KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 15/9/2011, 17:10

Stigli su mi rezultati iz GAK-a briseva imam bakteriju enterokokus spp.
Pa to je da poludiš, nemam drugi uzrok osim bolnica i instrumenti jer apsolutno nemam nikakav kontakt nisačim drugim, niti imam odnos sa suprugom baš iz te strepnje i sad sam poludela...brinem je li opasna za bebu, idem sad kod mog ginekologa da vidim za terapiju pa vam se javljam...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 15/9/2011, 17:28

Aida ne sekiraj se vecina tih bakterija se nalazi u debelom crevu a nije nemoguce da su prosto presle na drugu stranu, prepisace ti dr odredjene vaginalete na osnovu antibiograma.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 15/9/2011, 17:49

heja ::e,poz.imam jedno pitanje za vas... u 22 sam nedelji trudnoce.. i imam bakterije u urin.. da bi se to izlecilo dr.mi je rekla da pijem po 2l caja od brusnice dnevno i po 3 kapsule PALITREX,ali cula sam da nije dobro da se uzima palitrex... da postoji mogucnost da beba ima problem sa kostima kad se rodi :S ne znam sta da radim... molim vas odgovorite mi sto pre.. jel neko uzimao ove tablete...jel to uticalo neg.na bebu.. i td. :S:S:S hvala.
Tek sam sad pročitala tvoju poruku. Pre 10 dana sam otkrila da imam bakterije u urinu. Dr mije rekla da pijem što više čaja od brusnice (smatram da je dr vrhunska) i da pijem što više prolom vode. Ja sam do sad pila jako malo tečnosti, pa moguće da sam i zbog toga dobila. Mora se najmanje 2l tečnost piti. Rekla je ako ne bude bolje za dve nedelje treba uvesti nešto drugo, nisam pitala šta.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 16/9/2011, 11:28

heja ::e,poz.imam jedno pitanje za vas... u 22 sam nedelji trudnoce.. i imam bakterije u urin.. da bi se to izlecilo dr.mi je rekla da pijem po 2l caja od brusnice dnevno i po 3 kapsule PALITREX,ali cula sam da nije dobro da se uzima palitrex... da postoji mogucnost da beba ima problem sa kostima kad se rodi :S ne znam sta da radim... molim vas odgovorite mi sto pre.. jel neko uzimao ove tablete...jel to uticalo neg.na bebu.. i td. :S:S:S hvala.


Heja,ja sam u 23 nedelji blizanacke trudnoce...Kada sam bila u 18 toliko sam se razbolela da sam pila prvo sinacilin kapsule(jer je palitrex bio jako slab za tadasnje moje stanje) 7 dana pa injekcije penicilina jos 7 dana jer mi kapsule nista nisu pomogle.Sve sto je na bazi penicilina SME da se koristi u trudnoci,tj jedino to i moze za one koji nisu alergicni na penicilin.Uvin caj ne sme u trudnoci,to znam.Opusti se,tvoja doktorka zna sta treba da ti da,ne brini usne
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 16/9/2011, 12:28

Zdravo narode, bila sam juče kod moje doktorke samo na konsultaciju u vezi bakterije koja mi je nađena u brisu enterococus spp doktorka mi je rekla da je to crevna bakterija i da nema popijem nikakve lekove već da će biti dovoljno samo da koristim vaginalete macmiro tako da verujem da ću je se rešiti...samo me brine kako ću iskombinovati vaginalete i more nadam se da neće voda smanjiti dejstvo vaginaleta...
Rolling Eyes
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 16/9/2011, 13:14

trudnjacicee sunny
bokice sad je najvaznije sa si sa svojim malim mirisljavim smotuljkom radost
aida ne znam za te bakterije uvece pred spavanje ih stavljaj i preko noci ce imati desjstvo, manje se kupaj ako je voda hladna, menjaj kupaci ali u svakom slucaju uzivaj u morskom vazduhu yes srca
gagx vadila sam kks kus i urin ali nisam oggt konsultoala sam se sa dr pa cu malo kasnije u trudnoci, sad ovaj secer i krvna slika i urin su mi bolji nego predhodni, ja pijem fembion II i jako sam zadovoljna, kakvi su tvoji rezultati secera love

e cure moje mi smo bili juce na pregledu i jako smo lepi teski 150 g i mamina curica lepotica je love radost radost radost kaze mm da ce imati zetove i ne zna kako ce izaci na kraj sa njima, samo da su nam ziva i zdrava i sretna ta nasa decica sunny sunny sunny
ja sam insistrirala na kvad. skriningu, dr je rekao da nema potrebe, pa smo se merili merili merili tako da upravo cekam i te rezultate posle 15h,
sve vas ljubim i masem Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Mrvica3
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 16/9/2011, 14:08

Noja prvoda ti čestitam za uspešan uz i za bebe konačno jedna curica...da nam je živa i zdrava. Hvala ti na savetu a što se tiče kupaćeg, ti znaš mila da mi to neće biti problem meni i ne treba Embarassed Wink ... tako da ću se snaći.... usne
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 16/9/2011, 14:09

Noja super za malu vrtiguzicu!
Aida ja vaginalete iskljucivo stavljam pre spavanja, koristila sam nistatin, preko dana sam na poslu jurcam kad nisam na poslu trckam za detetom tako da bi pola sigurno iscurelo, i onda pre spavanja ih stavim i mirna sam.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Likoli 16/9/2011, 14:52

Noja tako mi je drago da je sve super, samo tako nastavite da rastete.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 16/9/2011, 15:02

Cestitam noja, evo ja prijavljujem svog jednog decaka za zeta king , a mozda i drugi bude decak, to se jos ne zna
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 16/9/2011, 16:34

E dragmilk, dobro je da si se javila....Drago mi je da si dobro, zašto ne staviš tiket da ti pratimo nedelje? osmeh srce
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 16/9/2011, 17:43

Aida, vaginalete stavljaj uvece pred spavanje i stavi obavezno vatu da ne bi uprljala ves jer ce sadrzaj vaginalete iscureti ujutru. Nih sam i ja koristila.

Noja, bravo za curicu, maminu lepoticu igracice (i ja imam jednog decaka za prijaviti, bice opasna borba Laughing )

Stigli su mi rezultati, mislim da su dobri. Malo vucem na anemiju ali...

Urin i urinokultura OK
Gvozdje 9.5 (5.4-28.6)

Glukoza 0' 3.9 (3.3-6.1)
Glukoza 60' 6.3
Glukoza 120' 4.7
Glukoza 180' 3.7

Krvna slika sve Ok osim sto mi je Hematokrit malo snizen a Leukociti tek poviseni.

Eto toliko. Sledece nedelje cu na kontrolu pa cu videti sta doca kaze, mozda mi ubaci gvozdje da pijem
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 16/9/2011, 18:29

Nojaaaaa, pa jel ja to vidim ručicu? Jaaao, pa to je divno, divno, divno! d d d d d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 16/9/2011, 19:17

Trudnice moje drage samo da vas sve Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 766699
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 16/9/2011, 20:15

Aida, probacu da napravim, nisam ni pokusavala
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 16/9/2011, 20:36

Evo ga, uspela sam
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 16/9/2011, 20:53

Dragmilk, srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 16/9/2011, 21:33

Nojaaaaaaaa, divno!!! Mala plinceza!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 230397 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 0913
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 16/9/2011, 23:43

Noja imaćemo djevojčicu, jupi radost radost radost radost radost
I ja vidim malenu ručicu likeit
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 17/9/2011, 01:16

Noja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 595783 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 630329
Divno!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 75087

Dragmilk Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 466526

Stomacici moji, sve vas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 766699
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 17/9/2011, 08:21

Samo da vam se pohvalim, stavila sam ticker. Very Happy
Pardon, greškom dva, ali ne znam kako jedan izbrisati, niti znam zašto su se dva pojavila.  b
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 17/9/2011, 08:28

hahha Nolinice dva put si kopirala kod, ides u tvoj profil i u potpis i videces da imas dva kod izbrisi jedan
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 17/9/2011, 10:03

drage moje zenice ,
juce me uhvatila panika ,jer sam citav dan slabo osjecala svog dragog sincica ,pa sam na kraju nazvala svog dr. i on mi rekao da dodem da me pogleda.... kad smo dosli odmah me pogledao i rekao da je sve ok . bebica super napreduje sve u dan po ultrazvuku i tako da sam se umirila. da, jos mi je rekaoo to ti imas vise speka ,pa si zato slabije osjetila...ha,ha,ali zato sinocmoj djecak je sve nadoknadio lupkajuci,izlupkao me bas ,pa sam se bas umirila .
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 17/9/2011, 10:04

nefertari ,ako si ti na ovoj slici ,super izgledas!
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 17/9/2011, 13:31

Imam jedno pitanje...znam možda sam dosadna...
Počela sam da koristim vaginalete macmiro naveče po 1 kom, e sad imam jedan problem kako da stavljam utrogestan vaginalete, mogu li bar preko dana hoće li to smanjiti dejstvo macmiro vaginaleta?
Da pijem utrogestan je neizvodljivo imam katastrofalnu vrtoglavicu i mučninu, cure moje šta da radim?
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu