KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+39
tuli
Simona
ciklama
bak
7-patuljaka
Mali Princ
heart84
lena
JocY
buby
HappyGirl
Likoli
MAAKKI
KoMetaK
nabla
Milijana
Sneza
anna
catherine290505
Cupava
daxi011
nebuloza
Mirjana
lolipop
bebko
bobica83
cicsa80
kristina33
BiKsi :)
Struzzo
dr mali pariz
noja
maza1972
Deni
djole42
Republica
anak
Orline
Shizika
43 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od noja 10/7/2011, 14:33

klube Klub 38+ - Page 4 388958
anak sve mi to nesto zvuci ovako "Per aspera ad astra"
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 10/7/2011, 14:38

Loli, draga...i ja tebe poljubac
Kako si se lepo setila svih i nabrojala...ja to ne umem...uvek mi, sigurno neka promakne.. Embarassed
I kad smo kod toga...gde nam je Fili? Je l' se to meni čini ili je baš nema...
Paris, o kakvom rozle laku pričate...meni je uvek bio i ostao crveni lak za nokte kao prva asocijacija najseksipilnijih mogućih noktiju...
ili to nema veze sa bojom već sa npr. "bolom u ramenima" Razz Laughing
Pa, i ja se retko cenzurišem...i ne umem da uvijam u lepe folije nešto što treba reći onako kako jeste...

Devojčice, šta radite na ovih + beskonačno?
Zovu nas na Adu neki prijatelji, a meni još mrljavi M i ne ide mi se nigde van klimatizovanog stana, lubenice i limunade u frižideru...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Orline 10/7/2011, 14:46

Šta radimo? Very Happy

Kako ko Laughing Npr radimo
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 10/7/2011, 14:59

Ja na 40 stepeni spremam carsku proju,znate onu sa seckanim paprikama iz turšije i raznim začinima...sad ću jednu kaficu 3u1 uz čitanje na Kutku... likeit sreca
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 15:06

Kod vas zaista udario talas vrucine.kod mene 18 C.

Evo i Zhika-Art ceka pa ide na klopu kod brata,dve ulice od njega ali mu se ne izlazi pod klimom je sada.

Secam se pre par godina isto tako udarilo ludilo od toplote.I mi ceo dan pod klimom kuci.I kao reshimo da tamo negde oko 19h odemo biciklama do Ade.E kad prvo nisam niz Rusku se zakucala u sajmishte asValt ko pire covece.A kad smo doshli na Adu ja sam ispod svake cesme poturivala glavu i hladila se.Zhika me vuce ne da kazhe dobicu upalu mozga...hehehhe. Kad ono promocija shampona na Adi... Garnier shampona.Ja odmah uskaci kod njih.Bune se ovi organizatori, cicama sve jedno mada su sve bile u vrucim pantalonama.A ja njima ...e ako me ne ostavite ovde 10 minuta bicu sama pena ja na ovih milion stepeni Covece nije mi dobro.I nakon toga odemo u vodu-Jezero a voda topla...uzhas.
E onda cekali nocno kupanje ko nekad ...kad ono jure nas spasioci kao ne mozhe nocu da se kupash.
Ubihh se to vece pivo-tekila ...secam se guramo biciklo nazad nema shanse od smeha da se popnem na isti.Ali prezhiveH taj dan. Very Happy
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 10/7/2011, 15:11

orline ::Šta radimo? Very Happy

Kako ko Laughing Npr radimo

Hihi...mudra li si... lol!

Ajoj, Mazo, ženo, uključuješ rernu po ovom nevremenu... Shocked Znam, imaš klimu, pretpostavljam, ali svejedno...Ja ovih dana u kuhinji što kraće, pravim nešto što traži minimalno zadržavanje uz šporet i grejanje uz isti....Kad malo bolje razmislim, ja tako i inače... lol!
Znam da pravim i komplikovana jela, časna pionirska, al' me tako mrziiiiii.... Rolling Eyes
Je l' to kao carska pita samo sa kukuruznim brašnom?
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 15:12

Joj Ori...ja sam proshle godine malo vishe se zbog porodicnih razloga "shvrckala" po bolnicama KCS.Ja mogu samo da predpostavim ako tu negde radish kako ti je.A i pacijentima i svim zaposlenim. Klub 38+ - Page 4 490909

Heheheh evo je Maza shiri beli stoLJnaK i poziva na carsku proju...mozhe. Very Happy
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 10/7/2011, 15:21

Republika,uvek imaš dobru priči ili anegdotu,nasmeješ me uvek... queen
lol!
Struzzo,draga,vidiš... ja sam ti na odmoru celo leto (prosvetni radnik),sad će neki da mi zavide.A jadni MM.radi po ceo dan, pa mi ga žao i onda uživam da mu spremam klopicu, a on ti je u fazonu zdravog života i ishrane i tako...
da,sa projinim brašnom i lepo začinjena raznim začinima i nekim grčkim mešanim...A na ovoj vrućini i neznam šta bi,jedemo salate i voće -dinje su fenomenalne ove godine...
Klimu imam,retko je uključujem,više mi smeta posle kad izađem na vrućinu...a šporet mi je dobar,ne greje puno van rerne...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 10/7/2011, 15:21

Republica ::
Ubihh se to vece pivo-tekila ...secam se guramo biciklo nazad nema shanse od smeha da se popnem na isti.Ali prezhiveH taj dan. Very Happy

Hmmm....tekila...volem!!! yes Mogli ste i da se izvrnete tamo na Adi i dočekate zoru...ništa lepše od tog zornjaka-kupanja... Razz
Eh...sweet memories.... Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 10/7/2011, 15:29

Eto, ja pod utiskom postova od sinoć i prethodnih dana pa poslednje što mi je palo na pamet je da moja jaranica Ori zaista radi...razumeće ona... Laughing

Mazo, to je lepo - da spremaš svom mužiću raznu klopicu... Very Happy
Negde sam videla da pitaš za korišćenje vitamina pred VTO...mislim da je dovoljno to što piješ Folnu i Selen-Cink jer ovo je idealan period kad unosiš dovoljno vitamina kroz sveže voće i povrće...i ne treba da preteruješ sa jačanjem imuno sistema...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 15:31

Hehehe Mazo ja lepo rekoh vishe puta ja se sada vishe secam shta se desilo pre 40 godina nego shta se juce desilo.í samo srecne dane.

E Struzzo bilo nekad super na Adi.Posebno ova Makishka strana.divljina,svako imao svoju "ébaCku"plazhicu.A sad svako ima svoj splav na istoj strani.Mi odemo sada tamo dalje ili da ne kazhem -Tamo Daleko - ili do one Marine gde je restoran Voz ili Sremcice na dimljenog sharana.Mada odemo i na Kraj sveta. Kako se vremena menjaju.kad sam bila manja volela sam divlju Makishku stranu.A sada obrnuto stranu od restorana Jezero...manje guzhve i buka.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 10/7/2011, 15:42

Mazo, vitamini koji se rastvaraju u ulju (A, E, D) se skladiste u telu, pa je opasno unositi ih preko dnevnih preporuka. Ostali vitamini se ispiske, pa slobodno preteruj!
Republica likeit
Struzzo, Orline (online Wink ) ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 10/7/2011, 15:48

Da,razmišljam da uvedem Prenatal ,a da ne pijem više ove vitamine odvojeno ,tu imam sve u jednoj tabletici...
malo me brine,negde sam pročitala,da kontraceptivi uništavaju b vitamin,a opet ,on nam je potreban za kvalitet JĆ...
Vitamin E uzimam jedan na dan od 150mg, mislim da je to nedovoljno,neznam...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 16:00

Mazo, mislim i ja da ti je to najbolja varijanta.prenatalne vitamine sa + betacarotin.(β-Carotene ) ili da ljushtish shargarepice ili carrot cake..njami.
E sada u ovoj fazi kad se bildujesh za VTO nije loshe uzimati i Q10 kao i Royal Jelly. Very Happy

Mirjana ti malo vishe danas tecnosti ili slanih supica.Zbog vrtoglavica.Pao ti pritisak.Ako je to pocelo u poslednja dva dana a ne od samog pocetka uzimanja pilule sacekaj da vidish da li je od vremenskih uslova ili pilule. Wink

Loly....ja se raspisala.Josh malo.Dok ne zbrishem opet na odmor.Onda opet ilegala sa Zhikom.Mada racunam tada cu sa nekolicinom cura i da kaFenishem.Klub 38+ - Page 4 4025mr7
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Mirjana 10/7/2011, 16:05

Mazo Pa, eto resenja, pij pivo - puno je b vitamina! Laughing
Republica usne usne usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 10/7/2011, 16:14

Hvala na savetima,
Celu zimu sam bila na medu i matičnom mleču, tako sam i sredila bakterijice,koje su mi pravile probleme (u cervikalnom brisu).Jeste da sam se malo zaokruglila,ali nema veze-ne smeta na moju visinu... lol!
Pivo mi je dragi nabavio u ogromnim količinama i to ono sa ukusom limuna i malo alkohola ,ali mislim da ga pričuvam za posle...kad bude trebalo da se deblja endo...
lol!
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 16:27

Mazo kazhu da nema boljeG hlada od hlada Lipovog drveta kao ni lepsheg meda od mesta Lipari.

E sad Jovan Ducic je voleo Lipov hlad a Jura Jakshic Lipare.
A moj Zhika_art med sa Lipara.
Ta moja pcelica Zhika pojede izmedju 30-50 kg(L) meda godishnje.Nemoj me pitati da li je to istina ili ne ili greshka u pisanju...NIJE.
Zhika_art ...pije med!

I jede uljarice i susheno voce ko krtica!
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 16:48

Di ste cure...stigao je Zdravko Čolić lol!
Vidim skupilo se društvo oko vatre...koja plamti u Orlinoj sobici Laughing
a jesi Ripa ono dobro rekla-nekad je svako imao svoj Kutak Wink a sad splav!
Anegdota ti je -ko i svaka-zlatna Klub 38+ - Page 4 47111
Ja sam evo malo oranž 100% razmutila sa kisleom vodom i ladim se.
Stru,i ja ovih dana što manje oko šporeta,pa hvatam sebe (pervertido)da više peglam no što kuvam...a što kažeš-ne da umem da kuvam Laughing čista pionirska...il beše-časna Klub 38+ - Page 4 279933
Stru,pitala si za ružičasti lak...ma spomenula sam ga u nekom postu pre neki dan...imala sam šit dan,a dan posle njega ko suncem obasjan,samo kroz pink sunglasses Very Happy Naime,namazah nokte i jedne i druge,po 1x roze lakom,mada kako ga više gledam-ne samo da treba da ga obnovim,nego uviđam i da je to više neka ciklama boja Laughing ,i onda mi je ceo dan bio ružičast,pa se nanizaše i neki poslovni uspesi...tako da je to postao negde sinonim za novi list.Ružičasti lak.
Slažem se za crveni,ali ni njega,više bi to bio neki iron bordo (za nokte), ni crveni ruž NIKAD stavila nisam.Pre svega,jako se ježim kad vidim da žene stvarno nemaju oči a imaju previsoko mišljenje o svojim zubima,obliku usana i tenu lica,pa napiče crveno na usne ,a po mogućstvu i na zube...Ripa-znaš onu crveno obuci? lol!
Tako da kapu skidam i dubok naklon ženama koje to znaju da im dobro stoji i vešto to koriste,jer mi je crveni ruž stvarno sinonim sexipila ,otmenosti,hrabrosti i inteligencije.
Auuuu,al vas udavih... Ripa-pričamo se soon? Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 16:54

Znam i crveno ...navuci. Klub 38+ - Page 4 582639
Evo ja sam jedna od tih hrabrih koja crveni karmin turi na svoje usne.

Crveno je moja boja.Kao Bikica ja sam zashtitni znak crvenog.
Ko shto kazhe Pamuk -Zovem se Crveno-

E seti se pesme Djurine.. i tako ti mi shetamo u tom kraju gde Zhika ima kucu Lipari(kod Bagrdana) i pevushi mi na uvce...."Srce vam je dobro, pesma vam je med" ii onda naravno ne bi on bio Zhika da ne ubaci i neku da bi me u prvi shumarak "zaveO" Klub 38+ - Page 4 779578
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 17:02

Republica ::"Srce vam je dobro, pesma vam je med" ii onda naravno ne bi on bio Zhika da ne ubaci i neku da bi me u prvi shumarak "zaveO" Klub 38+ - Page 4 779578
lol! lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maza1972 10/7/2011, 17:03

ANAK, GDE SI .... d kako prođe UZ?
Javljaj kako si ,kako podnosiš ovu vrućinu?
Kupaš li se u Splitu, da ti nama nisi tamo ostala na letovanju, pa te nema ...? lol!


Poslednji izmenio maza1972 dana 10/7/2011, 17:14, izmenjeno ukupno 1 puta
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 10/7/2011, 17:06

dr mali pariz ::
Slažem se za crveni,ali ni njega,više bi to bio neki iron bordo (za nokte), ni crveni ruž NIKAD stavila nisam.Pre svega,jako se ježim kad vidim da žene stvarno nemaju oči a imaju previsoko mišljenje o svojim zubima,obliku usana i tenu lica,pa napiče crveno na usne ,a po mogućstvu i na zube...Ripa-znaš onu crveno obuci? lol!
Tako da kapu skidam i dubok naklon ženama koje to znaju da im dobro stoji i vešto to koriste,jer mi je crveni ruž stvarno sinonim sexipila ,otmenosti,hrabrosti i inteligencije.

Slažem se u potpunosti...a najviše se zgrozim od kombinacije jarko narandžasti ruž i tamno braon olovka za usne... affraid Doduše, nekad je takvih primeraka bilo više, ali i danas se nađe po koja...i čini mi se ko se tako šminka, samo se tako i šminka...
I ja volim crvenu. Crveni lak... yes A crveni ruž sam ranije više nosila, a sad sam više u fazonu da istaknem oči, a na usne stavim neki sjaj...jer oči jako našminkane i crveni ruž...uh, ne... No
"Crveno obuci"...kako beše: ..."nek' sluti na radost"... Ja ne skidam ove jagodice dok ne ostanem trudnica ili dobijem bebe ...
Eh, Rep, sve manje je divljih, a još manje čistih mesta...kad smo kod wild beaty, mi smo sad češće u kućici kod prijatelja na adi Međici...
Mirjana... cvet usne Ne daj se, ručkaj nešto slano...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 17:13

Heheheh Struzzo kad god se pomene Ada Medjica ...mene "presece"moja "medjica" od epiziotomije... Very Happy

E gle sada kad se javi Anak sa svojom anegdotom i kazhe"Znate shta nismo hteli tudji auto vec smo gurali nash" affraid

Paris ...ma zavodnik ovaj moj.Posebno kad zadje u taj kraj.


Poslednji izmenio Republica dana 10/7/2011, 17:51, izmenjeno ukupno 1 puta
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 10/7/2011, 17:17

Cure jel'vi znate za pricu bake Evdokije "kako sam se udala za Mitra mog lepog"? Very Happy
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 10/7/2011, 17:28

Republica ::

E gle sada kad se javi Anak sa svojom anegdotom i kazhe"Znate shat nismo hteli tudji auto vec smo gurali nash" affraid
queen Klub 38+ - Page 4 404938

Republica ::Paris ...ma zavodnik ovaj moj.Posebno kad zadje u taj kraj.
svako mače... Wink

Republica ::Cure jel'vi znate za pricu bake Evdokije "kako sam se udala za Mitra mog lepog"? Very Happy
Pa ne znam još...čekam priču...išaaaa al ja ovde imam materijala za knjigu lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 4 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu