Mala buvica NADJA

Strana 4 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Mala buvica NADJA

Počalji od KoMetaK taj 16/8/2011, 23:27

Prelpa je Nadjica-bombonica, a suknjica joj stoji ko salivena love love
Kako bih ja gnjavila ove ustipke! naočare

KoMetaK

Broj poruka : 7149
Godina : 43
Datum upisa : 09.01.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 16/8/2011, 23:49

Ijao, suknja! Majko mila! A tek obrazi! AU AU AU, još jedna bebelguza šmizla za gnjavljenje! [Only admins are allowed to see this image]

Zoko, izgledaš fenomenalno, još mladje nego ranije, ako je to u tvom slučaju i moguće! SIJAŠ! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

Ljubim obraze punašne!

BiKsi :)

Broj poruka : 20384
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 17/8/2011, 09:18

Kako smo lepiiii,pa sto imate suknjucuuu nemam reči love
verujem da ce je zaobici taj virus yes
A Zoko da ti kazem nesto cerke su tatine a decaci mamine pa sad ti vidi. lol!
Ljubim malu mazulju ljubav

caci

Broj poruka : 4557
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 17/8/2011, 15:35

Joj meda medenog
Suknjica joj je prelepa a sllika mama i cera savrsena

MARA

Broj poruka : 5409
Godina : 29
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od catherine290505 taj 19/8/2011, 14:05

Zoko mm i ja imali strasan virus sa visokom temp kad je Nera imala cini mi se 5 meseci, kao i Buby nosili smo maske i sve je bilo ok ! To je moj savet dakle kad je virus u pitanju obavezno maska. Nadja je - pa kao sto i sama kazes, sreca, sreca radost smajli angel

catherine290505

Broj poruka : 5990
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zoka83 taj 19/8/2011, 20:59

Hvala drage moje i na komplimentima i na savetima. Danas smo bili u savetovalistu i uzasno sam se iznervirala, toliko da sam na kraju bila i neprijatna, pokupila svoj Pentaxim koji sam kupila i otisla kod doktorke privatno.
Savet. bilo zakazano za 9h. Da ne bismo kasnili, probudim dete, nahranim je onako pospanu i odvedem tamo, stigli smo u 9,05h. Sestra me napala zasto kasnim affraid kao da su oni nesto pa jako azurni... Kao osvetu, sve pacijente koji su dosli posle nas i tako bili zakazani primila je pre Nadje koja je, sunce moje zaspala u cekaonici. Kao slag na tortu u 10h su napravili pauzu i rekli da ce nas primiti posle pauze. Tu mi je pukao film, gledam Nadju onako uspavanu i razmisljam kako opet treba da je budim i cimam i lepo im stavim do znanja da nece oni moje dete zaj....ti! Pokupim Pentaxin koji sam im dala da stave u frizider dok cekamo i popodne odvedem Nadju kod privatne doktorke koja joj se lepo posvetila i pregledala, a zatim dala bocu da nije ni osetila! Usput sam pitala sve sto me brine, na sve dobila odgovor, a milina je bila gledati kako njih dve "razgovaraju", a moja smizla se samo smeje. Sto se mene tice zavrsila sam sa drzavnim domovima zdravlja, odvescu je jednom u drugu ambulantu, cisto da ima svog lekara i tamo posto se neke vakcine ne mogu primati kod privatnika, a i ako ne daj boze zatreba uput i slicno. Uf, tako sam se iznervirala da ceo dan nisam mogla doci sebi!

Inace smo ok, malo je kenjkava danas sto nije ni cudo s obzirom da sam nekoliko puta morala da je budim. Mica moja, samo bi se mazila i nosala, sto ne lici na nju, inace je dovoljno samo da je neko u prostoriji u kojoj i ona i da se zanima sa rukicama... Sada je sa tajom u setnji, a sutra je opet vodim kod babe i dede na selo da uzivamo Very Happy

Ljubimo vas sve i redovno citamo i mamice i one koje ce tek to postati, ali ne stizem puno da pisem.... Cmok od nas dve osmeh srce

Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 33
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebko taj 19/8/2011, 21:14

A još neka slika medenice dok ne zbrišete za selo Very Happy
osmeh srce

bebko

Broj poruka : 3839
Godina : 41
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zoka83 taj 19/8/2011, 21:17

Ma tu smo mi, "selo" je 10 km od nase zgrade Very Happy
Bice u toku sledece nedelje, obecavam osmeh srce

Zoka83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 19/8/2011, 21:26

Držimo te za reč! Ljubim male obraze!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od buby taj 19/8/2011, 22:30

ja NIKAD nigde nisam kasnila...NIKAD...i uvek sam ja ta koja cekica..zato ne volim kad drugi ne postuju moje vreme..tako da te potpuno razumem...cak sta vise isto sam dozivela kad smo isle na prvu kontrolu...sa malom bebom cekam je sa pauze a moje zakazano vreme...ne vredi da se nerviras...uzivajte na "selu"...cekamo slike Very Happy

buby

Broj poruka : 4109
Godina : 37
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 21/8/2011, 12:16

Joooj Zoko i ja bih izludela i verovatno tražila načelnika! Kod nas stvarno nije takva situacija, ja dete vodim samo u državni DZ, a i moja sestra oba deteta i nikad nismo imali takve probleme. Kod fizijatra redovno kasnimo i oni imaju razumevanja, ipak je to mala beba, ne možeš sa njom da tempiraš vreme u minut yes
Uživajte na selu ljubav

Milijana

Broj poruka : 5171
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 21/8/2011, 13:18

Mama slavljenice,samo kad si ti završila posao kod doce...sve ostalo,propratno,u rok službe Wink
ljubim vas i želim lep provod!! [Only admins are allowed to see this image]

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sneza taj 21/8/2011, 20:31

Zoko kakav je ona med a vidim da ima na koga i da bude [Only admins are allowed to see this image].

Sneza

Broj poruka : 1824
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 21/8/2011, 23:54

Nadja je preslatka! love
Joooj, a to iskustvo u chekaonici kod ljekara [Only admins are allowed to see this image]. Shteta shto se ne moze tempirati, ali odvela bih im dijete sa svjeze ukakanom pelenom.[Only admins are allowed to see this image]
Uzivajte na selu
ff

Shizika

Broj poruka : 5407
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 22/8/2011, 14:42

buby ::ja NIKAD nigde nisam kasnila...NIKAD...i uvek sam ja ta koja cekica..

Ovo mogu ja da potpisem!!! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
Znam ja taj osecaj nepravde...meni para ide na usi od takvih!!!

Ljubi dete!

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar [Only admins are allowed to see this image] 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora [Only admins are allowed to see this image] 

Tinche

Broj poruka : 6443
Godina : 37
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zoka83 taj 26/8/2011, 15:49

Evo da vam se javnemo sa par reci. Nadja nakon vakcine nije imala nikakve nus pojave, hvala Bogu. Sledeci pentaxim je na redu 19. septembra. Nisam upisala da je proslog meseca porasla 6cm i napredovala 1450g
Da li je vreme da pocnem da razmisljam polako o uvodjenju kasica sledeceg meseca, s obzirom da ne sisa? Kakva su iskustva mama cije bebe su, kao moja, bile na adaptiranoj formuli? Jeste pocinjale sa mlecnom kasom ili kao kad smo mi bili mali, sa pecenom jabukom?
Nadja je dobra za sada. Danas malo kenjkava, ali inace vesela i prava maza. Voli da je na rukama, mada ja izbegavam da je nosam previse jer vec pocinje da se buni kada je spustim pa se ceo dan svodi samo na zagrljaje Jeste lepo, znam sta cete reci, ali cesto smo nas dve same, pa ne stignem nista drugo da uradim, osim sto nju nosam. Srecom, nije svaki dan takav, ali naidje, pa me ledja otkidaju

Imam jos jedno pitanjce... U poslednje vreme joj oko jako krmelja. Krmelji su zute boje i bas ih dosta ima. Ispiram sa kamilicom, ali ne vidim napredak. Jel neko koristio neke kapi i koje?
Za kraj, jedna fotkica od prosle nedelje
[Only admins are allowed to see this image]

Zoka83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 26/8/2011, 15:58

Prvo, Nađica je mnooogo slatka love love love
Što se tiče ishrane, ja ću ti reći kako sam ja, a opet će se javiti i druge mame, pa ti sama odluči. Ja sam počela sa pirinčanom kašom Milupa i pirinač i kukuruz Humana i to negde kad je imala 4 meseca i 10 dana. Onda krompir, šargarepa, jabuka, banana... posle se više ne sećam šta je išlo. Imaš i temu [Only admins are allowed to see this link] pa procunjaj. Ja sam daval po tri dana jednu namirnicu, ali količinski ne po malo, nego odmah onoliko koliko trba za ceo obrok i nisam ih odvajala, nego npr, kad hoću da uvedem nešto novo, samo to dodam u neki miks. Valjda lepo objasnih.
Što se tiče krmelja, Lenki, a i mojoj sestričini je omogla obična prokuvana voda, ni kamilica, ni kapi, umočim gazu u prokuvanu vodu i obrišem joj oko, prošlo je za dan dva.

Milijana

Broj poruka : 5171
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zoka83 taj 26/8/2011, 16:02

Hvala Mili. Posavetovacu se jos sa pedijatrom, ali vidim da svi krecu sa tom Milupinom kasom.

Zoka83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 26/8/2011, 16:33

O srce maleno, zaokruglilo se lepo! [Only admins are allowed to see this image] Kakav osmeh za tatu! [Only admins are allowed to see this image] Al što nam daješ na kašičicu slike, daj još koju, budi drug! Da [Only admins are allowed to see this image] uživamo i mi maksimalno! [Only admins are allowed to see this image]

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 26/8/2011, 22:19

Mrvica mala! Zoko i ja sam takodje krenula prvo sa Milupa rice a onda rice&corn zatim povrce pa voce ali mislim da je rano, lepo ti ona dodaje, ja bih sacekala jos bar dva meseca. Sto se tice krmelja nama je problem resila hloramfenikol mast dr nam je prepisala za dva dana krmeljici su nestali i nisu se ni vracali.

Nefertari

Broj poruka : 3133
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sneza taj 27/8/2011, 09:33

Možeš ispirati oko sa bebi-sol rastvorom i to ideš od kraja oka ka nosu, baciš vatu pa novu natopiš i opet isto. To je fiziološki rastvor, neškodljiv.
Što se tiče ishrane ja sam po savetu pedijatra počela sa 4 meseca i to prvo nestle pirinčana kašica pa povrće

Sneza

Broj poruka : 1824
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brinbili taj 27/8/2011, 11:43

A jaao,slika sa tajkom je cista ljuubav...I mi imamo slicnu,sa maskom...[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

brinbili

Broj poruka : 1989
Godina : 32
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 27/8/2011, 16:39

Biksi :) ::O srce maleno, zaokruglilo se lepo! [Only admins are allowed to see this image] Kakav osmeh za tatu! [Only admins are allowed to see this image] Al što nam daješ na kašičicu slike, daj još koju, budi drug! Da [Only admins are allowed to see this image] uživamo i mi maksimalno! [Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image] šta drugo da dodam...Ona je mamin mali slatki anđelčić! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od catherine290505 taj 27/8/2011, 17:33

Preslatka je likeit !!!
Ekstra je napredovala, bravo g
Sto se tice krmelja, napisala bih isto sto i Sneza yes
Sto se tice hrane, Nadja je jos jako mala, ja licno ne bih nista pre 4 - 4.5 meseca...

srca

catherine290505

Broj poruka : 5990
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zoka83 taj 28/8/2011, 01:18

Nefertari :: Sto se tice krmelja nama je problem resila hloramfenikol mast dr nam je prepisala za dva dana krmeljici su nestali i nisu se ni vracali.

Isto Very Happy Uzela sam ovu mast po savetu pedijatra, stavim na sterilnu kompresu, premazem okce i sutradan sve cistop kao suza! Very Happy

Hvala devojke osmeh srce

Zoka83

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 05:03

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Sledeći