Klub 38+

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Klub 38+

Počalji od lolipop taj 17/10/2011, 18:08

Metaurina ::Lolic, saznaces ti krajem nedelje na cemu si, pa u nove pobede do trudnica poljubac

Prijo moja, usne , iskreno se nadam da sam skoro stigla do cilja. I tebi će sve brzo proći. Za TSH ti ništa ne znam, ali sam sigurna da ti koja veselica neće škoditi, ipak ovi naši košmari (a uz njih i oni dodatni-životni) moraju imati neki izduvni ventil. Ja više volim ksalol, Razz , od njega divno spavam. Iskreno se nadam da ti neće praviti problem na dalje. cmoka Zaboravih pitati jesi vadila antitijela za štitnu?

Republika ja sam radila dva puta obični HSG, i oba puta sam sex konzumirala odmah, bez problema. A ni HSG (opet se ponavljam Rolling Eyes )mi uopšte nije bio bolan. I poslije HSG-a su mi oba doktora (jer sam radila na dva mjesta) savjetovali da radim na bebironu odmah, kažu hoće da uspije poslije.

lolipop

Broj poruka : 4131
Godina : 38
Datum upisa : 15.11.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 17/10/2011, 18:38

Veče klube!
Danas sam definitivno poludela ,pobesnela i ne mogu ni da se setim koji izraz za svoje stanje da upotrebim......ali van sebe sam...
Otišla da podignem rezultate testova koje su mi radili u bolnici i dobijem nalaze ali starih nalaza i otpusne liste (prethodno lezanje ) nema .....ajd naći će oni dok ja odem na kontrolu kod moje dr.....
Dr. mi trazi CD sa skenera.....nemam ...nisu mi dali......
Nigde na otpusnoj listi nije opisan TU ,nema veličine (a inače dalji tok lečenja zavisi upravo od veličine TU) .
Vratim se na odeljenje -NEMA MOG NALAZA
Nadobudna sestrica me još pita jesam li sigurna da su mi radili skener affraid
Dr. koja je kucala otpust se ne seća koliki je jer joj nije isterao oči pa joj ponudih da joj ja isteram.
Došla je i moja dr. na odeljenje i napravismo zajedno haos ....
Završih kod zaštitnice prava pacijenata i sutra idem kod nje da podignem tužbu ukoliko mi u 10h ne budu spremljeni svi nalazi!
Ne mogu više.....nemam snage .....ko da sam predodredjena za sve moguće za*ebancije.....

Ljubim vas !

djole42

Broj poruka : 6398
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 17/10/2011, 18:58

O boze, Djole, moze li nesto da te zaobidje ili preskoci?! No DA poludis od nesavesnih lekara! affraid I treba da podignes tuzbu ako ti ne nadju rezultate! Uh, draga, sve ove komplikacije mi mirisu da ces se sledece godine samo radovati, ne moze sve ici naopacke, dosta je za ovu godinu losih stvari! c v ljubav

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 17/10/2011, 19:06

I ja čekam da mi sine sunny al nikako No
Sve manje imam snage za bilo šta .....
A tuzba ide samo tako ,ovo neću pustiti......
love

djole42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 17/10/2011, 19:35

Joj Djole ovo je stvarno horor pa kako mogu da izgube, ne mogu da verujem, i treba ih tuziti igraju se tudjim zivcima i zdravljem No No No

MAAKKI

Broj poruka : 4805
Godina : 48
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 17/10/2011, 20:01

cicsa80 ::
Moja profesorica hora u srednjoj skoli je, za one koji su kasnili na casove, govorila da zvezde dolaze na kraju. Ja cu to njeno "zvezde dolaze na kraju" iskoristiti za Zvezdicu Biksi: ljubim i grlim i cesem(ako jos treba,imam i ja notke da znas Wink ) i hvalim ti sliku

Djole, bem mu cuka, pa dokle više da te maltretiraju, dosta je više, stvarno! Nadam se da su te ozbiljno shvatili i da će ti to ujutru sve završiti do 10h!

Ja sam danas zvala IMD jer smo trebali kariotipe odraditi, i odložila, ljubazna teta je rekla da nije problem, da nazovem kad budemo spremni to da odradimo da zakažem ponovo.

Ljubim vas i drago mi je da vam se svidja slikica!

BiKsi :)

Broj poruka : 20375
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 17/10/2011, 20:04

Grozno Djole, i prava sramota! Kad' bi ti bar mogla pomoći zagrljaj

Mirjana

Broj poruka : 10499
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Republica taj 17/10/2011, 20:12

Hvala cure ...zahvalicu vam i pojedinacno ali neshto kucam,vazno za shljaki pa da ne skrenem previshe s puta samo Djoletu da odgovorim na kratko pre nego me ta misao napusti.

Very Happy

Djole ja mislim da znam shta ti se deshava.Jeste i meni davno.. ranije u Bgd-u. Na istoj opshtini rodjene ista imena i prezimena i istog dana rodjene .Provalili zahvaljujuci mojoj doktorki tad jer je ta znala svog pacijenta pa su sestre posle naglasile velikim slovima sve moje i njene podatke crvenim slovima.Procacakajte da li ima neka shmizla isto sa svim istim kao ti pa da tvoji nalazi ne zavrshavaju u njen dosiJe?!?!

LjubaC...

Republica

Broj poruka : 2496
Godina : 47
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 17/10/2011, 20:45

Djole affraid
nemam reči, majke mi.

CT moraš dobiti. To je sve digitalno, naći će snimak u kompjuteru i odštampati novi. Kreteni nesavesni. Za dokumentaciju takodje. Moraju je naći, nije je niko bacio, pobogu. Ko zna da je nisu tutnuli u nečiju istoriju, pa sad dok ispregledaju. Stvarno sam šokirana.
Proći će, mora da prodje

Orline

Broj poruka : 11961
Godina : 44
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kamilica taj 17/10/2011, 21:31

Od Republika
Ono shto mene zanima je koje su radile metodu HSSG ili HSG, nakon koliko dana ste imale sex?

Ja sam ga radila pod anestezijom, ništa posle toga posebno nisam osećala, a pila sam dovicin 5 dana pre HSG.
Sex je pao posle 2 dana, bez problema.

Djole, Bože, baš mi je žao što ti se događaju takve stvari, zaista nemam reči...

Cicsa, hvala na lepim željama za danas,

ali stanje i nije onako kako sam očekivala, naime od danas sam trebala krenuti sa gonalom, ali na levom jajniku cista 20mm, ..bem joj. Hormoni su savršeni kaže dr.
Tako da sam još samo na diferelinu do 26.10. kada treba i kontrolni UZ, pa onda stimulacija. Naravno ako ne bude ciste.

Ne znam da li je neko bio danas na Betaniji, ali žene mile, ja nikada ovakvu gužvu nisam videla tamo, nisam mogla prići vratima, ma ni u hodnik, bilo je bez preteivanja oko 40-50 osoba. Shocked
Poljubac za sve cure

Kamilica

Broj poruka : 2616
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 17/10/2011, 21:40

Đoleeeeeeeeee affraid affraid affraid affraidaffraid affraid affraid affraidaffraid affraid affraid affraidaffraid affraid affraid affraid
stvarno nemam reči,pa nanu im bfdhskjbfgsdfbnjxcbhjxvc!!nhjbgf,dhjgnb!!!!nmb,fnkgfgbnmfhnkjgf pa KAKO čovek da posle toga bude normalan?? KAKO??
ma daj bože da imaju u kompu tvoj nalaz,samo da na neviđeno ne štampaju nešto, KAKO da im išta više veruješ????
Ma čovek da poludi. Čuj, kortizol u narednih godinu dana nemoj raditi,dok stvari ne legnu na svoje.
Ooooooooooooooooo svašta!

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 17/10/2011, 21:43

ps. na temi sam pročitala o Kortizolu.Koliko sam ukapirala,on je više-manje o.k., samo ćeš mu uraditi profil zajedno sa polnim hormonima,da se vidi ima li to kakvog uticaja,je l tako?

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 18/10/2011, 10:39

Djole affraid affraid affraid affraid Stvarno nemam reci, kakav nemar i javasluk Mad
Tu treba necija glava da leti Mad
kako su se danas proveli?

Klube ljubim vas puno, puno, ovo je meno jedno od omiljenih mesta na ovom nasem Kutku, mada ne pisem cesto, ali bas ga volim

bak

Broj poruka : 6805
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makababy taj 18/10/2011, 11:52

ja sam nova o ovome i svakodnevno saram po raznim forumima tako da sam odlucila da i ja otvorim svoj mali dnevnik osmeh srce meni je osmi dan od embriotransfera i bas sam nestrpljiva za pozitivnu betu,inace ovo mi je prva vto i radila sam kod dr.elijane u jevremovoj,bilo je relativno super,bila sam u hiperstimulaciji a nakon prve kontrola rekla mi je da je sve dobro i da se jajnici vracaju u normalu,od simptoma nista posebno sem sto me grudi mnogo bole.lezim,malo setam po stanu i cekam...volela bi da mi pisete o svojim iskustvima... smajli angel

makababy

Broj poruka : 626
Godina : 34
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 18/10/2011, 11:55

Makababy dobro ti nama dosla i sto pre presla na trudnicke dnevnike, iskustva devojaka imas u VTO dnevnicima ili na Koracima. http://kutak.forumotion.com/t1824-korak-po-korak-na-putu-do-bete
Zelim ti da nas za koji dan obradujes velikom betom beta

MAAKKI

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kamilica taj 18/10/2011, 17:08

macababy, dobrodošla, navijamo... radost radost radost

Maakki, kako si?, još malo, još malo... igracice

Kamilica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 18/10/2011, 17:48

Veče dragi moj Klube !
Misterija rezultata rešena ,rezultate još nemam Very Happy
Naime neka profesorka je otela moju dokumentaciju jer je neki student (a ja to ne znadoh) polagao na meni lol! lol! lol! .Ona je obavestila sestru,ali je baš ta sestra otišla na bolovanje od ponedeljka a ostale nisu bile obaveštene a bas ta profesorka je trenutno na nekom kongresu a moja dokumentacija je kod nje u kancelariji pa se ona vraća sutra pa će sve biti rešeno.
Jesam li vas smorila .....ja sam se smorila .....i umorna sam od svega.....i imal koga da se samnom napije ?!?!?!?!?!?
dr mali pariz ::ps. na temi sam pročitala o Kortizolu.Koliko sam ukapirala,on je više-manje o.k., samo ćeš mu uraditi profil zajedno sa polnim hormonima,da se vidi ima li to kakvog uticaja,je l tako?
Tako je Pari ,pratićemo kortizol narednih meseci ali uz polne hormone da vidimo šta se dešava ....Plan je sledeći,za mene više stimulacija ne dolazi u obzir....pratimo cikluse hormonski ,UZ,progesteron 17.DC (pošto imam skraćene cikluse ,ne treba da radim progesteron 21 dc već prosečna duzina ciklusa (kod mene 24) minus 7).
Kad dobijemo kompletnu sliku najmanje tri ciklusa (pod uslovom da je kortizol ispod 800) onda pravimo plan za eventualno neki prirodnjak na proleće .

Naravno sve ovo ukoliko je TU odgovarajuće veličine i ako još ovi nalazi VMA (budu OK)
Uzorak za VMA mogu dati tek za 7 dana jer sam procurela nenadano (baš se pitam zašto)

Makababy,dobrodošla i brzo nas obradovala !
Maakki curo ,usitnilo ? igracice

Sve vas usne

djole42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 18/10/2011, 18:27

djole39 ::.i imal koga da se samnom napije ?!?!?!?!?!?

Shocked naravno, tu sam! Nalij!
Ma ovo što si napisala, ravno je SF!! Dakle- strašno!
Makababy, dobrodošla,i sa srećom! Elijana...hiperstimulacija...nič me ne čudi,a ti gledaj što pre da zabebiš,da ti ona više ne treba. Važi? Very Happy
Maakki, sitnije,cile sitnije!

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 18/10/2011, 19:14

Djole, pa ti sestro film da snimis?! affraid affraid Uzas, kako ljudi mogu da budu neodgovorni No I, da, da li uopste oni mogu d akoriste neciju dokumentaciju za analizu, studente, ispite, bez saglasnosti tog pacijenta?! zbunjen U svakom slucaju, ne prestaju da te iznenadjuju fd Milsim, da si do sada kulminirala sa nerviranjem, pa probaj da to prihvatis na laksi nacin i da se ne stresiras. cmoka I ja se prijavljujem za opijanje Very Happy
Macababy, dobrodosla i da nas obradujes za koji dan, da ti Elijana ne treba nikad vise Very Happy Very Happy Very Happy
Maaki, jos koliko noci spavas? Very Happy b b b b b

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 18/10/2011, 19:54

Metaurina ::Djole, pa ti sestro film da snimis?!

Baš vala!
Počinjem da se osećam kao magnet za doktorske greške,neodgovornost i sve što uz to ide....
Ne bi me začudilo da kad moja dr. vidi snimak kaze -ma jok ovde nema nikakvog TU
A još me danas patosira sestra u laboratoriji....
Odem da zakazem tu analizu VMA iz 24h urina i da mi daju tu neku vanilmandeličnu dijetu koja se sprovodi 5 dana pre uzimanja uzorka......
I objasni ona meni i napiše ...ne smeš banane....kafu....itd...... prvi urin baciš...sakupljaš dan,noć i prvi sledećeg dana i doneseš....
-U čemu da donesem?
-U bočici za urin ,ostatak izmerite i zapišete ,mi ovde ne sakupljamo kofe i burad
A salvete ,značke i sličice? upitah je ,mada sam se u trenutku osećala ko kreten ali otkud ja da znam kako se nešto radi i dal treba kofu da secam il samo bočicu.
I tako....Pari ,Meta ,nalivam.....ajd ziveli!

djole42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kamilica taj 18/10/2011, 19:58

-U čemu da donesem?
-U bočici za urin ,ostatak izmerite i zapišete ,mi ovde ne sakupljamo kofe i burad
A salvete ,značke i sličice? upitah je ,mada sam se u trenutku osećala ko kreten ali otkud ja da znam kako se nešto radi i dal treba kofu da secam il samo bočicu.

Eh Djole, znam da ti je svega dosta, ali ako će te oraspoložiti činjenica da sam upravo prsnula od sneha.  b

Kamilica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 18/10/2011, 20:03

Ma smej se Kamilice slobodno i ja se sad smejem kad zamislim sebe sa kofom urina kako hodam sve pazeć da se ne prolije koja dragocena kap lol!

djole42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 18/10/2011, 20:15

Kamilica ::
-U čemu da donesem?

Eh Djole, znam da ti je svega dosta, ali ako će te oraspoložiti činjenica da sam upravo prsnula od sneha.  b
E nek si pitala gusku, sram je bilo!!! I mene si nasmejala, i prijavljujem se za ćepi....odvali mi nešto žestoko, baš mi treba!

Mirjana

Broj poruka : 10499
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kamilica taj 18/10/2011, 20:20

Žene, nestao mi avatar, a u profilu nisam ni bila, odo tamo da vidim šta se dešava

Kamilica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 18/10/2011, 21:00

Djole sta reci a ne zaplakati i ne nasmejati se, ovo sa nalazima je mora, ali ajde resice se nekako, a ovo za urin moram priznati da bih isto pitala i naravno posle umrla od smeha. Naidje tako period u zivotu kada sva kola krenu niz brdo, a onda nekim cudom sve pocne da ide uz brdo pa se nadam da ce i kod tebe biti tako. zagrljaj

Jeste bogami usitnilo kod mene sve me nekako i strah da mislim o tomme, ne znam ni sta osecam kao da sam utrnula od cekanja i neizvesnosti, ali drzim se nekako, uvek se necim zabavim pa prodje dan. b

MAAKKI

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 10:34

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh