Klub 38+

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Klub 38+

Počalji od Sofka taj 16/12/2010, 21:23

Repi padalo je do nedavno, ja bila u Hagu tamo kisa i pljusak i kad se vrnuh za Utrecht a ono belo da belje ne moze biti.. ZIMA1 da ste videle moj bajs(ostavila ga na stanici uz banderu) zavejan hehe ma mi smo ludi ovde i po snegu ga vozimo novogodišnji 2 moram samo lance na tockove da stavim mLogo klizavo bre ZIMA2 ZIMA6

Anak ma ko ne voli praznike navijacica ZIMA5 ZIMA3

Sofka

Broj poruka : 1501
Godina : 44
Datum upisa : 09.11.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 16/12/2010, 21:38

anak ::Što se tiče sređivanja kuće pred mužem, mogu se ja slomit njišući, njemu izgleda fensi praviti dete po klinikama
zbunjen
A jesi li probala da se obuces u uniformu medicinske sestre pa mu malo izmjeris pritisak, pa temperaturu, ... Wink

Shizika

Broj poruka : 5407
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 16/12/2010, 22:01

Shizika ::
anak ::Što se tiče sređivanja kuće pred mužem, mogu se ja slomit njišući, njemu izgleda fensi praviti dete po klinikama

A jesi li probala da se obuces u uniformu medicinske sestre pa mu malo izmjeris pritisak, pa temperaturu, ... Wink
Šizo queen

BiKsi :)

Broj poruka : 20379
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 16/12/2010, 22:03

Shuti, jahacice, mi zene u godinama moramo se dovijati na sve nacine. Laughing

Shizika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 16/12/2010, 22:13

Shizika ::Shuti, jahacice, mi zene u godinama moramo se dovijati na sve nacine. Laughing
Evo šutim, neg ti bi trebala promeniti avatar, bar dok ponovo ne kreneš na hipodrom! lol!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 16/12/2010, 22:15

b
Ja na svoj avatar gledam sasvim nevino, nimalo mi ne stvara frustracije. Very Happy

Shizika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 16/12/2010, 22:28

E blesice jedna! Šaljem ti veliku pusu! Da pukne!

Ali avaj, kad mm radi, ja vidim tvoj avatar, i avaj, avaj, avaj! lol! Zagrlim Džerarda Batlera i ....

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 16/12/2010, 23:13

Shizika ::

lol!
znaš kad je Crnogorka u crnom vešu majala guzom pored muža...Pa usisava, pa praškom vrti, itd.itd On na kraju spusti novine i kaže- Jadna, ne okolišaj mi više...jel' to umro đed Jovo?

Evo malo muzike i od mene...Već sam negde puštala Embarassed al šta ću kad mi se svidja
http://www.youtube.com/watch?v=4zOM7SAmSyQ

Orline

Broj poruka : 11961
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 16/12/2010, 23:45

Izvinjavam se, ugledah neki popust (30-60%) na netu, pa sam narucila par stvarcica. Embarassed Ne mogu odolit!
Biksi, cmacem i ja tebe. Trudnoca se prenosi intimnim kontaktom, pa da se zarazis od mene. Very Happy
Orline, nisam se nikad zabavljala sa Crnogorcem ali mogu dobro da predocim ovu scenu. Laughing
Sto se tice muzike, mislim da Republica i jos par cura ovde to vole. Cmacem i tebe usne

Shizika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vašar taj 17/12/2010, 00:13

U bre Biksi,ubola si ko prstom love
Pozz za klubasice ljubav

vašar

Broj poruka : 1684
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Republica taj 17/12/2010, 08:29

Iskreno cure , meni je ovaj tip iz 300 malo sirovina.
Zapravo izgleda da se i te stvari menjaju kao i osecaj prema muzici.
radije sam volela jedan ritam muzike sada volim da slusham sve.Naravno mislim na pravce i dalje onu nashu juzhnu prugu nema shanse.
Verovatno bi mi se ovaj tip svideo tamo negde sa 20+ mada isto sumljam ...jer ja volim visoke ,vretenaste ...bla,bal...mada sam imala deCka vaterpolistu ...hehhhhe.
Ja ovo zbog muzike tebi Shizi na adresu
Na zhalost sorry Ori ...ne cula sam ali ne pushtam dva puta.
Ne znam da li se ponavljam ali evo jedna za Biksi....:

http://www.youtube.com/watch?v=ndhGo2N595w

Inace ovde je ,ovde je sve belo! Kad napada covece ovoliko! Sofka stiglo i ovde ...predivno je vanKa.

Republica

Broj poruka : 2496
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebko taj 17/12/2010, 09:05

d

bebko

Broj poruka : 3839
Godina : 41
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 17/12/2010, 14:14

Alo bre,al ste se raspričale,sad se ne sećam šta sam kojoj htela reći.
Orli,...hahahahaa...nisam zaboravila njoj šta hoću da kažem,jer upravo slušam njen izbor,i sad mi prija...tako se lepo mogu njihati kukovi u ovom ritmu,baš mi je klupska mjuza.
Šizi,vala umeš i ti lepo da posavetuješ...uniforma sestrice,hopa-cupa,je li,pa posle treba kosu da čupam kad bude trčakarao po hirurgiji Laughing
Ripablik,neka si ti nama sredila kuću i odgledala Gospodare sa sinom,meni ih je dragi,na početku našeg zabavljanja puštao ravno 7 dana za redom,ne znam šta me zadrža pored nj.
Bixačo,taj tvoj tipus,nije morao baš da podupre ionako nabildovane miške,naslonom stolice,al ajd...inače,volim ja široka ramena,ma taman posla vretenastog,gde bih se ja ovolika krila i osećala sigurno???
Ej,ajd odoh,a pre toga vas stiskam sve! I one koje nisam prozvala u ovom krugu!!

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Filippa taj 17/12/2010, 19:26

devojke, vece Very Happy
napisah brdo i losa veza pa puce Rolling Eyes
kucam jednom rukom i skiljim na jedno oko, razbi me migrena vec dva dana pa drzim tople obloge Crying or Very sad
siz mila razbi me isto ko letos No
i ovi danci mi uzimaju zivac i napusticu ih i onako se mm seca da su rekli da rade 2 pokusaja a kod nas nsli kravu muzaru Rolling Eyes
nisu odgovorili na mejl pa ja zvaöla danas da pitam sta su mislili kad su rekli da pocnem proginol 2 dana krvarena i koju dozu....
posle poslali mejl da mogu da pocnem sa terapijom sutra ali ne znaju kada ce imati donatorku a ako ne zelim dalje da ih obavestim.
Ni reci o kilavom postupku koji je delovao imamo jednu janu celiju koja je slucajno ispala pa daj da se ne baci za 4000 evra.
Mi i onako sada enmamo te pare a mm je mozda mislio da posto nije islo kako valja da ce reci da ne mora toliko da se plati...naivan pa to ti je Rolling Eyes
Ma pare bi se i onako nekako skrpile ali pristup ne valja. Videcu za Prag kod Sonje mada me najvis ebrine brdo nalaza koje moramo uraditi a to je ovde komplikovano jer te pitaju sta ce ti, pa se ceka pa se placa........prosli put nam uzelo 8 meseci i pored doktora koga smo nasli preko veze da nam pomogne....
I eto trudnice ljubim vas srcasti poljupci
Ostale devojke navijam za vas i uvek mislim d
Odoh da ne trujem ove strane ovako kljakava

Filippa

Broj poruka : 759
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 17/12/2010, 20:02

Ma de si posla Fico,daj da drmnemo nesto i oteramo tu migrenu i dance i sve u ..........tamo daleeeko ,daleeekoooooo ..........
Šta se radi cure?Ja stigoh s posla i ne mogu se zagrejati a dragi nece da m greje ,a možda i oće ,otišo da se kupa zbunjen

djole42

Broj poruka : 6398
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Filippa taj 17/12/2010, 20:06

izgleda da hoce Djole d a ti malo odigraj za svaki slucaj

Filippa

Broj poruka : 759
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od anak taj 17/12/2010, 20:19

Djole-"Šta se radi cure?Ja stigoh s posla i ne mogu se zagrejati a dragi nece da m greje ,a možda i oće ,otišo da se kupa zbunjen!"
Hoće, hoće, čim je otišao da se kupa Wink Wink
Šizika, lopužo, dobro Pariz kaže, ko će da ga odlepi od sestrica posle. Mada evo on dobacuje, da mu je posle sestrica u Jevremovoj, uniforma mrska. E, a čudilo bi me da se posle svih klinika i ispitavanja pali na sestre affraid
Pitala bih se je li sve u redu sa njim.
Ostaću ja pri čišćenju kuće, pa ako uspe-2 muve jednim udarcem Wink

anak

Broj poruka : 3408
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 17/12/2010, 20:47

Anak, Pariz, pogresno vi na to gledate. Ne mislim na to da se loze bilo na samu uniformu ili na sestre na klinici. Pretpostavka je da im se mozda dopadne vlastita zena u ulozi bolnicarke dok su oni sami u ranjivoj ulozi i njoj na milost i nemilost. Ono sto se posluzi kod kuce muskarci obicno ne traze drugdje. Raspisah se, mozda bih trebala otvoriti novu temu. Rolling Eyes
Republica ::
Ja ovo zbog muzike tebi Shizi na adresu
Hi, hi, ovde si mi bas Rockabilly. Moj ukus u muzici je ogranicen, nesto od onog sto si kacila me podsjetilo na ovo sto se svidja Orline, to ja sve trpam u neki latinski melos. Embarassed
Filippa v bas tebe rasturi nakon postupaka. Sto vise pises o tim Dancima to mi se manje svidjaju. Nemoj da razmisljas o provjerama kao tracenju novca i vremena. vecina zena ovde je presretna da dobije neke smjernice od ljekara sta da se istrazi prije ponovnog postupka ne bi li se uklonile prepreke. Kad se budes osjecala bolje razmisli o tome. cvet

Shizika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 17/12/2010, 20:54

Shizika :: Ono sto se posluzi kod kuce muskarci obicno ne traze drugdje.

o čemu li tvoj dragi mašta ako mu ti svaku fantaziju ponudiš na meniju?

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 17/12/2010, 21:00

Hi, hi, mi se i zezamo da mu nisam ostvarenje snova nego fantazija. lol!
U zadnjih 6 mjeseci vjerojatno fantazira o seksu koji moze da se konzumira. Laughing

Shizika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 17/12/2010, 22:51

Hvala Rep za Sexy~~~~~~! MM više preferira ovo, ja kako sam starija sve redje! A Džerard, da se razumemo, on je samo moj, nabildovan, nenabildovan, sirovina, ovakav, onakav, ma za mene je macan i tačka! Manje više ti mišići, ova brada od nekoliko dana i ove svetle oči su stvari na koje ja padam! Evo ja pristajem da mu izigravam med. sestricu.... Eh, eh, eh... da ne preteram u maštanju, stajem!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Struzzo taj 18/12/2010, 09:23

Joj, pokušala sam ali ne mogu da pohvatam šta ste sve napisale... v
A nemam sad vremena da vam pišem o mojim fantazijama i macanima kak'e ja volim... Laughing potrajalo bi, a valja slavu spremati...Noćas sam zaginula, bila sam na koncertu Ramba Amadeusa, a posle na pićencu-dva...Odlično sam se provela!!! Sad arbajt!
Bubim!!!
osmeh srce

Struzzo

Broj poruka : 7196
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 18/12/2010, 13:44

Struzzo, cim te taj arbajt oslobodi pisi vise o koncertu!? Ja sam bila samo jednom u zivotu, spletom okolnosti. U sklopu protesta pocetkom '90ih pojavio se Rambo na PMFu poslije ponoci i odrzao koncert u nekom povecem amfiteatru. Pjevao nam, pricao, zezao se, ... Bio je toliko spontan i neusiljen, sa odlicnim smislom za humor i zavidnom moci komunikacije sa publikom. Inspiracija je za prava slobode govora, ja sam ostala toliko nadahnuta. HVALA TI RAMBO!
Ova pjesma nije opichena, ali je meni njegova najdraza, a ni video spot nije za bacit.
Smrt popa Mila Jovovica

Shizika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Struzzo taj 18/12/2010, 15:17

Shiz, Rambo je car!!! Very Happy "Rambo care, kupi mi cigare...."
Koncert je bio fenomenalan. Blizu nas je sedeo dr Nele Karajlić i zapazila sam da je bio oduševljen i smejao se neprestano, najiskrenije. Sa nama su bile naše prijateljice koje dugo vremena žive po kojekakvim inostranstvima, a najviše u USA i UK i nisu nikada slušale Ramba, jedna od njih pošto je samo poreklom Srpkinja nije tačno znala ko je on...one su, uglavnom, bile fascinirane koncertom, Rambom, njegovom interakcijom sa publikom, spontanošću, neverovatnim smislom za humor, kao i njegovom društvenom i političkom angažovanošću...Kad je pevao čuveni refren "Amerika i Engleska biće zemlja proleterska", obe su đipile i aplaudirale...ma svi smo đipali, pevali, aplaudirali, vrištali, zezali se...imao je i kolaž u vidu dvoje koji su plesali tango, glumca Sergeja Trifunovića koji obučen u kišni mantil, sa tipičnim šeširom itd otpevao i odigrao numeru "Inspektor Nagib", dvoje muzičara iz Filharmonije od koji je jedno sviralo na testeri (super zvuk Very Happy ), neki drugi muzičari, da ne nabrajam...ma, odlično!!!!
Pronađi pesmu o 9 depresivaca, parodija dečije pesme "9 gusara"! Very Happy
Super je bio, super koncert!!! Toliko nam je pozitivne energije preneo da me još uvek drži.
Bub!

Struzzo

Broj poruka : 7196
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Deni taj 18/12/2010, 17:46

Rambo je car! Mogu samo da zamislim kako je bilo radost

Deni

Broj poruka : 1727