Decembarska jutra

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Decembarska jutra

Počalji od maus taj 15/12/2007, 09:02

Samo da vam pozelim dobro jutro!
U mom gradu ne postoji klizaliste.Ma ne postoji ni bazen,cak nema ni neki lep parkic gde bi se decica mogla bezbrizno igrati.Ali zato ima dosta okolnih mesta sa prelepom prirodom:Trsic, Banja Koviljaca, Gucevo, Tronosa, DRINA(moja obozavana reka).Happy, Teta Sneki hocu i ja sa vama na klizanje. Ni ja nikada nisam stala na klizaljke, ali tu je Sneki da nas poduci.Jelence ti bi mogla da navijas i da se divis nasim piruetama.Hitron jedva cekam slike i nadam se da ces ovaj put ludovati po ledu i da ces uzivati.
Za sve love
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 15/12/2007, 11:10

maus ::Samo da vam pozelim dobro jutro!
U mom gradu ne postoji klizaliste.Ma ne postoji ni bazen,cak nema ni neki lep parkic gde bi se decica mogla bezbrizno igrati.Ali zato ima dosta okolnih mesta sa prelepom prirodom:
Za sve love

Ali zato Loznica ima ,lepu autobusku stanicu Very Happy ,pa koliko se secam lep zanatski centar,pa tu je Bajna Basta,onda na izlazu iz Loznice dole prema Zvorniku sa leve strane ima jedna prelepa kuca ili je restoran (kao iz bajke)sa bazenom i toboganom,to je skroz tamo uz Drinu,mozda cak kod Karakaj prelaza...

Drina je najlepsa od Loznice pa do Ljubovije,sav taj kraj meni je prelep...
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 15/12/2007, 16:18

Hitron, ta prelepa kucica je restoran i zove se "Kod Gila" i samo je 3 km od Loznice.Gile, vlasnik, je sve sam napravio, a na spratu su sobe za izdavanje. Stvarno je kao iz bajke.U sklopu dvorista su dva bazena sa toboganom.Tu je i stala sa 4 konja koja su za jahanje. Neverovatno su mazni. Jana i Bosko obozavaju da ih vodim tamo. Jedno vreme je bilo i magare, ali kada sam bila poslednji put nisam ga videla. Inace hrana je tamo izvrsna.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 16/12/2007, 08:55

DOBRO JUTRO radost Ajmo veselo jer imamo makar 1.000.000 razloga za to yes yes .
Vesela sam zbog Lukinih fotografija sa jučerašnjeg rođendana jer je srećan i zdrav. igra igra

Ovo je jutarnji pogled sa male terase, fotografisan samo za moje drugarice :aa1:

Kao što vidite u Beogradu pada sneg. Epo Very Happy

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13261
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 16/12/2007, 09:06

ljubav za sve vas! DOBRO JUTRO!!!
Kako se sve beli u mojoj ulici. Jutros kada sam krenula u prodavnicu,samo maciji otisci u snegu, svi jos spavaju.Ja sam inace ranoranilac, ustajem najkasnije u 7h.Prihvatila sam se lopate i sav sneg sam ocistila do kapije,pa onda do kapije moje komsinice i pomislim, kako sam krenula, mogla bi i celu ulicu da ocistim.I tako drage moje , vracajuci se iz prodavnice, sa jos toplim burekom i mesom za rucak naleteh na komsijinog psa - dobermana , koji je pomalo i agresivan.On na ulici ispred mene i rezi. Ja stvarno obozavam pse i ne plasim ih se, ali ovaj put , noge su mi se odsekle. Ispred mene grdosija i pokazuje svoje ogromne zube. Najneznije sto sam mogla rekla sam "Kuuuuuuuco veeeeeeelika", i polako sam cucnula i ispruzila ruku.Ma ne ,on i dalje rezi.U sekundi mi prolete burek, meso, bilo sta da mu dam da jede, mozda ce to upaliti i ja cu proci.A, zao mi bureka, jede mi se,gladna sam. Ipak se odlucim za meso. Polako izvadim junetinu i pruzim azdaji. Mic po mic, mahnu repom, zalaja radosno, smota ono parce i ode u svoje dvoriste.I tako drage moje, ipak sam lepo doruckovala, a za rucak-ma przicu jaja i nek ide zivot!
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 16/12/2007, 09:22

Pa nije blesav taj komšiski pas Very Happy Nego ako komšiju ne zamoliš da zaključava kapiju imam utisak da će Mile svake nedelje da ostaje bez ručka Very Happy E sad ozbiljno, svi mi volimo životinje ali ipak su to životinje Rolling Eyes nikad nisi 100% siguran. Ispričaj komšiji šta se desilo, šta da je bilo neko dete ili baba, nisu svi tako snalažljivi i nemaju meso :scratch: Neka zaključava kapiju ako već :aa87: ne daje da jede Shocked Au mišice hrabra si ti žeMska, ej ja bi mu sve istovarila i iz kese i iz tašne i iz đepova a ti još kalkulišeš dal burek ili meso. E queen si! love Za doručak si lepo papila a za ručak neka salatica i jaja. Šta fali? Ima i dobra strana cele priče, pošteđena si od današnjeg kuvanja Wink

P.S. Obavezno reci komšiji!

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 16/12/2007, 09:32

Normalno da cu mu reci, samo preko telefona,ja u dvoriste ne ulazim.Zvacu ga da dodje kod mene. To nije prvi put da taj pas tako seta ulicom.Skoro je jednog malog pekinezera bukvalno preklao.Ali njima ne vredi govoriti, kazu ostale komsije.Ma kada im pokuca policija na vrata, videce oni da li vredi ili ne.U pravu si Happy, mogao je biti neko od dece.Cu ga zovnem samo kada se malo ispricam sa vama.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 16/12/2007, 09:42

Ja stvarno nisam za varijantu milicije, nadam se da će da se urazumi Rolling Eyes
Ipak ako i dalje nastavi po starom, treba ga prijaviti dok nije kasno. Neverovatno da u svakoj ulici ima neki lik koji teroriše sve. No

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 16/12/2007, 11:08

Divan dan,divan dan,sav je beo i nasmejan....obozavam belu zimsku idilu,pa ja sam zimsko dete zar ne?! :)

Ljubac za moje drugarke u ovom divnom danu,ej koji je Luka smeker,ali koliko vidim njemu lepo medju tolikim zenama lol! Misicu strasna scena,ali SVAKA CAST na hrabrosti ja bi se u..... u gace verovatno osmeh srce
Happy,Sneki,lepa Kato,i ostale devojke veliki ljubac za Vas usne
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 17/12/2007, 00:36

Nadam se da ova decembarska jutra mogu da se nazovu i decembarske veceri ili noci.
Juce sam skitala po gradu, a danas sredjivala kucu i pravila ruckove i malo isla u posetu, pa evo sad sam virnula da vidim sta se desava u ovom nasem kutku, ali s obyirom koliko je sati, sad je u stvari ponedeljak, tako da

Ledja su sada ok, strecnu me ponekad, ali u principu me ne bole, a ni ne odmaram.
Misice, ja tom dzukcu ne bih dala nista, pazi ti mangupa, izasao na sokak da doruckuje c . Odoh na spavanje, pisemo se sutra
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 47
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 17/12/2007, 09:08

Drage moje dobro jutro!
Nesto sam u zurbi i samo da se javnem. love
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 17/12/2007, 09:23

TetaSneki ::
...pazi ti mangupa, izasao na sokak da doruckuje c

ŽeMski narode dobar jutar Very Happy Neka svima ova nedelja bude puna lepih iznenađenca

Sneki bravo za leđa. Slika ti je fenomenalna Laughing a na ovaj gore citat sam se provalila od smeha Laughing Laughing Laughing
Mišice ajd požuri i budi vredna Wink
Nego nema nam hitron Sad nadamo se da su svi negde uživali pa nije stigla u kutak na čašicu razgovora Very Happy
Jeco nadam se da su majstori danas okasnili na posao lol! I pozdrav za katu Very Happy Ćao usne

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 18/12/2007, 07:30

Jutro jutro drugarice ,vrednice ,lepotice ,dobrice moje Laughing ...
Tu sam ,tu sam ja,
imala sam goste u nedelju , juce ceo dan rabotala,i sinoc otisla sa Lukom u 8h na spavanjac....
umorna sam narodeeeeeeeeeeeeeeeee
umornaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jedva cekam ove Bozicne praznike da malo dodjem sebi Very Happy

Ljubim vas
pisemo se veceras
Hitron-Luka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 18/12/2007, 09:37

Jutro,jutro cure Very Happy
Hitron draga baš ti se divim kako sve postigneš, uopšte nisam sumnjala da ti je potreban odmor. Još koji dan i počinju praznici pa to vreme dobro iskoristi. Nemoj da zaboraviš da isključiš alarm budenje Wink Izljubi mi dušu da se čuje sve do Bgd-a :aa1:

Cure napolju jeste Fano ali navijam da oko i u vašem srcETU bude sunny
usne

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 18/12/2007, 20:06

Najzad i ja da se javim.Spremala sam sutra za slavu, pa je Milan pre mene seo za komp. tako da sam sad tek ja dosla na red.Nikoljdan je tatina slava, tj mog deke. Oni nikada nisu slavili , ali je zato mama svake godine na taj dan , nama deci spremala zito i obelezavala taj dan.Godinu dana pre njene smrti uspela je da ubedi tatu da pocnemo da slavimo, ali samo mi, ukucani, najuza porodica.Tako je i sada. Sutra ce biti Sneza sa muzem i Nadjicom, Milan, tata deka i ja.Corba napravljena, prebranac, riba ispecena u pecenjari,bajadere isecene, kao i baklava.Eto, koliko sam danas bila vredna.
Hitron uskoro ce praznici pa ces se lepo odmoriti.
Da znas Heppy da je napolju FANO!
Sve vas ljubim!
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 18/12/2007, 21:41

Bravo mišice vrednice , bravo.Lepo je kad se makar deo porodice okupi. Very Happy Naravno Nađa će biti zvezda dana Very Happy Izljubi je :aa1:
Ja danas bila kod jece yes yes osmeh srce NaraFska stvar bilo je divno. Malo smo ćakulale , malo pričale ozbiljne stvari i malo sam pokušavala da osetim kako bonbonče bije svoju mamu Very Happy nisam uspela Sad rešio da se igra s mene Wink Ali ipak sam srećna, pomazila sam njegov krevetac tj. stomačić mame jece.Baš sam ponosna as d E divno iskustvo! igra Žao mi što hitronišku nisam imala prilike da vidim uživo i pomazim Lukin krevetac, ali osvanuće dan da lično izgnjavim to čedo d d d x x . Sada se molim svim srce Bogu da Mišicu i Sneki vidim uživo sa VELIKI stomak tj. trudnica trudnica .

JEDVA ČEKAM ljubav

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 19/12/2007, 09:36

Dobro jutro drage moje!
Bravo za jucerasnje druzenje! likeit Bebac se umirio kako bi cuo sta vas dve pricate i koga sve ogovarate.Pametnica mala,ljubi ga tetka Mima iz Lozane sitija. usne Evo ljubim i taj okrugli krevetac usne usne usne ,najlepsi na svetu celom!
Heppy, obecavam, da ces koliko vec do godine u ovo vreme maziti moj ogroman stomak, a nadam se da cu i ja tvoj i Teta Snekin, a mozda nam se i Hitron pridruzi , pa da Luka dobije batu ili seku.Drage moje, jos malo pa idem po Snezu i Nadju igra igra igra .Sve vas pozdravljam i normalno love . Vas :aa44:
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 19/12/2007, 09:44

SRECNA SLAVA ...
Svima koji dans slave ili obelezavaju ovaj sveti dan .....
Hitron-Luka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 19/12/2007, 11:56

SRECNA SLAVA SVIMA KOJI DANAS SLAVE SV.OCA NIKOLAJA.
Sve Vas puno ljubim usne i molim se za Vas da mi budete srecne i uskoro trudne,a molite se i Vi i Gospodu i Sv.ocu Nikoli jer moja devojacka slava mi je svaku moju molbu uslisila.Hvala mu i slava.Za to ima posebno mesto u mom srcu i ako bude decak zvace se Nikola,a devojcica Nikolina osmeh srce u ime Boga.

Misicu tebi specijalno srecna slava :aa39: ,a Hitron hvala na divnoj ikoni i ljubi to malo preslatko stvorenje smajli angel
Happy ljubim te puno i bilo mi je divno juce love

Od srca Vas ljubim i pozdravljam i odoh kod mojih na slavu :aa12:
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nadalina taj 19/12/2007, 15:47

Srecna slava i sretan Svetac svima koji slave i veruju!

Pa devojke mile, bas mi je milo da se i ovde mozemo druziti!
..."Da li takvo mesto postoji?"
Pticica mi je juce sletela na prozor i sapnula mi tajnu... "Naravno da postoji!"

Bas je ovde veselo i prijatno... srce
Jelence, trudnice, od jutros se borim sa obavezama na poslu - ne daju mi da razgledam divne slicice u tvom dnevniku...:aa1: Ali iscitacu ja sve natenane, cim malo popuste ovi moji na poslu...Imena Nikola i Nikolina su divna...prelepa!
Happy, veselice, nedostajala si mi! cvet
Misice draga, ti si pravi blagoslov za sve ljude u tvojoj blizini! c
Hitron draga, i tebe sam se uzelela , a Luka je andjeo, ljubi ga od mene, nestaska malog sto ne da mira mami i svima oko sebe...Tako rastu deca - gutaju paznju, neznost i ljubav, a uzvracaju zivotnim smislom! angel

Radujem se novim poznanstvima,novim temama i novim druzenjima! Jedva cekam da upoznam i ostale na forumu!
Nisam mogla da se registrujem sa starim nick-om i e-mail adresom, pa sam malo modifikovala,
i znajte da uvek misli na vas vasa nada - nadalina, b i molim se da nas za ove divne predstojece praznike Bog obraduje divnim zeljenim poklonom, a one koji su jedan vec dobili - da ih umnoze!

Budite mi dobro!
nadalina

Broj poruka : 816
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 19/12/2007, 19:25

:aa17: Nadalina :aa17: Nadalina
:aa17: da si moja Nadalina :aa17: ...
Dobro nam dosla! Samo da te priupitam:da li je ta pticica mozda bio Mule?
usne od mene!
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 19/12/2007, 20:51

Jaooooooooooo kakvo divno iznenađence vv Tri puta ura za nadalinu :aa84: :aa84: :aa84: curu finu vv Dobro nam došla i sa nama zajedno v , vv i mazila trudnica . usne

E mišice taj Mule je baš brbljivac h Wink usne

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 19/12/2007, 21:14

Nadalina vv Nadalina vv Nadalina vv Nadalina

Dobro nam dosla :xxxxx: :yx: :xc: :ccc:
Hitron-Luka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 19/12/2007, 21:26

Au što se ovde Sigra Wink daj da se privatim vv Nadalina vv

Mišice, hitron ovde ima nešto za vas http://kutak.forumotion.com/priroda-i-zdravlje-f22/lecenje-biljem-t72.htm#362 usne

Sneki di si bre, kako micka ?sreca
Jeco trudnica Very Happy

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 19/12/2007, 22:08

Happy videla sam post hvala tebi od srca
nego me sramota da kazem da jos nisam kupila propolis Embarassed
danas sam imala slobodno prepodne, jurila sam neke stvari da pozavrsavam pre praznika
ni na kraj pameti da svratim do biljne apoteke.. c
Hitron-Luka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći