KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švedska

+9
MARA
Cupava
Deni
dr mali pariz
buby
catherine290505
bubili2
bak
cicsa80
13 posters

Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od cicsa80 25/3/2011, 23:13

Bas sam gledala tvoje slicke iz Grcke, kad ono osvanu Svecka i standard! Very Happy
Ekstra si uslikala i lepo opisala, ma ko da sam bila tamo. Na jednoj slici kraj sveta, nema dalje...
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od bak 26/3/2011, 12:07

Jeee, evo sa komentarima. Najvise su me zanimali oni glumci ko dvorca, rekoh sta je sad ovo ? Divne, divne slike, bas mi je drago da ste uzivali i nama preneli delic Švedska 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od bubili2 26/3/2011, 12:59

Biksi odlicne slike, i lepo si sve objasnila i docarala tako da je utisak potpun.
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od catherine290505 26/3/2011, 13:00

Fotografije su umetnicke yes ! Zaista sam uzivala gledajuci. Sve te skandinavske zemlje su uredjene i sredjene i mozemo samo da zalimo sto ne zivimo u jednom takvom sistemu. Meni od svega tamo, smeta jedino klima. Inace skoro sam gledala emisiju u kojoj su pricali kako se u Danskoj ne mogu nigde sresti prosjaci i beskucnici jer drzava za njih ima fond i ne dozvoljava da bilo ko zivi toliko lose.
Hvala na izvestaju iz Svedske ! likeit


Poslednji izmenio catherine290505 dana 26/3/2011, 18:22, izmenjeno ukupno 1 puta
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od buby 26/3/2011, 17:45

...gledala na FB...morala i ovde jer si sve divno objasnila...fenomenalna sto bi rekli neki SveCka..axaxxa..eeeeeeee...a mogla sam tamo ziveti...da sam se ranije udala...al...eto...ne marim...verovatno bih se smrzla..promrzla...jer zimu ne podnosim...
al tebi biksaco od srca hvala...ja sam bogami UZIVALA Laughing Švedska 561840
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od dr mali pariz 26/3/2011, 18:27

Bixačo jedna,slike su odlične,ženo!!
Sve mi se sviđa.Kad sam videla taj zabeleženi mir,prvo što mi palo napamet je bilo: ovde bih bez problema ostala u drugom stanju Very Happy i zaista tako mislim.
Jeste da je hladno,i moram priznati...nekako pusto,ali volim "pod konac"!
Sve mi se sviđa,i ilice i kuće,i šuma i jezero i patke...i umetničke "oblaka" koje si na jednoj fotki tako snimila,da bih ih ja grizla! Da,da-grizla! Švedska 561840
Baš mi je drago da ste se opustili i uživali.
p.s. naravno-kolači,a pre svega stoljnjak su mi dah oduzeli! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od Deni 26/3/2011, 19:50

Extra Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od Cupava 26/3/2011, 20:09

Da ti nisi neki profi fotograf, al' se vesto krijes, haaaaa?! Priznaj!! :-)
Sad bih uskocila u monitor i setala se tim ulicama, obalom, sumarcima...sto me ne povede?????
Prvo sto mi je upalo u oci su biciklovi parkirani pred kucom, a ne vidim da su vezani za banderu, il' nesto sto je duboko i sigurno ukopano u zemlju. :-)
Bez komentara slike bi bile kao nemi film, tako da ti HVALA i na fotografijama, i na komentarima. :*
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od MARA 27/3/2011, 16:45

PRELEPO
Kao sto pari rece volim da je sve pod konac a to ovde itekako jeste.Svidja mi se to sto su kuce jedna pored druge sve u istoj ravni,naravnogde teren dozvoljava.Ne svidja mi se to sa ulice p[ravo u kucu,ali nije svuda isto.
OId mamine prijateljice sin zivi tamo i kaze da je njihov sistem fenomenalan,tako se lepo funkcionise da vam to ne mogu opisati,nismo ni 5%slicni nima.
Vidi se da ste uzivali,sve je fenomenalno,a igra svetlosti,suce,oblaci,pogled iz aviona-ocaravajuce.
ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od BiKsi :) 28/3/2011, 18:14

mali pariz ::prvo što mi palo napamet je bilo: ovde bih bez problema ostala u drugom stanju Very Happy i zaista tako mislim.
Jeste da je hladno,i moram priznati...nekako pusto,ali volim "pod konac"!
Kad je bez problema, onda nam je dosadno! Mada nekad volimo i dosadno! Švedska 561840 Bićeš ti nama trudna i ovde, znaš! Švedska 561840
Cupava ::Da ti nisi neki profi fotograf, al' se vesto krijes, haaaaa?! Priznaj!! :-)
Sad bih uskocila u monitor i setala se tim ulicama, obalom, sumarcima...sto me ne povede?????
Prvo sto mi je upalo u oci su biciklovi parkirani pred kucom, a ne vidim da su vezani za banderu, il' nesto sto je duboko i sigurno ukopano u zemlju. :-)
Bez komentara slike bi bile kao nemi film, tako da ti HVALA i na fotografijama, i na komentarima. :*

Ma samo dobar aparat, novi, na 10 rata bez kamate, FUJI! Švedska 561840 Čudo je taj Merkator! Fala mu, opremi me dobrom tehnikom!

Baš kažem mm a da povedemo Čupavu s nama, al on se nešto nećkao, kao, više mašta o onim švedskim bliznakinjama, i tako to! I ovo i ono! Švedska 11031

Biciklovi su uglavnom vežu u gradu, a u dvorištima retko, mada se kradu izgleda najviše od svega. I ako nadješ neki, prijaviš i niko se ne javi za 3 dana, smatra se da je tvoj. Kažu da su učiteljice i nastavnice u oš pune bicikala! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od vašar 29/3/2011, 11:17

Fenomenalan izvestaj,Biksi!Bas si docarala!Vec od prve slicke mi stao dah.
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od Milijana 30/3/2011, 10:50

Biksi, diiivno. Sve je prelepo, al ja ipak mlooogo mrzim zimuuuuu.
A svaka čast za umeće fotografisanja, ja to nikad nisam znala Razz

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od caci 30/3/2011, 16:09

Biksi ja stvarno nemam reči
Sve je tako divno napisano,docarano i fotografisano likeit likeit likeit
I havala ti sto ovu zadnju seriju tebi omiljenih nisi skratila,sve su lele al ove su mi ipak nesto posebne yes yes
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Švedska Empty Re: Švedska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu