Decembarska jutra

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl taj 2007-12-11, 08:14

vv nanananananananananananananananananan vv nanananananananananananananananananan vv Luka,Luka,Luka, srca Luka,Luka,Luka, srca Luka, Luka,Luka, srca Luka,Luka, Luka srca

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13265
Datum upisa : 05.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 2007-12-11, 08:24

Na kratko da se javnem i poželim :aa47: :aa47: :aa47:

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 2007-12-11, 08:56

Dobro jutro!!!
Superiska Luka!!!! :aa12: :aa12: :aa12: Ma to je nas mali borac!Ljubim ga po 1000000000 puta!!!
Hitron i ja imam herpes. Ili bolje receno cela donja usna mi je u krastama. Ceo zivot patim od toga i nigde ne idem bez aciklovira.Kada sam se pre par dana vracala iz Kikinde, autobusom,odjednom sam osetila ono poznato peckanje i bol na usni.Brzo sam uzela ogledalce i imam sta da vidim, tri mala pliha na donjoj usni. Istog momenta sam namazala(uglavno se odmah povuce) ali ovaj put-katastrofa.Vec sutradan donja usna je bila prekrivena herpesima. Rolling Eyes
Svima od mene usne iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii love vas :aa44:
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 2007-12-11, 09:27

Žene možda da sledeći put probate sa mazanjem propolis kapi, nekima je pomoglo usne

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 2007-12-11, 10:55

Dobro jutro zenice drage,a za Luku specijalan pozdrav i poljubac ljubav i hvala Bogu da je bolje.Rekla sam Vam kako sam se ja resila herpesa koji me je godinama proganjao.
Redovno uzimanje cinka!
Poslusajte me i videcete rezultate.
Taj virus se aktivira cim se pojavi stres,ili pred PMS,ili bilo kakav pad imuniteta.
Naravno da pomaze mazanje propolisom kao sto rece Happy,ali i uzimanje propolisa svakodnevno ce ojacati imunitet.

Ljubim Vas macici mali :aa71:
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 43

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 2007-12-11, 20:26

Misicu zovirax je aciclovir,imala sam ga pre, nego mu je izasao rok trajanja pa sam ga bacila,novi nisam iz principa htela da kupim jer je strasno skup,15ml 30eura
kupi cu ga u Holandiji ako budem isla za Bozicne praznike,tamo su normalniji sa cenama...

Happy ,Jeco hvala za propolis ,kupicu ga za vikend ....

usne za vas drage moje
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 2007-12-12, 09:28

Da vam pozelim dobro jutro sreca ,osmeh na lice i samo veselo vv bb v g x vv b
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 2007-12-12, 10:48

Dobro jutro drugari kako ste mi danas?Mene svako jutro budi neki ludi komsija koji renovira stan vec 6 meseci,i stvarno ne znam sta vise busi,cuka,razbija,tako da sam malo Mad ali brzo me prodje.
Ljubim Vas i grlim i ne podlezite ovom ruznom vremenu Wink
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 2007-12-12, 14:20

Dobar dan drage moje!
Evo i mene, posle malih problema oko logovanja i postovanja, evo sad sve radi. Baš mi je drago za ovaj forum, baš je lep i naravno ono najbitnije, pun pozitivne energije.
Heppy svaka čast, izabrala si ekstra smajliće, čak i ovaj klizanje Wink . Nikako da odem na klizanje, stalno pada kiša, jedva čekam sneg :aa85: .
Hitron, nadam se da je Luka prezdravio, ljubi ga i mazi i poljubi ga od tetke iz Srbije tzv. TetaSneki.
Jelenče koliko brojiš (koji beše mesec), čini mi se peti, kako vreme brzo prolazi, još malo pa će bebac da stigne.

Mišice, ljubi svoju dečicu i Muleta, a taj herpes će potamanimo c
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 47
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 2007-12-12, 18:24

Ej cure, pa kako ste mi danas? Ja radno, evo izašla iz kuće u 5.45 ušla u 18.17. Bravo za mene baš sam vrednica Very Happy
Tri puta ura za našu Sneki.URA, URA, URA :aa84: :aa84: :aa84: Very Happy
Dobro nam došla na kutak i u njemu se lepo družila usne A na klizanje moraš da me vodiš jednom pa da i ja osetim u potpunosti čari :aa86:
Jeco, što se tiče komšije ma samo da završi dok se ti porodiš da ne bi bilo :aa80: Mišice i Hitroniška nadam se da ste zaplašile herpes. Ljubi mi Luku šmekera usne

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 2007-12-13, 05:35

Narode, Very Happy
ja samo da kažem jutro pre nego što krenem iz kuće :aa1: . Neka ovaj dan bude ispunjen ljubavlju i radošću svima nama. :aa17:
usne

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hitron taj 2007-12-13, 07:16

Jedan prijatan dan da vam pozelim!!!
Sneki Dobrodosla...
usne

hitron

Broj poruka : 2
Datum upisa : 09.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 2007-12-13, 08:45

Dobro jutro!!!
Teta Sneki usne ff i od mene tri puta ura URA bb URA bb URA bb
Jelence , mogu da zamislim kako ti je, zgrada, sve jeci i imas osecaj kao da su majstori u tvom stanu.To sam juce dozivela kada sam bila kod Sneze-katastrofa. Morala sam Nadju da vodim kod mene da spava radost radost radost ,jer od buke i zujanja dete nije moglo da spava.I ja se zaista pitam sta radi 6 meseci,pa kucu izgradis za to vreme! usne
Hitron nadam se da je Luka sada skroz ozdravio i evo za njega usne Happy se pita za nase herpese. Ja sam moj skoro pa izlecila. Posluzala sam nasu trudnjacu Jelence i pocela sam da pijem cink. usne te draga moja!
Happy,vrednoco nasa usne
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 2007-12-13, 10:48

Dobro jutro drugari,ovaj mentol ne odustaje,cak je poceo u 7i30 jutros stvarno cu odlepiti. Rolling Eyes No
Ipak Vas puno ljubim i zelim uspesan dan sta god da radite love jer Vi ste moje raspolozenje cvet

Sneki dobrodosla draga, nisam peti nego sesti mesec igra igra :aa68:i nadam se da cu uskoro sa svima Vama brojati Vase mesece i nedelje trudnoce :sssss:
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 2007-12-13, 10:54

Jutro, drugarke
E moje, sinoć ja sednem na malu drvenu stoličicu koju obožavam i stavim lap-top na stočić i krenem da čitam Jelencetov dnevnik (again) i naša domaća-ulična mačka (kod nas se hrani, a spava napolju) oće da ide u WC i krene da mjauče iz sve snage i ja brže bolje da joj otvorim vrata i ustanem i .... kvrc, bože potpuno sam se ukočila, leđa su mi se fiksirala u jednoj tački, a da bude još zanimljivije, glas mi u tom trenutku potpuno pukne, jer sam ceo dan kašljala i derala grlo. Da vidite drage moje kako je to izgledalo... legla ja na pod da se malo otkočim, a ne mogu nikog da dozovem da mi pomogne nego ja se ubih vičući, al iz grla ništa ne izlazi... MM je priskočio u pomoć mački da se žena ne ukaki, a ja na podu kukam...Vrlo zanimljiva situacija Rolling Eyes
TetaSneki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 2007-12-13, 17:39

Joj Snekiša v nadam se da si sad ok. g
Nisam znala da imate mačku, pa bre ovde sve same mačkarke.Ja u familiji a i šire poznata po tome :aa71: Kako se zove i kakve je boje?Daj šibni nam sliku na kučne ljubimce, da vidim zbog koje si se to gospoje ušinula Wink
Cure usne

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 2007-12-13, 18:15

Jao Sneki stvarno mi je zao,iskreno se nadam da ti je bolje,jer ja sam imala te epizode kocenja ranije i uopste nije prijatno :scratch:.Dobar postupak to sto si legla na tvrdu podlogu,a sad mazi Fasum gel odlican je i oblaci se toplije doktor

Ljubac
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 2007-12-13, 21:20

Bas nezgodna situacija Sneki. Kako si sada? Ljubim te draga i nadam se da je sve o.k.!
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 2007-12-14, 10:01

Cure

Sneki šta se dešava, kako leđa :?:
ŽeMske usne odo da pokušam da upristojim svoju kuću. Što će reći, krećem sa :aa34: .
Prijatan dan!

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 2007-12-14, 12:18

Dobro jutro devojke,kako ste danas?Vidim neke su vredne od ranog jutra,a neke su iskoristile pauzu komsijskih radnika i odspavale dobrano Very Happy
Svima veliki ljubac i osmeh srce
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 2007-12-14, 14:19

Dobar dan, dobar dan!!!
Bravo Jelence za doooooobar san! Ma kakva pauza, priznaj da si juce malo pripretila c c c
Sneki kako ledja danas! Mora da je dragi sinoc ljubio i masirao i sad si ki nova igra
Happy,i ja sam upravo zavrsila sa svim kucnim poslovima. Ako treba pomoc, mislim dok sam jos u elementu samo vikaj:perem ,peglam itd.itd.
Ajd, sve vas ljubim i pozdravljam!
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od TetaSneki taj 2007-12-14, 17:24

Staviću vam mačku na kućne ljubimce. Zove se Micka, naravno ja sam joj dala ime, inače je mačka šou, neviđena je mazulja, a divlja je do zla boga, ne smiruje se i na plafon bi se popela. Spava napolju, za to sam uspela da se izborim, jer sad već sigurno ne bih imala ni cveće, ni knige (ribice mi je istraumirala i uginule su - stvarno), a verovatno ni stan, jer je prava mala divljakuša, ali se mazi....
Svaki dan u šest sati čeka mm muža na parkingu i dolazi kući na ribu, a od skoro je počela i sama da ulazi u zgradu i ujutru mjauče kao da je neko ne daj bože kolje, ispred vrata, dok joj ne otvorimo. Kuku meni kad me komšije pritegnu, biće c
TetaSneki

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hitron-Luka taj 2007-12-14, 23:38

TetaSneki ::
Heppy svaka čast, izabrala si ekstra smajliće, čak i ovaj klizanje Wink . Nikako da odem na klizanje, stalno pada kiša, jedva čekam sneg :aa85: .
Hitron, nadam se da je Luka prezdravio, ljubi ga i mazi i poljubi ga od tetke iz Srbije tzv. TetaSneki.

Mišice, ljubi svoju dečicu i Muleta, a taj herpes će potamanimo c

U mom gradu svake godine na trgu naprave pistu za klizanje,stvarno jako lepo izgleda onako na otvorenom,docarano sa :aa77: i ostalim djakonijama
ali ja eto za ovih godina jos ne stisnu petlju da stanem na taj led ,
moj suprug kaze da sam ja smotana za te stvari Rolling Eyes

potrudicu se da uslikam pa da vidite kako izgleda
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 41

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelence taj 2007-12-15, 00:04

Pa i nas glavni grad ima klizaliste,i velike okicene jelke,stvarno ga prelepo urede za NG,mada moglo bi i lepse Wink i to u centru i jos nekoliko okolnih,mislim najlepsi grad na svetu yes yes igracice ali ni ja ne odoh na klizanje evo koliko vremena,a nekad sam zivela blizu hale Pionir u koju smo isli na klizanje.Sad bih se verovatno polomila,ali moracu da naucim ako budem imala cerku da je vodim da zajedno klizamo Very Happy
Jelence

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 2007-12-15, 08:46

E da se pohvalim, meni naša draga Sneki obećala da će da me vodi na klizanje :sssss: .Eno klizaljke mi muž poklonio pre 10 godina i još nisam stala na njih Embarassed

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: