KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

+51
plavaptica
maki79
Mali Princ
lilymar
nabla
cici
Orline
logona
Jadraban
Shizika
MAAKKI
Mirjana
lilya
key
cufta
cicsa80
bak
kasia
bobica83
ninica2
djole42
JocY
Marija86
nina :)
Sami
dragana76ns
KoMetaK
Jelence
Sneza
HappyGirl
Simona
Anuska
maus
Nefertari
Struzzo
Pakki
dr mali pariz
nena beba
MARA
zoxa
Milijana
Tinche
caci
Agata27
lena
catherine290505
nesalela
buby
maša
BiKsi :)
Masha UK
55 posters

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Struzzo 23/10/2012, 15:17

Uh, uh...
A njegovi roditelji, da li ti oni finansijski pomažu? Da li su dovoljni tih 200 evra u UK?
Šta reći...nadam se da te neće oko razvoda zavlačiti...mada sudeći po prethodno napisanom...uh...
Hrabrice....grlim te snažno!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od ninica2 23/10/2012, 16:27

Maso ja koliko se secam jedna drugarica koja se razvela,njen muz koji nije placao alimentaciju za dete oko tri godine kada je podnela tuzbu ili kako to vec ide morao je odjednom da isplati to dugovanje od tri godine ili bi ga krivicno gonili. Ljubim te a decicu posebno ljubav
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od nesalela 23/10/2012, 18:20

Mašo, draga moja...kakve muke su tebe snašle...ne mogu ni da zamislim kako ti je bilo samoj u borbi sa temperaturama i sa, ponajviše, Tarinim problemom sa ušima....Svaka ti čast na borbi, ali mi smo valjda po rođenju stvorene da budemo jake i borbene u svim situacijama...
Ja sam odrasla bez oca, imala sam 2,5 godine kada je preminuo, ali to je sasvim druga priča, njega ZAISTA NEMA, a tvoja deca imaju oca ali.....totalno ga nemaju....meni je to strašno....Njegova savest će se javiti ali kasno, duša mu neće biti mirna nikada jer je nečovek, sada bih svašta izrekla za njega ali ću se zaustaviti....Žao mi je sve tvoje muke ali još malo iscrpi snage i izguraj...piši nam, sa nama je lakše jer smo sve neverovatno "vezane" i poprilično ovde na kutku ima prijateljstava i uvek imaš podršku i pomoć....Ljubi decu, ljubim i tebe...Piši kada god možeš, imaš nekoga ko misli na tebe....
[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od cicsa80 23/10/2012, 19:53

Masenka, ja sam sad prvi put kod vas i mnogo sam besna i tuzna u isto vreme. Mnogo si izgurala sama i SVAKA CAST! Najbitnije je da si ti zdrava i decica da su dobro. Besna sam zato sto citajuci tvoj post, vracam proslost i vidim moju rodjenu tetku u potpuno istoj situaciji kao ti (tesko dobili decu-bliznakinje, imale manje od 1.5god kad je on nasao ljubavnicu i bukvalno ih izbacio na ulicu sa sve stvarima affraid ). Iz naseg iskustva smatram da je bolje sto uopste nije tu, u istom mestu kad je takav skot. Pitam se isto sto i Struzzo da li je 200E dovoljno?
Znaj da je ono sto pruzis deci najbolje i dovoljno i nemoj nikad da to dovodis u pitanje. Jaka si ne za dvoje vec za cetvoro! Uzivaj sa svojim blagom i misli i na sebe.
as evo ti po zasluzi
cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od cufta 23/10/2012, 20:36

Svaka ti cast!!! Sada ce se pojaviti prava ljubav tvog zivota da uzivas, da ti pomogne, ida bude i lepse i lakse. Uskoro ce....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od key 23/10/2012, 21:46

Cesto sam se pitala sta je sa vama...citala sam tvoj post i ne mogu da verujem sta si sve ti pregurala,a i Stefan i Tara..malo je da samo kazem da ti se divim..
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od dr mali pariz 23/10/2012, 22:41

...a ja ostadoh nema posle svega, i postove drugarica sam nemo preletela. Ni ne znam sta sam procitala,samo mi pojedine reci odzvanjaju u usima.
Mozda su i njihove ceste bolesti bile posledica cele te situacije...a to je najgore. Uvek je u prici loseg braka najgore kad deca ispastaju...ta mila stvorenja nisu nas trazila...mi smo grcali da ih dobijemo.
Masho, draga, ljubi decu, glavu gore, i sama znas da je najgore proslo...sad ne dozvoli da te ista poremeti, jaaaaaaaaako si potrebna svojim milim andjelima.
ljubim te...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od lilya 24/10/2012, 12:39

Maso, i ja sam prvi put u tvom dnevniku.
Jako mi je zao sto si prosla kroz tesku situaciju sa Tarom. To je verujem od svega najgore. I verujem i nadam se da ce njoj sada biti samo bolje i da nece imati problema sa sluhom. Ljubi decicu ljubav

Sto se tm tice ne bih trosila reci na njega, on je sam sebi najveca omca oko vrata. Samo se nadam da ne zavisis od tih njegovih 200E mesecno i da imas pomoc od nekog oko dece.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 24/10/2012, 15:11

Hvala svima na lepim recima.

Struzzo – sa njegovom mamom nisam u kontaktu jos od kraja decembra...imale smo dva zesca okrsaja i ja sam odlucila da je udaljim iz svog zivota jer moram da sacuvam zdravlje i zivce da bi podigla tu decu sama...Ne samo sto mi je nabila na nos kako me je ona isskolovala (polozila sam dva ispita za kratko vreme koje smo boravili kod njih dok nismo kupili nasu kucu) i prebacila kako mi je ona ocuvala decu (cuvala ih je po dva dana nedeljno nekih 6 meseci kad sam se vratila na posao sa porodiljskog) nego je pocela da mi proziva majku koja je vec 12 godina mrtva i koju svekrva nikad nije niti videla ni upoznala...tad mi je pukao film i rekla sam sad je dosta...ako sam morala da je ispostujem dok sam bila sa mbm sad vise nemam razloga da je trpim. Rekla sam da moj bivsi svekar dodje da uzme decu kad zele da ih vide i provedu vreme s njima, ne zelim da im uskracujem ta vidjenja sa decom...pa unucici su im...ali ja ako mogu da biram ne zelim da imam bilo kakav kontak s njom...previse ruznih stvari je ucinjeno i izreceno da bih mogla tek tako da predjem preko svega...Mada prodje i po pet...sest nedelja sad da ne vidi decu...ne uklapaju joj se valjda u raspored...isla je okolo i pricala pateticne i srceparajuce price kako joj ja kucka ne dam decu...pa mora da ide i krisom kroz ogradu da ih gleda dok ih ja setam u parku...a sad kad ima priliku da ih vidi kad god pozeli...sad ih nece...

Sa bivsim svekrom sam uspostavila krajnje civilizovan odnos...cak se bolje slazemo nego kad smo mbm i ja bili zajedno. Krajnje me je prijatno iznenadio...On svrati da vidi decu...cesto nazove da vidi kako smo i da li nam nesto treba...popravi nam kojesta po kuci ako zatreba...cak zna da svrati i kad ide sa pijace...pa ostavi voca i povrca...a ponekad i pelene kupi...sad u poslednjih par meseci kad je video kako se neodgovorno njihov sin ponasa poceo je on da daje te pare koje bi mbm trebalo da daje za decu...U pravu si Struzzo Cissa80 to i nije neka kinta ovde...ali nasa deca nisu njihova obaveza i briga...njihova je dobra volja da li ce bilo sta da daju...ja sam im beskrajno zahvalana i na ovome...stvarno nista od njih ne ocekujem...ako neko ima zakonsku i moralno obavezu prema toj deci...to smo samo mbm i ja.

Lilya – sa decom sam bila potpuno sama i bez icije pomoci do juna meseca.. bilo je uzasno iscrpljujuce...nisam nigde mogla da odem niti bilo sta da uradim ili zavrsim bez njih...Kuvanje ili bilo koji drugi posao u kuci sa dvoje tako male dece je pravi izazov...ko prezivi pricace...sto je rezultiralo da sam vreme kad su oni budni provodila s njima vodeci ih u park...citajuci...pevajuci...a sve drugo me je cekalo kad oni spavaju...sto mi nije ostavljalo vremena za sebe uopste...Do sredine marta sam bila na bolovanju...a onda sam morala da se vratim na posao a oni u vrtic...od marta do juna smo se snalazili kako god sam znala i umela, a najveci stress mi je pravilo kad bi dobila poziv iz vrtica da neko od njih ima temperature i da dodjem da ih uzmem...nisam vise tako mogla da funkcionisem jer sam se plasila da cu izgubiti posao...a osim toga vrtic za njih dvoje mesecno kosta 1600 funti mesecno...ne nisam pogresila i dodala jednu nulu extra...dobro ste procitale...tako da sam u junu dovela iz Srbije zenu koja ih cuva...Deca su je super prihvatila...jako je vole, a i ona njih...kad sam na poslu ne moram da brinem...i da stalno izlazim s posla...Bitno mi je samo da imam s kim da ih ostavim dok sam na poslu. Bila sam u totalno bezizlaznoj situaciji...da radim moram da bi nas prehranila, a ne zaradjujem urnebesno da bi mogla da priustim vrtic...to ne bih mogla ni sa mbm, a kamoli sama...a od drzave takodje ne dobijam nikakvu pomoc...pa se ovo da dovedem nekog cinilo kao jedino prihvatljivo resenje...Fino smo se organiozovali zajedno i krajnje lepo funkcionisemo...ja kuvam za nas sve...perem kupatilo...usisavam i brisem prasinu...ona ubaci opera i ispegla ves...pokupi njihove igracke na kraju dana...ponekad ocisti pod i malo sredi kuhinju...Ja ih preuzima cim udjem na vrata. Nekad mi nije ni do cega...ne uspem ni da se presvucem...odmah sa vrata me savataju da idemo u njihovu sobu da pustimo muziku i da skacemo po krevetima...to je sad vec postao ritual cim se pojavim s posla...Njenim prisustvom se nije puno toga promenila u smislu obaveza...i dalje imam jako malo vremena za sebe...ali bar nisam pod stesom sta da radim s njima...znam da ce se pobrinuti za njih...a to mi je najbitnije...

ljubav
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Mirjana 24/10/2012, 17:38

Uh Mašo....bar si se dobro setila da dovedeš tu ženu! Šta god da ti kažem, teško da ti mogu pomoći, ali te zato stiskam najjače zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od MAAKKI 24/10/2012, 19:41

Maso citam i ne mogu da verujem sta te je sve snaslo, svaka ti cast na istrajnosti, mada nekako i nisi imala kud, ali trebalo je to sve prvo posloziti u glavi, izboriti se prvo sam sa sobom, a biti sve vreme na raspolaganju decici. Ako je tako moralo da bude nema sta da se kaze, mozda je i bolje, tbm nije vredan ni pomena, sebicnjak jedan, ali kajace se on sigurna sam u to.
Draga moja glavu gore, korak po korak napred, imas dve zvezde vodilje, a i to sto si dovela zenu da ih cuva je mnogo pametna ideja. poljubac
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od nina :) 24/10/2012, 20:34

to je super sto si uspela da dovedes zenu da ih cuva i da budes makar mirna za to vreme dok si na poslu.ona bude kod tebe i nocu ili njoj samo duznost bude dok si ti otsutna?
sto se tice svekrve ma pusti je znas da majke vuku uvek na sinovu stranu i da vise njih pokrivaju a svekrovi su u vek na snajinoj strani makar ja takve slucajeve dosta znam a i kod mene je tako i u koje doba dana ili nocu da mu kazem da mi nesto treba ili da me vozi negde odma ce a stos je ja imam dozvolu ali slabo vozim samo kad mi dodje odnosno ranije sam vozala stalno ali otkad sam se udala slabije jer imam njih 3 vozaca pored mene u kuci i uvek kazem ocu taksi ko ce me voziti a deda je pretezno taksi da nekom to i smeta sto se pojavi sa mnom i decom ali on ode ako smo u nasem mestu pa kad ocemo kuci samo ga zovem i dodje po nas.

jedva cekam da ispises dalje desavanja jer mislim samo zbog tebe da bi sve to izbacila iz sebe da bi ti bilo bolje jer znas da smo ti mi velika podrska u svemu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od caci 24/10/2012, 21:57

Pametna odluka u vezi zene za cuvanje dece likeit
Masha ti si stvarno zena zmaj sta si sve izdrzala zagrljaj
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 24/10/2012, 23:18

Nina - ona zivi s nama, ali je dogovor da se ona bavi s njima samo dok ja radim. Ja cim dodjem kuci odmah ih preuzimam... i vikende ona takodje ima slobodne...ja sam sa decom. Desi se ponekad subotom ujutro da ih ona izvede do parka da ja mogu na miru da promenim posteljinu, usisam, operem kupatilo. A nekad to sve radim sa njima ako ona ode do grada.
Meni je najveci problem bilo sta da radim sa decom dok sam na poslu...tako da sam presrecna i zahvalna sto sad imam nekog da ih pazi...a usput mi ipak ponesto i pomogne pa mi bude lakse. Ma imam vise koristi od nje nego od mbm.

sreca
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od nina :) 24/10/2012, 23:30

verujem ti i sad si mirnija kad znas da su deca u dobrim rukama
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Shizika 24/10/2012, 23:57

Ajme, shta se kod vas nadogadjalo Shocked Nadam se da se Tari infekcije nisu odrazile na sluh. Nadam se i da vishe necesh morati dokazivati od chega si sazdana, nemam pojma otkud ti samo fizichka energija da to pregurash a kamoli ostalo shto si darovala svojoj djeci.
Postupci tbm-a su toliko nezreli i sebichni, nema opravdanja da bilo shta uskracuje djeci, kad im vec ne daje nikakvu paznju beznachajna je i taj, narochito u Londonu, simbolichna suma novca. Postoji li nachin da se pri razvodu odredi iznos kao stalni postotak njegovih primanja umjesto nechega shto vremenom inflacija totalno obezvrijedi? I ako se on vrati u UK mogao bi zaradjivati vishe pa da vishe i odvaja.
Ehhh, 'ko se ne pronadje u ulozi roditelja djece (narochito stechene kroz nashe borbe) je izgubljen sluchaj.
Odlichan potez shto si sebi nashla zenu Wink , sve je opushtenije kad su djeca zbrinuta.
Da se sve nastavi u pozitivnom smjeru.
good job
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od KoMetaK 27/10/2012, 16:14

Masho, citam i ne verujem! No Svasta ste pregurali i svaka tebi cast! Primer si kako majke treba da se bore za svoju decicu, a sigurna sam da je los period iza vas i da vas ocekuje samo radost. Nadam se da Tari nece ostati nikakvo ostecenje sluha, to je najbitnije. Vazno je da si se lepo organizovala i da imas malkice vremena i za sebe.
Ljubac za Stefana i Taru i njihovu hrabru MAMU! ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Jadraban 27/10/2012, 19:47

Draga Masho,ja ti šaljem pozitivnu energiju da izdržiš. Ti si majka za primer. Čitam tvoj dnevnik i razmišljam kako je život čudan i stvarno je svaka naša priča specfična na svoj način ali je tvoja baš teška ali i lepa. Imaš dva Anđela za koje se vredi boriti. Ljubi te i drži se osmeh srce
Jadraban
Jadraban

Broj poruka : 357
Godina : 49
Location : Negde tu iza duge
Datum upisa : 16.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od cufta 27/10/2012, 20:41

da, krenulo je sve na bolje....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od MARA 27/10/2012, 20:48

I meni je tog dana kad si napisala poruku ostala ogromna knedla u grlu,onda sam svakog sledeceg dana dolazila da vidim da li ja to sanjam,i svaki put iznova citala ogroman post.
On ne zasluzuje da bude otac Stefanu i Tari a povrh svega nikako ne zasluzuje tebe za zenu,jer si ti veliki borac a on.....Ne zasluzuje nista,ne zasluzuje ni decu,ne treba njima takav otac ,kilav i slab.Ja se razocaram kad procitam ovako nesto,ali nazalost sve je vise ovakvih prica koje i uzivo slusam.Nadam se da je Tarin sluh sacuvan i da vise nece biti nikakvih ozbiljnijih infekcija.
Ljubi tebe i decicu
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od logona 27/10/2012, 22:48

Draga divim ti se kako si sve to podnela i pronasla snagu. Posebno mi je drago kada sam procitala tvoju recenicu da ti je sada emotivno bolje nego poslednjih 5 godina braka. Puno pozdrava i poljubaca deci osmeh srce
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Sneza 28/10/2012, 21:51

Pročitala sam pre neki dan kako ti je život priredio velike prepreke i kako si ih ti preskočila. Velika je snaga potrebna za to što si preživela i što sada preživljavaš.
Veliki je stres iza tebe i nadam se da ga više nikada nećeš osetiti, i da vam se sada smeše samo lepe stvari.
as
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 31/10/2012, 15:00

Hvala vam svima na toplim i iskrenim recima podrske.

Evo i nastavka price...otac moje dece ne samo sto ih je lisio svog roditeljstva i ocinske ljubavi...nego postoje velike sanse da zahvaljujuci njegovim postupcima ostanu i bez krova nad glavom. Nakon sto je otisao u Srbiju pocela sam da otvaram njegovu postu koja je i dalje uredno stizala na nasu adresu i saznala da je uzeo kredit i podigao gotovinu sa dve kreditne kartice. Totalno sam sokirana...tim vise sto nikada nisam mogla ni da pretpostavim da bi on bio u stanju da uradi tako nesto...Mislim da je to kljucni razlog za njegovo ne javljanje...posto zna moj stav po pitanju dugova...i valjda je toliko svestan tezine svojih postupaka da ne zeli da se suocimo posle svega...

Odmah sam se konsultovala sa advokatima i saznala da iako ja nisam licno odgovorna za njegove dugove (s obzirom da su samo na njegovo ime i napravljeni u vreme kad smo vec ziveli odvojeno) postoje sanse da izgubim kucu posto je kredit za kucu na oba imena. Oni su mi savetovali da pokusam da prevedem vlasnicki list kuce samo na sebe sto ne mogu da uradim bez njega. Poslala sam mu papire, preko njegovog oca, koje treba da potpise u prisustvu advokata ili sudskog beleznika i da ih vrati. Nadala sam se da sad kad mu se ukazala prilika da se bar delimicno iskupi za svoja dela, da ce tu sansu oberucke da prihvati i da uradi nesto pozitivno, ne za mene nego za svoju decu...Kako sam se samo prevarila...taman kad pomislim da ne moze nize da se spusti on me demantuje i dokaze suprotno. Papiri su kod njega vise od 5 nedelja i jos ih nije potpisao i ne znam ni da li ce...Trenutno mi ostaje samo da cekam da vidim u kom ce smeru situacija da se odvija...i da se nadam da za par meseci necemo zavrsiti na ulici...

U najtezim trenutcima mi je padalo na pamet da ostavim sve i da se vratim u Srbiju...sto bih verovatno i uradila da nemamo psa koji vec 5 godina ima epilepsiju i koji je na gomili lekova dnevno. Ja u Srbiji ni uz najbolju volju ne bih mogla da joj pruzim zdravstvenu negu koju ima ovde. Ona nam je kao clan familije i uzasava me pomisao da moram da je ostavim. Kome bih ostavila psa koji ima skoro 11 godina, koji je bolestan i kome treba posebna nega. A i kad bih pronasla nekog ko bi zeleo da preuzme toliku obavezu na sebe, ne bih mogla da je ostavim, jer mislim da ne bih mogla posle da zivim sa tim...A osim toga ko bi mene uopste zaposlio u Srbiji kao samohranu majku sa dvoje male dece sa nesredjenim porodicnim zivotom. Jas am najgora nocna mora svakog poslodavca. Kao sto rekoh...jedino sto mi trenutno preostaje je da cekam...i da probam da se ne nerviram oko stvari koje ne mogu da promenim...

ljubav
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Mirjana 31/10/2012, 19:37

Mašo Shocked Shocked Shocked Pa šta kaže njegov otac? Vidim po priči da je on razuman čovek...valjda neće dozvoliti zbog unuka da je tbm tako neodgovorno ponaša. Jooooj, držim ti fige da se sve reši na najbolji mogući način molitva
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Struzzo 31/10/2012, 20:15

Da, i ja htedoh pitati kao Mirjana...za ex svekra...
Apsolutno razumem zašto ne možeš da ostaviš kucu...ja sa mojom macom Mazom nisam toliko dugo kao ti, ali otkako sam saznala da ima leukemiju ne bih je ostavila nikad...iako su me svi nagovarali, pogotovo kad smo dobili Struzzolina.
Šta da ti kažem...valjda će tvoj ex biti čovek...slažem se da je teško počinjati život kao samohrana majka u 30 i nešto godina bilo gde, u Srbiji sigurno...
Nadam se dobrom preokretu...
Ljubimo vas....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 4 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu