KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Covek koji leci sterilitet pomoću trava

+2
dina
winx
6 posters

Ići dole

Covek koji leci sterilitet pomoću trava Empty Covek koji leci sterilitet pomoću trava

Počalji od winx 21/5/2011, 19:56

Znam da zvuci pomalo cudno i primitivno ovo sto cu sad napisati, ali kada sam procitala Aidin dnevnik, jednostavno sam morala ovo da podelim sa vama... Nekada nije postajalo lekova kao sad i ljudi su se lecili raznim travama, danas je malo tih koji umeju da lece njima, ali ih ipak ima... Ako moja informacija pomogne bilo kome, bice mi izuzetno drago sto sam mogla da doprinesem...Naime, u okolini grada Bijeljine U Republici Srpskoj u selu Modran postoji jedan takav covek koji leci sterilitet pomocu trava, sad ja nisam sigurna kako se zove, ali znam da mu je nadimak Gujar jer zivi sa zmijama... znam da je pomogao mnogim parovima koji nisu mogli da imaju decu. Ja iskreno nisam verovala u to, dok nije pomogao mojoj bliskoj prijateljici... Covek to ne radi radi novaca, nego iskljucivo pomaze ljudima, tako da oni koji nisu u mogucnosti da placaju razne preglede, doktore itd. neka se raspitaju sigurno ce naci jos neke informacije, posto je dosta ljudi culo za njega...

winx

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Covek koji leci sterilitet pomoću trava Empty Re: Covek koji leci sterilitet pomoću trava

Počalji od dina 16/6/2011, 15:01

Dali imas jos nekih informacija uvezi tog travara?

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Covek koji leci sterilitet pomoću trava Empty Re: Covek koji leci sterilitet pomoću trava

Počalji od ohriganka 12/1/2012, 17:24

zdravo svima
moj srpski je uzasan zato cu vam pisati na makedonskom nadam se da ce te me razumjeti
jas i mojot soprug se obiduvavme da imame bebe dve godini no bezuspesno bese. posle edna godina otidovme na ginekolog i gi napravivme site testovo i se bese vo red. pa odlucivme da probame se macina trava. Ja kupiv od bitpazar od skopje no mi rekoa da pijam macina trava a ne ocajnica jas ja piev eden mesec i ostanav trudna.A vo toa vreme ne koristev nisto druga i dva meseci ne bev na ginekolog. Zatoa mislam deka tokmu macina trava mi pomogna da ostanam trudna.
Sakav samo da go spodelam moeto licno iskustvo i ako mozam da pomognam da ostanete trudni. A toa vi go posakuvam od srce.
Pozdrav od makedonjia

ohriganka

Broj poruka : 2
Datum upisa : 12.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Covek koji leci sterilitet pomoću trava Empty Re: Covek koji leci sterilitet pomoću trava

Počalji od dr mali pariz 12/1/2012, 19:30

Pozdrav i za tebe i prelep Ohrid, i hvala ti što si podelila svoje iskustvo sa nama...čitala sam na raznim stranama da je macina trava pomogla parovima-uglavnom ženama sa neredovnim ciklusima...
Pozdrav za MAK Covek koji leci sterilitet pomoću trava 338438
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Covek koji leci sterilitet pomoću trava Empty Re: Covek koji leci sterilitet pomoću trava

Počalji od dina 13/1/2012, 14:00

Dali macinu trava moze i muskarcima da pomogne. Moja sestra je isto koristili macinu travu 42 dana i sad je 14 sedmica trudna.

dina

Broj poruka : 150
Datum upisa : 11.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Covek koji leci sterilitet pomoću trava Empty Više

Počalji od modran1458 3/7/2014, 08:22

dina ::Dali imas jos nekih informacija uvezi tog travara?
Ja dolazim iz sela u kome živi pomenuti travar i gujar.Ono što mogu reći da čovjek nije nikakav prevarant i veoma je cijenjen kao čovjek.Za mislim da treba probati sa ovom vrstom liječenja jer ne košta i ne šteti a ima slučaja kada je bilo od pomoći.
O Mići Pantiću i selu iz koga dolazi možete pročitati više na zvaničnom sajtu.Pošto je admin zabranio novim članovima da postavljaju veze prema drugim sajtovima dovoljno je na Google ukucati riječ Modran(modran.com) i tu ste.

modran1458

Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Covek koji leci sterilitet pomoću trava Empty Re: Covek koji leci sterilitet pomoću trava

Počalji od noja 28/3/2016, 21:32

Sad sam procitala na FB jedan covek leci sterilitet rukama masira stomak iz B.crkve je valjda uspela sam da vidim tel : 0642824015
A ako neko hoce nek proba prvo da ga kontaktira
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Covek koji leci sterilitet pomoću trava Empty Re: Covek koji leci sterilitet pomoću trava

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu