KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azoospermia

+91
Lucija85
lalojedac
**lady**
gage33
missile
dzonivajsmiler
mikan
kockicaaa
Erata
DMANA
cvjela
nina :)
boki82
sareni leptir
Bebironcic
mala zeka
ella1309
Gramatika
ddeki
wladika
JocY
merce
gabrielle25
alo-alo
korpica
Gogo
seka81
dra00
Diksica
senka
pegaz
grudva
tvinki
Mirjana
dragmilk
Malena88
ciklama
noja
Maza
Mali Princ
charlyy
uplasena
LaFolie
KoMetaK
Dejan-T
Vesela
Likoli
Milijana
wulf
vašar
Shizika
Deni
lolipop
cicsa80
anak
maja.e
BiKsi :)
JacaKg
anna
heart84
Željica
tuzna
daco
Gala
Marija86
malenica
Orline
djole42
baksuzi
ana78
nelab
Republica
marija26
bak
bobica83
dr mali pariz
Zoka83
Kockica
maja76
eni
Jelena*
tanjica
dina
NINA1
beban
brinbili
nena beba
nabla
duolite.blagunja
Hitron-Luka
HappyGirl
95 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od dra00 6/6/2012, 19:13

zeko, mm koristio menopur + proxeed i svasta nesto, ali na kraju pomoglo. Zelim i vama da pobedite azzo
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od mala zeka 6/6/2012, 20:11

Pre svega hvala na lepim zeljama!mm pije profertil vec mesec dana...bili smo u Leskovcu,tamo su mu izvadili hormone i javili rezultate-FSH,LH,prolaktin su u ok samo je testosteron snizen i zbog toga su mu dali menopur.inace mm pije profertil vec skoro 2 meseca i jede onu mesavinu badema,oraha i svacega jos...bas se brinem da li ce se bar jedan pojaviti spermatozoid Koliko su vasi muzici uzimali terapiju menopura,nakon kog vremena su se pojavili plivaci?
mala zeka
mala zeka

Broj poruka : 15
Datum upisa : 06.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od Bebironcic 7/6/2012, 10:00

Suprug i ja smo se borili sa njegovom Azoospermiom skoro 3 godine i nismo se izborili Crying or Very sad Citam sta sve pisete u nadi da cu procitati nesto novo,neki novi lek,caj....ma,bilo sta.....ali ostajem praznih ruku....Mom suprugu nista nije pomoglo,uvek je rezultat bio 0 Crying or Very sad
Drzim svima palceve u izlecenju ljubav
Bebironcic
Bebironcic

Broj poruka : 16
Godina : 46
Location : Krusevac
Datum upisa : 17.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od mala zeka 7/6/2012, 18:18

Bebironcic nemoj odustajati!Jednom poznaniku su posle 10 godina borbe i silnih doktora koji su ga slali na donorstvo i otpisivali ga u startu uspeli pronaci biopsijom plivace i to onda kada nije uzimao nikakve terapije...cuda se desavaju samo trebate verovati!I ja sam jako skepticna ali nemam drugog izbora nego da se nadam...Imas li neki dobar lekic posto kazes da ste svasta pokusavali?
mala zeka
mala zeka

Broj poruka : 15
Datum upisa : 06.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od mala zeka 7/6/2012, 18:19

Da li je neko od vas radio punkciju i biopsiju u Leskovcu?
mala zeka
mala zeka

Broj poruka : 15
Datum upisa : 06.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od BiKsi :) 7/6/2012, 21:29

Mala zeka, dobrodošla! Mom suprugu su radili punkciju u Leskovcu, i pošto ništa nisu našli, nisu hteli da ga muče biopsijom. A eto, proksid mu je pomogao da dodje do odredjenog broja plivača da se uzorak zamrzne. Srećno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od cicsa80 8/6/2012, 20:26

Danas smo upoznali jos jednog doktora lol! dr Igor Brzakovic.Prvi utisak-ne lezu mi ljudi koji izuzetno glasno pricaju i, jos bitnije, koji prekidaju sagovornika. Jeste on doca, mm pacijent (pa i ja sa njim) ali je red da me saslusa sta imam da kazem. Usli smo zajedno u ordinaciju, mene pitao kod kog gise idem, podvukao da i ja moram da se pregledam jer mozda i kod mene nesto nije dobro a ne da mm pripremaju pa onda nastane problem sa zenske strane. Ma ajde! Elem... posle razmenjenih par recenica rekao mi je da izadjem jer su muski partneri otvoreniji kad su sami i kao saznaju o njima tada mnogo vise. Ja se pobunila i mm,ali ovaj pit bul ne popusta i sta cu-izasla.
Mozda to nekom nije normalno i ok da budemo zajedno , ali je nama veoma bitno i znam da je mm lakse kad sam tu. Pogledom ga hrabrim kad pocnu da ga razvlace i preturaju testise (danad je bas tako bilo).
Nije dugo potrajalo, zove mene ljubicica moja da udjem (doca "zaboravio" da me zove i ako je rekao da ce). Nastavlja pricu kao da ja nisam tu, obraca se mm-"ono sto smo se dogovorili, bla, bla...." Treba da ponovimo hormone FSH, LH, PRL i testosteron i novi spermogram, pa ce onda da mu da terapiju. Pitam ga sta ima na umu, kaze NOLVADEX. Po njemu prvo terapija pa "cu da uradim punkciju, jer vas slucaj je ozbiljan.... Kad mu uradim biopsiju onda mozemo samo da iksiramo i nista vise. Nista!" I doco, sta ces da radis: punkciju ili biopsiju? Laughing Nije mi se svidelo ni to "ja cu, kad ja". Mislim da je njegov posao da da predlog jer smo mu rekli da smo dosli da cujemo njegovo misljenje. Kad mu je mm rekao da sam u prepisci sa turskom klinikom i da su trazili kariotip, dr kaze"e da i to sam hteo da vam kazem". Pa reci odmah a ne da te podseca neko. Na kraju rece da ne radi kariotip da se ne izlazemo trosku vec da vidimo kakvi ce nalazi biti. Ma vazi se doco!
Kao sto rekoh, upznali smo jos jednog u nizu. Ma nas u Bahceci klinici ceka nasa sreca ili mozda Prag. as
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od BiKsi :) 8/6/2012, 21:54

Joj Cile, mi još nismo išli kod urologa. Malo smo se opustili, da ne kažem raspustili! lol! Al koliko ja vidim, svi pričaju isto! Tamo ovamo, obrni okreni, ništa posebno, probaju sa svačim, pa ako nešto uspe, onda su kao bogovi. Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od cicsa80 8/6/2012, 22:11

Razumem i raspust. Wink Znam po sebi da ce se motor sam upaliti a vi onda na gas..... love
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od BiKsi :) 8/6/2012, 22:54

cicsa80 ::Razumem i raspust. Wink Znam po sebi da ce se motor sam upaliti a vi onda na gas..... Azoospermia - Page 34 75087
Azoospermia - Page 34 561840 Azoospermia - Page 34 75087 too.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od lolipop 8/6/2012, 23:06

Biksi :) ::
cicsa80 ::Razumem i raspust. Wink Znam po sebi da ce se motor sam upaliti a vi onda na gas..... Azoospermia - Page 34 75087
Azoospermia - Page 34 561840 Azoospermia - Page 34 75087 too.

Tako je samo polako, pokrenućete se baš kad bude trebalo.

Cile, pile moje slatko, samo ti ne dozvoli da te razni dr-kovi skrenu sa tvoga zacrtanog puta, a svako mišljenje je debro došlo, a još ako je kojim slučajem efektivno (što kod ovog doce nije bilo) Bog da te vidi. Neka ste vi polagano krenuli, i stići ćete na pravo mjesto yes
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od dr mali pariz 8/6/2012, 23:18

Cile mili...znam taj jednostavan osećaj kad neko " ne legne", može posle pričati šta hoćeš,a pogotovu što ne izmišlja toplu vodu...
nisam znala za Turke...navijam i bundevice navijaju! Azoospermia - Page 34 32796 Azoospermia - Page 34 32796 Azoospermia - Page 34 32796
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od Gramatika 9/6/2012, 12:16

Eto, Cile, i ja se pitam kuda dalje da idemo. MM bio kod Vinke Vukotić i glavni utisak sa pregleda mu je: ČISTA INDUSTRIJA i ništa više.
Znači i taj Brzaković ništa... Pa preporučujete li nekog? Ovi u Jevremovoj preporučuju nekog dr Miloševića. Je li neko čuo?
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od mala zeka 9/6/2012, 13:04

Jel koristio neciji muz Tribestan?Cula sam da pomaze kod smanjenog testosterona?
mala zeka
mala zeka

Broj poruka : 15
Datum upisa : 06.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od KoMetaK 9/6/2012, 13:28

Drage moje, mm nema azo, ali ima oligoastenoteratozoospermiju III srepena. Na aspiraciji je uvek u prvom uzorku imao nule, a tek u drugom neki spermic koji moze da se koristi. Decembra smo nekako zavrsili kod nekog androloga (u Italiji) i on je radio neke silne analize, i dao mu je pre par meseci neku terapiju koja je za prostatu. Pio je mesec dana, i isao pre par dana na kontrolu, pokretljivost se popravila sa 40% na 76% a spermatozoidi sa 0,04 na 0,2. Ovo je nas prvi napredk od pocetka borbe za potomstvo! Ne znam sta je pio ali cekam da mi posalje ime preparata koji je pio pa delim a vama.

Cicsa, i ja nekako verujem da ce turci vama vise pomoci nego ovi "nasi". yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od sareni leptir 9/6/2012, 14:03

metaurina,nebi bilo lose da nam das ime preparata koji je mm pio za poboljsanje spermograma....moj mm ima za sada oligospermiju 1 pa 2, pa mi treba ime preparata....... Razz
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od sareni leptir 9/6/2012, 14:07

Bebironcic ::Suprug i ja smo se borili sa njegovom Azoospermiom skoro 3 godine i nismo se izborili Crying or Very sad Citam sta sve pisete u nadi da cu procitati nesto novo,neki novi lek,caj....ma,bilo sta.....ali ostajem praznih ruku....Mom suprugu nista nije pomoglo,uvek je rezultat bio 0 Crying or Very sad
Drzim svima palceve u izlecenju ljubav
metaurina treba da izbaci ime nekog preparara za spermice,,,pa budi u toku......inace ja sam skinula sa sajta nekog preparat BIOASTIN ima ga u bosni,sarajevo,banja luka....ako si zainteresovana poslacu ti na pp neke podatke.ja sam nameravala da ga porucim,ali sam odustala posto imamo bakterije ,pa moramo to da saniramo............ javi ako ti treba sta.............. sreca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od KoMetaK 10/6/2012, 21:53

Evo sta je mm pio: Fertylor (http://www.trovafarmaci.it/fertylor-integratore-capsule/) koji ima sve neophodne vitamine koji se preporucuju za popravljanje spermograma. Na italijanskom je link, ali se vidi sta ima u sastavu. Koristio je i profertil 3 meseca, ali nikakvog poboljsanja nije bilo. KOliko vidim, ovaj Fertylor ima vise vitamina u sastavu nego profertil.
I drugo, koristio je supresije topster (http://www.torrinomedica.it/farmaci/schedetecniche/TOPSTER.asp), koliko ja skontah lek je ulcerozni kolitis (upalu creva) i nije mi tek sad jasno zato je to koristio, ali mu je dr rekao da je to i za prostatu. Koliko znam nije imao nikakvih problema sa prostatom do sada.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od sareni leptir 10/6/2012, 23:18

hvala ti puno,prosledicu curama jer ih imam puno ciji muzevi imaju azooosperm.....profertil nemoj da pije ,jer koliko sam uocila,im a vise nus pojava tj,ne daje nikakve rezultate cak ih i pogorsava u vecini situacija.isto kao i proksed!-----
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od sareni leptir 10/6/2012, 23:28

ne mogu da otvorim taj ital sajt ,a zanima me cena ...uh..poludecuuuuuuuuuuuu
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od cicsa80 12/6/2012, 22:19

Jeste Meta i mi verujemo u njih. Juce mi stigao mail da je klinika Bahceci pocela sa radom i da mozemo da zakazemo konsultacije. E sad, sutra idemo za Bg da mm uradi kariotip i mikrodeleciju Y hromozoma(to nam traze) i jos ce ponoviti hormone kod nas i onda ih zovem i zakazujem. Sarajevooooo, stizemo! Mala, rekoh na jutrima da sam ih kontaktirala bas onih dana kad je lisce padalo Wink
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od tanjica 4/7/2012, 11:10

mm juce radio kontrolni spermogram posle terapije pregnilom, nazalost tuga stanje nepromenjeno,poslednja opcija microtese.....
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od LaFolie 4/7/2012, 11:47

Sad
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od Gramatika 4/7/2012, 13:50

Samo hrabro! Zvuči kao fraza, ali pitanja rođenja i života nisu dovoljno shvatljiva razumu, tako da se nikada ne zna!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od anak 4/7/2012, 16:03

Tanjice, samo hrabro, sledeće nedelje mi dolazi drugarica koja je to radila. Sa devojčicom koju je dobila queen love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Azoospermia - Page 34 Empty Re: Azoospermia

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu