KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

+49
Tanja83
cvrle76
maus
dragmilk
bak
djole42
natalija
key
Malina
Tinche
catherine290505
Nefertari
Mali Princ
Marija86
Mirjana
buby
anak
bokica
seka 35
Zoka83
bebko
JocY
Shizika
maja kg
HappyGirl
noja
dragana76ns
cici
dr mali pariz
Deni
BiKsi :)
Milijana
vašar
maja76
Cupava
heart84
MAAKKI
Orline
viktorija
*AIDA*
Sneza
bubili2
jaca*caca
bobica83
cicsa80
KoMetaK
Kockica
lolipop
malenaa
53 posters

Strana 1 od 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 27/4/2011, 15:23

Drage moje divne drugarice,osmeh srce
Doslo vreme da i ja otvorim TD,jos uvek mi tako nestvarno zvuci tolika sreca dosla i kod nas,stigle su roda i u nasu kucu
Danas smo 6 nedelja i 2 dana,veliki smo 6,2 i nase srce kuca 120 otkcaja. d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d
E sada odmah smo upuceni na vrt ili u Visegradsku ili Narodni Front,s obzirom da imam dokazanu trombofiliju i da se bockam clexanom trunoca se odmah vodi kao vrt ,a meni to jos vise odgovara jer cu nadam se uspeti dobiti clexan na recept jer ovako za jedan dan kosta 270dinara i to ako ostanemo na ovoj pocetnoj dozi, znaci sutra pravac dom zdravlja gde cu dobiti uput za vrt i onda tamo da se prijavim e sada bih zamolila nase drage trudnice koje iaju iskustva sa lekarima da preporuce kod koga da vodim trudnocu tj koga tamo da izaberem i da li visegradska ili frontja ,najbitnije mi je preporuka ko je najstrucniji ,da budem u dobrim rukama jer iskreno ja ovde neznam ni jednog lekara ni iz visegradske ni iz fronta pa vam molim za malu pomoc...
Ovde vas sve zvanicno jako najjace vcem za nosice i prasim vv vv vv
Hvala vam svima na bezgranicnoj podrsci i navijanju uz vas je sve uvek lakse .Sve vas ljubav .
A sada dobrodosle u moj trudnicki dnevnik!


Poslednji izmenio malenaa dana 27/4/2011, 19:54, izmenjeno ukupno 1 puta
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od lolipop 27/4/2011, 15:46

Stigla sam odmah da četitam otvorenje ovog divnog dnevnika.
Želim vam da uživate narednih mjeseci, da se i mi radujemo sa vama. ff
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Kockica 27/4/2011, 16:29

Čestitam na otvaranju TD. Na žalost, što se tiče preporuke lekara, ja ne mogu da ti pomognem, pošto vodim trudnoću (a tamo ću i da se porađam Bože zdravlja) kod moje dr koja radi u Dragiša Mišović (i još ponekad odem u Jevremovu na uz, volim onaj njihov 4D) , pa ne znam nikoga iz višegradske ili fronta.

Želim ti, od sveg srca, lepu i laku trudnoću!!! zagrljaj
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od KoMetaK 27/4/2011, 16:48

Srecno otvaranje TD! Neka ti trudnoca bude skolska! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cicsa80 27/4/2011, 19:40

Malenaa, srecno otvaranja dnevnika, da te sa ovih strana zapljuskuju pozitivni talasi a koje ces ti izazvati lepim i radosnim vestima. Pozdrav i za srculence cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od bobica83 27/4/2011, 20:25

srecno otvaranje TD da ti sledeci meseci budu bezbrizni i srecni!
MALENAA ... i jedno maleno srculence ... 543728
sto se tice dr ja trudnocu vodim u frontu kod dr Zeljka Mikovica,on je nacelnik odeljenja visoko rizicne trudnoce.kazu jedan od strucnijih ako ne i najstrucnijih za problematicne trudnoce. dok sam lezala svega sam se naslusala ali nisam cula da je on pogresio ikada.jeste arogantan,jeste da malo prica ali sto kaze tako je! nista ne prepusta slucaju bar je tako bilo sa nama!
ljubimo vas!!!!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od jaca*caca 27/4/2011, 20:56

srce
beba srce beba srce beba srce
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od bubili2 28/4/2011, 09:32

Srecno otvaranje TD likeit
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Sneza 28/4/2011, 09:50

Malenaa, neka ti bude baš dosadna trudnoća i da u ovaj dnevnik pišeš samo lepe izveštaje i kačiš lepe sličice.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od *AIDA* 28/4/2011, 10:26

Nek je sa srćom otvaranje ovog lepog dnevnika...očekujemo lepa zbivanja u njemu...ljubim vas.... usne
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od viktorija 28/4/2011, 11:41

Malenaa bravo za mamino srdasce, sad uzivaj u svojoj zasluzenoj sreci,,,
Ljubimo vas MALENAA ... i jedno maleno srculence ... 275568
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od malenaa 28/4/2011, 13:27

Drage moje hvala vam svima puno,love
Sad sam stigla iz doma zdravlja dobila sam nalog da primam progesteron u domu zdravlja s tim sto mi je naglaseno da je nestasica pa ga oni nemaju jedino da svoj donosim, e majko srbijo v ,nego nema veze ja sam kupila za mesec dana unapred tako da ga jos uvek imam,dalje smo dobili plavi uput za gak visegradsku za vrt pa ujutru idemo tamo da vidimo sta i kako dalje nadam se da ce me primiti bar na dan dva cisto da bi kao lezeci pacijent clexan dobila na nalog da ne bi placali,ne znam ni kog cu lekara ni nista drugo,jutros mi je bas bilo muka ali radujem se i toj mucnini jer je prvi pravi znak da sam trudnica ,stomak i dalje bolucka ali ni dr nije bila sigurna da li je od materice ili jajnika jer su jos uvek uzasno veliki od stimulacije tako da ce nam najbolje znati reci sutra u visegradskoj,
Cici draga znacio bi mi tvoje iskstvo sa vrta jer si mi ti najsvezija koja je bila tamo cvet
Sve vas d i ljubav
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Orline 28/4/2011, 15:17

Srećno otvaranje dnevnika, malenaaa MALENAA ... i jedno maleno srculence ... 543728
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od MAAKKI 28/4/2011, 16:38

Malenaa srecno otvaranje dnevnika, neka ti naredni meseci budu lepi i bazbrizni i sad uzivaaaaaaaaaaaaaj srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od heart84 28/4/2011, 17:04

Malena srecno, uzivaj u trudnoci trudnica
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Cupava 28/4/2011, 18:20

Srecno otvaranje TD! Uzivaj u trudnoci, a kasnije i u svom detetu. :*
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od maja76 28/4/2011, 18:46

Malena, ja jednom mesecno lezim u vrt-u u Visegradskoj i mogu da ti preporucim dr Cetkovica, po meni je dosta korektan. U principu ne mozes na odeljenju da se odlucis kod kog doktora ces biti, vec gde zapadnes.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od vašar 29/4/2011, 09:09

Malena,neka je sa srecom cveće
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Milijana 30/4/2011, 06:58

Neka je sa srećom otvaranje dnevnika i da trudnoća bude lagana, da uživaš u njoj i mi sa tobom na ovim stranama osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od BiKsi :) 30/4/2011, 14:20

Malena, srećno otvaranje trudničkog dnevnika, i da ti trudnoća bude lagana i školska, bez ikakvih zeza i trza!

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Deni 30/4/2011, 15:42

Srecno otvaranje trudnickog dnevnika, i da ti trudnoca bude skolska i dosadna ljubav
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od dr mali pariz 30/4/2011, 17:27

Malenaa,srećno otvaranje trudničkog dnevnika!! Nek bude lagano do upoznavanja MALENAA ... i jedno maleno srculence ... 561840 MALENAA ... i jedno maleno srculence ... 275568
p.s. baš mi je teško da slušam kako se trudnice muče-u smislu da sve same moraju da kupuju...majko moja,pa osnovne stvari nemaju!Ej,progesteron!!
MALENAA ... i jedno maleno srculence ... 21831 MALENAA ... i jedno maleno srculence ... 21831 MALENAA ... i jedno maleno srculence ... 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od cici 3/5/2011, 17:47

Malenaaa srecno ti otvaranje najradosnijeg dnevnika igracice srca igracice
da sve tece skolski, dosadno Wink
sta je taj lek na "C " sto treba da primas? izvini malo kasnim sa odgovorima.
sto se tice Vtr-a, ako nemas vezu odes na salter informacija na ulazu gde su otpusti beba i zakazes lezanje za vrt. ako imas nekog, bilo koga i sa kog odeljenja on ce ti srediti da te odmah prime tamo. ja sam preko veze otisla i primili su me sutradan.
U samom Vtr-u su svi ljubazni, nasmejani, opustencija totalna. ko na godisnjem odmoru. Smes da izlazis kad hoces, da ti dodje poste kad hoces ali u hodnik ne na odeljenje. Vizita sabajle u 7h, sve sto ima odrade od 12-13 i onda mirno po sutra ujutru. Budjenje oko 5i30h. posle naravno nastavis da spapavas. E sad, nema svog dr, vec ko je dezuran tada on te gleda, to me malo nervira ali ima vremena da se raspitas i vidis gde ces. Imam vas po 4 u sobi, ma stalno tople vode. ja idem u Vrt 12 maja,pa se mozda vidimo tamo.
Dosta paze na VTo- trudnice i obazrivi su, t omi se svidja. sto moze da znaci i duze lezanje nego obicno ali i ne mora. ako imas jos neko pitanje tu sam
Wink Nosis svoju pidzamu, mozes i trenerku, spavacicu po izboru. ponesi neke papuce gumene za tusiranje. Dokle si ti stigla sa pripremama?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od lolipop 4/5/2011, 12:27

Malenaaa gdje ste vi? Kako ste? Ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od dragana76ns 4/5/2011, 23:25

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... 582639 Malena..pa srecno otvaranje trudnickog dnevnika, zelim ti da uzivas u mirnoj trudnoci MALENAA ... i jedno maleno srculence ... 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MALENAA ... i jedno maleno srculence ... Empty Re: MALENAA ... i jedno maleno srculence ...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu