KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
hany
dragmilk
Mali Princ
ivi
bridget jones
Anavi
JocY
Kockica
Tanja83
Zoka83
Milijana
cvrle76
maza1972
racili
Aries
maja76
seka 35
daco
agata
kristina33
lilly13
cicsa80
gagax81
malenaa
Bokicalepotica
7-patuljaka
bebko
Malina
dragana76ns
Sneza
Republica
ciklama
Struzzo
maki79
vašar
noja
bobica83
djole42
bubili2
cici
Deni
tanja71
Sofka
anak
*AIDA*
viktorija
dr mali pariz
heart84
julija
KoMetaK
bak
Shizika
MAAKKI
BiKsi :)
lolipop
Cupava
Marija86
61 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 6/6/2011, 23:44

Draga, pa zato se ja nisam razmišljala gde na postupak.U Frontu više ništa ,sem ako me tamo dopreme kao hitan slučaj,ne daj Bože.Koliko sam se puta načekala tamo, i izgubila godine...sad kad može da se bira neznam zašto si u dilemi?
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 6/6/2011, 23:49

kazu da su jako uspesni na odeljenju za vto da je sve drugacije nego sto je bilo ,a na prvom mestu da imaju jako dobro biologa neki Milija .......a na drugom mestu a mozda i prvom da budem iskrena imam vezu Embarassed
znam da u nasim slucajevima ni veze nepomazu ali ipak ce mi znaciti da imam nekog koga poznajem pored sebe Rolling Eyes
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/6/2011, 00:06

grudva :: nemam savet da ti dam sta da poneses jer nisam bila u pr klinici ali za sebe ako ipak odlucim za n.f. jedno znam TREBA DA PONESEM SENDVIC OGLADNIM OD CEKANJA :)
Korak po korak na putu do bete + - Page 38 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 404938 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 404938
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 7/6/2011, 00:09

evo bar sam nekog nasmejala
sreca
mazu nisam uspela a htela sam malo da je nasmejem i opustim vidim da je napeta
ljubav
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/6/2011, 00:11

sami ::Bixi, srecno ti bilo na svakom putu lol!
Hvala Sami! Korak po korak na putu do bete + - Page 38 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 7/6/2011, 08:06

koračaljke samo napred vidim da se baš gazi trčeći sunny
sa posla Vam šaljem pozzzdrave
biksi mi smo bili sad za prvi maj ali kratko 5 dana na halkidii uglavnom se vozikali,
obožavam jonskooo, bili na krfu i na lefkadi sad planiramo skijatos sličan termina kao tvoj,
super za 20 dana i kolima uvek imaš potpunu slobodu lep provod i mnogo sunca yes ,

... sinoćke u genesis: imam dva vodeća ali još uvek su mali 15 dan ciklusa samo 14 mm i još poo neki malih,
a endo je dobar 10.5 mm, zahvaljujući pivcetu i ananasu,
i dalje estrofen još nismo uveli utrogest.
idemo dalje u četvrtak sledeća kontrola,
i ako nespustim prl neće biti fet-a,
rekla mi je da je bezveze vraćati sa visokim,
tako da drage držite mi fige...
mika relax no stress Very Happy lol!
držim fige našim čekalicama biće mnooogo yes trudnica
roda roda roda roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 7/6/2011, 08:13

daco srećno i bez brige to su u pitanju milililtri
tako da i ako si manje ili više , navijamooo za lepe kvalitetne folikule sunny
mazoo, grudva, bokice go go go
roda roda roda
kako pariz kaže nema nekih pravila love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/6/2011, 09:16

Hvala Noja!

Ajde da zaprašimo da ti taj prolaktin ide dole!
Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 38 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 7/6/2011, 10:35

Mazo jos malo i blize se konsultacije, sve ce biti uredu, cemu zabrinutost,ja sam u Jevremovu ponela sve papire mada mi nista nisu trazili, zato sto sam ja vec njihov pacijent i sve je u mom kartonu, kaze doktorka svaki put je sve deblji i deblji. Sa mnom je isao i moj dragi, ali on uopste nije bio potreban, bar za sada, meni su uradili UZ i to je to.Javila im u nedelju da sam dobila, i rekli su mi da ce me zvati da mi daju semu, jos uvek cekam njihov poziv Very Happy
Noja b b b da sve prodje kako treba
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 7/6/2011, 10:49

Dobar dan koraci, kako ste mi?

Ovih dana ne visim na kompjuteru, koristim lijepo vrijeme za uživanciju, pa mi je samim tim malo teže pratiti sva dešavanja osim u dnevnicima.

No svejedno, želim puno uspjeha svim koračaljkama u svemu što rade.

Ljubim vas puno
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 7/6/2011, 15:24

Koraci, svratih samo da pozelim sto vise beba. Radite na tome! :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 7/6/2011, 16:30

Hartić, jesi li ti to????????? love krenula, krenula, jupi, jupi d
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Deni 7/6/2011, 19:55

Zdravo koraci,

citam redovno ali ne stizem da se javim. Stegao posao i neke obaveze, pa nikako da isplivam.

Loli sunny

Pari cvet

Otkad pijem Yasmin nesto sam se ugojila, cak su mi i grudi narasle. Jel' se koja ugojila od kontracepcije?

Devojke d
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 7/6/2011, 20:36

ja nisam od kontracepcije,ali jesam malo tečnost zadržavala...i grudi bujnije....
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 7/6/2011, 21:47

Cao devojke, imam dilemu, juce sam popila posladnju tabletu microginoma, kada bih trebala da dobijem menstruaciju, koliko sam shvatila trebala bih danas, ali jos uvek nista?
Ja se nisam ugojila od kontracepcije, grudi bujaju i ubijala me vrucina, toplotni udari.
Ovih dana bih trebala da krenem sa bockanjem, molim za savet, kada je bolje bockati se ujutru ili uvece.
srecno svima
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 7/6/2011, 21:54

Likoli,od poslednje tablete neka 3-4,čak i 5 dana,dobijaš.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 7/6/2011, 21:57

Anak evo polako krecem, cekam da mi posalju semu Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 7/6/2011, 23:50

noja ::mazoo, grudva, bokice go go go
roda roda roda

hvala noja
evo ja cekam sutra maza ide na prve konsultacije doktor
mazo b b b b
javi sutra odma sta kazu
bokice sta je sa tobom dokle si stigla ff
ja konacno dobila sutra radim hormone
sledeci petak mm ureaplasmu ,ako do tada necrkne od svih ovih antibiotika i silnih vitamina koje sam mu kupila ,belog luka ...itd jadnicak Embarassed
ako bude negativna nadam se da do 22 predajemo na 1 komisiju jedva cekam b
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 8/6/2011, 09:16

Koraci dobro vam jutro samo sam svratila da podrzim vase koracanje samo napred nisam stigla da procitam sve, ali ne sumnjam u vas likeit ff
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 8/6/2011, 09:19

Pozdrav drage! ff
Izasao sef, pa ja malo da se javim, jer kod kuce opet imam problema sa netom! Citam na brzaka, pa ne zamerite, svima zelim uspesne radove!
Ja sam i dalje na terapiji, nadam se da ce na ponovljenim nalazima biti sve ok. Rekli su mi da sacekam bar 5 dana od prestanka terapije da bi nalaz bio pravi, ali ja cu onda vec da dobijem, pa znaci tek posle, a Milica mi je rekla da se javim 1 dc, verovatno da dodjem opet 9dc, volela bih do tada da znam na cemu sam, tj. da li smo ubili bestiju, jer bi mi bilo bas smor da odem na 1-2 uz i onda da stignu nalazi, pa da opet, ne daj Boze, odlazemo. Nadam se da cu to sve uklopti.
Maki79, ja bih volela da idemo zajedno u nove pobede!
Noja, nadam se da ce sve biti ok! Ja planiram Lefkadu, a bila sam na Skijatosu Very Happy
Biksi, blago tebi, ja 20 dana odmora, nema sanse No
Jocy, sad videh, bas mi je zao. Letovanje, pa u nove pobede!
Koracaljke, ljubim vas ljubav
Idem malo da protrcim po dnevnicima, dok se sef ne vrati, a imam posla uzas!
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 8/6/2011, 10:13

Pozdrav koracaljke

Evo da vam se javim malo. Juce sam dobila i to 10 dana ranije pa sam malo u soku zasto tako ranije. Da li se nekoj od vas to desavalo. Iznervirala sam se jer sve mi se lepo uklapalo sa letovanjem da sledeci mesec dobijem taman kad se vratim sa mora a ovako cu dobiti bas na moru i to na sredini letovanja. Odlepila sam posteno. Mi idemo 30 juna u Bugarsku- Suncev breg. Prvo smo uplatili grcku pa smo ipak promenili za Bugarsku, Pravo da vam kazem da jedva cekam godisnji i da odputujem jer sam umorna i od posla i od neuspelih vto pokusaja ma od svega i bas mi je preko potreban jedan ovakav odmor. Dr Milica Janicijevic mi je rekla da joj javim sad kad dobijem pa da vidimo prirodni vto ali sad kad malo bolje razmislim to cu ipak sacekati sledeci mesec kad se vratim sa mora relaksirana.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 8/6/2011, 10:28

Maki, podržavam tvoju odluku za odlaganje svega posle mora! Odmor uvek znači!A jedino da piješ kontraceptive, pa da odlažeš vešticu sve vreme, ali, ako ti ciklus nije obilan, kad dobiješ, prvi dan preskočiš kupanje, a već drugi sa tamponom nemaš da brigaš! Sve zavisi kakav ti je ciklus i propratni efekti istog!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bokicalepotica 8/6/2011, 10:31

Drage moje evo i mene malo da se javim,kao sto neko pre mene rece lepo vreme pa stalno negde zujim,pa radim i nikako da se javim!!!Bas se i rimuje Very Happy .Ja sam juce zvala visegradsku i na portalu sam eto posle 4 dana.Sad treba njima da donesem dokumentaciju,javila se valjda sestra i kaze obavezno sve fotokopirati doci bilo koji radni dan sem cetvrtka od 10h na salter 3 sa muzem.Tako da cu ja ici u petak.I nadam se da ce ta njihova komisija drugostepena biti sl. cetvrtak.
Maki sta da ti kazem sem da se ne nerviras ili pomeri malo datum,ako ne mozes pa i sta te briga idi da odmoris ne moze covek sve da uklopi.
Mrvica bubuca trudna sad sam to procitala,SVE NAJBOLJE
Mazo sta se desava???????
Noja cekamo cetvrtak da se javis tapšanje
Grudva ma resicete vi to bez brige samo ti njemu daj i vitamincice,i moras biti strpljiva

Veliki pozdrav za sve koracaljke!!!!!!!!!!!!!!
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 8/6/2011, 11:24

Maki, samo bez nervoze. Meni se desilo da dobijem bas proslog mesea ranije ciklus- zelela sam da radim u junu/julu vto, i bila sam bas nervozna pred konsultacije- i uvece su bile konsultacije, a ja sam tokom noci dobila nedelju dana ranije- prvi put u zivotu.
i tako sam sama sebi rekla-batali - nego: more, sunce, pesak... i da vam iskreno kazem, proglasila sam u kuci 2 meseca iznenađenje "slobodnog sexa" -jer su mi se ove tri godine smucili ciljani odnosi i sl. - "sad ne 3-5 dana, sad da veceras,ujutro i u popodne", "sad svaki drugi dan"- nas dr je, izgleda mislio da imamo on/off sex dugme sestro slatka
A onda odmorni i raspolozeni do konacne pobede!!! jeeeeeeeee tapšanje
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 8/6/2011, 13:32

mali pariz ::Likoli,od poslednje tablete neka 3-4,čak i 5 dana,dobijaš.

nasla sam te osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu