KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

+49
Tanja83
cvrle76
maus
dragmilk
bak
djole42
natalija
key
Malina
Tinche
catherine290505
Nefertari
Mali Princ
Marija86
Mirjana
buby
anak
bokica
seka 35
Zoka83
bebko
JocY
Shizika
maja kg
HappyGirl
noja
dragana76ns
cici
dr mali pariz
Deni
BiKsi :)
Milijana
vašar
maja76
Cupava
heart84
MAAKKI
Orline
viktorija
*AIDA*
Sneza
bubili2
jaca*caca
bobica83
cicsa80
KoMetaK
Kockica
lolipop
malenaa
53 posters

Strana 7 od 17 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Sledeći

Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 10/7/2011, 13:28

Drage drgarice mi se spremamo ove nedelje idemo malo bolnicu pa cemo videti sta ce biti da li ce serklaz ili ne svakom slucaju ja lezim non stop i izdrzacu sta god da trreba za moj srecu malenu ...stomak bolucka kao kad i tako...jedino me uzasno muci nadutost stomaka bas mi smeta uzasno se nadimam sta god da pojedem a nemam gasove pa jos gore sve se unutra zadrzi...ako neka ima oko toga neki savet dobro je dosao...javljamo vam se kad budemo imali neke nove vesti ...
sve vas ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od lolipop 10/7/2011, 19:01

Ma gdje si ti Malena trudničice zagrljaj
Ja za sve stomačne probleme, od nadutosti do zatvora liječim sa Donatom MG. Meni je jako dobar. E sada, čitala sam na njihovoj stranici kako da ga upotrebljavaju trudnice, čini mi se da se prokuva, jer je gaziran. Ako ti nije problem pročeprkaj na netu njihovu stranicu.
Ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 11/7/2011, 19:38

Maelnaa, ja ti se divim na lezanju, zaista. Svaka cast! Probaj od Ivancica i sinova, probiotik obican ili forte. sme da se pije u tridnoci a po nekom novom istraivanju je dobar z abebeu jer nece biti ekcema. mozda ima neko neki prirodan i zdrav savet.
Ljubimo vas
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od bobica83 17/7/2011, 19:43

da mahnemo i ljubim vas!
ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cicsa80 17/7/2011, 20:11

Malenaa, ima li vesti? Jesu radili serklaz? Kako ste? cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od MAAKKI 17/7/2011, 22:41

Malenaa guras ti polako, ne znam nista oko tih stomacnih tegoba, ali sam sigurna da nesto postoji ljubav ljubav ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 18/7/2011, 17:59

Evo nas dosli smo iz bolnice ... dobicemo bebe kao sto sam od pocetk i govoril mamin princ king ... to je lepa vest a sad ja ko ja ne bi moglo bez brige trzvic i problema No ... beba je malo veca za nekih skoro nedelju dana ali i to je ok nego na uz su videli neku diletaciju pijelona desnog bubrega ,levi i mokracna besika su urednog izgleda ali ovo me je bas bacilo u neku blagu depresiju i strah kazu oce to kod decaka moze da se povuce za sada nije alarmantno vec da se prati na dve nedelje uz pa da se gleda dal stoji ili raste ta dilotacija eh drage moje umalo se nisam onesvestila kad mi rekose pozlilo mi je to je nesto kao prosiren taj kanal i bubeg i sad ne daj boze ako se bude povecavalo deo mokrace ne moze da se ispiski nego se valjda vraca unazad i tako nesto bas sam tuzna molitva boga da se smanji ili bar ne poveca za ove dve nedelje jedva cekam da podju pa onda idem na 4d u jevremovu ...ne znam ni saa mnogo o tome oni nisu hteli da mi pricaju kao ako se jos prosiri o tom potom ...to tako kazu nastane samo od sebe a ja sve mislim da nisam ja nesto kriva i tako preturam u glavi moze li to od neke hrane ili od toga sto pijem pno vode ili ovo ili ono...ja ko ja uvek prvo sebe okrivljujem...i nije mi jasno otkud odjednom pre dve nedelje na uz sve bilo sa bebom dobro ...sve ostalo je ok,stomacic skoro da me ne boli vrlo malo,grlic je dobar vratio se na 3 i zatvorena sam ,kontrakcija za sada nema...
ljubimo vas sve ljubav ...
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 18/7/2011, 18:33

Malenaa, verujem da si se prestravila, ali veruje da ce se to povuci, drzim fige i molitva
Mozda da potrazis jos jedno misljenje, mada ces ga cutu posle 4d. nazalost opet cekanje i neizvesnost.
Mazi ti stomacic, pricaj mu, tepja mu i bice sve ok v Mali princ zna da ga mama i tata vole i da ce sve biti dobro na kraju yes zagrljaj
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od BiKsi :) 18/7/2011, 18:59

Malena,probaj da se što manje brineš zbog bebca, a nadam se i verujem da će sve biti ok. MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 38642 MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 38642 MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 38642
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Kockica 19/7/2011, 00:27

Malena, navijam da sve bude ok. Ne znam kod koga ideš na 4D u Jevremovoj, ali moja ti je preporuka da insistiraš da to bude dr Ljubić. On vrlo detaljno radi ekspertizu, i gleda sve organe. Odličan je dijagnostičar u tom smislu, ja njemu najviše verujem zaista je ekspert. Ljubac od mene ljubav
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cicsa80 19/7/2011, 00:54

Malena, trudi se koliko mozes da ne mislis u pravcu da ce to da raste. Hrabri sebe ! cmoka A deckonja...... Nek je on tebi i nama zdrav i dobar, dusica mila. Navijamo i molimo Bogu da sve bude dobro!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja kg 19/7/2011, 16:05

Malena pre svega veliki poljubac za tebe i divnog decaka!! osmeh srce
Ovakve situacije bas znaju da nas poremete,ali ja ipak cvrsto verujem da ce sve to biti kako treba i da ce kontrolni UZ to i potvrditi!!Treba pregurati ove dve nedelje,znam kako je,ali izdrzi i to kao i sve do sada,uz vas smo!!Drzite se!!!! ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od KoMetaK 20/7/2011, 14:22

Malena, verujem da ce sve biti u najboljem redu, probaj da se opustis zagrljaj
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Deni 21/7/2011, 14:14

Malena,

Nemoj da se mnogo sekiras, ma nista ti nisi kriva. Ipak treba sacekati 4d, nekako mi to dodje kao najtacnije.
A sto se tice tog prosirenja, mojih prijatelja bebacu su to sredili i bio je na kontroli neki dan. Naravno kanal se suzio i otisli su na more iz tih stopa :)
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od buby 21/7/2011, 14:45

naravno da ces da brines...to je normalno ali ne mozes kriviti sebe za takve stvari...jednostavno se dese...sta ja da kazem sto se dunja rodila sa onim nevusom...isto sam po glavi preturala...razmisljala...nadamo se da je sve ok i da ce se povuci...ljubimo vas dunja i ja
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od lolipop 22/7/2011, 20:27

Malena trudničice moja, baš mi je žao što se toliko sekiraš. Vjeruj i misli o tome čako će bebiron biti dobro. Ja znam, i vjerujem da hoće. Mislim na vas i ljubim vas puno, puno
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od MAAKKI 22/7/2011, 21:52

Malenaa draga zao mi je sto se nerviras i ne treba sebe odmah da krivis, bice sve to u redu samo neka decko lepo napreduje zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 23/7/2011, 21:15

ff i da budete bolje sto pre
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Shizika 23/7/2011, 22:44

Malenaa, nisi ti tu nishta kriva, dobro je da pijesh puno vode, samo nastavi koliko ti organizam trazi. Drzim palcheve da se kanal sam od sebe suzi, vidish da bebe fino napreduje, sve ce biti u redu.
smiledraw
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Milijana 26/7/2011, 22:35

Malena, verujem da brineš, ali ti NIKAKO nisi mogla da budeš kriva za tako nešto, a pitanje je da li će uopšte to i biti tako. Lekari svašta umeju da vide na UZ, sećem se da je nekoj bebi ovde na kutku neki dr video cistu na jajniku Shocked da kod Brini, a mislim da na sledećem UZ to niko nije više spominjao. Probaj da ne misliš toliko na to dok ne budeš sigurna da je zaista tako zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Mirjana 26/7/2011, 23:13

Malena, verujem da si uplasena i bas mi je zao, ali ja nekako mislim da ce sve to biti u redu, i molim se za vas smajli angel
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 27/7/2011, 10:28

Evo nas ,danas bila da vadim krv sutra kod hematologa Miljic je n bolovnju ne radi ni privatno kazu nece raditit mozda cak 2 meseca pa ga menja nek dokorka on ce me primiti...stomacic mi se vec vidi yes i danas su me u pekari pstili preko reda kao trudnicu yes eto ynaci poceo je da se vidi sad sam zvanicno za ceo svet trudnica likeit i ugojila sam se 2kg sve u stomacic igra ...e sad za ovo drugo idem tek krajem sledece nedelje na uz pa cemo videti nadam se da ce biti ok ...
sve vas puno ljubav i hvala sto ste tu uz nas ...
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja kg 27/7/2011, 19:24

Malena naravno da ce sve biti u redu!Uzivaj u svojoj trudnoci,u tim prelepim trenucima...... trudnica
Ja sam mislila da Miljic radi barem privatno,i ja moram kod njega zbog ove terapije koju primamo i sest nedelje posle porodjaja.Jel se zakazuje kod tog hematologa sto ga menja,da pozovem vec sutra!
Veliki poljubac za tebe i bebca!!! ljubav ljubav
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 27/7/2011, 20:46

Malena, samo pozitivno Very Happy osmeh srce bice to sve dobro sreca
Ja idem kod Milica prvog imam zakazano, sta li mu je? bas sam se zabrinula, nekako sam mirnija kad je on tu. da se on oporavi do mog porodjaja.
ljubimo vas osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od MAAKKI 27/7/2011, 22:05

Malenaa draga bice to sve u redu, samo ti budi pozitivna i veruj u to da ce biti u redu poljubac
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... - Page 7 Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 17 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu