KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

+51
plavaptica
maki79
Mali Princ
lilymar
nabla
cici
Orline
logona
Jadraban
Shizika
MAAKKI
Mirjana
lilya
key
cufta
cicsa80
bak
kasia
bobica83
ninica2
djole42
JocY
Marija86
nina :)
Sami
dragana76ns
KoMetaK
Jelence
Sneza
HappyGirl
Simona
Anuska
maus
Nefertari
Struzzo
Pakki
dr mali pariz
nena beba
MARA
zoxa
Milijana
Tinche
caci
Agata27
lena
catherine290505
nesalela
buby
maša
BiKsi :)
Masha UK
55 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Shizika 21/11/2012, 01:25

Divne li djece, bogata zeno! Oni su toliko ochito bliski, dushe mile. Stefan djeluje kao zashtitnik, narochito na ovoj slici gdje su Tari jako tuzne okice. Ja ih se nagledati ne mogu, jedva chekam da nam dodjete, da se izgrlimo.
srca cmoka srca poljubac srca cmoka srca
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od bak 21/11/2012, 10:38

Joj kakvi su, skroz razliciti, a opet tako slicni srca srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od lilymar 21/11/2012, 10:52

Masho preslatki su, zato budi jaka zbog njih.
Mislim da nema stvari na ovom svetu koju ne bih uradila samo da moje dete bude zasticeno i srecno. Glavu gore i napred, niko osim njih nije vredan tvojih suza i briga.
Ljubim ih tako medene. ljubav
lilymar
lilymar

Broj poruka : 318
Location : Beograd
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Struzzo 21/11/2012, 11:01

Masho, mnogo su lepi... srca srca srca srca srca
Isto sam htela primetiti kao Shiz zaštitnički stav bate....da li Tara liči na tebe...jer sam te tako ja zamislila...
Nadam se da će prvo ročište biti OK...da li će se na njemu između ostalog pričati i o kući, kreditima...
Samo da TBM bude razuman...kad sam videla fotkice tvoje preslatke dece i tiker koji ti ne radi vratila sam se na prvu stranu da proverim koliko su Stefan i Tara stari...pa pročitah onaj prvi post o porođaju-agoniji...i kako te tbm držao za ruku, odmah video bebe...valjda će se taj čovek probuditi i biti to- čovek, otac da na civilizovan način rešite sve...

LJUBIM...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od zoxa 21/11/2012, 12:45

Masho, preslatki su ali bas, bas Very Happy Vidi se da su jako bliski, ma stvarno preslatki!!!!
Drzimo fige da sve prodje bas onako kako treba i sto brze!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Mirjana 21/11/2012, 13:13

Joj slatkiša majko mila srce srca srce srca srce srca srce srca srce srca srce srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 21/11/2012, 13:20

Hvala puno svima...da bliski su dosta...mada znaju i da se pocerupaju...ljubomorni su jako jedno na drugo kad sam ja u pitanju i nikako da naucimo da se svi troje mazimo u isto vreme. Svaki put kad to pokusamo...zavrsi se cupanjem i guranjem i suzama...

Struzzo - Da, Tara lici na mene...ista je ja kad sam bila mala...a Stefan je preslikan mbm...bas su se podelili....njihova slicnost sa nama je stvarno zastrasujuca...kao da su klonirani...Interesantno mi je da si me bas tako zamisljala. Bas pricam sinoc sa Shizom preko Skype-a (ispostavilo se da se znamo vec 13 godina...iako smo izgubile kontakt...ja sam se odselila iz Londona...uvek smo pitale jedna za drugu nasu zajednicku prijateljicu...i evo sad se ponovo pronasle na ovom carobnom Kutku)...ona kaze da me potpuno drugacije zamisljala...dok nije saznala ko sam...puno visu i krupniju...a meni je isto cudno kako zamisljam druge dok citam njihove postove pa kad vidim sliku iznenadim se koliko sam pogresila...

Shizo - divno je bilo videti ti opet...pa makar i preko Skype-a...jedva cekam da organizujemo neko vidjenje...nadam se uskoro...ljubi malu smizlu...

Sto se razvoda tice...saznacu u ponedeljak...drzite palceve...

osmeh srce
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Struzzo 21/11/2012, 13:33

Masha UK ::
Struzzo - Da, Tara lici na mene...ista je ja kad sam bila mala...a Stefan je preslikan mbm...bas su se podelili....njihova slicnost sa nama je stvarno zastrasujuca...kao da su klonirani...Interesantno mi je da si me bas tako zamisljala.

Da, zaista sam te tako zamišljala...crnku sitnije građe kojoj oči sve govore...i koliko je snažna iako se fizički tako ne čini...
Ali nisam ni ja uvek vidovita, isto nekad baš omanem...
Baš mi je drago za tebe i Shiz...svet je stvarno mali ili je Kutak veliki... Very Happy

držim palčeve...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 21/11/2012, 14:58

Struzzo - Pre ce biti da je Kutak VEEEEELIKI...

Dopada mi se slika tvoje mace na avataru...crnka sa zelenim ocima...prelepa...

Ljubi malog harambasu lol!

osmeh srce

Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Struzzo 21/11/2012, 15:19

hehe, lepojka sa avatara je sivoplava sa belom portiklom...dusa me boli sto ima leukemiju...valjda cemo uspeti da se druzimo sto duze sa njom...

i mi vas ljubimo...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od caci 21/11/2012, 15:26

Koi su ovo slatkisi angel angel
igracice igracice za dobre vesti u ponedeljak
usne usne usne
i da KUTAK JE CAROBNI srca
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Shizika 21/11/2012, 15:36

Shto yes - yes, Kutak je veeeliki. srce
Ja sam sinoc otishla u krevet sa tako zbrchkanim emocijama, mnogo mi drago Masho shto smo se opet nashle, a jako mi krivo shto nisam bila tu dok su ti se stvari deshavale. Sad si u uzlaznoj spirali & I know where you live Very Happy
Poljubi od nas te svoje zvjerchice u leopard odjelcima a ja odoh da studiram mapu.
Shaljemo dobre vibre za ponedjeljak a mozda se i nahvatamo na SkypeTu za weekend.
zagrljaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od dr mali pariz 21/11/2012, 18:16

Masho...kakvi andjeli...mili, nasmejani, povezani, totalno razliciti-ej,pa on ima svetloplave oci,a ona trnjine...a opet tako bliski u izgledu...
Deca su ti stvarno predivna, i moram priznati,kao i Stru, i sama sam te bas takvom,kakva ti je cerka , zamisljala.Malenu crnku,ali explozivnu u snazi. Decak je predivan.Kakvi osmesi, zagrljaji...
Citam o ljubomori u mazenju i samo se smeskam...
Onda procitam za tebe i Shizu i padnem u nesvest. Pa je l moguce da je svet bas toliko mali...ili smo mi, ovaj put vi-vas dve-toliko Velike?
Za Shiz znam da jeste,iako nije u cm... lol! ona je jedna jaaaako veliiiika zena!
Drzim fige za ponedeljak, mada me vest od svekra da nije hteo potpisati one papire, vec iznervirala...treba ti dosta snage draga,a ja se nadam da ces,kao i dosad sve izgurati na vasu radost i srecu!
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Mirjana 21/11/2012, 19:10

Znale ste se od ranije sreca Super priča!
I ja sam pre neki dan prepoznala jednu forumsku drugaricu. Letovale smo zajedno 2000-te Laughing
Držim fige za ponedeljak molitva
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Simona 21/11/2012, 19:35

Kutak je neverovatan! Tako se ispostavilo da se Snedra i ja znamo iz srednje skole, isle u isti razred...

Bas mi je drago da ste se i Shizika i ti opet nasle :)

Pozdravcici za tebe i tvoju divnu decicu osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 21/11/2012, 19:57

Ooo...hvala vam puno svima... osmeh srce

Dr Mali Pariz - znala sam ja od prvog susreta da je ona jedna velika zena...zato i nisam propustala priliku da pitam za nju i da se interesujem i nekako potajno prizeljkivala i nadala se da je dobro i da je srecna...

Da...velika snaga i veliki covek...

d
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 21/11/2012, 20:12

Simona - stvarno interesantno kako se tvoj i Snedrin put stalno ukrsta...nadam se da ce Vilenjak i Lepotan da nastave tradiciju i da izrastu u dobre drugare...

Struzzita - nadam se da ces da uzivas sa svojom macom sto duze...mom psu je jos 2007 uspostavljena dijagnoza...i evo jos je sa nama na veliku radost moje dece...koja je obozavaju...U vreme uspostavljanja dijagnoze i razno raznih pregleda i analiza...nakon jako puno prolivenih suza...ni u najludjim snovima nisam smela da se nadam da ce evo i nakon 5 godina jos uvek biti s nama...i svaki dan proveden s njom dozivljavamo kao bonus...

Jel maca na nekoj terapiji trenutno?

poljubac
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Shizika 21/11/2012, 23:46

dr mali pariz :: Onda procitam za tebe i Shizu i padnem u nesvest. Pa je l moguce da je svet bas toliko mali...ili smo mi, ovaj put vi-vas dve-toliko Velike? Za Shiz znam da jeste,iako nije u cm... lol! ona je jedna jaaaako veliiiika zena!
Masha UK ::Dr Mali Pariz - znala sam ja od prvog susreta da je ona jedna velika zena...zato i nisam propustala priliku da pitam za nju i da se interesujem i nekako potajno prizeljkivala i nadala se da je dobro i da je srecna...
Da...velika snaga i veliki covek...
Hvala vam mnogo na ovim rijechima, puno mi znache jer dolaze od vas. grljenje zagrljaj
Moj zivot nije bio lak, ali u usporedbi s Mashinim je med i mlijeko. A evo je tu, bori se za srecu svoje djece, spremna da se okomi na sve shto se na nju stroposhta. I otima one lijepe trenutke i u njima uziva. Masho, Mashenka love
I meni je malo neobichno da su blizanci tako (pretezno) njezni jedno sa drugim, a nerado dijele mamu, tj. nece se maziti istovremeno.
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Mali Princ 21/11/2012, 23:57

Masha UK ::[img][Only admins are allowed to see this image][/img]


PRELEPO!!! Nemam reci! [Only admins are allowed to see this image]
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Struzzo 22/11/2012, 11:22

Koliko sam razumela ti i Shiz videćete se u ponedeljak...divno!!!
Koliko ste udaljene jedna od druge?

Moja maca je trenutno samo na vitaminima...i u principu nema određenu terapiju, podižemo joj imunitet, hranimo kvalitetno, čistimo od glista, krpelja...kad joj se sloši prima antibiotike i tako, to je to...proletos joj bilo baš loše pa je 7 dana bila na infuziji...leukemija je neizlečiva. Neće dočekati starost ali se mi trudimo da što duže i bolje živi. Baš mi je drago za vašu kucu...ta divna stvorenja toliko znače...

ljubimo tebe i premedeni dvojac...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od nina :) 22/11/2012, 12:52

tek sad vidim slike ova tvoja dva andjela bas su slatki i vidi se koliko se vole
drago mi je sto si nasla davno izgubljenu drugaricu preko naseg foruma a da niste bile n isvesne da se znate 100 g
struzzo koliko sam ja razumela da ima u ponedeljak rociste u vezi razvoda a ne da se njih dve sastanu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Milijana 22/11/2012, 13:38

Maso, oni su prelepi, tako veseli, negovani i, bez obzira na vasu pricu, SRECNI yes
Za ljubomoru razumem, kod nas je isto tako, zajednicka grljenja se cesto zavrse suzama, ali sve su to decija posla osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Shizika 22/11/2012, 14:54

Struzzo ::Koliko sam razumela ti i Shiz videćete se u ponedeljak...divno!!!
Koliko ste udaljene jedna od druge?
Nazalost se ne mozemo vidjeti tako skoro jer obe radimo. A izrachunah da smo pristojnim cestama udaljene nekih 225-230 km.
Slazem se i ja da je veoma vazan odnos izmedju djece i kucnih ljubimaca, mi zasad imamo samo paukove ali planiramo nabaviti macu kad Ariana prestane vuci ih za rep.
osmeh srce
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Struzzo 22/11/2012, 15:08

[quote="Shizika"]
Struzzo ::
Slazem se i ja da je veoma vazan odnos izmedju djece i kucnih ljubimaca, mi zasad imamo samo paukove ali planiramo nabaviti macu kad Ariana prestane vuci ih za rep.
osmeh srce

Haha, imate "devojačke peškire".... lol!
Navijam za macu.... love Mi definitivno sa većim stanom moramo imati i kucu jer ovaj moj vragolan ipak više voli kuce...pa da zadovoljimo svačiju želju i ukus.

Tih 200 i nešto km nije puno u UK...za drugarice... d
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od maki79 22/11/2012, 15:45

Maso deca su ti angel ja sam se sva raznezila celom vasom pricom kako ste jaki vas troje i prosto vam se divim jer sam pokusala sebe staviti u tu situaciju i ne znam kako bi se ja izvukla iz svega toga. Ti si junak ipo, prosto ti se divim svaka cast.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 7 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu