KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

+61
Republica
maus
natalija
Mali Princ
Nefertari
cvrle76
liki
Mirjana
buby
majakg
jelena mb
anak
viktorija
Filippa
noja
key
JocY
maja76
Orline
Sofka
bubili2
Zoka83
Milijana
gagax81
dragana76ns
cicsa80
racili
bule74
malenaa
agata
bebko
Zaneta
Shizika
maja kg
ciklama
Kockica
djole42
*AIDA*
KoMetaK
bokica
lena
Marija86
Tinche
bobica83
Jelena*
HappyGirl
ŽenoLina
vašar
7-patuljaka
BiKsi :)
lolipop
Deni
Struzzo
dr mali pariz
heart84
MAAKKI
Sneza
Cupava
bak
catherine290505
cici
65 posters

Strana 5 od 30 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Sledeći

Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od vašar 29/4/2011, 09:37

Cici,saljem ti ljubac i puuuuno + energije cveće
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 29/4/2011, 19:17

hvala vam na podrsci, znate da mi tj nam mnogo znacite usne
danas sam imal ludi dan, bila sam kod drugog orl-a privatno, slozila se sa dijagnozom ali ne i sa lekovima.ova je malo modernija i prati desavanja. tako da je rekla da cist penicilin nece skoditi bebi a ni meni naravno. ali nikako palitreks vec, sinacilin ili eritromicin. operil samo tri dana max 2puta dnevno. sa tom terapijom se slozila i moja dr iz DM ali ne i gin iz dz. ali je vise ne slusam. kupila sam sinacilin i sutra pocinjem da pijem jer ulazim u 12 nedelju pa kao proslo tri meseca. nemam pojma da li to uposte nesto znaci bebi ali da me ne grize savest bar je tih 12 medelja proslo.

brat i njegova su mi javili da su mi uzeli dve tunike i lanene pantalone
igra jedva cekam da doputuju.

uspela sam da se dogovorim sa jednom firmom da uplacujem sam radni staz, tako da cemo imati i porodiljsko ko prava trudnica igra
dans su mi uradili knjizicu ali su promesili prezime pa sam htela iz koze da iskocim. imam dabl test za sredu zakazan a treba mi novi uput zbog nove knjizice i brojeva. srecom pa je test u 13h zakazan nadam se da cu stici sve do tada.
Stalo se mazimo i pricamo, mali Cici zna da da ga sve moje drugarice sa foruma mnogo vole i drze pesnice da sve dobro prodje
Ljubimo vas i d
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Sneza 29/4/2011, 20:45

Cici i Cicika-Ciculjko ljubav , nadam se da će se sada sve rešiti i da će do kraja da vas zaobiđu sve loše stvari
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Kockica 29/4/2011, 23:41

Cici i ja sam pila eritromicin, celu kutiju od 500mg posle AC, sada sam se setila. To ne može da škodi bebi. Super za porodiljsko. Wink
Kockica
Kockica

Broj poruka : 332
Location : Beograd
Datum upisa : 19.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Milijana 30/4/2011, 07:03

Cici, ja sam isto tako bila bolesna u 6-om mesecu, pila Alfacet i stavljala neke kapi, ali od antibiotika mi je odmah bilo bolje, tako da su se te kapi svele samo na jedan dan. Onu morsku so možeš da stavljaš koliko hoćeš, mada slabo pomaže.
I da, bravo za knjižicu, veliku stvar si sredila f
Mazite se i uživajte zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od djole42 30/4/2011, 09:40

Nadam se da si bolje
zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od gagax81 30/4/2011, 11:59

Cici svaki put kad treba da pijes neke lekove, obavezno se posavetuj sa ginekologom u kojeg imas poverenja. Ja sam u ranom stadijumu trudnoce pila Hemomicin jer sam vadila umnjak pa mi je zubar to prepisao a kad sam rekla mom ginekologu samo sto me nije izbacio iz ordinacije i pitao me za cega on meni sluzi!!! Kaze da ima dosta drugih antibiotika koji mogu da se piju u trudnoci a Hemomicin nije bas, bas ispitan za trudnice pa ga zato ne preporucuju.
Pomazi nam naseg Ciculjka! usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 30/4/2011, 13:23

Pijemo sinacilin i malko smo bolje Wink
mazim Ciculja za vas d
Ljubimo vas
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od BiKsi :) 30/4/2011, 14:05

Da te ljubnem! CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Deni 30/4/2011, 15:29

Ljubim vas Ciculinosi ljubav
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od dr mali pariz 30/4/2011, 17:48

Ljubim Ciculjka i njenu mamu-Cici!! CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 275568 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od 7-patuljaka 30/4/2011, 17:51

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 8326

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 1/5/2011, 18:20

Imam pitanjce drage moje,
treba da radim briseve za prijem u Vrt 12 a imam uput Tj dobila sam onu cedeljicu da mi vazi uput sest meseci, da li mogu sa njim da izvadim briseve u visegradskoj? jel se to zakazuje imate neki tel? Nesto me strah da vadim briseve bilo gde ili je svejedno? treba mi cervikalni i vaginalni bris.
Ljubac od nas za vas
d
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od bokica 2/5/2011, 12:26

Cici mozes da radis briseve na taj isti uput. Verovatno su ti negde na izvestaju napisali da je to potrebno uraditi.
Ides standardno na salter za trudnice dobijes belu listu i nista se ne zakazuje.
Brisevi se uzimaju u onom delu gde ides po garderobu prilikom prijema u bolnicu.

Rade se izmedju sedam i osam ujutru. Rezultati za dva dana gotovi, preuzimaju se na salteru za informacije u onom drugom hodniku gde smo nekada isle.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 2/5/2011, 19:47

Hvala Bokice, srce si sunny idem onda u sredu pre dabl testa.
izgleda da su poceli i hormoni da luduju, pojela bih nekoga ili nesto od nervoze, uzasno mi se jede slatko, a posle bilo sta samo da nesto zvacem. da me pitate sta bih jela, nemam pojma ali mi se jede.... i ovo moram da pribelezim, imam dve suknje i pantalone koje vise ne mogu da zakopcam Wink
usi su mi bolje a i kasalj se smanjio u cetvrtak kontrola.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Shizika 3/5/2011, 00:13

Cici, savjetujem ti da grickash zdrave stvarchice: sjemenke, suho voce, bademe i orahe, bolje da si disciplinirana josh samo 6 mjeseci Very Happy
osmeh srce
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od lolipop 3/5/2011, 22:36

Samo da vas ljubnem ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od gagax81 4/5/2011, 10:09

E Cici, mene moj muzic stalno zeza kako cu imati 100kg jer stalno nesto jedem, obavezno na svaka 2 sata, kao mala beba Very Happy A ugojila sam se 1.5 za 3 meseca Wink
Mazite se i javi kakvi su rezultati dabl testa. Jel pre njega ides na Expertski UZ? Ja sam isla pa mi je doktor dao mere sa UZ sa kojima sam isla da vadim krv i na osnovu svega toga zajedno mi je dr. rekao kakvo je stanje.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 4/5/2011, 14:45

Bili danas na dabl testu, uradili nam uz ja mislim obican u fontu.ali posto laboratorija ne radi sutra idemo da vadimo krv.
Evo rezultata sa uz, CRL 63, 12+4 po uz i menstruaciji, Vrat. braz. 2.38, FSR +, FM+, NK+, ruke+, noge + (ako to pise). Imamo i dve slicice i bas smo slatki
Very Happy Do ponedeljka ce biti rezultati, valda je sve ovo dobro, nista se ja ovde ne razumem zbunjen
Gagax, pa ti se uposte nisi ugojila g taman, ja nemam pojam , jesam sigurno ali neznam koliko. nemam vagu kod kuce i kad odem kod moji mrzi me da se merim lol!
Shiz, hvala na savetu, moram da povedem racuna, za opste dobro Wink
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od lolipop 4/5/2011, 15:06

Ljubim da divne rezultate. srcasti poljupci
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od maja76 4/5/2011, 16:08

Cici, dobro je, duzina vratnog nabora je u granicama, sve do 3mm je dobar rezultat Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od BiKsi :) 4/5/2011, 21:26

Cici, slab sam tumač, al odlično se umem ljubiti! Pa te stoga cmačem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od dragana76ns 4/5/2011, 23:16

Ja cu samo da vam CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 338438 i da vas CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 582639 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 582639 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od catherine290505 4/5/2011, 23:20

Cici, Maja je rekla - do 3mm je ok yes
c
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od gagax81 5/5/2011, 11:13

Cici, trebalo bi da ti je to bio expertni UZ. Nama su gledali mozak, oci, nosnu kost, gornju i donju vilicu, vratni nabor-koji je jako vazan, duzinu kicmenog stuba, rukice i prste, nogice, zeludac, mokracnu besiku, kolicinu plodove vode... Svaki taj deo pregleda znaci nesto. Npr. ako ima izrazenu nosnu kost onda je verovatnoca od Daunovog sindroma 75% manja jer kod njih uglavnom izostane, pa ako su prsti lepo ispruzeni onda opet nema naki drugi sindrom, ako se vidi zeludac isto tako, ako se vide oci to ne znaci da dete vidi nego tek ako se vide ocna sociva... Nama je doktor za svaki organ posebno objasnjavao, trajalo je nekih 20-ak minuta. Mi smo odma otisli privatno da izvadimo krv sa nekim podacima koje nam je dao i sutradan smo dobili rezultate pa smo otisli kod njega da nam rastumaci jer ja tu nista ne razumem, a treba zajedno pogledati sva cetiri parametra da bi se odredio rizikza Daunov sindrom. A i svaki put kad odem na pregled on me izmeri na njegovoj preciznoj vagi pa tako znam koliko sam kilica dobila Very Happy
Ja verujem da je sve OK i sa vasim rezultatima. Ljubim vas puno, puno, puno!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) - Page 5 Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 30 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu