KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Menstruacija i poremecaj rada hormona

+17
laKole
missile
saska1
julija
winni
sareni leptir
Erata
mica90
Orline
LaFolie
heart84
kristina33
karakaca
deja
Zoka83
novosadjanka
bibi
21 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od saska1 22/3/2013, 20:01

Ja opet dobila menzes a danas mi 13-ti dan nemam pojma šta se ovo dešava uvijek mi je bila redovna samo oskudna a sad šta je ovo ?Neznam da nije od zlatne make koju pijem ali na njoj piše da uspostavlja hormonsku ravnotežu ako je neko imao ovako nešto pišite Shocked
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od Star77 22/3/2013, 20:05

Draga Saska, meni je 35 godina, nikada mi nije ni kasnilo niti dolazilo ranije..prosle godine od jula do septembra dobijam dva puta mjesecno Mad Poludila..odem ginekologu tek treci mjesec, jer sam u julu bila na moru, pa kao mozda od promjene klime, u avgustu odemo na jeero, pa mozda od promjene klime, vec u septembru shvatim da to nije u redu..uradim hormone i haos..5 mjeseci bila na kontracepciji, uradila juce hormone i dobar je nalaz...vidjecemo sta ce biti dalje....ovo je samo moje iskustvo, ne mora da znaci da je isto, ali ti provjeri naravno odmah sta je u pitanju...veliki pozdrav!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od laKole 22/3/2013, 20:06

i meni je prošli ciklus bio kratak - 21 dan. mislim da je bio anovulatoran.
da to nije neko 'resetovanje' organizma od zlatne make?
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od saska1 22/3/2013, 20:19

Hvala Suzo moraću ia otići kod doce dok ovo prođe pa da vidimo šta je u pitanju više me stvarno izluđuje

Lakole pa ne znam može biti da je i od nje .


saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od Star77 22/3/2013, 20:41

Uh, ja sam bila luda ta tri mjeseca, srusio mi se svijet...zaboravila sam ti reci da mi je tada lice bilo puno nekih sitnih bubuljica, i da sam i prije toga na mozda godinu i jace pocela da dlakavim kao majmun affraid Mislila sam, hajde to je od silnih godina brijanja posvuda...medjutim, doktorica cim me vidjela odmah je i bez nalaza pretpostavila da je to to, poremecaj hormona Sad
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od saska1 22/3/2013, 20:49

Suzo ja nemam niti bubuljica niti dlaka ništa ja se bojim da nije neki rani klimaks affraid ma strašno ne smijem ni mislit ,valjda će se još neko javit sa sličnim problemom
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od tutorials123 20/4/2013, 11:56

Imam samo 16 godina, ali poslednja 2 meseca nisam dobila mensruaciju :tj. svakim mesecom pre toga dobijala sam sve manje i manje i ciklus je trajao samo 3 dana.Mislim da sam poremetila svoj organizam time sto sam pocela da smanjujem obroke i takodje veoma malo unosi masnu hranu,sem toga pocela sam redovno da treniram nista preterano oko 30 minuta dnevno,veoma sam se uplasila zbog gubitka ciklusa i zelela bih da vas pitam da li ce se to normalizovati sta da radim,da li da zajeno sa majkom posetim ginekologa.
Pozz Sad affraid

tutorials123

Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od Star77 20/4/2013, 12:23

Naravno, tutorials, idi kod ginekologa, ovako se moze samo nagadjati sta je. Mozda nije nista posebno, desava se u tim godinama da izostane ciklus, ali moj ti je savjet da odes kod ginekologa, i bez straha. Veliki pozdrav!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od Star77 10/5/2013, 22:33

Evo mene opet sa problemima Sad Poslije 5 mjeseci kontracepcije, odmah drugi mjesec dobijem nakon 20 dana...prije kontracepcije sam 3 mjeseca dobijala dva puta mjesecno. Uhvatio me strah i panika, da li je neko imao slicno iskustvo?
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od Sami 19/9/2013, 01:04

suza77, nisam baš u potpunosti upućena o tvom ciklusu ali vidim da paničiš pošto imaš na 20 -seti dan ciklus, ja sam bila ista, svaki 20-21 dan sam imala ciklus, ništa ga nije moglo poduljiti, ma kakvu terapiju koristila...Normalno sam imala ovulaciju ali sve je bilo ubrzano...Prije rudnoce sam pila kontra...Yasmin i počela sa dekapeptilom 40kom. ...ostala trudna iz prve VTO, sad mi ciklus (nakon poroda) ide na 45-50 dana i doca mi kaže da sam već u menopauzi..
Evo pronašla sam neki link za sve one koje imaju problema sa LH, pronađen je lijek a sad kako do njega doći???
http://svjetlo-islama.info/otkriven-lijek-za-neplodnost/
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od Luenna 17/3/2014, 15:12

I ovde da se pritefterim.

Dobijala sam redovno na 28 dana,sada 26-og,i traje 6 dana,medjutim malo mi se to nekako oduzilo.Kada se zavrsi,bude ono braonkasto jos 2 dana,i sve tako do 9-og dana,jednom mi se desilo da mi je 11-og dana kada sam se probudila bukvalno mao iscurelo i to je to. Dr.kaze da je normalno,a kako normalno ako je uvek bilo 6 dana i kraj. Ovog meseca se zavrsilo tog 6-og dana,sedmi i osmi nista,ja se obradujem i danas 9-i dan na wc papiru malo braonkastog sekreta. Sve je pocelo sa jednim ogromnim stresom,ali ja sada ne znam da li je to posledica ili su hormoni?

Luenna

Broj poruka : 20
Datum upisa : 24.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Menstruacija i poremecaj rada hormona  - Page 3 Empty Re: Menstruacija i poremecaj rada hormona

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu