baš, baš svidjelo. Da sve bude onako kako Orli napisa likeit
A što se tiče nošenja "dragocjenog" materijala ja sad vidim tebe, još uvijek sa dugom kosom u kariranoj košulji, kako kantu spuštaš na pult, i kažeš "evo donijela sam materijal", a iz druge ruke pružaš uputnicu. lol!

Da se i ja prijavim, stigla veštica prva poslije histero, odvratne crne boje affraid , malo me iznenadilo. Bris dajem u četvrtak u Jevremovoj, počeli su me i oni nervirati, sad više tu neće biti ni Ilićka, nego neki drugi dr-k. Smješkaju se i ljubazni su jedino kad ti uzimaju 2100 evrića. Sestrica mi je još pride zjevala u slušalicu. Ili su meni oni blesavi dani pa mi sve smeta ne znam.

Orli, iskreno se nadam da si još tu, pošto imam pitanje za tebe: šta ustvari izaziva endometriozu, koja bakterija? Pitam te zato što mi sestrica zjevalica reče: dr-k će vjerovatno raditi analizu na bakterije, listeriju, ureaplazmu, mikoplazmu, hlamidiju.Ispade to kao obični bris koji radimo svakih par mjeseci? Ja malo ostah zatečena, nekako sam mislila da će to biti neka druga vrsta analize.

lolipop

Broj poruka : 4133
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 18/10/2011, 23:05

Lolipop, još uvek niko ne zna šta izaziva endometriozu, jedino znaju da reaguje na hormone, u smislu da se suši u menopauzi, a lepo joj je kad ima dovoljno estrogena.

Mirjana

Broj poruka : 10499
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 18/10/2011, 23:07

Evo našla sam neki članak pa pročitaj
http://neplodnost.wordpress.com/2009/01/19/endometrioza-tihi-napadac/

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 18/10/2011, 23:10

Loli, endometrioza i endometritis nisu iste stvari, to te buni.
Endometritis akutni ili hronični (tinjajući proces) mogu da izazovu bakterije.
A sa endometriozom nisu načisto. Ne zna se još stvarni uzročnik, mira ti napisa već

Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lolipop taj 18/10/2011, 23:18

Ma ljubim vas u te pametne glavice!

U pravi si Orli, bune me izrazi, stalno sam se pitala kako je Milijana svoju endometriozu izliječila hemomicinom ? A ona je ustvari imala endometritis. Mirjana znam ja za endometriozu, i čime se liječi, samo me ovo sve bunilo. Hvala bogu endometriozu nemam, a endometritis moguće. Nisam koristila kiseonik lol! Mada ovo tvoje štivo uopšte nije loše da znaš.

Poslednji izmenio lolipop dana 18/10/2011, 23:26, izmenjeno ukupno 1 puta

lolipop

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lolipop taj 18/10/2011, 23:20

Izvinjavam se , nisam bila pažljiva na času, Embarassed , Milijana je imala ENDOMETRITIS, sad sam išla ponovo da pročitam.

lolipop

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 19/10/2011, 00:07

Dobro je dok nemamo zečititis! lol!

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od 7-patuljaka taj 19/10/2011, 08:13

Jutro cure! Đole...čitam, čitam..nego, kako je ta dotična sestra mislila i taj drugi deo urina da izmeriš?Taj što ne nosiš? Bože, kakvi sve biseri od njih!Lolipop...kako to ni Ilićka više neće biti tu? Kada budeš davala bris ili uopšte u Jevremovoj?Maakki jedva čekamo četvrtak!

7-patuljaka

Broj poruka : 600
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 19/10/2011, 08:26

Dobro jutro curetci moji!
Djole ja laganice iscitah sta se sve izdesavalo sa tobom poslednjih nekoliko dana. Jbt, pakao crvenog zmaja sa 6 glava i 100 nogu. Ovo je za rubriku VEROVALI ILI NE. Ako se jos cuga moze i meni koja casa, nisam probirljiva,pijem sta i vi pijete.
Zene drage, sve vas grlim i ljubim!

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 19/10/2011, 11:01

I ja se javljam za cugu na sabajle!

Djole, zemljakinjo moja, sta da ti kazem. Evo jedan poljubac, ako nista drugo i stisak

bak

Broj poruka : 6807
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Republica taj 19/10/2011, 15:07

Djole ti nazad u pravnu sluzhbu.

Nema pravo NIKO da uzme dokumentaciju od tebe bez tvoje saglasnosti u trece svrhe!!! Ni Dr, ni Profesor ma niko! Moraju prvo tebe da pitaju da li se slazhesh za to kao i kad su co-asistenti u sobi sa lekarom i tobom moraju da te pitaju da li zhelish ili ne njegovo prisustvo.

To/ovo je vishe od bezobrazluka!

-------

http://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=1839

Republica

Broj poruka : 2496
Godina : 47
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 19:34

Sponsored content