KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+54
kalijana
kristina33
tuli
maja76
Sami
JocY
Anavi
lilly13
Deni
bobica83
nebuloza
Simona
Zoka83
anak
Tanja83
grudva
maza1972
mijaki
ninica2
ciklama
bak
7-patuljaka
viktorija
maus
catherine290505
Milijana
SannI-AlL
ananana
brinbili
Sneza
racili
bebko
dragana76ns
Kamilica
lolipop
Mali Princ
Republica
Sofka
noja
Shizika
lena
anna
buby
BiKsi :)
Orline
heart84
dr mali pariz
natalija
KoMetaK
cicsa80
Mirjana
Cupava
MAAKKI
djole42
58 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 4/9/2011, 00:08

Bilo bi lepo zaista! Ali znam ja kako to kod mene ide. Baš kad se ponadam i kupim test, tog dana dobijem! No Onda odlepim od tuge!
Zato neću da razmišljam o tome, bar ne ovih dana. Trenutno sam zaokupljena pisanjem planova, pripremom za putovanja. Mužića sam poslala danas na put, ja idem u petak, sa mojom mamicom i drugaricama!
Takođe sam zakazala pregled kod lekara opšte prakse, koja je moja drugarica, pa će me poslati da izvadim krv, uradim ekg, pa sa tim kod interniste. Onda kod endokrinologa ako treba, i na kraju kod psihologa! Biće veselo! Ja sam tražila psihijatra, a ona je rekla :"Ne", možda se bojala da će me provaliti i zadržati na odeljenju!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 4/9/2011, 21:12

Zdravo drugarice anđeo

Evo i mene posle dugog odmora likeit bilo me je svuda radost lepo sam se osuncala, opustila, upoznala razne ljude, penjala na planine i brala razne travke za cajeve, bila sa mnogo dragih ljudi i bas se lepo odmorila yes
dragi je bio samo dve nedelje tako da smo to vreme bili kod njegovih u Priboju i moram da se pohvalim da smo se penjali na brdo koje je na 1200m. nadmorske visine sestro slatka ujutro krenuli, poneli rucak i rucali na vrh brda , a uvece se vratili kao rasklimani roboti Razz najela sam se borovnice ja mislim za celu godinu lol!
Bila sam i nekoliko dana u Grckoj a izlet u Uranopolis i obilazak trajektom oko Svete Gore je bio prava stvar yes manastiri koje smo videli su kao iz bajke...nazalost Hilandar se ne vidi sa obale tako da njega nismo videli ali sam bas odusevljena...
Suncala sam se gde god sam stigla tako da sam sad najcrnja u Utrechtu lol! cak me ni komsije nisu prepoznale  b
Krajem juna tj cim sam stigla u Srbiju isla sam na matursko vece(od osnovne skole) koje se odrzava svakih 10 godina(pre 10 nisam bila)tako da je bilo bas puno emocija...mnogi drugari su propali uglavnom zbog loseg zivota i to mi je bas tesko palo Crying or Very sad
skoro niko me iz prve nije prepoznao ali kad sam pocela da iznosim detalje nekih avantura vezanih za moje nestasluke svi su poceli da vriste Very Happy kazu da bolje izgledam sad nego pre 20 godina Embarassed sto je jako velik kompliment, a ja im kazem da sam srecna u ljubavi i voljena i da me to vecim delom ulepsava osmeh srce
posebno se moja razredna(inace nastavnica srpskog jezika) obradovala kad je cula da predajem nasoj deci ovde srpski jezik..
Inace, vecina su vec porodicni ljudi sa dosta dece(odrasle), a ima i par koji su postali i bake i deke jer su dobili decu sa 18 lol!
Sve u svemu bilo je neobicno i lepo sa puno mesanih emocija srce
Svi su pokazivali slike svoje dece ali ja se nisam rastuzila vec sam i ja pokazala sliku ''moje dece'' iz skole Very Happy

Inece, jelo se bas obilno sa puno secera i ugljenih hidrata tako da me i ne cudi sto mi se secer malo povecao Rolling Eyes mada doktorica kaze da je to prolazno...

Cesto sam mislila na sve vas love i zao mi je sto nisam bila prisutna da podrzim one kojima je trebalo ali znam i verujem da cemo sve u svoje vreme drzati nase bebice u narucju yes family

Nisam se jos posteno odmorila od odmora lol! ali razne obaveze cekaju tako da pokusavam da prebacim u drugu brzinu iako tesko ide budenje

Saljem vam puno vitamina D i ko zeli da podelimo visak secera lol!

Velika cmokica voli vas Sofkica ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 4/9/2011, 21:22

Sofka,pa gde si ti nama 100g! Very Happy
Pa baš te dugo nije bilo...ali opet,drago mi je zbog lepo provedenih dana.Baš si zanimljiv izveštaj napisala-brala si travke,hodala ko raskliman robot,pocrnela da te ne prepoznaju,oplovila hilandar,a videla ga nisi lol!, bila na nekoj godišnjici mature,koju kako si je opisala,kao da je 40-godišnjica :lol!:jer pojedini i unuke imaju.veselo!
A uz to,sad nam tek otkrivaš da decu kod tebe,podučavaš našem jeziku?? Klub 38+ - Page 4 612963
Ma nikako nije dosadno kod tebe!
Ljubac draga!
Polako se ušaltavaj u naše redove,again!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 4/9/2011, 21:22

Sofka, dobro nam se vratila osmeh srce
Baš burno leto
Mirče, bona, kad si ti imala poslednji ciklus? Znam da je bio mrljav i kontraceptivi pa stimulacija, pa sve zbrčkano, ali ipak...Ne mislim da ti ulivam lažnu nadu, to ni ja ne volim, nego te pitam zbog sebe, madaje meni prekinuto samo sa Diferelinom, nisam ni stigla do stimulacije.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 4/9/2011, 21:24

Zaboravih pitati, javlja li se anak?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 4/9/2011, 21:37

E doktorice Paris osmeh srce ipak sam vas krisom citala Razz kad god sam naletela kod nekog ko ima net, sta cu kad ne mogu bez vas zagrljaj

Orlicu draga bolje te nasla srca1 ti ono rece da cu ja vas zaboraviti ali to je jednostavno nemoguce! cvet

Anak mislim na tebe i saljem ti puno ljubav

Djole majstore zagrljaj nisam htela da ti smetam , znam da si bila u radovima...nadam se da si dobro srca1


Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 4/9/2011, 23:03

orline ::
Mirče, bona, kad si ti imala poslednji ciklus? Znam da je bio mrljav i kontraceptivi pa stimulacija, pa sve zbrčkano, ali ipak...Ne mislim da ti ulivam lažnu nadu, to ni ja ne volim, nego te pitam zbog sebe, madaje meni prekinuto samo sa Diferelinom, nisam ni stigla do stimulacije.
Pa počela sam da krvarim pred kraj pijenja kontraceptiva, ali za prvi dan mensa računam onaj dan posle poslednjeg yasmina, kada sam primila prvi diferlin, a to je 25-ti Jul. Tada mi je i Janićijevićka rekla:"Pa Vi baš krvarite!" Kao da sam se ja šalila kad' sam zvala danima i žalila se! Ne znam ni šta da radim, ni šta da mislim. Mrzi me da idem kod lekara, a Jevremovu neću da zovem iz principa, jer smatram da oni treba da pozovu mene! A, šta ti misliš?!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 5/9/2011, 00:15

Sofka, dobro nam se vratila sa putesestvija i uzivanja! Very Happy
Miro, zovi ti, jer se nigde niko nece brinuti o nasem zdravlju kao sto radimo sami, na zalost, ali je tako. Rolling Eyes I drz' se KOvaca, videces da ce ti pogoditi meru hormona da dobijes dovoljno jc i bebu. Meni je postupak bio neuspesan, ali sam prezadovoljna njime, tako da mislim da ce moj sledeci postupak biti bas tamo, iako se jos dvoumimo. Very Happy
Mada, sve mi se cini da tebi Kovac nece ni trebati yes osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 00:37

Kovač je super, ali ja ne mogu više da razmišljam da li će me neko zvati, i da li ću ga interesovati pošto dobije pare!
Ubuduće sarađujem samo sa mojim dr-om odavde. On će mi voditi stimulaciju, raditi UZ, E2....i samo ćemo dva puta ići do Budimpešte gde će mi, takođe on, raditi aspiraciju (ako je bude) i transfer (ako ga bude).
Taj čovek odgovara na moje sms-ove i kad neka tamo Milica treba da mi odgovari na pitanja iz sms-a! Da ne davim-on je dr po mom ukusu, stručan i posvećen!
A ima se šta i videti lol! lol! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 5/9/2011, 01:30

Cek, ne shvatih, jel pricas o Kovacu ili nekom drugom dr-u? lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 09:01

I moj dr je lepotan lol!
Inače, pošto sam sinoć rekla javno, a to je kao da sam rekla na glas, da sam ljuta, i noćas tu ljutnju prespavala, pozvala sam Jevremovu.
Javila se sestra Marija i naravno nije pažljivo slušala, jer je rekla da je u redu da kasni nedelju dana. Ja ponovim da je danas 12-ti dan, pa me ona pita da li ima naznaka da ću dobiti. Ja kažem da poslednjih 2,3 dana osećam jajnike, a ona da sačekam da pita Milicu. Posle kraćeg čekanja, rečeno mi je da sačekam još tri dana, a ako se ništa ne desi, da ih pozovem da izazovu krvarenje.
Eto, zvala sam!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lena 5/9/2011, 11:01

Mirjana ::Kovač je super...

A ima se šta i videti lol! lol! lol!



Klub 38+ - Page 4 404938 Klub 38+ - Page 4 805311 Klub 38+ - Page 4 338438
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 12:34

Možda je moj problem sa Milicom samo to što je Milica?!?!?!?!?! Hm...
Kako mi to ranije nije palo na pamet! Mogla sam lepo da tražim njeno izuzeće i još kažem da sarađujem samo sa dr-ovima suprotnog pola, ako su šarmantni i veseli!  b  b Kupi mi majko top!  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 5/9/2011, 18:01

I meni se cini Miro da je to problem, Milica, da je Milenko, bilo bi drugacije lol! lol!  b  b
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 5/9/2011, 18:55

Metaurina ::I meni se cini Miro da je to problem, Milica, da je Milenko, bilo bi drugacije lol! lol! Klub 38+ - Page 4 404938 Klub 38+ - Page 4 404938
Shocked šta su ti moji parentsi krivi? Shocked
lol! lol! lol!
Klubašinke,di ste,kakve ste?
Orli,dolećela,i pravo na posao?
Stru,opet pauza?
Leno,ljubiš li ti i preko redovnog tog zlatnog dečaka? Very Happy
Miro,boli te uvce,tebi Segedin na prstohvat lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 20:35

dr mali pariz ::
Metaurina ::I meni se cini Miro da je to problem, Milica, da je Milenko, bilo bi drugacije lol! lol! Klub 38+ - Page 4 404938 Klub 38+ - Page 4 404938
Shocked šta su ti moji parentsi krivi? Shocked
Sorry draga, nismo znali! lol! lol! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od heart84 5/9/2011, 21:14

Anak draga gde si ti, sa nestrpljenjem cekamo da nam se javis sa lepim vestima Klub 38+ - Page 4 523476
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 5/9/2011, 21:45

Da zaprašim za Anak kad već svratih! igraciceKlub 38+ - Page 4 32796Klub 38+ - Page 4 32796 Klub 38+ - Page 4 32796 Klub 38+ - Page 4 32796 Klub 38+ - Page 4 32796 Klub 38+ - Page 4 32796 Klub 38+ - Page 4 32796 Klub 38+ - Page 4 32796 Klub 38+ - Page 4 32796 Klub 38+ - Page 4 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 5/9/2011, 22:41

Miro, Miro, nemoj da mi sekiraš mog zemljaka, pusti se ti dr-ova, makar bili i od zanata, npr kovači lol!

Šta kažeš, Jevremovci te o'ladili za još par dana. Još da izazivamo M, samo mi još taj hormon fali u ovom karambolu. Meni ako toliko bude kasnila mislim da neću mrdnuti prstom, taman do nove godine Laughing Hormona mi je ...preko glave, najblaže rečeno.

Leno, tek sad videh Andriju, ljubav maminu. Nek ti je živ i zdrav, prda mali, zavodnik. Kakav pogled Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 5/9/2011, 23:48

orline :: Meni ako toliko bude kasnila mislim da neću mrdnuti prstom, taman do nove godine Laughing Hormona mi je ...preko glave, najblaže rečeno.
Ma kakvo izazivanje! Ja sam ih zvala da umirim moje (mamu, mm, sestre,.....), jer njih nervira što sam kao špricer! Već bi mi oni odradili i betu, i izazivali mecu, samo im ne odgovara što ja ništa ne radim po tom pitanju da saznam šta je. A ja sam jednom davno naučila kako se to opipava donji stomak, i znam da nisam trudna i zato kuliram.
Još me je jedna stvar zaintrigirala-kako to misle da mi izazivaju mens preko telefona? E sad' dobila ne dobila, ja ih zovem za tri dana da vidim šta će da mi kažu, i da li će mi bar predložiti da prvo uradim test! Fali njima neki plavooki Milenko, da razbuca tu zajebanciju sa životima pacijenata! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od heart84 6/9/2011, 15:41

Miro predlozice ti sigurno da uradis test iz krvi, meni se isto desilo posle da li 2 ili 3 postupka da mi je menstruacija bas kasnila, dobila sam neki 60 dan affraid Prvo kazu test pa ako je negativan, onda daju nesto za izazivanje menstruacije, konkretno meni su dali orgametril 2x1 tabletu 10 dana da pijem pa ako ne dobijem da im se opet javim, ali sva sreca pa sam dobila
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 6/9/2011, 16:18

Kao što rekoh na koracima, stigla veštica Laughing
Jednog dana ću im sve oprostiti! Laughing Very Happy Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 7/9/2011, 19:14

Ciao moja mafijoooo!

Samo na kratko da vas sve stisnem ,vrnula se u vetrovit,kisni Amsterdam.
Ja mislim da ce ljudi ovde ovako poceti da reaguju kad vide sunce ...ko ove shimpanze prvi put na slobodi u svom zhivotu:


http://digg.com/news/offbeat/lab_chimps_see_light_for_the_first_time

Da samo pozhelim mirne i uspeshne dane od sutra miloj Paris!

Imala sam dva lepa upoznavanje ovog leta sa Kutka sa Tince i njenom fenomenalnom tortom i Paris zbog koje dobih zheshci zvizduk u Expres poshti U Beogradu..zvizhduk od jedno 50 momaka...Very Happy .Thnx Paris...i imadoh prilike da pomazim bebu-devojcicu pri otpustu u Vishegradskoj...dozvolili mi ljudi..hvala i njima...Very Happy

Hvala i vama shto ste ovoliko ispisale:affraid: nema shanse sve da procitam ali to je i moja greshka nisam pratila u odsustvu.Zhao mi je shto nisam skoknula na kraju do Nish i upoznam i Djoleta ali bice prilika.Ovo leto je bilo vatreno a i Zhika_Art je imao par begova subotom s posla pa nije moglo vishe.Bash za taj planirani nije mogao da se izvuce.

Da vas malo pocastim sa tortom od tince , koliko nam je bilo potrebno Tinche da je presecemo????Nismo imali jedno 4-5 dana srca da je komadamo:



Klub 38+ - Page 4 Avgust2011129
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 7/9/2011, 21:53

E sad' dobro otišla ili dobro došla Republica Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 8/9/2011, 00:37

Gde si ti Rep, sto godina!

Drago mi je da si uživala u našim krajevima! Sad akcijanje pretpostavljam!

Stiskam vas sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu