Aleksandrov dnevnik

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Aleksandrov dnevnik

Počalji od nesalela taj 8/5/2011, 14:19

buby ::/228415_2026865272248_1262526044_32501251_2983230_n.jpg[/img][Only admins are allowed to see this image][img][Only admins are allowed to see this link] je malo umorna,bata se i dalje budi zorom belom...nema joj muza dole pa da je malo odmeni...ima vremena...ne brinem da ce se jednog dana naspavati... lol! lol!

Cvetići moji lepi.....žao mi je što zubići zezaju, nisu baš morali dok ste na putu ali ne možemo birati....i ja sam mislila da je tata dole ....nadam se da ćeš Tinche malo odmoriti i da će izbiti zubići, neće valjda sve vreme da ga zezaju.....Jedva čekam slike sa druženja sa našom Caci i Markićem a to je danas ako sam dobro razumela.....Ljubim vas cvetići lepi .....
love osmeh srce

nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 36
Datum upisa : 22.02.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesalela taj 15/5/2011, 13:00

[Only admins are allowed to see this image]

Medići lepi ljubim vas do neba....uživajte danas, dan je kao poručen....
srca srca srca srca cveće

nesalela

Broj poruka : 3879
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od catherine290505 taj 15/5/2011, 13:04

Bato zelim ti da divno provedes dan

čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo

catherine290505

Broj poruka : 5990
Godina : 35
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 15/5/2011, 13:09

Srecno krstenje mili nas decace!!!! Budi nam veseo i nasmejan kao i do sad

Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 33
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 15/5/2011, 13:22

NA ZDRAVLJE KRŠTENJE,MILI MOJ!!
LJUBI TE I VOLI TVOJA TETKA PARI
[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brinbili taj 15/5/2011, 17:02

Srecno krstenje ljepotanko mali [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

brinbili

Broj poruka : 1989
Godina : 32
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 15/5/2011, 18:18

Sa srećom nek ti je krstenje Batice mili!
[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

BiKsi :)

Broj poruka : 20375
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 15/5/2011, 22:23

hvala vam do neba tete mile!
dan je bio prelep...sve je bilo kao u bajci.

Mama mi je tu jos sutra pa putuje u utorak rano ujutro. Da ne duzim sad...pisacu izvestaj prekosutra!

Ljubim vas sve!!!!!

p.s. buby hvala mila!

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar [Only admins are allowed to see this image] 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora [Only admins are allowed to see this image] 

Tinche

Broj poruka : 6443
Godina : 37
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od key taj 15/5/2011, 22:43

srecno krstenje!!!!Bata je pravi secerko!!!!!
ljubimo vas osmeh srce

key

Broj poruka : 1449
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 15/5/2011, 22:55

Srecno krstenje dragi Aleksandre,neka te Bog cuva pod svojim okriljem uvek i daruje ti svakoga dobra.

Jelence

Broj poruka : 3159
Godina : 42
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sneza taj 16/5/2011, 07:36

Nek ti je sa srećom krštenje bato

Sneza

Broj poruka : 1824
Godina : 41
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bobica83 taj 16/5/2011, 09:44

srecno krstenje i neka ga mila boga sacuva od svakog zla!
ljubimo vas puno.jedva cekamo izvestaj!!!

bobica83

Broj poruka : 1975
Godina : 33
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 16/5/2011, 09:53

b SREĆNO KRŠTENJE SMEŠKO b

djole42

Broj poruka : 6398
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 16/5/2011, 12:20

osmeh srce SREĆNO KRŠTENJE BATICE MILI osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5171
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 16/5/2011, 23:44

Tete drage, hvala vam jos jednom…divne ste!!!
Mili batica spava, mama moja se pakuje, putuje rano ujutro sutra i mogu vam reci da mi je bas zao.
Sve vreme u Skoplju nam je bilo divno. Ja obozavam da sam tamo…taj grad mi tako prija. Ljudi pogotovo.
Batica je bio jako dobar. U pocetku samo, zato sto mu je sve bilo novo, je malo odbijao da se "druzi" sa rodbinom…pogotovo da ga neko uzme u ruke…Plakao je kada ga neko pricuva da ja odem do kupatila ili da uradim nesto po kuci. Bilo mi je zao zbog toga jer je on bio glavni razlog okupljanja, a svi su mogli samo da mu pricaju iz daleka dok ga ja drzim.
Ali nakon par dana se vec opustio malo, poceo je sam da prilazi svima, da prepoznaje ko je ko…a pradedu je najvise zgotivio. Dva dana pre povratka me nije vise ni primecivao…druzio se sa svima, smejao, slusao ih kada mu kazu da nesto uradi ili pokaze…ma uzivancija prava. Strari dobri batica. Wink
Cak je bio i prehladjen (ili ga je zakacio neki virus glupi) jedno tri dana, zapusen nos…nervozan…ali je i to brzo proslo.
U avionu se super ponasao…pipkao sve sto je mogao da dohvati…smeskao se svima…plavim tetama pogotovo Wink A izraz lica kada je dogledao MM-a na aerodromu u subotu…to je nesto fenomenalno! Ljubav, cista ljubav!!! Duse moje!
Primetila sam da je u zadnje dve nedelje jako sazreo. Mi ga vec neko vreme ucimo raznim stvarima ali on nije pokazivao neko odredjeno interesovanje da ponavlja za nama. A sada to rado radi…cak izaziva tako sto tacno zna sta ga je ko naucio i onda tom radnjom doziva tu osobu. Npr mojoj mami stalno mase pa-pa i radi onako prsticima preko usana "brmbrm". Naucio je da vice aaaaa i dlanom zatvara usta ko indijanac. A kada mu je neko blizu trazi da ta osoba njemu dlanom zatvara usta. Hoda bas lepo kada ga neko drzi za rucice, mada se i dalje lepo igra u ogradici kada dodje vreme da bude malo sam, tj da mama nesto poradi po kuci. Od reci zna: tata, mama, baba, daj, ajde…sve ponavlja ko papagaj, po sto puta, a ono sto ne zna, tacno namesta usnice i trudi se. Takodje ima sto nekih svojih zvukica i reci kojima trtlja stalno.
Kada mu pevam "razbole se lisica" i kada dodje refren i on vice "aaa ja ja ja"!!! To redovno u kolima radimo.
Poceo je da grize osobe kada je srecan. Kada ga ja uzmem i onako ga gnjavim i ljubim on me ugrize za nos, obraz, bradu…ne bira. Uhvati me rucicama za obraze i aaaaammmm!!! Mnogo je smesan…mada bas dobro zarije svoja dva donja zubica…sve zvezde vidim.
Dobio je igracku koju sigurno sva deca imaju u zivotu. Neki vid posude, ili kocke ili cega vec u koju se ubacuju razni oblici kroz odredjene otvore. Naravno da nema teorije da ubaci nesto…ali se trudi, zna da treba da to udje unutra, cak je poceo i odozdo da otvara ne bi li ubacio. Naucice vremenom, znam da je bas rano za to…ali zato nepogresivo zna da otvori svaki daljinski i izvadi baterije!
I za kraj da vam kazem da je krstenje bilo divno. Batica je bio miran, uzivao…kada ga je Otac Strahinja mazao svetim uljem, bata je zinuo…mislio je da ce mu dati da jede…kada ga je polivao svetom vodicom cutao je i hteo da dohvati vodu dole ispod sebe…a pred kraj se kod kume u rukama uhvatio za cipelice i mlatio nogama!!!!
Vreme nas je posluzilo tako da smo rucali kod nas u dvoristu, mama moja je duvala svecicu za svoj rodjendan, sva se raznezila!
Sve u svemu je proslo kako smo i zeleli i nadali se da ce biti.
Slike kacim cim ih pregledam i sredim.

mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156

Tinche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Pakki taj 17/5/2011, 03:27

Sretno krstenje ljubav

Pakki

Broj poruka : 1436
Godina : 41
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maja76 taj 17/5/2011, 09:06

Srecno krstenje lutko mala! srce srce srce

maja76

Broj poruka : 3185
Godina : 40
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od catherine290505 taj 17/5/2011, 10:23

Divno Aleksandre, cekamo slike yes

srca1

catherine290505

Broj poruka : 5990
Godina : 35
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 17/5/2011, 10:46

Srecno krstenje lepoto nasa srce
Jedva cekam slikice osmeh srce

bak

Broj poruka : 6807
Godina : 40
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 17/5/2011, 14:51

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]

TETA LELO, HVALA STASI I TEBI NA DIVNOM TELEGRAMU. BAS SI NAS OBRADOVALA!!!

mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156

Tinche

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 17/5/2011, 17:27

Mačak mili, ljubim ga sto puta! Ispred Sistine, rekla sam, za naslovnu stranu njihovog sajta!

BiKsi :)

Broj poruka : 20375
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 17/5/2011, 20:45

Batica,mili,dragi,najmekaniji i najdraži!
Divan izveštaj ,Tino.
Batica je stvarno sve zreliji...
ej,nije ni čudo da mu se aj predeka najviše svideo,pa vidi samo o kakvom vitalnom i interesantnom starčiću je reč [Only admins are allowed to see this image]
Slike iz MK su odlične,ali su me ipak najviše dirnule one ispred Sistine... [Only admins are allowed to see this image] šta ti je sudba...pa ti čik utekni! Jeste li bili u poseti dr Lazarevskom?
Na krštenju je bio,kao retko koja beba...kad se setim mojih kumica koje sam krstila...pa samo što mi iz naručja nisu ispale koliko su se otimale i džilitale...A on kao matorko,doduše i jesti zreliji i stariji od tih beba koje sam krstila.Doduše,mnogo znači što si ga,pametnice moja,prethodno upoznala i sa sveštenim licem i ambijentom crkve.Dvorišni ambijent je predivan...sto pod brezicama...a na stolu,moj omiljen slatkiš-roštilj Very Happy
Sve u svemu,bio je buran period za Baticu,ali i za tebe,a vi ste ga super disali!
Ej,znaš šta... Very Happy neopisivo se radujem [Only admins are allowed to see this image] al ćutim...i treperim!! [Only admins are allowed to see this image]

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od buby taj 17/5/2011, 21:00

...tino...ne zameri sto u dnevnik kasnim...hvala bogu pa imamo telefone...al kako red nalaze da se upisem i ovde...bata...pa sta reci,ko bata...pametnica,dobrica...slike sam vec pogledala na fb...i slika ispred sistine...hmmmmmm....gledam...divna,al gledam bolnicu...izgleda kao fabrika npr cokolade,pa zato tako slatku decu "pravi".... lol! ...
radujem se nasem susretu...taman da moja dunda nesto pametno nauci od bate Laughing

buby

Broj poruka : 4109
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 17/5/2011, 21:30

Guzo bebela, srecno krstenje sa zakasnjenjem!
I dobro dosao natrag. Drago mi je sto ste se lepo proveli. Slike su super! Ispred Sistine je naravno za reklamu.
Kako je porastao, izmenio se...ma pravi slatkis. Cujem da cete posetiti Pariz...kad bi i mene Mala pozvala rado bi doletela Laughing Embarassed

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 17/5/2011, 21:41

maus :: Cujem da cete posetiti Pariz...kad bi i mene Mala pozvala rado bi doletela Laughing Embarassed
Ne izvolevaj,već spremaj dete! [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 19:37

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh