KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra

+6
hitron
Admin
Hitron-Luka
Jelence
maus
HappyGirl
10 posters

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 27/12/2007, 10:48

Jao kakva slika,kao da sam je ja birala :aa47: livadsko cvece i beba i ja,a jos je i plav deckic,za sta ima sanse jer je i moj muz svetao,a i ja.
Nadalina naočare hvala najlepse i bas,bas mi se dopada slika,a ti se opusti sada pa za koji dancic da cujemo lepe,prelepe vesti od tebe u vidu visoke bete molitva
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od rsrce 27/12/2007, 15:14

Eh, nekim cudom nije mi otisao post. a sad me mrzi ponovo da pisem. Elem Nadice mislim na tebe a svim ostalim curama ljubav
Inace pisala sam Jelencetu kako se ja ne plasim injekcija posto sam navikla ovih godina...al sad izgubih koncept. Bockaj se sa :)
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 28/12/2007, 08:56

Decembarska jutra - Page 7 19mz8
Sve vas pozdravljam i ljubim!!!
Jelence uf, mogu zamisliti koliko pece.Ali ti si nasa hrabrica yes .
Danas , a i sutra cu se malo praviti vredna. :aa32: :aa33: :aa34: pegla :aa36: :aa70: itd itd Ima da zablista kuca kao novogodisnja jelka.Pa cu onda da osmislim klopu za najludju noc,kao i za naredne dane kako bi iznenadila moje drage goste.Ce da nam bude veselo,puna kuca decurlije,sestre i zetovi na okupu,muzika tresti,deca trce,svi pricamo u glas,Mule pokusava da dodje do reci,ali mu to nikad ne uspeva u takvim situacijama pa krestiiiiiiiiiiiiiiiii . Sve u svemu to su za mene najlepsi dani i najludje noci. Jer tada decu ostavimo tati pa u nocni zivot f .Pa posto "poranimo" kuci,a Jana i Bosko se bude oko 8 , onda nam taj dan bude Shocked jer smo zeljni Sleep
Ajd, odo raditi malo, nemojte me zadrzavati. usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 28/12/2007, 09:02

Jutro radost , jutro radost jutro radost jutro radost Devojke usne
R srca1 šta bi sa bolovanjem?
Jao Nadalina de nađe ovu idilu. Pogledaj molim te taj šareniš od pantalonica, majice i kačketa Very Happy Kakava je to duše plava naočare Jedva čekam da vidim jecu, srce i tebe u tom izdanju a onda mišica, sneki i ja da se pridružimo. Hitron je već u blaženom društvu Very Happy Šta li rade u Hagu, da li nam poseti Šekija zbunjen Wink Laughing Hitron mi te volimo :cheers: :heart:
Snekiša ti nam fališ. Crying or Very sad Nadam se da si u zbrci i frci oko kupovine poklona i trošenja para :santa: pa nemaš vremena da dišeš Very Happy Čekamo tvoju :aa77: Izgnjavi mi micku i c
v Jeco, jeco, mali mecooo v
Mišice drugarice po loženju, osmeh srce kako je bilo juče sa Nađom ff naočare
vv vv vv vv Brojimo sitno vv vv vv vv
Decembarska jutra - Page 7 Chrism10
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 28/12/2007, 11:32

Dobro jutro devojke i evo citam sta ste napisale i Decembarska jutra - Page 7 1caj ne kafu,i uzivam na ovom nasem kutku.
Ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od TetaSneki 28/12/2007, 22:59

Decembarska jutra - Page 7 Hello11
Evo i mene posle nekoliko dana.
Samo da se pohvalim, završila sam radnu godinu. Spojili su nam praznike i na posao se vraćam 8.januara d d d d d d .Uf baš sam srećna Decembarska jutra - Page 7 5Decembarska jutra - Page 7 5Decembarska jutra - Page 7 5Decembarska jutra - Page 7 5Decembarska jutra - Page 7 5. Bila je ovo teška, ali lepa godina, pamtiću svaki dan.
Puno sam radila ovih dana zato nisam imala vremena da vam se javim, ali to ne znači da nisam mislila na vas. U sredu smo išli na Novogodišnju proslavu. Gazda se baš otvorio i išli smo na večeru u jedan restoran, zove se Hajduk i bogami je raspoloženje baš bilo dobro. Neću da vam pričam da sam je ja malo podstakla Decembarska jutra - Page 7 A050 , jer to vi sigurno pretpostavljate, ali poenta je da smo se svi dobro proveli. Glasovi su nam promukli od silnog pevanja (dranja). Juče i danas smo radili popis, tako da sam se baš umorila, ali sad idem na zasluženi odmor.
U nedelju krećem sa mojim mužićem put Kotora na 5-6 dana. Novu godinu ćemo čekati u Starom gradu, to su neke njihove maškarade i kažu da je zanimljivo, ali meni je sad najbitnije da odemo malo iz Beograda da se malo odmorimo. Dve godine nisam mrdnula iz Beograda. Baš mi je potrebno Decembarska jutra - Page 7 F030.
Nado navijam za tebe, da nas obraduješ lepim vestima za Božić.
Mišice dobro naloži vatru i uživaj sa svojim angel
Decembarska jutra - Page 7 89u[img:8421]https://kutak.forumotion.com/Decembarska jutra - Page 7 5
Decembarska jutra - Page 7 009
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 29/12/2007, 10:03

Dobro vam bilo ovo subotnje jutro!
Teta Sneki pa vidim ja tebe nema pa nema,a ti malo radis a malo vise slavis, pevas lumpujes...Ako!!! Tako i treba! Bas mi je drago sto si se super provela,a sutra pravac na zasluzeni odmor. Srecan put, lepo se provedite,odmori se i naspavaj.Bice vam prelepo! Sneza moja je bila pre dve godine u Kotoru na doceku i odusevila se. Jedva cekam da nam prenes utiske i okacis slike :cheers: :cheers: :cheers: A sto se tice vatre nemoj da brines.Nalozena i u kuci milina.Toliko sam ovladala tom vestinom da mogu i profesionalno da se bavim lozenjem vatre.Napisem oglas:KADA LOZI MIMA NE MOZE DA BUDE ZIMA DOLAZIM NA VASA VRATA JA SAM ZA VATRU TATA MATA!
Zene moje drage sve vas ljublju! usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 29/12/2007, 13:27

Ej Snekiša pa di si bre Very Happy E da znaš da mi je baš drago što konačno idete na odmor, vala toliko sam se obradovala kao da ja idem Very Happy I što kaže mišica čekamo izveštaj i fotografije dole na putovanju.E baš je lepo da otvorimo i taj deo. Uživajte, odmorite se, ljubite se Very Happy i sve ostalo lepo radite. Meni je milo što misliš na nas usne Srećan put draga curo!
Inače avatar ti je fenomenalan kao i potpis love Ako nađeš tamo klizanje biće super igra cvet

Znači mišice slogan ti je fenomenalan e slatko sam se ismejala  b Uživaj i pripremaj se za decu jer biće ludo vv d cvet
Jeco , r srca1 i nadalina i vama po cvet i ljubav

A ja cure drage, sinoć zviznula u kupatilu pa zaglavila u urgentnom pa u dzdravlja... eto došla kući pre pola sata i odo da lalam . Duša mi Sleep jer sam celu noć bila budna i jaukala. E ma sve je to ništa ali duša me boli što neću danas u 18h sa sestrom voditi decu za paketiće tuga tuga tuga i što sutra neću ići na meni jedan značajan skup radosti i lepote gde se slavi rođendan jednog malog slatkog dečaka Sad Sad Sad Crying or Very sad i što u ponedeljak nemam pojma kako da dočekam decu,dogovor je bio da ih dovedemo kod nas i da dođu i sestra i zet i napravili smo im svašta i trebalo je još neke stvarčice da sredim a sad to nema šanse jer sam sredila nogu i malo sam se ugruvala. Baš me duša boli tuga tuga No dobro nek su nam oni samo dobro a za ostalo ćemo se već snaći.

Cure odo da budenje baš sam smorena usne

Ajd brojimo sitno :santa: :rendeer: radost Very Happy


Poslednji izmenio dana 30/12/2007, 13:22, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 29/12/2007, 19:17

Ej bre zeno kako to da se desi,bas sad razmisljam i mislim jeste nezgodno ali kako je moglo biti,dobro je.
Ajde da nam brzo ozdravis,a muzic da ljubi neguje da brzo prodje.
Veliki,veliki ljubac za tebe i molim te odmori malo pa se vidimo brzo usne

i neka se sa tim zavrse sve lose stvari u ovoj godini molitva
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 29/12/2007, 19:28

Happy,draga pa ti si se postenski ugruvala.Ne razumem, kazes da si sredila nogu, pa se pitam da nije polomljena, da li je u gipsu?? Kazes i da te je mnogo boleleo, jao Happy, bas mi je zao. Da li te jos boli? Ljubim te 10000000000 puta i da brzo ozdravis. Vec nekako ce te se dogovoriti oko decice i slavlja i verijem da ce vam biti super, samo da tebe nista ne boli. usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od nadalina 29/12/2007, 21:36

Happy, bas mi je drago sto si se povredila!!! Nadam se da ce to ipak brze da prodje nego sto ocekujes... Miruj koliko god mozes, znam da ima milion obaveza koje cekaju na tebe, ali nekad se mora ispostovati neki drugaciji red od onog koji smo zamislili!!! Nadam se da ce brzo brzo proci i da te ne boli puno...
Sve vas grlim, i pozdravljam!!!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 29/12/2007, 23:12

nadalina ::Happy, bas mi je drago sto si se povredila!!!
Mislim šta reći Laughing Laughing meni baš i nije, al ajd ko zna zašto je to dobro zbunjen love
Nisam u gipsu mišice, samo sam u zavojima igra
usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 30/12/2007, 09:12

HappyGirl ::
nadalina ::Happy, bas mi je drago sto si se povredila!!!
Mislim šta reći Laughing Laughing meni baš i nije, al ajd ko zna zašto je to dobro zbunjen love
Ja se valjam od smehaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!hahahahahahahahahaha
Jao Nadalina pa ti si skroz blesava!  b  b  b  b  b  b  b  b
Smejem se pola sata i ne mogu da dodjem sebi!  b  b  b  b  b  b


Poslednji izmenio dana 30/12/2007, 16:12, izmenjeno ukupno 1 puta
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 30/12/2007, 11:20

Evo zašto je dobro što sam se sredila, slatko se smejemo  b  b  b  b  b  b f f :aa81:E bez šale stvarno sam se slatko ismejala koliko smo blesave. Nadalina Fala usne
Inače zaboravila sam da kažem, pri padu sam uspela nogu da ubodem sa makazama Shocked Rolling Eyes pa sam zato primala boce i pijem lekove i nemerem stat na tu nonu. Wink Ali eto ja ipak danas rešila da idem na rođiš, ipak je taj prvi rođiš jednom u životu.E sad kako se spuštam sa trećeg sprata i penjem u zgradi bez lifta to neću da otkrijem Laughing Laughing

Nego žene da da Bog da nam ceo dan prođe u osmehu i radosti igra igra yes yes radost love

Evo sofije, zajedno sa njom brojimo sitno
Decembarska jutra - Page 7 Sophia10
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 30/12/2007, 11:59

Sneki srećan put! Lepo se provedite! usne
R srca1 gde si se sakrila? Šta ima novo? usne
Hitroniška curice,mislimo na tebe i Luku usne
Lepa kato ajd ženo javi se usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 30/12/2007, 12:33

Dobro jutro drage moje zenskice.
Posto je danas veliki srpski praznik MATERICE,ja bih volela i molicu Gospoda da od iduce godine,Boze zdravlja,sve slavimo ovaj divni praznik i budemo majke.
Zaista radostan dan i dace Bog da ga u buduce proslavljamo sa nasom decom i muzevima u sreci i zdravlju molitva v

Pa dobro bre Happy gde nadje ovo luce,ja ne mogu da maknem pogled sa nje koliko je medena.
Verujem da Nada nije mislila ovo sto je napisala zbunjen v
Misicu pa gde si bre zeno? cmoka
Ostale zenskice usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 30/12/2007, 14:56

Srecan praznik drage moje
Evo i mene ,danas samo se vratili nasoj kucici lepotici :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
"svud prodji al svojoj kuci dodji" Very Happy


Happy,Jeco ,Misicu,Nadalinice,Sneki,Lepa Kato,Rsrce Mlogo ste mi nedostajale yes yes yes yes yes

Malo kanije opsirnije o svemu...
ljubim vas
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 30/12/2007, 16:14

Jelence ::Dobro jutro drage moje zenskice.
Posto je danas veliki srpski praznik MATERICE,ja bih volela i molicu Gospoda da od iduce godine,Boze zdravlja,sve slavimo ovaj divni praznik i budemo majke.
Zaista radostan dan i dace Bog da ga u buduce proslavljamo sa nasom decom i muzevima u sreci i zdravlju molitva v
Tako je! :cheers: :cheers: :cheers:
Hitron dobro nam se vratila draga moja. Nadam se da je bilo super i da je Luka bio zdrav.Ajde, lepo se odmori pa nam raportiraj sve laganeze. usne
Happy, kako li si samo to izvela sa makazama, da mi je znati?! Lepo se provedi na rodjusu i pojedi jedno parce rodjendanske torte za mene.
Teta Sneki lep provod u Kotoru!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od nadalina 30/12/2007, 22:12

HappyGirl ::
nadalina ::Happy, bas mi je drago sto si se povredila!!!
Mislim šta reći Laughing Laughing meni baš i nije, al ajd ko zna zašto je to dobro zbunjen love


v Znaci, ovo je strasno!!! Grozan lapsus, i ja se mnogo izvinjavam!!! I ISKRENO nadam da si stvarno to kao lapsus i shvatila , jer drugacije prosto ne moze da bude!!! Izvini, izvini, izvini i izvini!!!
Naravno da mi je ZAO zbog tvoje povrede, ali eto, malo sam se zbrzala, i tek sam sad videla sta sam napisala...Strasno...Drago mi je da vidim da ste vesele,i da se smejete  b  b  b mom nehumanom lapsusu i stvarno jos jednom - izvini, molim te!!! cvet
Stvarno se nadam da sve manje boli, i da si se lepo provela na rodjendanu vv !!!

ff Hitron, dobro dosla kuci, lepo se odmorite, a onda izdvoj malo vremena da nam okacis neku fotku koja govori kako ste se lepo proveli !!!
Svim devojkama, veliki zagrljaj, a narocito veliki i poseban zagrljaj za Happy!!!! d
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od rsrce 30/12/2007, 22:54

[quote="Jelence"]Dobro jutro drage moje zenskice.
Posto je danas veliki srpski praznik MATERICE,ja bih volela i molicu Gospoda da od iduce godine,Boze zdravlja,sve slavimo ovaj divni praznik i budemo majke.
Zaista radostan dan i dace Bog da ga u buduce proslavljamo sa nasom decom i muzevima u sreci i zdravlju molitva v


AMIN!
JELENCE zagrljaj
Nado super si, jeste lapsus i to verovatno lapsus godine :bom:
Happy, nadam se da si bolje, odoh sad da procitam post da vidim sta ti se u stvari desilo. Net mi je katastrofa.
Ljubim vas sve ove zadnje decembarske veceri!
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od rsrce 30/12/2007, 22:56

Htedoh da kvotujem jelence al mi nije uspelo, no dobro vidi se sta sam htela Rolling Eyes
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 31/12/2007, 07:38

Jutro cure Very Happy
još malo i odbrojismo do kraja igracice
Hitroniška nam se vratila igralove
R srca1 ima tu tvoju konekciju da naučim pameti c

Ej nadalina pa neće moći to tako kako si ti zamislila :aa6: :aa6: Izvini i to je to :aa6: :aa6: Mora da se iskupiš i to delima yes yes veliki je to atak bio na moju napaćenu nogu i dušu. Ako nećeš da se iskupljuješ više nismo zagrljaj, pa ti sad vidi šta ćeš. Torta, mala malecna, prvi put čim se vidimo, možE da izvadi stvar Wink Laughing :aa82: Nadalina znači patosirala si nas od smeha lol!  b naravno da smo znale da je lapsusu.  b  b  b E a stvarno bi mogle da otvorimo topik lapsusi kutka f  b Hvala ti!
Cure kutanjke puno mi značite Very Happy yes yes :aa1:
Decembarska jutra - Page 7 Lanie610
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 31/12/2007, 09:07

Dobro jutro!
Gle ovog malisana.Pa ja cu siznuti! :heart: OBOZAVAM KLINCE!!!!OBOZAVAM SVU DECU!!!
Nema sveta ni planete
gde ne moze stici dete
jer sve decje staze vode
od igre do slobode
Cvece je ukras baste
leptir je ukras cveta yes
a deca puna maste
DECA SU UKRAS SVETA yes
Happy kako rane junacke?Nadam se da je sve u najboljem redu!
R srce kada Happy c tvoju konekciju ce da bude sve kao podmazano.A mozda moze i Jelence da sredi taj problem. Ona je tamo u nekoj mafiji (jelenskoj i jelkastoj i ko zna kakvoj jos, taji ona mnogo toga),opasan je lik ona i ima veze i vezice.Okrene par brojeva i problem je resen
Nasa se Teta Sneki sada setka lepim gradom Kotorom i uziva. Lep provod Teta Sneki i super se provedi veceras.
Nadalina ja ne pamtim kada sam se onoliko smejala. yes
Hitron da li ste se naspavali? Kako je Luka?
Sve vas pozdravljam i cujemo se jos!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od rsrce 31/12/2007, 10:58

Pozdrav drage cure. Evo polako hrlimo da docekamo i tu prestupnu 2008.godinu i zelim vam sve najbolje, najvise zdravlja, ljubavi i naravno DA POSTANETE MAME, TJ PRVO trudnica PA ONDA bebe bebe beba beba
Cuvajte se i volite family
vv v SRECNA VAM NOVA GODINA NOVA :santa:
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 31/12/2007, 21:50

[img:c07d]https://kutak.forumotion.com/Decembarska jutra - Page 7 22Drage moje da vam i u ovom kutku pozlim od srca ono sto najvise zelite a to je da sto pre osetite radost majcinstva...
Sve najbolje i najlepse i najvece i da mi budete nasmejane i zdrave i vedre i uskoro debele sa dobrim apetitom i puno para u dzepovima,ko ima sef neka ga napuni istim i da vam u ovoj novoj sve ide kako ste zamislile i da se ne razbolite,a mnoooogo da volite!!!
Ljubim vas sve
Decembarska jutra - Page 7 22
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu