KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi znaci trudnoće

+205
Mladen
neca73
mulaaa
duki i jaca
blizanac
SladZana
branimira
Ana.Jelena
Nensy85
Sunn
sanja123
djevojcica
Andjela Jelena3
DanyMtk
arcanabella
Orchid88
nacKa
mirnaa
malla
Ana25
princess93
katarinatralala
sakilida
renatarenus
hany
malasirena
jelenaaleksa
OKacica
Lenche85
dajana00
jelenadjordjevic
MARA_90
M.
andrijana.m
mickaaa
narandzasta15
daca32
Enigma034
Sophie2701
SENCI
minka06
inda
bebko
kobra
swatkica
MikicaJokica
bebica1978
Nensy86
missile
Lenche28
Zhanicca
lilya
dziga
Ema78
bobica83
omco019
JoeDee
mala_18
laKole
jaca*caca
nebuloza
Gramatika
Divina
amiii
dragana didy
cubi
bebaana
emina001
Insensible
semin
shyna
pufnica
Maja Mirkovic
nina :)
Ivana:)
sladjica
korpica
lea2
MilicaM92
Mlewena
snele0112
Minkica
dra00
milica992
Zoka83
Makica555
eličanik
maus
lena_j
Maja27
palonkica.fr
tina1989
Kamilica
sapica123
Bambina
kun dora
bebili
vildana m
maza1972
mrvicazbunjena
Betty Boop
baki
anjica
besha
jeluška
SSanja
marela
Velida
orka
dragmilk
caci
kytira
svrcko
assiii
Zoja
Mika92
nina024
aida1980
*_mrvica_*
jivanovic
jeja
jasmina_jaca
mwrag redzic
KoMetaK
ninica2
malaplaaava
Gagci89
Micka
Ana Markovic
zbunjenaa
Orline
nabla
suza
ridja
karolina
Nela22
Sani***
Mare
tia
Mali Princ
ancica
buwica
*AIDA*
srecna i zaljubljena
cicsa80
BABY SWEET <3
kviki
buby
Struzzo
Anymous
Marija86
Anchi87
Marie
Tinche
Likoli
Mimi
Mirjana
mala m
bak
vanjatnt
Bozana
ivana1992
Republica
Blondy
heja
Eleonora87
Uplasenna malla
aaa18
leptirica_1983
anastasia1980
maya
nency 87
Lejla
lolipop
plavusa,,luda
catherine290505
Sneza
Kathy91
Lazna Vila
Minny
Zabrinut
brinbili
Jowanna
adrijanaPA
dr mali pariz
Makicca
Shizika
Urnebes
zabrinuta
Botox
BiKsi :)
amy
Vanja20
Aries
JocY
marijana222
Barbara
Emy
djole42
bubili2
nellica88
Deni
heart84
Mazaa
HappyGirl
209 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Ana.Jelena 17/11/2012, 06:33

Cao svima imam jedan problem. Pre dve ipo nedelje sam imala odnos,par dana posle sam imala peckanje dok mokrim,povisen iscedak i male crvene pecate,svakim danom je bilo sve gore i gore. Posle par dana sam otisla kod ginekologa koj mi je rekao da imam Genitalni Herpes,dao mi terapiju koju sam nakon 3 dana morala prekinuti jer treba da dobijem,naravno posle ta tri dana meni je bilo bolje povuklo se sve. E sad prosla menstruacija je bila 15.10 a ja sam 15.11 osetila bolove one uobicajene za menstruaciju ocikivala da cu dobiti,medjutim ja sam imala blago bas blago krvarenje koje je trajalo dva dana i sada ne osecam nista. Ovo sam ovako otovoreno napisala jer zelim da i drugi znaju da kada najmanje ocekuju desi se nesto dobro ili lose,treba se paziti. Zanima me vase misljenje.Pozdrav.

Ana.Jelena

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Mirjana 17/11/2012, 10:24

Ana.Jelena, nisam sigurna kakvo mišljenje treba da dam, tj. o čemu. Ako se pitaš da li si trudna, mogu ti reći da to pre svega nema nikakve veze sa herpesom. Drugo, danas je tek 17.11. što bi značilo da ti kasni jedan dan (za danas još ne znamo Wink )
Ne znam da li želiš da si trudna ili da nisi, ali rano je i za sreću i za brigu. Ciklus može da kasni i od stresa, prehlade, lečenja, promene nadmorske visine, itd. U svakom slučaju želim ti rezultat kakav i ti sebi želiš c
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Ema78 17/11/2012, 10:40

Ana.Jelena, hvala na iskrenosti...dobrodosla!

Mirjana ti je vec sve rekla, a ja bih samo dodala da terapiju moras da ispostujes do kraja. Iako ti je bilo bolje posle tri dana, nastavi do kraja.Ili vidi sa lekarom sta i kako dalje. Kao i onaj na usni, i genitalni herpes je virus koji ce se aktivirati svaki put kada ti padne imunitet, pa vodi o tome racuna. Najbolje reaguje na terapiju kada pocinje da se pojavljuje.
Srecno !
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Ana.Jelena 17/11/2012, 14:07

Mirjana,Ema hvala. Uglavnom sa terapijom cu nastaviti kada se ciklus zavrsi,tako mi je i lekar rekao. Posle toga moram raditi testove one silne. Da mene je samo zanimalo to blago krvarenje,zato sam se i javila,jeste rano i da da mi kasni samo jedan dan,ali ipak za svaki slucaj. :) A malog bebca ne bih jos.

Ana.Jelena

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Lenche28 26/11/2012, 00:17

Pozdrav svima! :)
Poslednji put sam pisala ovde krajem maja, kada sam mislila da sam mozda zabebila ali nazalost nisam. U medjuvremenu sam promenila ginekologa i endokrinologa (imam hronican hasimoto), izlecili smo mm i ja ureaplazmu, ja (srecom, mm nije imao) uradila abraziju kondiloma i konacno dobili zeleno svetlo za bebicu :)
Nadam se da sada ne umisljam mnogo :)))
Naime, poslednja menstr. bila 30-og oktobra a pre toga je bila promenljiva, jednom na 35 a jednom cak na 40 dan ciklusa (dok nisam promenila terapiju zbog stitne zlezde, nakon toga vec 3 meseca stize kao i pre, na 28-i dan). Nisam uspela ovaj mesec da utvrdim ovulaciju tracicama a ''maybe baby'' je pokazao plodne dane pre 5-6 dana kada sam i imala odnos. Doduse, imala sam i tada kada su tracice pokazivale da nema nicega Very Happy
E sad, moji nazovi simptomi su bol u grudima kao u pms-u i tup bol oba jajnika (nije konstantno ali vrlo cesto) u prethodna 2 dana - bol kao da cu svakog trena da dobijem. Sta mislite, da li je nekim cudom moglo doci do oplodnje?
Izvinjavam se na dugackom postu i veliki pozdrav za sve! srca

Lenche28

Broj poruka : 6
Location : Beograd
Datum upisa : 23.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Ema78 26/11/2012, 17:09

Lence28, dobrodosla ti nama nazad !!!!

Znas i sama da je sve moguce, kao i da su najraniji znaci trudnoce maltene isti kao i pms. Ukoliko ne dobijes za dan dva, postedi sebe muka i odi do laboratorije izbadi krv, to je najsigurnije i najbrze.

E sada, jeste offtopic, ali, ako ti je ovulacija bila pre 6 dana,kao sto pokazuje taj test, neces ti jos dobiti, jer je potrebno da od prave ovulacije do menstruacije prodje oko 14 dana. meni taj maybe baby nikad nije bio pouzdan, ako vec hoces da u kucnim uslovima pratis ovulaciju, uzmi LH trake za ovulaciju, sigurnije su, mada se iskreno nadam da ti nece trebati.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Lenche28 27/11/2012, 21:02

Ema78, hvala na odgovoru :)
Da, postaje mi prilicno neverovatno da maybe baby toliko cesto pokazuje plodne dane...mozda se izlizao Very Happy
Nisam mogla da izdrzim jutros pa sam uradila kucni test koji se pokazao kao negativan tako da cu prestati da bacam pare i sacekati jos koji dan pa idem da vadim krv.
Veliki pozdrav! :)

Lenche28

Broj poruka : 6
Location : Beograd
Datum upisa : 23.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od branimira 21/12/2012, 17:59

Osećam bolove u levom jajniku(veći deo dana su baš intenzivni),krstima,gade mi se cigareta i kafa,imam napade gladi,peckanje u bradavicama i osećaj da sam 3 broja veća....Još mi je rano za test,ali-držite mi fige:))).Ovo je 4.menstrualni ciklus u kojem pokušavam ostati trudna i prva ovulacija koju sam propratila sa maybe baby.Inače,prošli mesec su mi na redovnom pregledu dijagnostikovali tumor desnog jajnika(Tu. Ovarii lat.dex.),pa su na kraju konstatovali da je u pitanju dermoidna cista koja je tu već par godina-bitno je da su me na smrt isprepadali....Imam dete od 13 god.i ovo je prvi put da sam poželela još jedno dete.Plašim se da nije u pitanju,što se ovih simptoma tiče,ono najgore-"sve iz glave ide"Sad((

branimira

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Ema78 21/12/2012, 19:03

Branimira ,drzim palceve da su simptomi oni pravi !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Gramatika 21/12/2012, 21:39

Ema78 ::Branimira ,drzim palceve da su simptomi oni pravi !!!

I ja! Prvi znaci trudnoće - Page 38 38642
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od OKacica 22/12/2012, 07:32

Branimira, drzim pesnice da je to TO!!!


c
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od SladZana 23/12/2012, 14:21

Drugari ovo je drugi mjesec pokusaja i okrsaja Very Happy
Za koji dan bi trebalo da radim test, pa malo treperim, puno mi nesto do 30tog b
Imam blegu mucninu mada je povezujem sa sioforom, grudi bole, i zna da me probode nekoliko puta u toku dana, mada sve mi je to vec poznato, osim mucnine...ali sam se ja naoruzala testovima yes
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Ema78 23/12/2012, 14:27

Jao MarijaPG, tacno znam kroz sta prolazis!!!I ti finansiras farmaceutsku industriju !!! Very Happy

Zelim ti najlepsi poklon za Novu godinu !!!!!


b
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od blizanac 10/1/2013, 21:51

imam jedno pitanje... imam 27 god i godinu dana pokusavam da ostanem u drugom stanju i nista... redovno sam dobijala 0d 28 do 30 dana, u oktobru sam radila hsg od tad imam neredovne cikluse ...posledni ciklus sam imala 18.12 vec 7.1 su pocele da me bole grudi ,primetila sam rozikastu tecnost koje ima bas dosta i pomislila da sam dobila,medjutim to traje vec 3 dana a krvi nigde,pa sam zabrinuta a inace i grudi i ledja i dalje otpadaju ...ovo mi se do sad nije desavalo.hvala unapred
blizanac
blizanac

Broj poruka : 57
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Tinche 10/1/2013, 22:05

Kako glasi pitanje?
Wink

Dobrodosla
Very Happy
Mozda si trudna a mozda i nisi. Mozes da uradis kucni test na dan (ne)ocekivane menstruacije, ne ranije. Ili da skoknes do prve laboratorije i uradis betahcg iz krvi.

Svakako javi sta si uradila, pozdrav!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od blizanac 10/1/2013, 22:23

saacekacu jos malo,javljam :*
blizanac
blizanac

Broj poruka : 57
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od duki i jaca 12/1/2013, 16:00

Zdravo. Imam jedno pitanje koje me veoma muci i navodi na prve znake trudnoce... Nezasticen odnos sam imala pre menstruacije 6 dana i posle toga sam dobila menstruaciju, ali nakon menstruacije sam osetila bol u desnom delu jajnika, napetost u stomaku i natekle su mi dojke bas su cvrste i vece nego sto sam imala ranije, a osecam i bol pri dodiru ili malo grubljem stisku, nemam mucnine i povracanja ali sam postala malo vise "gadljiva", aranije nisam bila. Menstruaciju treba da dobijem tek za 8-10 dana ali sam nestrpljiva pa mi recite da li pomocu ovoga moze da se nagovesti da li je ovo trudnoca ili ne? E sada ja mislim da ne bi trebalo da sam ostala trudna jer mi uvek pazimo,pa da li je moguca trudnoca od semene tecnosti koja se u toku odnosa stvara?

duki i jaca

Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od blizanac 12/1/2013, 16:07

ja mislim da je moguce,bar je moja drugarica tako ostala u drugom stanju,al to ne mora da znaci,mozda ti je to ipak ve na nervnoj bazi,meni se desavalo to cesto da e tako istripujem i nazalost dobijem
blizanac
blizanac

Broj poruka : 57
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od duki i jaca 12/1/2013, 17:01

Pa ja se nadam da je to samo moj trip, jer mi to nikako sada ne odgovara, mada imam 25 godina i ozbiljnu vezu tako da i nije toliko strasno, ali sam ja to zamisljala da bude na potpuno drugaciji nacin, ali i ako jeste pa Boze moj, od Boga je:)

duki i jaca

Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od OKacica 12/1/2013, 17:19

Duki i jaca, najbolje da uradis test iz krvi, beta HCG i odmah ces znati na cemu si... A izgleda da bebe dolaze kad one hoce a ne kad mi hocemo lol! .
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od blizanac 12/1/2013, 19:24

pa tako je definitivno i budi srecna i ako si trudna... u svakom slucaju je manja briga nego kad ne mozes biti :) javi cim sazna :)
blizanac
blizanac

Broj poruka : 57
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od blizanac 13/1/2013, 16:43

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ja nazalost ipak nisam trudna... dobila sam mada sam imala sve simptome trudnoce vec par dana i nista....
blizanac
blizanac

Broj poruka : 57
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od SladZana 13/1/2013, 17:02

Blizanac, zao mi je v i ja sam se prosle nedelje suocila sa porazavajucom cinjenicom, izgleda ne ide sve kako i kada mi zamislimo, ima dana i jos pokusaja, hvala Bogu!
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od blizanac 13/1/2013, 20:48

naravno marija hvala ti na podrsci verujem da to zelis isto kao i ja. al beba je dar od boga i desice se kad tad verujmo u to
srca1 srca1 srca1 srca1
blizanac
blizanac

Broj poruka : 57
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od mulaaa 6/2/2013, 23:29

Zdravo svima.
Imao sam nezasticeni odnos sa devojkom pre 4 dana, pazio sam maksimalno, i izvadio sam na vreme (ejakulirao sam 5-10 sek. nakon sto sam izvadio), e sad, njoj mens nikad nije redovan... uvek je kasnio od 2 do 5-6 dana, i pre nego sto smo poceli da imamo odnose. Grudi su joj povecane, i bole (sada malo manje, ali pre dan-dva su bolele na ne preterano blag dodir). Ima bolove u desnom jajniku. (4 dana nakon odnosa).... Trebala je da dobije juce, naravno kasni, kao i obicno... Malo smo zabrinuti. Pa pitam za pomoc/savet. Hvala unapred :)

mulaaa

Broj poruka : 2
Datum upisa : 06.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 38 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu