KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

+51
plavaptica
maki79
Mali Princ
lilymar
nabla
cici
Orline
logona
Jadraban
Shizika
MAAKKI
Mirjana
lilya
key
cufta
cicsa80
bak
kasia
bobica83
ninica2
djole42
JocY
Marija86
nina :)
Sami
dragana76ns
KoMetaK
Jelence
Sneza
HappyGirl
Simona
Anuska
maus
Nefertari
Struzzo
Pakki
dr mali pariz
nena beba
MARA
zoxa
Milijana
Tinche
caci
Agata27
lena
catherine290505
nesalela
buby
maša
BiKsi :)
Masha UK
55 posters

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 26/11/2012, 19:51

Nemam bas puno vremena za pisanje...al samo da vam javim da sam od danas srecno razvedena zena i da mi je ogroman teret pao sa ledja. Daleko od toga da je to resilo sve moje probleme...al je dobar pocetak...

Jel neko za pice?
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od nina :) 26/11/2012, 20:01

ja sam za jedan bambus

da ti cestitam razvod

dali su ga ubedili da potpise papir u vezi stana
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od MAAKKI 26/11/2012, 20:08

Maso deca su ti prelepa, kako su samo povezani i nasmejani, svaka ti cast na tome smajli angel smajli angel

I ja cu jedan bambus za novi pocetak napred scuro
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od plavaptica 26/11/2012, 20:12

Masho, decica su medeni andjeli, preslatki su sunny
A i ti si zena zmaj, sta si sve preturila preko glave as
Super za kraj jednog poglavlja u zivotu, sada se otvaraju vrata za novo cvet
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Shizika 26/11/2012, 20:25

TOOOOOOOOOOOO!!! d bb x bb d bb x bb d
Chestitam na razvodu, jedna manje stvar (al' ogromna) da komplicira vashe zivote.
Odoh da vecheram a onda ce neka flasha da se otvori, nisam josh odabrala koji alkohol.
Ljubim tebe i tvoju divnu djecu.
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Simona 26/11/2012, 20:43

Čestitam! g g g

Za mene vermut ili ako nema neki liker Very Happy
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od dr mali pariz 26/11/2012, 21:57

Ja cestitam nov pocetak!
Meni nesto kratko,al zestoko! [Only admins are allowed to see this image]
ipak ce veliko breme da spadne sa grbache!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Struzzo 26/11/2012, 23:52

Isto, kratko i žeštoko...npr. tekila... f igra

Čestitam draga!!! g

Nov početak, nova nada...

Nek' ružno bude zaista iza tebe....

zagrljaj

Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od buby 27/11/2012, 10:49

simbolicno draga ali srecan ti taj razvod lol!
[Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od snedra 27/11/2012, 19:02

Masho, ne stizem sve da iscitam, ali kada sam videla sliku tvoje divne dece, kao da sam vec sve iscitala!!!

Divni su, tako negovani i srecni. Sigurno si divna mama!

Poljupci od nas troje!

sunny king queen
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od lilya 28/11/2012, 14:57

Masho, deca su ti precakana, ja odlepih kad sam videla slike srca srca srca srca srca srca

Ja cu kao i Pari da ti pozelim srecno novo poglavlje u vasim zivotima radost
Jeste da i dalje nece biti sve med i mleko, ali si jako veliki teret sa ljedja skinula yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Milijana 28/11/2012, 15:06

E pa jeste velika stvar resena napred scuro

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od caci 28/11/2012, 15:49

Vredi da se slavi ...VELIKA JE STVAR ZAVRSENA... bb bb
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od BiKsi :) 28/11/2012, 22:14

Masha UK ::[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

Kakvi leopardići majčice, ja sam se zaljubila u tvoju decu! [Only admins are allowed to see this image]Jasno je što si istrajala u svim problemima do sada, pa dovoljni su njihovi osmesi da ti uliju snagu, pozitivnu energiju, ljubav, i svi problemi će se zvati lani! [Only admins are allowed to see this image]

Masha UK ::Nemam bas puno vremena za pisanje...al samo da vam javim da sam od danas srecno razvedena zena i da mi je ogroman teret pao sa ledja. Daleko od toga da je to resilo sve moje probleme...al je dobar pocetak...

Jel neko za pice?
Bravo, bravo, bravo! Veliki korak je učinjen, nek se nižu dobre vesti za vas! Za mene sipaj jedan vermut sa ledom! Živeli! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od BiKsi :) 28/11/2012, 22:17

Zaboravih....

Koliko mi je divno što si se "opet"našla sa Šizom! [Only admins are allowed to see this image] Oćem i ja da se nadjem sa Šizom! Very Happy [Only admins are allowed to see this image] Stvarno je ovaj Kutak taličan, i eto, otkako si opet s nama, sve je bolje! Pu, pu, pu, usrale te koke, da te ne ureknem! Very Happy

Daj još jedan vermut za staro prijateljstvo! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od maus 30/11/2012, 13:47

Masha UK ::[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

Ova slika me je odusevila skroz! kakve lepote! Maso oni su diiiiiiiiiiiiivni!!!!
I srecno razvedana zeno meni sipaj jedan dzin- tonik bez limuna i bez leda.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od maki79 3/12/2012, 14:29

Maso sretan vam novi pocetak i da vam sve nadalje ide uzlaznom linijom i da imate sto manje trzavica u zivotu.
Ja cu kao i Maus dzin tonik jer je to moje pice najmilije. Ljubim vas svo troje od srca.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Mirjana 4/12/2012, 16:13

Ja sam za piće Laughing Nek je sa srećom!
[Only admins are allowed to see this image]
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od mamajednogprinca 4/12/2012, 16:25

Prrvi put sam u vasem dnevniku....oni su divni srca yes srca maso predivna su ti decica...srecan vam novi pocetak yes donekle te razumem jer sam i ja sama sa vasom kod nas je situacija bila dosta drugacija ali se n kraju svede na isto obe cemo se boriti za svoju decu i uciniti sve da postanu divni ljudi..zao mi je to nismo blize pa da se druzimo ali ko zna moza se jednog dana i upoznamo ....ljubimo vas vas i ja i grlimo jakoooo... ljubav zagrljaj
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od KoMetaK 8/12/2012, 13:01

Masho, neka se i ovo zavrsilo i neka vas prati sreca! Ti si prebogata zena! Sa ove dve secerleme, ne trea ti nista vise u zivotu! Prelsatki su!!! love love love love
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od nabla 9/12/2012, 15:14

Za novi pocetak, ovaj put bez mnogo trnja (malo trnja je dobro da se covek ne uljuljka i da mu ne postane dosadno Wink )

ljubav
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od dragana76ns 9/12/2012, 15:47

[Only admins are allowed to see this image]

Maso, pored ovakve dece....sreca je neizostavna. Preslatki su [Only admins are allowed to see this image]

Srecan novi pocetak
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 18/12/2012, 23:40

Evo i nas da se javimo sa kratkim izvestajem. Svi smo zaradili stomacni virus jos sredinom prosle nedelje, a Tara i Stefan su dobili jos i infekciju srednjeg uveta...oboje u isto vreme...jos su na antibioticima...Najveci problem mi je bilo proceniti kad da se daju antibiotici odnosno natempirati izmedju dva povracanja.

Interesuje me da li neko zna da mi odgovori:

1. Koliko se brzo antibiotici absorbuju u organizmu?
2. Kad se Ringerov rastvor mesa sa vodom koji omer se koristi?

Doktorka misli da su Tari grometi ispali iz usiju...nije bas sigurna, kaze nije uspela lepo da vidi. Rekla je da dodjemo kad Tara ozdravi u januaru da proveri...Oni i treba sami da ispadnu, ali ne tako brzo...kazu obicno izmedju 6-12 meseci...misli da nisu dovoljno dugo ostali da bi prosirili kanale da bi vazduh mogao nesmetano da cirkulise. Ako su stvarno ispali...ne gine nam jos jedna operacija...Vec sam nagovestila doktorki da hocu i Stefana da dovedem da popricamo o njegovom mahanju glavom...

osmeh srce

Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Shizika 19/12/2012, 00:30

Joooj, jel' vas josh muchi taj virus? No
Mislim da antibioticima treba barem sat vremena dak ih stomak ne "svari". Ali mislim da chak i ako je proshlo manje vremena prije nego su povratili ne savjetuje se ponovno skoro davanje. Nama se to jednom desilo, povracanje u roku od 10 minuta nakon gutanja antibiotika, a poshto je to bilo prvi put da je pila antibiotik sumnjali smo i na alergiju. Nazovemo dezurnu sestru i ona kaze da ne dajemo novu dozu nego u propisanom vremenskom razmaku. Tako smo i uradili. Sad sam malo slobodnija pa bih se u slichnoj situaciji sa provjerenim lijekom usudila umjesto na 8 sati dati nakon 6 ili umjesto propisanih 6 dati na 5, ali ne cheshce.
Ljubimo da brzo prodje. cmoka
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od maus 19/12/2012, 09:35

O duše mile i taj stomačni virus Mad Mad Mad Mad Žao mi je sto pored njega i upalu uha imaju. Grozno.
I ja mislim da ant treba oko sat vremena.
A za drugo pitanje zaista ne znam odgovor.
Želim da što pre ozdravite i da kontrola u januaru prođe uspešno ff ff ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 8 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu