KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

+7
ivalina123
missile
vašar
catherine290505
dr mali pariz
Deni
Jelica
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar - Page 2 Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od missile 15/1/2013, 10:07

plavaptica ::
Ivalina, ako ti je razgovor zakazan za april, iako znam koliko si nestrpljiva da nesto pocne da se desava, ipak mislim da ne bi trebalo pre toga da radis vto, pogotovo ne sa stimulacijom jer ako ne daj Boze ne uspe treba vremena da se organizam vrati u normalu....Ja bih tu opciju ipak ostavila kao plan B.

I ja to mislim!!! Ivalina, nije pametno 2 puta u toku pola godine imati stimulaciju za vto.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar - Page 2 Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od ivalina123 15/1/2013, 12:03

Devojke, hvala na savetima.

Svesna sam ja tih opasnosti, zato odluka i nije konacna.
Zakazala sam konsultacije u Intermedikusu i kod Ivanovica cu 2. dan ciklusa, pa cu videti sta oni misle, a i kosultovacu se jos jednom sa svojom dr.

Iskreno, ja ne mislim da će me posle te prve komisije u Frontu ubaciti u postupak. Ko zna koliko se posle toga čeka....

Ili je sada to ubrzano...nemam pojma....

ivalina123

Broj poruka : 50
Datum upisa : 07.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar - Page 2 Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od ivalina123 15/1/2013, 12:06


E, da...mislila sam i da odem jednog četvrtka kod Arsicke u Front, pa da je malo ispitam oko privatne varijante kod nje (da li mogu te neke analize da uradim u frontu ili sl), ali bojim se da ne pludi Very Happy Very Happy

ivalina123

Broj poruka : 50
Datum upisa : 07.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar - Page 2 Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od missile 15/1/2013, 12:13

Mogla bi i da iščitaš po Kutku iskustva sa klinika ovih dana, imaš teme i o dr i o klinikama. Meni je najžalije što nisam Kutak našla pre početka vto, sve bi bilo drugačije, bez obzira na uspeh ili neuspeh. Ne znam koliko god imaš, koje su ti dijagnoze do sada, i ne može niko da ti savetuje ovog ili onog dr, jer je sve individualno i odluka mora da bude samo tvoja. Ali probaj da pregledaš ovdašnja iskustva. yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar - Page 2 Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od luckystar74 21/12/2013, 14:39

Kod doticne sam bila na UZ, u Frontu za komisiju i za nju i Garajlicku (valjda se ovako pise), nemam ni jednu lepu rec! Toliko od mene...
Jedno jako grozno iskustvo!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar - Page 2 Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od manina83 31/10/2014, 13:07

Mene je odbila zato sto nemaju aparat za zamrzavanje spermatozoida, sve vreme me navodeci da idem privatno, pa da usvajam decu i tako je bulaznila bez zelje da pacijenta odobrovolji... Presla sam u Visegradsku kod dr Lidije Tulic, videcemo dalje, tek smo uradili prve analize.
By the way, moja jetrvica je radila kod Arsicke i Garalejicke pre cetiri godine, sa sve losim muzevljevim nalazima (tad su radile u Jevremovoj) i, bogu hvala, prva i uspresna VTO im je bila.
Pozz svima!
manina83
manina83

Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

dr. Biljana Arsić - Medikal Centar - Page 2 Empty Re: dr. Biljana Arsić - Medikal Centar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu