KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

+49
Tanja83
cvrle76
maus
dragmilk
bak
djole42
natalija
key
Malina
Tinche
catherine290505
Nefertari
Mali Princ
Marija86
Mirjana
buby
anak
bokica
seka 35
Zoka83
bebko
JocY
Shizika
maja kg
HappyGirl
noja
dragana76ns
cici
dr mali pariz
Deni
BiKsi :)
Milijana
vašar
maja76
Cupava
heart84
MAAKKI
Orline
viktorija
*AIDA*
Sneza
bubili2
jaca*caca
bobica83
cicsa80
KoMetaK
Kockica
lolipop
malenaa
53 posters

Strana 11 od 17 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći

Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od lolipop 12/10/2011, 19:13

Malena samo da vas ljubnem jednom tamo medene. Sigurna sam da će sve biti u redu. Samo vi uživajte i mazite se, a ja vas ljubim usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cicsa80 12/10/2011, 19:54

Zna Maleni da je kod mame sad najbolje i ostace koliko je potrebno! cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od KoMetaK 12/10/2011, 21:06

Malena, drzite se jos 5 nedelja! molitva molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja kg 12/10/2011, 22:09

Malena naravno da ce te izdrzati ti i tvoj pric,i da ce sve biti kako treba do kraja!!!!Uz vas smo!!!! ljubav ljubav ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 13/10/2011, 13:04

Drage nase drugarice hvala na podrsci love

Stigli su mi rezulttai d dimer opet dosta povisen trombociti pali na 155 i jos neke stvarcice opet povecane,zabrinula sam se bas bas,ne shvatam zasto sam toliki baksuz pa da mi se iako je terapija maksimalno povecana i dalje povecani rezulttai i taj glupi d dimer kako raste trudnoca sve vise mi se povecava a trombociti padaju No ... jedva cekam ponedeljak da vidim kakvi su nam protoci pre 11dana su bili dobri nadm se da su i sada ... i tako kod nas uvek haticno bez opustanja ...

majokg preslatka ti je ta princezica naočare

Sve vas puno ljubav i hvala to ste uvek tu uz nas srca
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja kg 13/10/2011, 22:34

Malena sa ovim nasim dijagnozama je stvarno tesko opustiti se,sada dok citam ovo i sama ponovo prolazim kroz sve to. Koliki su ti d dimeri,kada ponovo imas zakazan pregled kod hematologa?
Protoci su jako bitan pokazatelj u nasem slucaju,kao i napredovanje bebe,tako da zajedno sa tobom cekamo ponedeljak,a sigurna sam da ce sve biti dobro. osmeh srce
Mozda ces imati cesce kontrole do kraja,ali nije ni bitno,najbitnije je da izguras jos samo par nedelja....uz vas smo!!!! osmeh srce
Veliki poljubac od Danice i mene! ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cicsa80 14/10/2011, 11:42

Malena kako se ti osecas nezavisno od rezultata? Drzim sve da oboje budete dobro do kraja! srcasti poljupci
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Milijana 14/10/2011, 14:05

Ja se ne razumem u tu dijagnozu, ali ti drzim palceve da izgurate sve kako ste planirali osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 14/10/2011, 17:15

Majo D-dimer mi je 1,3 referentna vrednost od 0-0,50
U ponedeljk lezem u visegradsku pa ce ga oni zvati jer ja nisam uspela danas da ga uhvatim na klinici,s obzirom da sad svake nedelje vdim analize nemam strikto zakazano nego ga tako hvatam po klinici i onda on me primi ali sad s obzirom da idem u vrt onda ce ga oni u ponedeljak zvati pa cemo videti sta dalje taman ce ponoviti i protoke koji su slozices se najbitniji ... A mene je bas poceo da hvata strah od te cirkulacije i protoka bojim se da mu u sekundi ne dodje dovoljno sve razmisljam brinem se uf samo jos malo jedva cekam da prodju jos ove nedelje pa da budem mirna ... samo da mi bude dobro... danice love i tebi majo love
cisca poljubac ja se u principu osecam ok pomalo kontrakcije ali malo nije strasno i krv mi duze tece kad mi vde krv ekad mi cak podje i kad sama sebi dajaem inekcije ali to je u principu sve noralno jer sam na najvecoj dozi heparina pa je razredjena krv,nego opet sto se tice trombofilije mislim da nije od znacaja dal se ja osecam ok zbunjen vec da bebi dolazi dovoljno kiseonika i krvi putem cirkulacije hocu da kazem da mislim da se to ne moze osetiti da ti nekako bude lose vec samo po rezultatima i jedino ako ti je vec stanje ihahaj alarmantno da ti tek onda nekako pozli a kako ne znam ne rece mi hematolog ....e sad sam se zaplela sa svojim recima ne znam ni sta rekoh...
milijana usne
u svakom slucaju hvala ste uz nas yes
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 14/10/2011, 17:27

Malenaaa, ja lezem u vrt u utorak Wink verovatno cemo se videti tamo ako vas odmah ne puste kuci.
ja sam isla svake nedelje na protoke, znaci jednom nedeljno vec skoro dva meseca.
moj d dimer je isto bio povisen ali ga Miljic nije konyrolisao na prosloj kontroli tj bio je povisen proslog meseca.
izguracete vi jos pet nedelja yes drzimo fige
za vas zagrljaj
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 14/10/2011, 17:33

Sad videh da i ti stizes u vrt mislim da me nece pustiti odmah jer su nas uvek zadrzavali tako da cemo se videti Very Happy
Mi u isto vreme ja u vom dnevniku ti u mom MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 275568
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 14/10/2011, 17:46

malenaa ::Sad videh da i ti stizes u vrt mislim da me nece pustiti odmah jer su nas uvek zadrzavali tako da cemo se videti Very Happy
Mi u isto vreme ja u vom dnevniku ti u mom MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 275568

E superiska sto cemo se druziti bravo mada vam zeli sto pre da idete kucici igra napisi i kojoj si sobi ako ostajes? kiss
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 14/10/2011, 17:48

cici ::
malenaa ::Sad videh da i ti stizes u vrt mislim da me nece pustiti odmah jer su nas uvek zadrzavali tako da cemo se videti Very Happy
Mi u isto vreme ja u vom dnevniku ti u mom MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 275568

E superiska sto cemo se druziti MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 42399 mada vam zeli sto pre da idete kucici MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 569534 napisi i kojoj si sobi ako ostajes? kiss

Bice jedno okupljanje kutka u vrt MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 561840 posto su i tanja i aida tamo mada mislim da su ih mozda i danas pustili ali ako ostanu bice nas puno taman da s e druzimo...napisacu kad me prime MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 11031
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 14/10/2011, 17:52

malenaa ::
cici ::
malenaa ::Sad videh da i ti stizes u vrt mislim da me nece pustiti odmah jer su nas uvek zadrzavali tako da cemo se videti Very Happy
Mi u isto vreme ja u vom dnevniku ti u mom MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 275568

E superiska sto cemo se druziti MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 42399 mada vam zeli sto pre da idete kucici MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 569534 napisi i kojoj si sobi ako ostajes? kiss

Bice jedno okupljanje kutka u vrt MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 561840 posto su i tanja i aida tamo mada mislim da su ih mozda i danas pustili ali ako ostanu bice nas puno taman da s e druzimo...napisacu kad me prime MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 11031

likeit likeit likeit bice to prava zurka sa kutka u vrt-u
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od dr mali pariz 18/10/2011, 23:07

Draga ,jeste li zajedno ,ili si kući? Kako ste? MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Shizika 21/10/2011, 11:02

Malenaa, gdje ste?
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od KoMetaK 21/10/2011, 13:08

Malena, kako st i gde ste? srcasti poljupci
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od noja 21/10/2011, 14:36

Malena ljubim vas osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od lolipop 21/10/2011, 15:37

Malena dušo moja draga, ja tek vidjeh tvoje problemčiće. Iskreno vjerujem dušo da će sve biti u redu. Ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 22/10/2011, 11:01

Malena je jos uvek u bonici skratio joj se grlic mek je i beba je skroz spustila gavu da izadje tako da se ona piipa na pregedu prikljucili su je odmah na tokolizu prima je non stop,tesko je podnosi i pored verapamila sva se trese i vrti joj se jedva do wc ode jos mora i tu bocu da nosi sa sobom u jednoj ruci pije manje vode da ne bi cesto morala da ide jer se boji da negde ne padne,i muka joj je stalno pa malo vrlo i jede,tesko joj je bas u sobi je sa nekim zenama koje nemaaju uopste razumevanja nisu imale nikakvih problema ni sa cim i sad dosle samo da se poradjaju cak je cula da je ogovaraju dok su one mislile da spava one je ogovrale kako se ne kupa i ne sredjuje pa je to jako pogodilo a ona sirota sva se trese i u krevetu a kamoli da ide da se kupa naravno da se brise vlaznim maramicama mislim strasno kome je do kupanja i sredjivanja kad se radi o beebinom zivotu,zapala je u neku depresiju boji se za sve,nadamo se i molimo da ce biti sve na kraju dobro,sve vas puno pozdravlja
ja cu vas i dalje izvestavati malenina sestra


Poslednji izmenio malenaa dana 22/10/2011, 12:35, izmenjeno ukupno 1 puta
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od noja 22/10/2011, 12:06

Malena drzi se samo ti njih od..bi
ko ih sisa prostakuse jedne
umesto da joj pomognu, boze sacuvaj, i one takve treba da se porode i odgajaju dece,
Ti misli na sebe i bebicu ,neslusaj nikoga e ...
i mi smo tu mislimo na tebe drzimo ti fige jakooooo
,nemoj da se bojis u sigurnim si rukama i slobodno prosetaj,
seko a jel moze mob.da ima da ide malo na internet da joj nebude dosadno osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od MAAKKI 22/10/2011, 12:34

Malenaa ne mogu da verujem, zene u istoj situaciji pa se tako ponasaju, prostakuse jedne, ali ko njih sisa samo ti gleda sebe i kako je tebi lakse, sada si pod kontrolom, ljudskim glupostima ionako nema nikada kraja. affraid

Seko prenesi joj pozdrave i pregrst pozitivne energije srca srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od lolipop 22/10/2011, 18:54

Malena dušo, mnogo mi je žao što se sve to dešava, ali samo izdrži. Šaljem veliki zagrljaj zagrljaj
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od KoMetaK 22/10/2011, 20:35

Malena, ne obracaj paznju na zene pored sebe, vec gledaj samo sebe i tvoju bebu, jer to je ono sto je najbitnije! Drzite se jos malo zajedno, u sigurnim ste rukama!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od BiKsi :) 22/10/2011, 20:44

Pozdrav za malenu i za njenu seku! Izdrži mila još malo, šta si sve pregurala, imaš nas, razumemo i podržavamo i navijamo i šaljemo dobre vibre! Mani se tih prostakuša! MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 561840 Slušalice na uši i opuštajuću muziku! MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 11 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 17 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu