KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
Orline
dragmilk
cvrle76
cici
Kamilica
Marie
natalija
dragana76ns
cile
ivi
Mali Princ
bak
Milijana
Botox
gagax81
Zoka83
MAAKKI
buby
Struzzo
Cupava
racili
*AIDA*
HappyGirl
bobica83
heart84
nale11
Republica
KoMetaK
JocY
tica
Sneza
Deni
noja
Shizika
viktorija
cicsa80
nolinica
Malina
lolipop
dr mali pariz
Jelica
maza1972
Čupsi
hany
anak
BiKsi :)
Kockica
Xena
Mirjana
ananana
Likoli
daxi011
56 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 10/8/2011, 23:31

Mmmmmmmmmmm vruca pogaca, dodaj jednu preko veze.



Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 512172 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 512172 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 512172 jos 3 dana
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 10/8/2011, 23:33

evo parcence :)
Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 1004091h

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 11/8/2011, 00:31

mmmm:) Bojana, vidi koje doba, a sad bih smazala tu tvoju pogacicu, al ne jedem psenicno brasno, a ni kvasac Sad , al rado ih se secam...

ananana, bris koze rade se radi kao i svaki drugi - trljaju gde te svrbi i posle poseju da vide da li ce sta da nikne, pri tom vece pre ne smes da se peres, bilo mi je da poludim, ne peres se uvece, a ujutro im se tamo krecis Shocked ...

da, dr Pariz, mislim da mi kontraceptivi nesto smetaju za dole - uzecu taj probiotik...a i pitacu dr, obzirom da je sve ok. Inace, vidimo da je leto bilo hot,hot, hot Very Happy Nadam se da si napunila baterije skroooooz!

Bixi, bice extra vreme kad krenes na odmor, a i odmaraces se kad mi sve vec budemo zaboravile na odmor srce
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 11/8/2011, 06:25

Pari, ja kada sam stavljala utrogestan vaginalono, htela sam da poludim od svraba i bolova affraid i onda sam se zalila da ja to zaista ne mogu vise da stavljam, i dr.mi izbacila vaginalno, ostavila samo oralno. Tako da, sve je moguce, svi drugacije reagujemo. Moguce je od kontracepcije nelagoda.
Ma sve je fuj,al stacemo. najbolje da sve prijavis svom dr.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 11/8/2011, 10:27

Anax2,pa princ ne koristi zrenutno utrogestan,da bi joj problem bio od njega...
Jutro Koraci!
Prinče,leto je bilo hot,i baterije su pune,samo se nadam da nisu kineske i ne iscure pre nego što treba Wink
Bojana,kakva je to loodilo pogača?? Njami!!
nego-nisam u toku.Radiš betu-jesu li bili prirodni radovi ili??
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 11/8/2011, 10:36

natalija ::

Malina, što se tiče srebrne vode ja ti je ne bih preporučila. Proizvodi je moj poznanik, a u Americi i Evropskoj uniji je odavno zabranjena i proglašena velikom prevarom. Srebro je, naime, antibakterijsko, a ta srebrna voda ubija i loše i dobre bakterije u nama. Nemoj se igrati na svoju ruku. Pogotovu ne pre vantelesne oplodnje.
Sad si me malo zabrinula, a iskreno bas sam se premisljala oko nje. Ima neka biljna apoteka kod mene i tu sam i videla reklamu da je odlicna za kandidu, eserihiju i ja pomislim eto, prirodno, a bas ono sto mi treba. Procitam posle neke razne komentare, a oni imaju dr-a cetvrtkom, koji savetuje i ja njemu sve ispricam za vto, a on meni kaze da mogu da uzimam bez brige, da su se mnogi oslobodili kandide od toga, da nista ne brinem, nema kontraefekata i sl. I ja tu tako popustim, a sad ne znam ni sama. Doduse, simptomi su mi prestali sad dok sam imala mecu, a sad je pri kraju i opet osecam neko peckanje, pa i ja razmisljam da mozda i nije kandida nego mozda to od kontracepcije. Ma, ne znam vise ni sama...

heart84 ::



Malina mislim da mozes da odes u Jevremovu da ti pokazu kako se daju inekcije, ja sam juce bila da dam briseve, tu je bila sestra Boba, Olja, Danijela ne znam da li ih znas i videla sam dr Milicu Ilic
Naravno da ih znam! Hvala ti, onda cu otici. Mislila sam da su Milica i Ljubic (vidim i on se spominje) na odmoru.
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/8/2011, 10:49

Da prijavim da je meca stigla! Stomak ne boli, samo grudi. I pomalo jajnici se osećaju, nadam se da konačno neću morati da pijem tablete protiv bolova i da je glukofaž počeo pravo da deluje! Ima nade da je izbegnem pre mora, samo nek ovako nastavi! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/8/2011, 11:03

Stigli su nam mile vašarkice! Da što pre ojačaju i dobiju dovoljnu težinu da mogu da budu sa svojim roditeljima! Čestitam roditeljima i želim da su im zdrave i bezbrižne 100 godina! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 98195
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 11/8/2011, 11:03

Malina, nemoj da eksperimentises sa srebrnom vodom, spolja i ajde, ali da pijes ne.

Ne daj Boze da dobijes alergiju na srebro, sto je naravno ne predvidivo, ona se manifestuje tako sto koza posivi - to ti se sigurno nekad desilo sa nekim prstenom ili sl., ali ako posivis zato sto si popila, pa posivela, to ostaje trajno. Mislilm da sam negde gledala i prilog o zeni koja je postala bas siva, i nema leka. Pogledaj malo na netu.

Bolje uzmi nesto provereno. cvet

Bixi, sjajno sunny
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 11/8/2011, 11:04

Bravo VASARKICE! Da su nam zive i zdrave 100godina! cveće bravo ff

Cestitke roditeljima!!! čestitamo
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 11/8/2011, 12:13

Ja danas konacno ustala u normalno vreme, dala krv za TSH, popodne rezultati, i pomerila sam dr Sumarac, idem 15.08 u kliniku Zutic u 18 i 15 Very Happy mozda je i predlozim da mi da jos neki lek da pijem posto se prosli put premisljljala mislim da je Metformin, nemam problema sa insulinom i secerom u krvi ali su mi dali dijagnozu policisticnih jajnika,samo ne znam da li je kasno da pocnem sad da pijem, jer koliko se secam lek treba da se pije najmanje 3 meseca, ali videcemo u ponedeljak.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 11/8/2011, 12:17

Mali Princ :: Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 11031

Nego, da vas pitam, od kad ovih zadnjih 10tak dana, imam "dole" kao neku nelagodnost - peckanje i sl, nema sekreta, mirisa nicega, sem sto nesto smeta...
Uradila vaginalni, cervikalni, urin i urino kulturu i bris koze... i sve ok... u labu nemaju ideju - da li moze da bude reakcija malo na pilule? Rolling Eyes



Draga mozda i jeste neka reakcija na pilule, meni se to isto desilo dok sam bila u Kanadi, htela sam da poludim,cak nismo mogli ni odnos normalno da imamo posto me je sve peklo, a prethodni brisevi su mi bili uredu,onda ti se ja pokupim i odem u apoteku i kupim canesten od 500 pa reko sta bude nek bude, i posle par dana me je sve proslo.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 11/8/2011, 12:49

Heart, DRAGA! Vidimo se kod Sumarac, ja sam u 18.30:) radost

Sad mi krece pauza sa piliulama, rekli su mi da nista ne stavljam jer je SVE sterilno... ff
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 11/8/2011, 12:53

Divno za Vasarkicu neka su bebe zive i zdrave i neka sto pre ojacaju pa da uzivaju sa mamom i tatom osmeh srce osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 11/8/2011, 12:54

[quote="Mali Princ"]Heart, DRAGA! Vidimo se kod Sumarac, ja sam u 18.30:) Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 512172





Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 612963 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 612963 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 612963 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 612963 Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 612963
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 11/8/2011, 13:15

dr mali pariz ::Anax2,pa princ ne koristi zrenutno utrogestan,da bi joj problem bio od njega...
Jutro Koraci!
Prinče,leto je bilo hot,i baterije su pune,samo se nadam da nisu kineske i ne iscure pre nego što treba Wink
Bojana,kakva je to loodilo pogača?? Njami!!
nego-nisam u toku.Radiš betu-jesu li bili prirodni radovi ili??
prirodni radovi, kao i do sada
malo mi je entuzijazam opao danas :)
ne znam, imam neki ludi osecaj da cu ipak dobiti...
no, videcemo, jos koji dan....
kako je bilo na odmoru? :)))
sad kad bude na kutku bejbi bum polse ovih odmora i mora :))))
drzim fige...

i da, cestitke, malim vasarima, ja sam samo citala tamo na dnevniku i jako mi je sve to potresno bilo
i divim se mami vasar
i njenim bebicama, malim borcima, sve najlepse
i da nastave da se bore, i da sto pre narastu i ojacaju i da idu svojoj kuci sa mamom i tatom :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 11/8/2011, 14:02

e cure moje...
ja rucala sa mojima, izasla na terasu da malo iskuliram
i osetim kako mi curi vestica
ovaj mesec stigla na 28. dan...
strasno...
pa ja vise ne znam ni kad dobijam... jednom na 28, drugi put na 30. pa na 29...
eto, sad je uranila...
nista ni od ovog puta
eto, a kao da sam osetila...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 11/8/2011, 14:02

sad cu i tiker da promenim...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cvrle76 11/8/2011, 14:47

e bojanče, baš mi je žao.... No ja se baš ponadala biće nešto....
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 11/8/2011, 14:50

Bojanice...biće...sve češće čitam poruku u svom potpisu....znam da će biti.
Glavu gore,i samo napred!
Nego,koliko dugo se trudite,jeste li vi odradili pretrage?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 11/8/2011, 14:57

oho,sad vidim da će biti i druženja:
Princ i Srce Very Happy uživajte cure! Ja uzela uput za TSH,ali mi dr opšte praxe reče što i Šumarac-bez 6 nedelja terapije bolje ne proveravaj...a ja uvek trčala na 4-5 nedelja.Tako da ću tek krajem iduće nedelje da proverim.
Srce,ili Prinče,ako ne zaboraite-molim vas da pitate Šumarac da li kontracepcija utiče na TSH u smislu da ga diže...
hvala!!
doktorka mi reče da ne utiče, na kontracepciji ne piše da ikakvog uticaja na štitnu ima,ali ipak je pitajte...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cile 11/8/2011, 16:31

Hvala maaki, srce, prince, noja! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 275568



Evo, napravih potpis, sada se moze videti moja istorija ukratko.



Cao Pari, nije te bilo sunny
cile
cile

Broj poruka : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 08.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 11/8/2011, 18:40

dr mali pariz ::Bojanice...biće...sve češće čitam poruku u svom potpisu....znam da će biti.
Glavu gore,i samo napred!
Nego,koliko dugo se trudite,jeste li vi odradili pretrage?
nismo, do kraja godine necu nista da cackam... ne cuvamo se od septembra, tako nekako...
pa da vidimo...
ako ni tada ne bude nista, onda cemo morati
jer definitivno onda nesto ne stima...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 11/8/2011, 22:08

Stigli rezultati TSH, sad mi je na donjoj granici 0.410. referen. vred.

0.350 - 4.940 izgleda da kontracepcija ne utice na tsh, je je meni opao, pre tri meseca mi je bio 2.45

Verovatno cemi smanjiti dozu
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 11/8/2011, 22:11

Pari pitacu nema da brines



Bojanice malo se opusti i bice, tek posle godinu dana ako ne dodje do trudnoce treba se javiti lekaru, a koliko vidi ti si vec imala trudnocu koja se nazalost zavrsila pobacajem. Glavu gore i idemo daljeKorak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 639820
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu