KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

+51
plavaptica
maki79
Mali Princ
lilymar
nabla
cici
Orline
logona
Jadraban
Shizika
MAAKKI
Mirjana
lilya
key
cufta
cicsa80
bak
kasia
bobica83
ninica2
djole42
JocY
Marija86
nina :)
Sami
dragana76ns
KoMetaK
Jelence
Sneza
HappyGirl
Simona
Anuska
maus
Nefertari
Struzzo
Pakki
dr mali pariz
nena beba
MARA
zoxa
Milijana
Tinche
caci
Agata27
lena
catherine290505
nesalela
buby
maša
BiKsi :)
Masha UK
55 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Orline 31/10/2012, 20:34

Prvo da ti se izvinim što ti tek sad pišem. Opravdani su razlozi, vidiš u potpisu.
Nemam vremena mnogo, ali malo je reći da sam šokirana.
Ti si žena heroj, šta si sve na ledjima sama pregurala. I to još, što naš narod kaže, u tudjini, koliko god prozaično zvučalo, ipak bez ikog svog.

Divim ti se, a njemu nek je na čast takvo ponašanje...Ako mu je imalo ostalo posle ovakvog ponašanja, u šta sumnjam.
Nije mi jasno da ovo poslednje neće da završi da bar vas ne diraju za krov nad glavom.

Ne znam šta bih mu uradila da mogu da ga dohvatim, stvarno...
Naći ćeš rješenje i ovaj put, kao što si i uvijek do sad, samo mi je žao što ti je tako težak put...
Savet nemam, sem bezrezervne podrška koja ne znam da li može da pomogne, ali bar znači da te nako razume.

Drži se...
I da...možda nije loše ovo što su ti već predložile da zamoliš svekra da utiče na njega da potpiše
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od nina :) 31/10/2012, 22:49

nemam reci kako je tako djubre ako nemisli na tebe ipak bi trebao na decu malo da misli.nije mi jasno sto ga otac ne nagovori jer zna sta ce se desiti sa vama troma
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Milijana 31/10/2012, 22:58

Maso, koliko god da ti je sada tesko tu, gledano u buducnost, tvojoj deci ce biti bolje tu nego ovde i zato se nadam da ces uspeti i ovo da savladas i da konacno krene sve na bolje.
TM-a necu komentarisati, ne zasluzuje, amo se pitam kako se to covek sa kojim si provela toliko vremena i prosla borbu koju si prosla, pretvorio u to No

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 31/10/2012, 23:09

Orline - cestitam!!! Vec danima pokusavam da pronadjem tvoj dnevnik ali bez uspeha...gde pises sad...jel se selis na roditeljske?

Mirjana, Struzzo, Nina - moj svekar nije odusevljen sa ponasanjem mbm...narocito sto se tice njegovog odnosa prema deci...al on kaze da je mbm i dalje njegov sin i da se brine za njega. Pokusava da utice na njega koliko moze, ali izgleda da ga ovaj slabo slusa. Pokusavao je da utice na njega da potpise papire...al ovaj bi uvek imao neko opravdanje i rekao bi kad budem imao vremena... i evo vec 5 nedelja nije nasao za shodno. Trenutno je svekar u Srbiji pa iscekujem da vidim da li ce uspeti nesto da zavrsi oko papira. Javio se pre nego sto je otisao u Srbiju da kaze da ga je mbm zamolio da mu ponese neke njegove stvari iz nase kuce...gitaru i CD rezac...odakle mu uopste obraza da bilo sta trazi...ja sam mu rekla dobice kad potpise papire...Mozda nisam trebala da se inatim i da teram mak na konac...al stvarno vise nemam snage i strpljenja za njegovo bahato ponasanje...

ljubav
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od BiKsi :) 31/10/2012, 23:14

Joj Mašo, svaka ti čast kad si uspela da sačuvaš zdravlje i razum, pored toliko problema! Šta natera čoveka da ne prigrli istinsku sreću, uvek će me to boleti, šta je to što ga koči, nije on jedini!? Kao da ga je neko preko noći omadjijao i sad je potpuno drugi čovek, neverovatno.

Verujem da će ipak potpisati te papire i makar tu brigu da ne brineš! Držim fige da njegov otac dodje sa lepim vestima za tebe!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 31/10/2012, 23:35

Biksi - da to se i ja stalno pitam...a i svi drugi koji su ga poznavali...ukljucujuci i njegovu familiju...ovo sve uopste ne lici na njega...sto bi ovde rekli ponasa se skroz "out of character".
Da li je razlog preuranjena kriza srednjih godina ili neka druga zena...verovatno nikada necemo saznati...Zvuci mi prosto neverovatno da neka druga...nova zena u njegovom zivotu moze da baci u zaborav cak i sopstvenu decu. Cini mi se da je njemu bilo dosta ovakvog zivota punog obaveza i stresa oko dvoje male dece...on je verovatno mislio da imati decu znaci uslikati ih i pokazivati okolo na mobilnom kako ima dvoje slatke decice...a on da i dalje zadrzi svoj stari zivot na motoru i uz druzenja i izlascima sa prijateljima...Ma ustvari zasto se uopste zamaram razmisljajuci o njemu...on je za nas vec daleka proslost i sad samo treba da vidim kako cu da prevazidjem sve probleme u kojima nas je ostavio...

osmeh srce
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Milijana 31/10/2012, 23:38

Masha UK ::Ma ustvari zasto se uopste zamaram razmisljajuci o njemu...on je za nas vec daleka proslost i sad samo treba da vidim kako cu da prevazidjem sve probleme u kojima nas je ostavio...

osmeh srce
Bas to yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od cufta 1/11/2012, 10:00

Potpuno te kapiram za psa, i ja bih isto razmisljala. cekaj svekra, cekanje se nekada isplati.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od buby 1/11/2012, 10:08

cufta ::Potpuno te kapiram za psa, i ja bih isto razmisljala. cekaj svekra, cekanje se nekada isplati.
yes yes ..pratim te...al prosto nisam imala snage bilo sta da napisem...ja sam jednom sanjala slicnu situaciju..pojma nemam sto...eto sanjala...sa covekom sa kojim ne bih ni mogla da zamislim da ostavi svoju cerku voli je najvise na svetu...nikad ton nije povisio..ali ja sam eto sanjala tako nesto...i nije mi bilo dobro danima... No ne znam sta bih radila da me tako nesto snadje...ne daj boze nikom samo zbog dece,sto rekose ostali..ok tebe ne voli...sve to razumem...ali dva andjela...to nikad necu shvatiti...sa se divim tebi,sto nisi poklekla..sto si ostala jaka...ja mogu samo da te jako zagrlim i da se nadam nekom boljem sutra [Only admins are allowed to see this image]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od caci 1/11/2012, 17:51

Ja stvarno nemogu da razumem kako je moga to da uradi i da vas ostavii u takvim dugovima,ajde tebe ali dece za koje ste se toliko borili i za koje ste tako dugo cekali.Nemogu stvarno nikako.
ja se iskreno nadam da ce tvoj svekor dovesti lepe vesti iz Srbije
Jaka si ti zena ,svaka ti cast,koliki samo teret nosis na legima,ali ja sam sigurna i verujem da ce sve lepo resiti i da ce ovo sve biti samo jedan ruzan san.
Ljubim tebe i tvoja dava angela ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od dr mali pariz 2/11/2012, 11:44

o Masho, ima li ta agonija kraja???
Imas li ti pomoc od svojih? Pusti ti njegove, on im je sin, kako kaze svekar, ma sta on uradio, i to je fakat...no prigrli svaku pomoc od njih,ali ne nadaj se nemogucem...a tvoji?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 2/11/2012, 13:31

Dr Mali Pariz - nazalost moji su oboje umrli...nema ih vise...od uze porodice imam samo baku zivu...tatinu mamu koja ima 85 godina i koja jedva brine i o sebi...

tuga
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Struzzo 2/11/2012, 13:31

Paris, Masha će već odgovoriti ali mislim da je pominjala da joj je mama umrla...valjda ne grešim...Mislim da je zaista samohrana majka, u pravom smislu te reči. Neverovatan borac. I kao takva, pobediti mora....
Ljudi se menjaju na gore ili na bolje....Masho, valjda će se tbm "opasuljiti"...nadajmo se...kad je ročište...

poljubac
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Struzzo 2/11/2012, 13:34

Evo pisale u isto vreme....da, nažalost, bila sam u pravu... No

Utoliko mi je sve ovo okrutnije od strane tbm, Masho...ali o dotičnom zaista ne vredi trošiti reči...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od MAAKKI 2/11/2012, 13:40

Maso svaki dalji komentar za tm je suvisan, nije vredan pomena, a kamoli neke vece diskusije. Iskreno se nadam da ce mu doci iz dupeta u glavu, pa da potpise te papire koje si mu poslala, pa ne moze niko da bude bas toliko sebican???!!!!
I sama nemam zive roditelje i znam koliko je tesko, a kamoli u tvojoj situaciji. Ipak sam i ja misljenja da ce tvojoj decici biti bolje tamo nego ovde, a i da ce se jednom te sve agonije zavrsiti i konacno da pocnete normalno da zivite. c cmoka
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od dr mali pariz 2/11/2012, 16:37

Masha UK ::Dr Mali Pariz - nazalost moji su oboje umrli...nema ih vise...od uze porodice imam samo baku zivu...tatinu mamu koja ima 85 godina i koja jedva brine i o sebi...

[Only admins are allowed to see this image]
ooooooooooooo draga...nisam znala...uh bre, stvarno ti treba pomoc...pa ti nemas ni kome da se isplacesh...
opet, jaka si,i znam da te deca nose kroz sve to. [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od cufta 2/11/2012, 18:48

Crying or Very sad
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 4/11/2012, 23:29

Uf...premrla sam juce...mislim da mi je skraceno bar pet godina zivota...ako ne i vise...
Otisla sam sa T i S do grada da im kupim cizmice za zimu...otisli smo do nekog novog shopping centra...a tamo guzva...sve vrvi od ljudi ko da dzabe dele...zavrsili smo razgledanje na jednom spratu i krenuli prema liftu da se spustimo sprat nize...deca trckaraju pored mene...a ja natovarena ko magare...vucem njihove jakne...moju torbu...kese...guram dupla kolica...prilazimo liftu...vrata se sama otvaraju...S ulece unutra i pre nego sto smo T i ja usle vrata se sama zatvore nama ispred nosa...ja cujem njegovo vristanje sa druge strane...i hvata me totalna panika...sta raditi...pocela sam groznicavo da razmisljam...u tih 10-tak sekundi...koje su trajale kao citava vecnost...palo mi je na pamet da T ostavim sa nekim devojkama koje su stigle odmah posle nas i pocele da vriste kad su videle sta se dogodilo...i da trcim uz/niz stepenice...gde da trcim...zgrada ima jos dva sprata ispod...i sedam iznad uljucujuci i parkinge...uf...preletela sam preko kolica...i panicno pocela da pritiskam dugme...ne znam da li zbog toga ili je S iznutra pritisnuo dugme za otvarenje vrata (posto obozava da pritiska dugmice u liftovima), ali vrata su se otvorila...tu scenu nikada necu zaboraviti...moj mali mis stoji na sred lifta sav u suzama...ne zna se ko je od nas dvoje bio srecniji...Nema sta mi nije proslo kroz glavu za tako kratko vreme...kakva idealna situacija za nastrani um...dete samo na izvolte...a parking za kola tako blizu...uf...uf...ne smem ni da razmisljam sta je sve moglo da se dogodi...ovde je pre nekoliko nedelja nestala devojcica od 5 godina koja se igrala ispred svoje kuce...jos je nisu pronasli...a to nije usamljen slucaj...
Povredila sam koleno...ne secam se ni kad ni gde...sigurno na kolica kad sam potrcala prema liftu...spucao me je adrenalin pa valjda nista nisam osetila dok nisam zagrlila S jako i osetila da je siguran u mom narucju...tek sam tad osetila bol...jos uvek ne mogu da se oslonim na nogu...al koga briga za koleno...to je potpuno nevazno u citavoj prici...kako god...hvala bogu da se sve dobro zavrsilo...s nama uvek neka drama...

ljubav

Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Struzzo 5/11/2012, 22:38

Uh, Masho,
stvarno drama....Svaka ti čast da si išla u tržni centar sama sa njih dvoje...znam kako moram da imam čitavu logistiku za duže zadržavanje u shoppingu sa Struzzolinom.
Je l' ne može ta žena iz Srbije da bude sa vama u nabavkama?
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od cici 5/11/2012, 22:57

Joo Masho,
zaledila sam se citajuci. Drama ali srecom sa srecnim krajem.Koleno ce proci.
mozda je bolja varijanta da ih vezes u kolicima pa nek se deru do mile volje nego da ih juris po tc. Znam da je ovako lakse ali je u kolicima bezbednije. naravno ako bih imala pomoc to bi bilo najbolje resenje.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 5/11/2012, 23:08

Struzzo-ona ima vikende slobodne...ma uglavnom uspem nekako da izadjem s njima na kraj...malo mi bude stresno, al da se izdrzati s vremena na vreme. Ne idemo u velike guzve bas cesto...Nikad se nista slicno nije dogodilo ranije...ovo mi je bila dobra lekcija...

cmoka
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od dr mali pariz 6/11/2012, 09:58

Uh Masho...pretrnula sam citajuci...au! Mogu misliti kako je sve to izgledalo...hvala Bogu,pa je sve dobro na kraju bilo.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Masha UK 10/11/2012, 22:44

Pa evo ovako...moj bivsi svekar se vratio iz Srbije sa losim vestima za nas...Mbm nije potpisao papire za kucu...s obrazlozenjem da nema vremena...Moj svekar je pokusao u nekoliko navrata da mu ukaze na urgentnost citave situacije...ali eto ni nakon 2 meseca on nije nasao za shodno da nadje vremena i da ih potpise...

I jos kaze svekar, doduse nije rekao meni nego dadilji, valjda mu je bilo tesko ili neprijatno da meni kaze, kako im najteze pada sto mbm ni ne pita za decu. Svekar mu je pokazao njihove slike na mobilnom...nista nije pitao ni komentarisao...samo je nasao zamerku na Stefanovu kratku frizuru...kaze "izgleda ko robijas". Eto pored svega...izgleda da mu je njegova frizura jedini problem. Sta reci?

Danas sam vec pisala u Simoninom dnevniku da sam u velikoj dilemi sta reci deci kad pocnu da postavljaju pitanja o njemu. Da li je bolje da budem neodredjena i da im samo kazem da tata vise nije bio srecan ovde sa mamom i da je odlucio da ode, ali da ta njegova odluka nema nikakve veze sa njima...ili kako budu odrastali treba da znaju celu istinu sa cinjenicama i detaljima?

Bilo bi mi dragoceno da cujem vase misljenje u vezi ovog poslednjeg.

osmeh srce
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od cufta 10/11/2012, 22:56

Za pocetak bas kao sto si rekla....kao nije bio sreca sa tobom....nema veye sa njima......a posle....... posle cemo videti. ne mozemoc ni manje bitne stvari prognoyirati ni na kraci period....a kamoli sve ovo. Ja bih tako...valjda....tesko je tu biti pametan. mi ustvari ne znamo kako deca razmisljaju i rezonuju.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Milijana 10/11/2012, 23:13

Uh Maso, iscitah sada i za nemili dogadjaj u trznom centru i za ovo No Prvo se srecno zavrsilo, a za ovo drugo nemam reci. Stvarno covek da pop...di!
Slazem se da im na pocetku tako kazes, ali isto tako mislim da im jednog dana trebas reci istinu. Vas troje ste porodica,a u porodicama nema tajni... pre ili kasnije, oni ce samo sve videti, ili videti da ono sto si im pricala nije istina. Ja sam dete razvedenih roditelja, i mnogo sam bila razocarana, kada sam posle nekog vremena otkrila da istina nije bas onakva kakvu su nama predstavljali.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare - Page 5 Empty Re: Dnevnik moje dve srecice - Stefana i Tare

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu