KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra

+6
hitron
Admin
Hitron-Luka
Jelence
maus
HappyGirl
10 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 22/12/2007, 09:19

Dobro jutro!
Happy, stvarno mi mnogo lepo stoji kapa. osmeh srce
A ova beba,miline majko mila! Pa pogledajte samo te pregibe na malim rukama.Pojela bi ih. :aa12: :aa12: :aa12:
Drage moje lepo se odmorite za vikend, naspavajte i obavezno se smejte.Ja popodne idem u Sabac na rodjendan jednog malog Mateje(rodjakov sin). Ni ja necu ici u KI za rodjus, ali zato idemo svi za Novu godinu. Tako je pao dogovor.
Sve vas ljubim i saljem usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 22/12/2007, 16:31

Gde ste zenskice drage.Sta ima kod Vas novo?Juce sam malo bila lenja,a i imala sam goste tako da se nisam javljala.Nego vidite li vi koliko je hladno napolju,a snega nema.
Misicu kapce ti je vrhunsko,a bebac je slatkis pravi.
Sta radite Happy,Sneki,nadalina,Lepa Kata,sve vas usne i poklanjam cvet ,a za Novu godinu Vam saljem roda da Vas obraduje.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 23/12/2007, 08:44

Jelence ::Gde ste zenskice drage.Sta ima kod Vas novo?

Necete verovati ali Luka je opet bolestan,kaslje kija,nos curi i opet ta famozna temperatura Mad ..
neverovatno ali istinito,sve mi se cini da cemo i mi kao i Misica morati odgoditi nase potovanje,
a tako sam se spremala Sad

Jedan veliki usne za svaku tetu na Kutku...
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 23/12/2007, 08:46

Drage devojke samo da vam pošaljem 1000 000 ljubav Tako sam srećna jer upravo krećem sa sestrom po decu. Danas ćemo biti nas 5-toro sami tako da će to biti prava fešta. Raduju se i oni jer znaju da imaju blesave tetke. Znači biće b i :cvbnm: i x i vv i :aa84: . Jedva čekam f
A vama dame želim da danas uživate vv ili :aa57: ili klizanje ili :aa46: ili :qwert: ili Sleep
Nadalina, Hitroniška,Jeco,lepa kato, maus, Sneki veliki pozdrav i evo za sve vas jedna lepa maca.
Maca pred oluju, prelepo zar ne?
Decembarska jutra - Page 5 004_li11
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 23/12/2007, 08:52

I bre v pa stvarno nema smisla Crying or Very sad . Uf duša draga, baš se namuči, ljubi ga tetka Happy cmoka
Nadam se da ipak put neće biti odgođen i da će mu biti bolje. Ih bre baš mi krivo Sad Navijam IZ SVEG SRCA da mu bude što pre bolje. Drž se i ti draga , treba to psihički izdržati love
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 23/12/2007, 09:14

Happy lep ti dan zelimo,
izgnjavi nam te male andjelcice..

Za informaciju danas nista od uzivanja ,
odoh da se opustim uz jedno dobro pegla ,nakupilo se mnogo .

Spavalice,
Jeco,Misicu,Nadalinice,Sneki,Kato ajmo na noge lagane
sta ste se bre uspavale . Very Happy
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 23/12/2007, 09:27

Dobro jutro!
Hitron pa zar opet ta temperatura? Bas mi je zao. Srce malo, samo sto je ozdravio, kad ono opet.Ljubi ga i reci mu da ce njegove tete istuci temperaturu i i izgrditi je.I nadam se da ce brzo ozdraviti i da cete otici na zasluzeni putovanje i uzivati maksimalno. usne ljubav
Happy mogu da zamislim kako cete danas uzivati .Joooooooooooooj ala ce biti uziFancija.Maksimalno iskoristite dan! ljubav
Jelence, Teta Sneki, Nadalina Lepa Kato, Admin ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 23/12/2007, 12:34

Devojke mlogo Vas volem :aa12: i bas sam srecna sto Vas imam.
U BG je bas hladno ali setnja nije izostala igra
Hitron draga bas mi je zao male duse mucite se i Vi i on,zelim brz oporavak i izdrzi sta drugo da ti kazem.
Probaj sa nekim prirodnim imuno preparatima.Tipa daj mu med i propolis svaki dan i tako od septembra pa do marta.Izvini sto ti solim pamet ali to mi je rekla kuma da je pomoglo njenom malom koji je stalno pre toga bio bolesljiv.
Ljubi ga teta Jeca,najlepsi decak kojeg sam skoro videla grljenje ,ali stvarno,uvek buljim u njega kad citam tvoje postove.

Sve Vas ljubim love
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od rsrce 23/12/2007, 13:04

E pa drage moje, nasla sam vas! Bas ste mi nedostajale. Very Happy Zelim vam lep dan. Odoh sada malo da se muvam po kutku. Vasa osmeh srce
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 23/12/2007, 13:28

Hej srce i ti si nama nedostajala.Dobro nam dosla draga moja! ljubav
Stigla nam jos jedna trudnica trudnica vv vv vv bb bb bb v v v g g g f
Jelence i ja sam se malo prosetala i mogu ti reci da sam se sledila. Isla sam da uplatim tiket i jos malo cu da se zavalim , pratim fudbal i da navijam.Ja sam inace mnooooooogo zimogroziva.I jedva cekam prolece!
Hitron, moja starija sestra Tanja mi je rekla da su cepici super za spustanje temperature. Kada je Nadja pre neki dan imala visoku temp. Sneza joj je stavila cepic u guzu i temp. je brzo spala.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 23/12/2007, 15:42

as :bounce: :bounce: :bounce: :cheers: :cheers: :cheers: lol! lol! :aa1: radost igracice igra b bb bb d d
DOBRODOSLA RSRCE!!!!!!!!! ti i tvoja dva andjela u stomaku.Ovo je samo za njih ljubav ljubav sreca :aa12: za dva mala smajli angel smajli angel
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od rsrce 23/12/2007, 18:16

Hvala vam cure love
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 24/12/2007, 09:15

De ste bre srca1 srceTa naša :aa1: Dobro nam došli na kutak Very Happy :cheers: što kaže mišica imamo još jednu :aa28:e baš sam radost igra igra d x Avatar ti je fenomenalan yes yes . Srceta srca1 Fala na priređenoj radosti Very Happy c

Eh, eh, eh raspisah se (šta ću radosna sam zbog srca) a zaboravih da poželim dobro jutro Embarassed
Evo za divan dan, divan pogled i pozdrav
Decembarska jutra - Page 5 Bewley10

Hitron kako Luka? Sneki gde si bre, da niste zbrisali negde da uživate? Kako Micka?
Jelence pomazi mi bonbonče naočare Mišice, lepa kato usne
Kaoo što znate juče je bio dan sa decom , mislim šta reći Laughing
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 24/12/2007, 09:27

Dobro jutro!
Drage moje kako je hladno napolju :aa86: .Joooooooooj kada ce prolece.I kada ce proci gas kroz nasu ulicu, ne mogu vise da lozim vatru.Dojadilo mi je.Zadnjih 20 godina bakcem se oko drva, uglja , piljevine. Mogu knjigu napisati o lozenju ,kao se pakuju drva itd itd...Loze vatru i Milan i tata,ali kada su tu. Dakle, rukavice u ruke i Mima pravac u podrum. fd
Sve vas ljubim i volEm i zive izdrave mi bile 100 leta!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 24/12/2007, 10:05

Joj maus smejem se Very Happy a znam da ti je već muka a :aa86: ni počela nije. Da te utešim i ja sam tako . Cepaj drva, unosi ugalj, loži... neću ni da pominjem koliko puta mi je dok sam cepala panjeve neki deo trsno u lice, a nokti... nikad kako treba, ma ne pomažu ni rukavice Crying or Very sad A muke kad neće da se potpali iz prve c Vremenom sam ovladala tehnikom potpaljivanja i cepanja drva bez posledica, znači do savršenstva Laughing E tako došao moj tadašjnji dečko a moj sadašnji muž kod mene i jelte kao on će umesto mene sve to da odradi, šta da vam kažem Laughing bilo je to za anale  b i na kraju nije uspe pa sam morala ja :aa82: Wink . Tada je shvatio da ni ložač ne može da bude svako. Zato sam se nasmejala kad sam pročitalaj tvoju muku. Podsetila si me na mene i identičnu reakciju love Javi ću Decembarska jutra - Page 5 Santa210 da sledeće godine kroz tvoju ulicu prođe gas pa da ti u kući uvek bude Decembarska jutra - Page 5 S03010 a dok se to ne obavi i ovo može da bude rešenje za toplinu Decembarska jutra - Page 5 Zagrlj10 Wink
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od lepa kata 24/12/2007, 10:35

dobro jutro lepe dame... ovo vreme nije bas po mom ukusu ali prezivecu nekako... ponedeljkom uvek imam najvise posla tako da mi je nesto postao tezak dan, jos po ovoj hladnoci...... no posto sam procitala vase lepe zelje za ovaj dan resih da krenem u akciju. i evo jedne kapljice mudrosti i vodilje za danas : "SRCE JE NAJSRETNIJE KADA KUCA ZA DRUGE". Voli vas lepa kata sa treceg sprata
lepa kata
lepa kata

Broj poruka : 35
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 14.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od rsrce 24/12/2007, 11:31

Dobro vam ovo hlaaaaadno jutro. Mislim da se i pingvini ne osecaju bas najbolje. Ocu sunceeeeee! Happy hvala na preslatkoj dobrodoslici, super si. Ej, avatar mi je super, nije sto je moj, nego da se misica ne oseti ugrozenom, mislim nije bas toliko agresivna ova maca, ona samo malo vise vezba da izbaci negativnu energiju Very Happy
Buidite mi dobre i neka vam je toplo u srcu, za ostalo cemo lako! srca1
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 24/12/2007, 12:08

U sto je udarila neka omorina napolju :aa86: uopste nije zima,samo malo se inje nakupilo po drvecu,a inace nema ni -10.
Dobro jutro slatke moje,kako izdrzavate ovu vrucinu,znam neko furunce(Happy) sa foruma i za nju se ne brinem ista je kao i MM,a za nas ostale smrzlutke me strah.
Ja izlazim samo ako bas mora,a danas cu morati,ali dobro da malo i beba u stomaku dise cist smrznuti vazduh lol!

Ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 24/12/2007, 13:02

Za sve :aa86: duše evo nešto lepo

Jovan Jovanovic - ZMAJ

ZIMSKA PESMA

Zima, zima - e, pa sta je,
ako j' zima, nije lav!
Zima, zima - pa neka je,
ne boji se ko je zdrav!

Haj napolje momak ko je,
tamo veje krupan sneg,
vi's en' onde navejo je
citav bedem, citav breg.

A sta moze zima meni,
sta mi moze, sta mi sme?
Nek mi nosic pocrveni,
eto to je, to je sve!

Seka Zorko, nemoj stati;
tvoj nek bude prvi red;
sad cemo se zagrejati-
cucni samo na taj led!

Gle sad zive zeleznice-
to je trka, to je let!
Zbogom ptice krilatice,
nas je sada ceo svet!

Iz nosa nam para lize,
- hajd u goste ko je zvan-
a Campa nas jedva stize-
tika-taka, "ajzliban"!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od nadalina 24/12/2007, 14:24

Kako je ovde veselo!!! Jos nam i Srce doslo (na svoje mesto, hahaha!!!!) Bas lepo!!! srca1

Dobrodosla srce na ovo divno mesto, u divan kutak, pun plisanih igracaka, meda maca zeka, oblozen svilenim mekanim jastucicima, pokriven mekanim paperjastim oblacicima, dobrodosla u carobno carstvo sjajnih druzeljubivih zvezdica :aa23: ... I hvala sto si ga ulepsala svojim sjajem!!! srce srce

Happy, moram da ti kazem PRVU misao koja mi je pala na pamet kad sam ugledala ono prelepo detence... "Boze, kako lici na Happy...!!!"Eto, to sam pomislila, a sto vise gledam sliku, vise mi lici... Pa daj Boze da nas obradujes u 2008. divnim vestima, i da dobijes svoje malo andjelce sto pre beba !!!

Ja moram da se pohvalim!! Dr mi je jutros radila inseminaciju, srecna sam kao da sam dobila sedmicu na lotou!!! igra
U subotu smo isli - kao pred sredinu ciklusa, na pregled, i ona je videla fini folikul i rekla da ce ov. biti u ponedeljak, tj danas!!! I ja je onako pazljivo zamolim da pokusamo uz njenu pomoc, jer ona je inace preferirala da pokusamo prirodno jos ovaj mesec pa onda na kontraceptive do aprila...
I onako, malo preko volje, ali PRISTALA JE !!!! as Naravno pod uslovom da do danas folikul ne pukne! I zlato moje lepo od 19mm zarez nesto nije puklo do jutros, i radili smo, radili!!!! Ljudi, kako pokusaj MNOGO znaci!
I sad treba da budem strpljivica cekalica do Bozica, i molim se da mi Bozic Bata donese divnu vest! beba
Mislite drage moje na mene, nadalicu vasu, jer se nadam nadam nadam ....
Ljubim vas, budite mi dobro, devojcice drage! :aa1:
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 24/12/2007, 14:35

Jao nadalina pa ovo je sjajna vest :sssss: :sssss: :sssss: :sssss: :sssss: igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra f f f f f f f f f vv vv vv vv vv vv vv x x x x x x x Divno, divno ajd molim te ovaj tvoj deo prekopiraj na korak po korak gde je ženski sterilitet na temu koračajmo zajedno pa tamo da pratimo sve lepo a ne ovde da mi se izgube tako važne vesti. Ajd plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz molitva da mogu na miru da budem navijačica iz sveg srca molitva
A što se tiče tvog zapažanja šta reći sem da jedva čekam i nadam se yes :aa1:


Poslednji put izmenio dana 24/12/2007, 14:40, izmenio ukupno 3 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 24/12/2007, 14:36

Happy hvala na pesmici,moram reci da ja stvarno volim zimu kao godisnje doba,pa kad jos vidim one iglice na drvecu,odusevim se samo bi u to gledala.A omiljene slike su mi Save Sumanovica(mislim da je on) jer kod njega na slikama stalno zimski predeo sa snegom i jos nekako uspe da se vidi suncan dan na tom belom platno,zaista se odusevljavam time.A da sam zimogrozljiva ,jesam,mada sad kad sam bila napoljetu nije mi bilo hladno,ne znam sta je to,mozda me beba stiti smajli angel ljubi je majka,ako je furunce kao tata osmeh srce

Nadalina srecno bilo daj Boze,i da te Gospod pogleda, pa da za Bozic dobijes divnu vest trudnica
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od rsrce 24/12/2007, 15:26

Nadice nasa Dace Bog lepe vesti za Bozic! Mi smo uz tebe, vesela druzina misli na tebe svaki dan. Vreme je za roda Ljubi te ljubav
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 24/12/2007, 17:19

Happy, znaci i ti znas kako je loziti vatru , cepati drva, slagati ista,iznositi pepeo. affraid U kuci jeste pakao crvenog zmaja (min 26 stepeni), ali mi sve to presedne,kad izadjem iz podruma prasnjava i smorena. Ali drva dobro dodju za izbacivanje viska negativne energije.Kada uzmem sikirce i kada pocnem da SEKIRAM drva, sve prsti i puca.Ispraznim se jedno 10 min i izadjem iz podruma ko nova.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od rsrce 24/12/2007, 17:48

misicu i ja mnogo dobro znam situaciju koju si opisala. Kao mala sam imala malu sekiricu za mene, dok je moj otac imao, naravno veliku i mi smo u tandemu sredjivali drva. Lepe su to slike iz detinjstva. A cepanje drva je odlicna vezba za sve. Tako je ponekad delovala terapeutski. Cini mi se da ponekad vise volim cepanje drva od :aa34: Mi jedan deo kuce grejemo na drva, a jedan na struju. Trenutno sam u onom delu sa strujom... MM kada ima vremena zalozi i u tom delu kuce, sada je sve palo na njega,dok ja lezim i odmaram. UF UMORILA SAM SE OD ODMORA Very Happy
rsrce
rsrce

Broj poruka : 256
Location : Nis
Datum upisa : 23.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 5 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu