KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
ananana
Marija86
Republica
Xena
dragana76ns
bebko
hany
nolinica
malenaa
anna
lilly13
Orline
cvrle76
Sneza
bak
JocY
djole42
mijaki
Mirjana
nale11
maza1972
7-patuljaka
viktorija
HappyGirl
daxi011
maja76
Deni
MAAKKI
Likoli
Anavi
cicsa80
maki79
gagax81
kristina33
lolipop
Malina
grudva
cici
KoMetaK
BiKsi :)
heart84
dr mali pariz
Bokicalepotica
vašar
racili
Tanja83
Cupava
noja
Shizika
Kockica
Mali Princ
anak
daco
57 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 17/6/2011, 16:43

Cao zenske lol!
Evo i mene malo , danas mi je sesti dan i ubija ovo cekanje Shocked i iscekivanje Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Danas sam pocela malo da sedim i da se krecem...ubilo me lezanje Sad

Daco i ti si tu negde ? Very Happy
Daxi jel sve ok sada ?Drzim pesnice

yes
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 17/6/2011, 17:29

ANAVI ustala sam jutros u 5h i posle nisam mogla da spavam, pojacali su mi utrogestan i do sada nije vise bilo nicega ... joooooj valjda je proslo

Pink Glitter Graphics for Social Networking




p.s. ovo je moj omiljeni meda i uvek ima foru za sve


Poslednji izmenio daxi011 dana 17/6/2011, 19:42, izmenjeno ukupno 1 puta

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 17/6/2011, 19:24

Daxi, vejiki juubatz :* ne dajmo se, zajedno cemo da guramo kolica. Mada,sad bi moglo da se desi i meni da prokrvuruckam,jel? Jel u istom danu smo Sad
Obavezno javljaj! :*:*:*:*:*:*:*:*
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 17/6/2011, 20:00

Anavi ::Daxi, vejiki juubatz :* ne dajmo se, zajedno cemo da guramo kolica. Mada,sad bi moglo da se desi i meni da prokrvuruckam,jel? Jel u istom danu smo Sad
Obavezno javljaj! :*:*:*:*:*:*:*:*

nislim da nema razloga da se ti brines ... reakcije su individualne ... forum citaj da te relaksira a ne da se sekiras ...
love

ko zna zasto se to meni desilo ... No ima kroz ovu temu par objasnjenja ali to nije pravilo da se svima desava ... opustise, citaj, kuckaj po netu ali ne da sedia vec u lezecem pokozaju da komp nije na tebi ... i najbitnije mazi tvoje bebe zagrljaj

a to za guranje kolica te drzim za rec likeit
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/6/2011, 20:51

Daxi, vazno je da je sad sve ok! Bice da su ti se malene bubamarice najavile osmeh srce osmeh srce
Anavi, ne brigaj, sve je individualno smajli angel
Ja sam pre vas 2 dana sa betom, 23. juna radim molitva
Likoli,,srecno! b b b
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 17/6/2011, 21:04

Čekalice srećno sunny sunny sunny sunny
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 17/6/2011, 21:57

Metaurina
blago tebi ti si sve posle nas a znaces pre nas likeit

da znas da si me podsetila da mi imamo 3 vracena pa sam dodala jos jednu bubamaricu ... beta

laku noc

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 1611737i8lsgwkoww
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daco 17/6/2011, 22:59

Sutra idemoooo po bebe!!! Joj jedva cekam!
Receno nam je da veceras imamo odnose ali mene i dalje boli stomak zbog aspiracije? Da li ti odnosi zaista mogu da doprinesu uspehu?
Ljubim vas cure, sta bih ja bez vas!

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/6/2011, 23:45

Daco, srecno sutra!!! navijacica navijacica navijacica Koliko sam ja shvatila taj odnos pred transfer znači da ako je neka jć sazrela posle aspiracije, može da dođe i do oplodnje ovakvim odnosom. Nama su ovde savetovali da se uzdržimo 7 dana Rolling Eyes a vidim da tamo na skoro svim klinikama savetuju odnos pre ET.
Daxi, i ovde i u Budimpešti su mi rekli da se beta najranije radi 14. dana od aspiracije, tako da... ako ste nestrpljive, možete da mi se pridružite 23. lol! lol! Nego, kako si i gde rikačila te bubamarice, mnogo, ma mnogo mi se svišaju i svaki put mi izmame osmeh na lice Very Happy Pusti mi pp, ako nećeš da pišeš ovde lol!
Anak, da ti poželim srećui na ovim stranama osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 18/6/2011, 01:25

Daco, srecno! :* :* :*
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 18/6/2011, 10:18

Koraci kako ste mi?

Djevojke samo naprijed jedva čekam vaše velike bete. yes , pa da slavimo.

Daco, srećno danas dušo. Meni su rekli da imamo odnos da mi smo malo opustili grlić koji je malo stegnut, jer ne vjerujem da oni od aspiracije ostave nešto. Javi nam se kad stigneš kući.

Koraci ljubim vas sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 18/6/2011, 10:40

Daco

drzimo pesnice roda

sto se tice odnosa vece pre nama je objasnjeno da je to potrebno zato sto semena tecnost kada se embrion vrati pomaze da lakse opstane jer je valjda bio u nekoj takvoj tecnosti u laboratoriji ...

valjda sam dobro pepricala, ako nisam plizzz ispravite me ....



daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 18/6/2011, 11:35

Daco cekam da se javis i ja sam bas nestrpljiva da cujem kako si danas prosla !!!???

Heart ,lepo to ti je jos koji dan bez brige,vazno je da startujes.

Daxi kako si sta se desava ? bas su ti shiz porukice!!!!!!!!

Noja super ti je temperaturica,kako si danas ?

Likoli dobar je nalaz,folikulcici su lepo porasli.Srecno sutra na aspiraciji i tebi i tm.

Veliki pozdrav svim devojkama!!

Sto se mene tice ja i dalje cekam da izadjem na komisiju u visegradskoj, ladno su na odmoru,a predala sam u prosli petak 10.06. a nece raditi ni sl. nedelje,nadam se da ce one tamo krenuti da rade.Kakav smor.Sve mi se oduzilo zbog toga,a gde je da cekam da mi jave da li sam prosla.Pa jos ako se potrefi da mi Milica ode na g.o. bas su glupavi ovi odmori,pa kako nema neko da zameni tog lekara sto je na odmoru,a ne totalno da ne rade.Pa i ja kad sam na poslu radim dok su drugi na go.Sta mi vredi da se i oko toga nerviram.Pozdrav Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 18/6/2011, 11:47

anak ::Čekalice srećno sunny sunny sunny sunny
Korak po korak na putu do bete + - Page 7 561840 smao napred,drage čekalice!!
daco,samo napred! Bokice,polako...biće i Komisije i postupka,svejedno mislim da nećeš pre septembra,a i bolje je tako,a ne po vrućini da krećeš sa stimulacijom.Opusti se..doći će rode! Korak po korak na putu do bete + - Page 7 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 7 925363 Korak po korak na putu do bete + - Page 7 925363
Cure,uživajte u vikendu! Korak po korak na putu do bete + - Page 7 490909
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 18/6/2011, 11:55

Bokicalepotica

Hvala, porukice me bas super relaksiraju i zabave a lezim i drago mi je da i vas oraspoloze

sto se komisije tice ako imas sve analize to ide brzo ... i ja sam kroz to prosla i meni se cinilo kao dugo ... ali to je jer smo nestrpljive ...

meni je za sada dobro, jos jedan dan manje je iza nas i cekamooo

konfete
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 18/6/2011, 12:03

Daxi ja jesam nestrpliva priznajem,ali uhvati me godisnji odmor komisije tako da se ceka 15 dana duze,nego sto bi trebalo.Devojke su obicno izlazile posle 8 ili 10 dana ,a sad komisija pocinje da radi za 15 dana pa tek posle toga kad ja dodjem na red cu izaci na kom. to ce biti jos onih 10 dana regularnih sto se ceka.Tako da mu to dodje oko 25 dana.A kad sam predala na salteru u visegradskoj sestra rece cekacete mesec dana a mozda i duze odmori su. affraid To su rekli jos jednoj devojci na forumu,ona isto ceka da je zovu.Zato kazem da cu bas bas cekati vise negoi sto je potrebno.Zato sam se smorila,a da ne pricam da ce mi isteci brisevi.Koje uopste nemam nameru da ponavljam zato sto kad sam ja predala oni su vazili.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 18/6/2011, 12:33

Bokicalepotica

ne sekiraj se ... sta je tu je ... ja sam se sa tim borila od januara ... prvo analize, pa predavanje dokumentacije ... razumem ... pokusaj da ne razmisljas ... drzi se ... najteze je cekati betu ...

osmeh srce ljubav osmeh srce ljubav osmeh srce ljubav osmeh srce ljubav osmeh srce ljubav

daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 18/6/2011, 12:44

To si upravu to je verovatno najteze,sory ja jos nisam do toga dosla pa ne znam,ali pretpostavljam i slazem se sa tobom
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 18/6/2011, 13:44

Bokicalepotica

bez brige, zaista ti zelim da sto pre sve zavrsis

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 877634h4hqvubnn9
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 18/6/2011, 22:05

Daxi kako si danas sreca

A di nam je Daca ?

Ostalim devojkama puno ljubav

E, a kad nejranije moze da se uradi beta Laughing nestrpljiva sam Laughing Laughing lol! lol!
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 47
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 18/6/2011, 22:27

Anavi

Dobro sam hvala pregurasmo i ovaj dan cveće

kako je kod tebe ?

Ženama koje su primale HCG injekcije (Profasi i sl.) kao dio
tretmana liječenja neplodnosti treba oko 5 -14 dana da se HCG «očisti»
iz organizma, te mogu dobiti lažno pozitivan retultat ako ga rade prije
navedenog vremena.

a na ovoj temi ima detaljno

https://kutak.forumotion.com/t533-kolicina-hcg-a-po-nedeljama

evo i naseg tickera

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 As1cJQx0g410000MDAwNzM4bHwxMDY1ODdsfEJFVEE
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daco 18/6/2011, 22:36

Drage moje,

Danas su mi vracena dva osmocelijska embriona i tri su zamrznuta.

E sada, da vam ispricam kakve sam muke danas imala. Jutros u pola sedam sam imala strahovite bolove u predelu celog stomaka. MM je cak hteo da zove hitnu ali je u posledni cas odustao jer su iz Jevremove rekli da odmah dodjemo. Po dolasku u Jevremovu dr. Ilic me je pregledala i rekla da su uvecani jajnici. Prvobitno je receno da ne znaju da li ce raditi ET i da ce dr. Veljko V. doneti odluku. I kao sto znate transfer je uradjen. Very Happy
Meni je bolje ali i dalje imam bolove i jos kao uz inat sam dobila i proliv i trcim non stop u toalet..... Nerviram se jer zbog toga ne mirujem dovoljno.
Sutra ujutro su mi rekli da dodjem da vadim krv. Ne znam da li sve ovo moze negativno da utice na krajnji ishod?

Sve vas puno ljubim lol!

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daco 18/6/2011, 22:38

I jos jedno pitanje.
Da li je normalno da posle ET imam malo sukrvice?

daco

Broj poruka : 426
Datum upisa : 05.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 18/6/2011, 22:39

Boki,draga,nemoj pog.da me razumeš.Sve ovo što nam se dešava oko ovih postupaka uči nas mnogome,a ponajviše strpljenju.nestrpljenju nema mesta-u to budi sigurna.
To što su ti brisevi važili za Komisiju,o.k.,ali kad kreneš u postupak,moraš imati sveže briseve,tako da spremi se i na to.Ti brisevi su takva mizerija od svih ostalih stvari koje te čekaju,a sve su ustvari kockice jednog mozaika.
Odmor,pa šta.Ja mislim da klinike i ne rade u julu,što bi i bilo normalno zbog temperatura,pa u svg.krećeš sa pripremom.
Ih bre ženo,ti bi sve i odmah. lol! vidiš da nije lako decu praviti Wink
ne zameri drugarici sa iskustvom,koja je htela samo da ti neke stvari predoči.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 18/6/2011, 22:43

Daco,čuvaj beke i budi disciplinovana.Kako ti to opisuješ,meni to liči na hiperstimulaciju.Ne znam što nisu sačekali sa ET-om,ali valjda su procenili da nije jaka...hiperstimulacija može,ali i ne mora da bude opasna.Iskreno rečeno,u poslednje vreme što sam čitala,sve koje su imale hiperst.su imale uspešan postupak. Wink tako da ne brini,već sutra ćeš znati više.Možda ti daju bocu albumina
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu