KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+67
Mirjana
majakg
viktorija
nolinica
Marie
Likoli
daxi011
Jecaneca
Jelence
Sami
Struzzo
*AIDA*
cipiripi
cici
maus
noja
malenaa
Filippa
lilly13
maja kg
Kockica
dragana76ns
seka 35
dacca
MAAKKI
Simona
KoMetaK
anak
heart84
Jelena*
brinbili
emilija.
Marija86
djole42
bobica83
Zaneta
bebko
key
bak
Nefertari
Aki
Orline
Sneza
zoxa
vašar
bubili2
Zoka83
buby
nesalela
liki
catherine290505
agata
cicsa80
bokica
naca
Milijana
Tinche
dr mali pariz
lolipop
MARA
Deni
BiKsi :)
lena
Cupava
Shizika
maja76
HappyGirl
71 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 1/3/2011, 13:20

Kod mene nishta nova, hvala.
Ja nisam radila AC, ali gotovo sve nashe djevojke ovde iz Kluba 38+ jesu, (cufta, lena, i mislim tuli) i rezultati su im bili odlicni i sve je proshlo u redu (jesi prochitala iskustva, imamo temu). Vjerujem da ce tako biti i kod tebe. Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od agata 1/3/2011, 13:27

Shizika, procitala sam sve i odavde i sa drugih sajtova, dosla sam i do internet kursa koji sam otpratila na sajtu Fetalne akademije iz Londona koja je uvela taj skrining 11 - 13 nedelje. Naravno registrovala sam se kao pacijent. Moj muz se smejao kad je dosao sa posla sta sve ne citam i dokle cu da se usavrsavam, ali meni je bilo zanimljivo.
Poljubac za tebe i tog malog zvrka sto ga iscekujemo!

agata

Broj poruka : 301
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 1/3/2011, 13:32

Dokle god od znanja ne zaboli glava, samo ti istrazuj. usne
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 1/3/2011, 14:50

Shizika ::Kod mene nishta nova, hvala.
Ja nisam radila AC, ali gotovo sve nashe djevojke ovde iz Kluba 38+ jesu, (cufta, lena, i mislim tuli) i rezultati su im bili odlicni i sve je proshlo u redu (jesi prochitala iskustva, imamo temu). Vjerujem da ce tako biti i kod tebe. Very Happy

Radila sam i ja. Nije bilo nikakvih indikacija, osim ICSI-ja, ali sam i pre nego sto sam ostala trudna odlucila da cu raditi. I sve je hvala Bogu ok Very Happy
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/3/2011, 15:15

Bubili, nek ti je mirna trudnoća do porodjaja! Dosta je bilo cimanja! Tu si, pratimo te i razumemo da ne smeš naglas da kažeš, ali verujem još koja sedmica i taj osećaj će se promeniti! Biće sve ok, samo odmaraj!

Naco, krenule mi suze na oči, da znaš, ali mi drago i to mnogo! Bravo za tiker! Naravno kucnula sam i malopre kad sam videla, kucnuh i sad o drvo! Ideš u dobrom pravcu, samo nastavi pozitivnim sitnim koracima, onda ćeš stići i do krupnijih! A mi smo tu da te bodrimo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od naca 1/3/2011, 15:54

E pa devojke, vi me napraviste na najcrnju ženu sa kutka (moja baba je imala običaj da za nekog kaže "crna crnice" ). Nisam bre ja takva, samo mi se toliko toga lošeg desilo u poslednjih par godina i to jedno za drugim da je valjda normalno da mi svašta nešto pada na pamet. I to nisu bili neki svakodnevni problemi već smrtni slučajevi i teške bolesti, toliko se toga desilo da bi bilo čudo da nije ostavilo traga.
Ali, ja sam po prirodi sasvim drugačija, humor je moj zaštitni znak. Evo, recimo, chatujem ja sa jednom drugaricom i objašnjavam joj moj problem, a ona me pita jesam li malo guglovala da vidim šta kaže net o tome. Pa kako da guglujem, pitam je ja, šta da napišem, "crna formacija na vagini" i da zbunim google totalno. E baš me interesuje šta bi izbacio Very Happy
No da se vratim na tu moju "crnu tačku" Laughing Konačno sam dobila doktorku, za nekih sat vremena idem da ona to pogleda, ali, setila se kad sam joj rekla šta je, jer je ona to prošli put videla i kaže da je 99% endometrioza. Ona kaže da se dešava da u trudnoći eskalira, ali da to bude do 3. meseca kada se uspostavi balans hormona. E sad, kako do 3. kad mi se prošli put pojavilo na samom kraju ili tek kad nakon carskog reza, ne mogu tačno da se setim. Nema ona baš sve odgovore na moja pitanja, a tek kad odem pa krenem da je bombardujem naćeće se u čudu Wink Ajd, pa javljam dal je doktorka preživela
Very Happy
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 1/3/2011, 16:04

Drage trudnice, srecna vam nova tema!!! Zelim vam mirne i lake trudnoce!!! ljubav
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 1/3/2011, 16:09

naca :: Ajd, pa javljam dal je doktorka preživela
Very Happy

Ajd, pa javi lol! queen
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od catherine290505 1/3/2011, 16:23

Ajde Naco, cekamo rezultate yes - i to dobre zagrljaj
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 1/3/2011, 18:37

Svim trudnicama želim laku i bezbrižnu trudnoću, sve vas d i pratim kad i koliko stignem.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/3/2011, 19:54

Naco, ajde javljaj šta će ti reći dr, i ajde da od tebe čujemo tu pravu tebe, da se svi zajedno češće smejemo? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 561840 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 490909 Pokaži nam gornje zube, donje ostavljamo doktorici! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od naca 2/3/2011, 12:12

Doktorka misli da je to ipak endometrioza. Kaže da nije ništa strašno, skinuće mi nakon porodjaja sa lokalnom anestezijom. Ne isključuje skroz mogućnost i da je mladež, mada njoj to više liči na endometriozu. Sinoć kad sam otišla, ona inače radi u bolnici, taman ja stigla na red, posle pola sata čekanja, kad ono javljaju da isključuju struju. Na svu sreću uspela je da me pogleda pre nego što je struja nestala. Ovde stvarno rade uz pomoć štapa i kanapa. U domu zdravlja ne radi ni UZ ni CTG već mesecima, a jedan UZ u bolnici je iz sedamdeset i neke, valjda one prve generacije, i nije ni čudo što je na izdisaju, tako da nije uspela da vidi skoro ništa, vidi se mešak, plod unutra, ali ništa više od toga. Malo smo popričale, ona je inače mnogo srećna zbog moje trudnoće, jer mi je ona vodila prvu kada se sve ono desilo. Videću da sledeće nedelje zakažem taj pregled u Beogradu, ako ovo vreme dozvoli, jer ovde je više od pola metra snega i veje kao u sred zime Mad
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/3/2011, 12:41

Idi bre Naco, gde ti uopte živiš? Kad te slušam, razmišljam da zovem Memedovića da se probije do vas! lol!

Samo ti uživaj, i ne obraćaj pažnju na to tamo dole, što si se pipala, pipala si se! Ovo zadnje su dve reči, nisu sise, kao što si pomislila! lol! Ionako tu dole ništa ne možeš promeniti, a kad budeš otišla kod dr u BG, a ti onda detaljno sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od naca 2/3/2011, 12:50

Ma ne živim bre Biksi u nedodjiji, živim u Negotinu, ali ovde je zdravstvo poslednjih par godina potpuno uništeno, lokalna politika, šta da ti pričam. Valjda je kod tebe na hipodromu raj po tom pitanju, kad se toliko čudiš Very Happy
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 2/3/2011, 12:56

Evo je Naca, nije provela noc u policijskoj stanici nakon shto je pretukla doktoricu.
Naco, uslovi stvarno zvuche ochajno, ali kad su i sa tim muzejskim UZ uspjeli da primjete mjeshak i plod onda mora da je sve u redu. yes
Dobro ti je Biksi rekla, tu izraslinu nemoj da dirash, shta god da je moze samo da se iziritira. Javi nam kad si zakazala pregled u BG.
smiledraw
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/3/2011, 13:20

Ja sam očekivala da ćeš reći da živiš negde na nekoj planini, itd, itd...kad ono greška! Na hipodromu je svakako bolja situacija, ima i zelene trave, ali i korova! Very Happy

LJubim te!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bubili2 2/3/2011, 13:25

Hi hi lude ste skroz, i ja sam razmisljala gde to naca zivi, pa skontam da ni kod nas situacija nije sjajna, uz u bolnici katastrofa, ali sto kaze Shizika kad se na takvom uz vidi mesak i plod to je sjajno.
Ja danas na vrucoj liniji sa laboratorijom, prvo zovu i pitaju to nije blizanacjka trudnoca? traze izvestaj ja kazem nemam, onda traze slike sa uz,ok ja kazem to imam saljem. Mama odnese slike sa uz i trudnicku knjizicu koja je taj dan otvorena tako da su u njoj skroz merodavne mere,, onda ponovo zovu a koje su mere NT i CRL ja tri puta kazem, aha a onda koji je CRL od kojeg ja kazem onaj od 1,1 je od onog veceg, pita ovaj a koji je to ? affraid , ja vec mislim ovaj covek mene zeza, kaze dobro posaljite to, ja pitam sta, pa izvestaj taj sa koga citate, ja kazem ne citam ni sa kakvog izvestaja vec sam zapamtila . Onda kazem zar nije na uputu sve napisano i koja nedelja i blizanacka trudnoca i mere,i tezina i sl, a i ima i u knjizici. Na kraju su zadrzali trudnicku knjizicu, da je prouce i kopiraju. Tako da se pitam sta ce na kraju da ispadne od testa, a i ne mogu da verujem da lekar nije napisao na uputu sve sto se trazi i to kompletirao sa slikama, kada je to praksa. Vec mi je dojadilo da stalno ja moram biti korak ispred i sve znati,
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bubili2 2/3/2011, 13:28

Ju vratio se zabac, jos potpis da vratim
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 2/3/2011, 13:37

Bubili, pozdrav i dobrodosla!
Gde zivis (otprilike, nije oobavezan odgovor!) kad nema nigde ispravnog UZ-a!!! Stvarno je u ovoj nasoj zemlji sve ludo...
I koliko imas godina?
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 2/3/2011, 13:38

Aha, vidim sad godiste, vratio se potpis!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od naca 2/3/2011, 13:39

E žabac ti je vrh vrhova. Najbolji avatar koji sam videla. Ne razumem Bubuili šta ti to zakazuješ u laboratoriji pa im čitaš podatke, ništa mi tu nije jasno Rolling Eyes
Biksi queen
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od naca 2/3/2011, 13:42

Taman sam htela da napišem Leno ženo gde si ti, kad ti virkaš iz prikrajka i javiš se samo kad te nešto zagolica Very Happy
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bubili2 2/3/2011, 13:46

S tim sto sam morala da promenim godine, od petka imam 35.
Inace sam sa severa Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 338438
Ma podatke za dubl
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 2/3/2011, 14:01

Bubili, ako su blizanci, zasto radis dabl test? Koliko se secam, Sneza (sad vec mama dve curice) i Zoka su pisale da dabl nije merodavan za blizanacku trudnocu, samo amniocenteza. To sam jos negde citala. Mada, imamo i trudnicu koja je radila dabl iako nosi blizance...

Naco, opet me zeza net, prodje mi svaka peta poruka!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 2/3/2011, 14:09

lena ::Bubili, ako su blizanci, zasto radis dabl test? Koliko se secam, Sneza (sad vec mama dve curice) i Zoka su pisale da dabl nije merodavan za blizanacku trudnocu, samo amniocenteza. To sam jos negde citala. Mada, imamo i trudnicu koja je radila dabl iako nosi blizance...


Leno, pisala sam o tome, bez obzira sto ne nosim blizance i to kada je Aki radila.
U sustini, izbor je ili da se oslonis na UZ ili da se radi AC. Double i Trple test nisu merodavni u blizanackoj i uopste viseplodnoj trudnoci.

Naco, drago mi je sto je sve ok, drzim fige da od sada imas najdosadniju mogucu trudnocu osmeh srce
Trudnice moje, sve vas d
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu